• Новинка
Предпродажа Zhiyun SMOOTH 4 3-аксиален ръчно кардан стабилизатор за смартфон action camera phone Смартфони iPhone Q Gopro Hero sjcam

Предпродажа Zhiyun SMOOTH 4 3-аксиален ръчно кардан стабилизатор за смартфон action camera phone Смартфони iPhone Q Gopro Hero sjcam

резултат:
BGN 222.40

Брой продукти
Налично


Тоа е Presale , може да се Соберат на производот, додадете производот да количката однапред
Јас mportant Забелешка Забелешка : ве Молиме забележете дека Пратката Датум на Zhiyun Мазна 4 Gimbal е 1 Мај .
Ако Можете Да го Прифатите, ве Молиме да помогне да се Прошири Обработка на Време 45 Дена по Купувањето.
Нарачки Ќе Бидат Испратени на Прв-Дојден Прв услужен Основа.
Ние Го Цениме Вашиот Вид Разбирање.
Жешки Копчиња Дизајн за размена на Инстант Контроли (Пристапено без допирање на екранот на телефонот) : Мазна 4 карактеристики единствена топло-копче заповедал операции за намалување на непријатностите на постојана потребите за допирање на екранот, а тоа е како може да се контролираат сите параметри на телефон камера , вклучувајќи резолуција сооднос, компензацијата на експозицијата и i SO, преку Мазна 4. Со оваа функција можете да се пука на вашиот сопствен Холивудски филмови со телефонот. Мазна Зумирање и Прецизно Фокусирање : Со ротирачки својот уникатен следат фокус handwheel, можете непречено да зумирате/одзумирате на снимката и да се создаде повеќе различни слики. По притискање на следете фокус копчето, handwheel ќе се претвори во следат фокус контролер, каде што можете да ги контролирате фокус рачно, создавање на повеќе можности за вашиот снимање. Phone Go Режим за размена на Инстант Сцена Транзиција : Со едноставно активирање на копчето за назад, можете да го внесете вашиот Мазна 4 во полна-брзина следниве -"Phone Go"на владата. Во овој режим, Мазна 4 може да ги следи секој на своето движење synchronously. Сцена транзиција е само во флеш. Објектот Следење : Мазна 4 може да се реализира и presetted Timelapse и прилагодени Motionlapse и Hyperlapse. Со послободни агол settings заедно сите три секири, истовремено овозможувајќи БОЛЕСТ и WT прилагодување во исто време, тоа ги поттикнува нови можности за правење impactful timelapse. Можете да ги обликувате објектот што сакате да ги пратите на екранот, и стабилизатор може да го направи останатото.
Две-начин на Полнење со Подолго Траење : Мазна 4 може да се кандидира за 12 часа по ред. Батеријата индикатор може да ви каже колку моќ се уште го остави. На стабилизатор може да го полните телефонот директно за време на снимањето. Можете да снимате видео на целиот ден, долго време, без потреба да се грижите за батеријата. Параметри Операција Напон Стандард : 7.4 v Излезниот Напон Стандард : 5 v Операција Температура : Max : 45 °C Стандард : 25 °C, Мин : -10 °C Батерија Траење Стандард : 12 h(Лабораториски Податоци), Време на Полнење Стандард : 3 h Навалите Механички Опсег : 240 ° Тркалаат Механички Опсег : 240 ° Валидна Товар : Max : 210g, Мин : 75g Производ Димензии(mm) : 123*105*328 (W*D*H) Производ Нето Тежина(g) : 547 Пакување Големина на(mm) : 374*157*70mm (L*W*H) Производ Нето Тежина(g) : 888 Пакување Листа : 1 x Мазна 4 Gimbal Стабилизатор Тип 1 x-C USB Кабелот 1 x Упатство за Корисникот 1 x Носење 1 x TRM03 мини tripod

Подробности

Е Готово За:
екшън камери, смартфони
Размер:
123*105*328 (W*D*H)
Материал:
Пластмаса
Зареждане на мобилни устройства:
ДА
Характеристика:
Като следвате режима на снимане, снимка на усмивка, разпознаване на лица
Интеграция Камери:
No
Вертикална Стрелба:
ДА
Тип:
ръчно кардан подвес
от брадви:
3-аксиален
Ъгъл На Титруване:
240
Информационни материали:
Блютус
Пакет:
ДА
Ъгъл На Завъртане:
360
Номер На Модела:
гладка 4
Ъгъл Завальцовки:
240
Конфигуриране На Приложения:
ДА
Поддържа Дистанционно Управление:
ДА
Тегло (гр):
около 547
търговска марка:
Джи Йонг
Поддържан Максимален Размер На Мобилно Устройство:
6 инча
живот на батерията:
Стандарт 12 ч
Време За Зареждане:
Стандарт 3 часа
работна температура:
Макс 45 Стандарт 25 Мин -10
Допустимо Полезен Товар:
Макс 210 g мин 75 г

