• Новинка
Нов YOHE YH990 YH991 YH993 анфас мотоциклет шлем козирка обектив заслепяване цвят посеребрение, прозрачен анти-мъгла обектив черен

Нов YOHE YH990 YH991 YH993 анфас мотоциклет шлем козирка обектив заслепяване цвят посеребрение, прозрачен анти-мъгла обектив черен

резултат:
BGN 31.68

Брой продукти
Налично


Бендот : YOHE
Модел : YH990,YH991,YH993
Стил : целосна се соочуваат со шлем леќа
Боја : Транспарентна анти-магла,црна,Транспарентен,сребро,ги Заслепуваат боја.
Материјал : PC
Големина : L (СЛОБОДЕН ГОЛЕМИНА)
Магла леќи Опис :
1. Придобивки :
Објективи имаат анти-магла ефект само по технички сируп обработка, не долго-траен antifog, одржување, општа употреба за некое време после миење со вода во внатрешноста на леќа, итн. да се исуши, не бришење со крпа за да се задржи добрата контрола на магла ефект.
2, анти-магла рок за пријавување :
Анти-магла ефект е ограничено траење. Нормално, тоа е за да се обезбеди ефективно една година по една фабрика производство.
Со оглед на времето во некои области, анти-магла леќи не може да се внесе анти-магла и мраз така температурата на водата е околу замрзнување или под замрзнување кога анти-магла леќа не е употреблив
ТОПЛА ПРОДАЖБА
Продавачот препорачуваме промоција

Подробности

Размер:
L
Тип Елемент:
Каски
Сертификат за качество:
Gb
Стил Шлем:
Анфас
Тегло:
0.25KG
търговска марка:
GXT
Пол:
Мъже
Материал На Каската:
ABS+PC
Стил:
Козирка за обектива шлем
Модел:
YH990 YH991 YH993
Размер:
FREE SIZE

Избор на купувачи

мотокрос очила Очила за колоездене Eye фаянс MX Off Road мотоциклет стари каски, очила Спорт gafas за мотоциклет КТМ нови

44.78 -42 % BGN 26.00

Универзален мотор очила Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Рамка материјал светлина и тежина може да се свитка...

Мотоциклетни ръкавици половината пръст на състезанието мотокрос мотоциклети motocicleta guantes ръкавици мъжете мръсотия luvas para мото

15.84 -5 % BGN 15.00

Мотоцикл Ракавици Половина Прст Трки Мотокрос Ракавици+Спортски Половина Прст Ракавици Велосипед Возење Велосипед Мажите Ракавица Мотоцикл РакавициЗа Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Wester Унија, TT...

2017 зимата на топло ветрозащитная духан крос-кънтри мотоциклетът яке панталони мотоциклетни якета панталони от 600D Оксфордской тъкан

164.48 -24 % BGN 125.00

Предмет Бр : D089 DUHAN1 Школка Материјал : 100% 600 D Најлон2 Обвивка Материјал : 100% полиестер мрежа3...

Madbike мотори мото ръкавици мъжете guantes състезателни мотоциклети luva couro motocicleta мотоциклет за мотокрос ръкавици червен син черен

BGN 44.78

започнете Цена : $19.29 Цена : $16.59 Цена : $45.99 Цена : $24.99 Цена : $15.69 Цена : $76.99крајотМотоцикли мото ракавици мажите guantes мотоцикл трки luva couro motocicleta моторни велосипед мотокрос ракавици xxl црвена сина боја црнаЗабелешки : Rusian клиент, ве молиме оставете ни име и презиме кога ќе го поставите цел.Нормално,тоа трае кратко време да брод на Австрија, Нов Зеланд, Сингапур, Малезија,Дубаи, Франција, Германија, велика Британија, Сепак, тоа може да потрае 2040 денада руската Федерација, како и за Јужна Американските земји,како што се Бразил, Мексико,Аргентина, чиле, па ве молиме да бидете трпеливи поради тешко сопствени грешки.Се истакна : Ние ќе ви ја испратиме стоката, како на нарачката на купувачот, ние не сме одговорни за било обичај царина или данок, но Да плаќаат даноци е купувачот должност, купувачот треба да се обидете да добиете на стоки и плаќаат даноци побрзо, ако купувачот треба нашата помош, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена.Политика на враќање : се Враќа прифатени ако производот не како што е опишано, купувачот плаќа врати превозот; или чувајте го производот & согласувате наплата со продавачот.

