• Новинка
Ръчно кардан стабилизатор на видео камера снимка Steadicam стабилизатор за Canon, Nikon, Sony DSLR за Gopro Hero 5 4 SJ6000 телефон DV

Ръчно кардан стабилизатор на видео камера снимка Steadicam стабилизатор за Canon, Nikon, Sony DSLR за Gopro Hero 5 4 SJ6000 телефон DV

резултат:
BGN 49.58

Брой продукти
Налично

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 15-60 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА
Професионална Постојан Видео Стабилизатор е дизајниран за употреба со camcorders, DSLRs, HD DSLRs, итн. Тоа обезбедува одлична стабилност и го намалува камера вибрации за време на снимање на видео, обезбедува високо-квалитетни, јасни видеа. Нејзините алуминиум легура изградба обезбедува и цврсти и издржливи се изгради квалитет за долгорочната сигурност.
Тоа исто така има rubberized, не се лизга на монтирање на површината, така вашата камера придава безбедно; и гумени покриени со рака зафат за удобно снимање. Тоа е најмногу прифатлива полно опремен стабилизатор на пазарот.
Карактеристики :
DSLRs може да се користи на Постојан Видео Стабилизатор со светлина леќи
Удобноста зафат се справи со
Супер gimbal за мазна, точни движење
Полиран хром контра-тежина
Спецификации :
Капацитет : 0.95 kg
Изградба : Алуминиум тело, гума поместена рачка, полиран хром противтежа
Пакетот вклучува :
Рачни Стабилизатор x 1 PCS
Камерата не е вклучен!!

Подробности

Тип:
Това Е Една Ръкохватка
Тегло (гр):
1150
търговска марка:
EINGCA
Размер:
NONE
Пакет:
Комплект 1
Номер На Модела:
Няма
Информационни материали:
Жичен
Пакет:
No

Избор на купувачи

FeiyuTech ФГ кардан статив за стабилизатор аксесоари за WG2 / РГ/WGS / РГ Mini / РГ Lite

16.00 -6 % BGN 15.00

Feiyu Tech FY Gimbal Tripod За Стабилизатор Додатоци за WG2 / WG / WGS / WG Мини / WG ЛајтКарактеристики Стабилен(се Направи безбедно да се вчита вашиот gimbal) Lightweifght Лесно да се носат Компатибилен со WG2 пакет вклучуваат : Feiyu Tech Tripod*1

EACHSHOT Q-Ring Hot Shoe Adapter for Zhiyun Smooth Q Applied to Rode Microphone LED Video Light Filmmaker Vlog (само пръстен)

33.57 -8 % BGN 31.00

11178 Топла производEACHSHOT ППрстен Топла Чевли Адаптер за Zhiyun Мазна П Применат за да се Возеле Микрофон LED Светло во Видео Режисер VlogПакетот вклучува : 1 x QПрстен 1 x Топла Чевли Адаптер 1 x Клуч

DJI OSMO статив плосък скоба за DJI Osmo (+) / OSMO Mobile 4K Handheld Camera Accessories

BGN 25.26

DJI OSMO Tripod Рамна Стапка за DJI Osmo(+) / OSMO Мобилни 4 K Рачни Камера ДодатоциГлавната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и антисе тресат функција и OSMO службен опремени со tripod слични...

3 в 1 Безжична Bluetooth Selfie Stick статив разтегателен монопод универсално дистанционно управление затвор за Android малък телефон

12.29 -35 % BGN 8.00

Sovawin Smart Безжична Bluetooth Selfie Стап Електрични 360 Степен Ротација Продолжи Monopod Универзалната за паметен ТелефонГлавни Карактеристики : Bluetooth selfie се држиме за android...

Прибиращ се Самостоятелно Selfie Stick Handheld Monopod Клип Holder Camera Shutter Remote Controller за iPhone Samsung Phone

35.73 -16 % BGN 30.00

ОписСо можност да биде продолжен Само Selfie Стап Рачни Monopod Клип Носителот на Камерата Shutter Далечински Контролер за i Phone, Samsung ТелефонКарактеристики1...

DJI OSMO Handheld Gimbal Fill-in light 65degree Фотографска lamp Shooting lamp for DJI OSMO / + / ръчни мобилни аксесоари

BGN 41.41

DJI OSMO Рачни Gimbal Пополнетево светлина 65degree Фотографски светилка Снимање светилка за DJI OSMO / + / Мобилни Рачни ДодатоциФункција : Кога светлината или ноќни сцени се преземат, интензитетот и острината на сликата може да биде зголеменаСпецификација : Погоден за DJI OSMO Мобилен + рачен GimbalГолемина : 42*41*79mmБатеријата број на модел : FNP120 / FNP60Работен напон : DC 3.7 VТемпература на бојата : 32005500 KОсветлување на аголот : околу 65 степениОсветлување : 400 Lux / 1mМоќност : 3 W1*Пополнете Светлина1*Полнач1*батеријата1*Упатство(OSMO ,Универзална планината ,Продолжување на рака не вклучува)

Selfie Полюс нож монопод притежателя сгъваем портативен за GoPro Hero 3 4 SJ4000

6.70 -10 % BGN 6.00

Selfie Пол Стап Monopod Носителот Продолжи Рачни за Go Pro Херој 3 4 SJ4000Пакетот вклучува : 1 x Црна Рака Одржа Продолжи со Автопортрет Monopod 1 x Адаптер за Gopro Hero3 Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рака Одржа Продолжи со Автопортрет Monopod Продолжи род, и вие сте подготвени да пука...

360 завой Преносим ръчен Selfie Stick 35-98 см монопод за Gopro Hero 3 4 5 action camera аксесоари Sjcam xiaoyi

BGN 41.60

Преносни Рачен Selfie Стап со можност да биде продолжен Monopod За Gopro Херој 3 4 5 акција камера Додатоци Sjcam xiaoyiспецификација : Материјал:Алуминиум Легура тежина : 315g Виткање lenght : 350mm Max lenght : 980mmПакет листата : 1x Selfie Стап 1x StrapAnswer : ___________________________ Note : Камери и далечински не се вклучуваат, како што е прикажано како во подолу слики.1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.