Избор на купувачи

DJI OSMO Handheld Gimbal Fill-in light 65degree Фотографска lamp Shooting lamp for DJI OSMO / + / ръчни мобилни аксесоари

BGN 41.41

DJI OSMO Рачни Gimbal Пополнетево светлина 65degree Фотографски светилка Снимање светилка за DJI OSMO / + / Мобилни Рачни ДодатоциФункција : Кога светлината или ноќни сцени се преземат, интензитетот и острината на сликата може да биде зголеменаСпецификација : Погоден за DJI OSMO Мобилен + рачен GimbalГолемина : 42*41*79mmБатеријата број на модел : FNP120 / FNP60Работен напон : DC 3.7 VТемпература на бојата : 32005500 KОсветлување на аголот : околу 65 степениОсветлување : 400 Lux / 1mМоќност : 3 W1*Пополнете Светлина1*Полнач1*батеријата1*Упатство(OSMO ,Универзална планината ,Продолжување на рака не вклучува)

EACHSHOT Q-Ring Hot Shoe Adapter for Zhiyun Smooth Q Applied to Rode Microphone LED Video Light Filmmaker Vlog (само пръстен)

33.57 -8 % BGN 31.00

11178 Топла производEACHSHOT ППрстен Топла Чевли Адаптер за Zhiyun Мазна П Применат за да се Возеле Микрофон LED Светло во Видео Режисер VlogПакетот вклучува : 1 x QПрстен 1 x Топла Чевли Адаптер 1 x Клуч

FeiyuTech ФГ кардан статив за стабилизатор аксесоари за WG2 / РГ/WGS / РГ Mini / РГ Lite

16.00 -6 % BGN 15.00

Feiyu Tech FY Gimbal Tripod За Стабилизатор Додатоци за WG2 / WG / WGS / WG Мини / WG ЛајтКарактеристики Стабилен(се Направи безбедно да се вчита вашиот gimbal) Lightweifght Лесно да се носат Компатибилен со WG2 пакет вклучуваат : Feiyu Tech Tripod*1

DJI OSMO статив плосък скоба за DJI Osmo (+) / OSMO Mobile 4K Handheld Camera Accessories

BGN 25.26

DJI OSMO Tripod Рамна Стапка за DJI Osmo(+) / OSMO Мобилни 4 K Рачни Камера ДодатоциГлавната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и антисе тресат функција и OSMO службен опремени со tripod слични...

360 завой Преносим ръчен Selfie Stick 35-98 см монопод за Gopro Hero 3 4 5 action camera аксесоари Sjcam xiaoyi

BGN 41.60

Преносни Рачен Selfie Стап со можност да биде продолжен Monopod За Gopro Херој 3 4 5 акција камера Додатоци Sjcam xiaoyiспецификација : Материјал:Алуминиум Легура тежина : 315g Виткање lenght : 350mm Max lenght : 980mmПакет листата : 1x Selfie Стап 1x StrapAnswer : ___________________________ Note : Камери и далечински не се вклучуваат, како што е прикажано како во подолу слики.1...

Прибиращ се Самостоятелно Selfie Stick Handheld Monopod Клип Holder Camera Shutter Remote Controller за iPhone Samsung Phone

35.73 -16 % BGN 30.00

ОписСо можност да биде продолжен Само Selfie Стап Рачни Monopod Клип Носителот на Камерата Shutter Далечински Контролер за i Phone, Samsung ТелефонКарактеристики1...

Selfie Полюс нож монопод притежателя сгъваем портативен за GoPro Hero 3 4 SJ4000

6.70 -10 % BGN 6.00

Selfie Пол Стап Monopod Носителот Продолжи Рачни за Go Pro Херој 3 4 SJ4000Пакетот вклучува : 1 x Црна Рака Одржа Продолжи со Автопортрет Monopod 1 x Адаптер за Gopro Hero3 Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рака Одржа Продолжи со Автопортрет Monopod Продолжи род, и вие сте подготвени да пука...

Ръчно кардан стабилизатор на видео камера снимка Steadicam стабилизатор за Canon, Nikon, Sony DSLR за Gopro Hero 5 4 SJ6000 телефон DV

BGN 49.58

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАПрофесионална Постојан Видео Стабилизатор е дизајниран за употреба со camcorders, DSLRs, HD DSLRs, итн...

3 в 1 Безжична Bluetooth Selfie Stick статив разтегателен монопод универсално дистанционно управление затвор за Android малък телефон

12.29 -35 % BGN 8.00

Sovawin Smart Безжична Bluetooth Selfie Стап Електрични 360 Степен Ротација Продолжи Monopod Универзалната за паметен ТелефонГлавни Карактеристики : Bluetooth selfie се држиме за android...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.