новият годишен духан окото мотоциклет езда, панталони раса Мото панталони, мъжки мотоциклет панталони анти-борба черен сив DK-201Б

142.08 -16 % BGN 119.00

Бендот : DUHANМодел : DK201Боја : Црна,сиваГолемина : M,L,XL,XXLМатеријал : 600 D Оксфорд ткаенинаТОПЛА ПРОДАЖБАПродавачот препорачуваме промоција

ICESNAKE Мотоциклетът Маска мотоциклет ветрозащитная пылезащитная маска мотоциклет зимата е доказателство за анти мъгла половината маска за лице Мото Балаклавы

15.95 -31 % BGN 11.00

ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИСВИЛА ПЕСКАРЕЊЕ МАТЕРИЈАЛSoftand блиску да вашата кожа која ја намалува непријатноста feelingof бришењеHEMMING ЗАНАЕТЕластична hemming Повтори затегнувачка достапниЧЕТИРИ ИГЛА ШЕСТ НИШКАСтанот крои за да се Намали непријатностаДИШЕ МРЕЖАВлага wicking quicklywill не се stuffiness

2017 нов GXT harley style ретро мотоциклети каска каски за мотоциклети за четирите сезона са изработени от подсилена със стъклени влакна пластмаса

150.21 -17 % BGN 125.00

Бендот : GXT Модел : Г386 Боја : Сјајно црна,мат црна,бела, мат црно бела ѕвезда,мат црна, портокалова ѕвезда итн големина : M,L,XL,XXL Материјал : FRP

Нов прием за Harley Retro Motorcycle Helm Мотокрос Capacete Half Helmet Фибростъкло бронз, зелено, сребристо, златни

43.12 -21 % BGN 34.00

Нови Пристигнат за Харли Ретро 1 Парче ABS Пластика Мотоцикл Кормилото Мотокрос Capacete Половина Шлем 3 Бои Објект спецификите Предмет Тип : Шлемови Шлем Стил : Половина Шлем Пол : Мажи,Жени Материјал : ABS Тежина : 500g Боја : Мет Црна, Бела, Светло Црна,Bronze, Green, Сребро , Злато (можете да го изберете) Сезона : Четири Сезони карактеристики на Производот Појас со стилски штекер дизајн, употреба на високогустина на материјалот, тоа можат да го издржат 500 килограми се повлече MX Ткаенина и решетката површината состав, дише, антибактериски, deodorant Пакет, Вклучувајќи : 1 Парче Шлем Имајте На умбоја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, дозволете 0.10.5 cm разлика се должи на рачно мерење.вистинската големина во вид преовладуваат,ви благодариме за вашето разбирање.

2017 нов ветрозащитный поляризирана мотоциклет лещи слънчеви очила за каране на Велосипед велосипедист Спорт Wrap JUN08_20

17.54 -14 % BGN 15.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Здрав, Сјајна Црна, Мода изглед Спречи Ултравиолетово Зрачење, да се Спречи Sandwind очила леќи блок УВА, UVB и UVC зраци, и штетната сина светлина...

KODASKIN куче графика войници на тениски, евтини дрехи Мъжки ежедневни връхни дрехи тениски

39.84 -5 % BGN 38.00

тоа име : Диви и БесплатноКучедизајн со Трејсинајдобар сакаат доаѓа од Кинаако сакате да се Прилагоди личност облека, ве молиме контактирајте меоблеката била направена од 100% conttonГолемина : S / M / L / XL / XXL / XXL /

YUANMINGSHI Мотокрос зареден очила очила за лице пылезащитная маска с подвижни мотоциклетными очила и ротным филтър за отворена маска за лице

44.80 -8 % BGN 41.00

Мотокрос Очила Очила На Лицето Прашина Маска Со Монтажни Мотоцикл Очила И Устата Филтер За Отворен Лице Гроздобер ШлемовиЗа Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Wester Унија, TT...

mtsooning мотоциклет защита на гърба си мотокрос велосипед, катерене каране на ски, Колоездене назад защитник на тялото, гръбначния стълб броня

69.41 -48 % BGN 36.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Draping техника, заштита на важни делови од телото, додека удобно и да дише.Ова кроскантри оклоп е зајакнат, нежен, но издржливи, Ергономски дизајн кој може да се движи како скала високо да се подобри неговата погодност.Високо квалитетни пластични копчиња, високо еластична Најлон појас и прилагодливи велкро на ПВЦ половината заштита појас може да им помогне на прилагодување на соодветна должина на рака.Спецификација : Главната Боја : Црна.Материјал : ПВЦ, Lycra ткаенина, Висока густина ЕВАГолемина Висина ТежинаS 1.451.60 M ≤55kgМ 1.551.75 М 5565kgL 1.75 М185 CM 6575kgПакет Листата : 1 x Мотоцикл назад заштитник.Fitment : Мотокрос, велосипедизам, уметничко лизгање и други отворено екстремни спортови.1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.