• Новинка
Професионален точка шредер под наем стил мотоциклет шлем половина на лицето мотоциклет шлем

Професионален точка шредер под наем стил мотоциклет шлем половина на лицето мотоциклет шлем

резултат:
BGN 52.78
BGN 43.00 -19 %

Брой продукти
Налично

Професионални ТОЧКА хеликоптер велосипед стил мото шлем половина лице мотор шлем Модел : THH HH-01 ШЛЕМ БОЈА : 3 БОЈА на РАСПОЛАГАЊЕ, 5 ГОЛЕМИНА на РАСПОЛАГАЊЕ Големина : S55-56cm,M57-58cm, L59-60cm,XL61-62cm,XXL 63-64 CM
ТОЧКА Одобрени ТЕЖИНА : 980g

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Каски
Пол:
Унисекс
търговска марка:
ЦЗЕКАЙ
Сертификат за качество:
Точка
Материал На Каската:
КОРЕМНА ПРЕСА
Стил Шлем:
Половината Шлем
защита на мотоциклет:
за chooper велосипеди
Цвят:
Черен
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на купувачи

CITALL мотор Байк двойна Спорт черен водоустойчив микрофибър опашката чанта на задната седалка на съхранение да носи ръка на рамото трактор преглед чанти

39.98 -12 % BGN 35.00

Црна Микрофибер Мотоцикл Опашка Торба задното Седиште Складирање Носат Рамо, Рака Водоотпорен " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : мрежа плус задебелена сунѓерот & микрофибер Големина : прибл.26.5 x 19.5 x 28cm(10.43 x 7.68 x 11.02 инчи)(L x W x H) Завој Должина : околу.91cm(35.83 инчи) на Рака Должина : околу.66110cm(2643inch) Compatitable Со : Одговара за најголемиот број на Мотор / Dirt Bike / Dual Спорт / Enduro Објект се вклучени : 1 x Опашка Торба2 x Завој2 x Рака Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи...

Мотоциклет шлем козирка за K3 K4 подходящ многоцветен достъпен UV400 защита подмяна шлем стъкло

31.98 -31 % BGN 22.00

Мотоцикл Шлем Стакло За К3 K4 100% одговара на мулти боја на располагање UV400 заштита замена шлем стаклосе вклопува Модел K3 SV,K5;Боја : antifog, јасно, чад,шарени,огледало, златнаЗа големината, Овој Шофершајбната е УниГолемина, тоа може да одговара на Сите Големина шлем (S,M,L,XL,XXL)

Мотоциклетът Яке 2018 Пролет Лято Мъжки Деним Яке Ветрозащитная Мото Мотоциклет Дънкови Якета Chaquetas На Горно Облекло С Протекторами

159.68 -5 % BGN 152.00

Кожна Јакна 2018 Пролет Лето Мажите Тексас Јакна Windproof Мото Мотор Жан Јакни Chaquetas Outerwear Со ЗаштитнициСпецификација : Боја : црна,синаУпотреба : мотокрос трки јакнаТежина : 1.1 kgГолемина : S / M / L / XL / XXLПакетот Вклучува : 1 x Кожна Јакна

2017 нов GXT harley style ретро мотоциклети каска каски за мотоциклети за четирите сезона са изработени от подсилена със стъклени влакна пластмаса

150.21 -17 % BGN 125.00

Бендот : GXT Модел : Г386 Боја : Сјајно црна,мат црна,бела, мат црно бела ѕвезда,мат црна, портокалова ѕвезда итн големина : M,L,XL,XXL Материјал : FRP

Yetaha мотокрос мотор Байк ATV очила Сноуборд очила Слънчеви очила открит мотор оф-роуд състезание по сърф очила

35.86 -30 % BGN 25.00

Карактеристики : Извајани стил со исклучително се вклопуваат и периферна визија.Широк удобност бендови се вклопува очила контрола врз шлемови, има очила сигурно во место.Еластичен појас на рака направени од најлон влакна, Прилагодливи и Удобно.Пена соочи околу надворешниот раб за дополнителна удобност.Мала тежина.Е погодна за облачен ден и да имаат добар антимагла, антивлијание, антинула и 100% антиУВ.Состојба : 100% Сосема Нов.Големина : Возрасни Големина,како слика шоу.Рамка Боја : Како На Сликата Шоу.Леќа Боја : МултиОбоени .Материјал : PC + сунѓерот + композитни пластика .Fitment:Одговара за мотоцикл, скијање, сноуборд, скутер во и надвор од спортот.Пакетот вклучува : 1 x Мотоцикл Очила.

Зимните мотоциклетни ръкавици водоустойчив топло мотокрос състезания вашия мотор Колоездене ръкавици luvas Guantes M L XL XXL черен син червен

BGN 24.93

Тоа е подобро за вас да се избере 1 големина поголема, како ракавици е дебела, тоа ќе биде малку мали за вас, ако не се избере 1 size поголем...

ARCX мотоциклетни ботуши, Мото ботуши за езда натурална коровья кожата на мотоциклет колоездач хеликоптер крайцер туристически ботильоны Мотоциклетът обувки

193.89 -49 % BGN 99.00

Функција : Горниот донесе вистински крава велур кожа и Б.К решетката ткаенина, високо отпорни на абење, нудејќи одлична удобност и флексибилностДише мрежа обидел да се задржи на нозе сува и удобно на долги прошетки влажниУсвојување 2 затворање систем со кука & јамка и laces, обезбедува добар удобно и сигурно одговараЗасилено заштита на пети капа, пета и глуждовите, обезбедува одлична поддршка и сигурност заштитниВратило мерки околу 18cm од лак.Природниот гумен ѓон нуди одлични зафат не се лизга и овозможува за природни flexОпрема shift панел нуди совршена контрола и ракувањето соСпецификација : Состојба : НоваГорниот Материјал : Крава велур кожа + Б.К решетката ткаенинаЕдинствена Материјал : ГумаГолемина : ЕУ 3945Пакетот вклучува : 1 Пар Мотоцикл Чизми

Високо качество на мотоциклет състезателни очила за мотор очила Gafas каска, очила ветрозащитный офроуд Мото каски, очила ретро очила

47.98 -50 % BGN 24.00

Мотоцикл Очила велосипед очила Gafas Шлем Очила Возрасни Флексибилни Очила 100% УВА заштита и таа е лидер во објективот атрибути и функции, Прилагодлив Headband Флексибилен Дизајн Отпорен на Гребење Јасно Леќа Мултислој се соочуваат со пена, обезбедува одлична печат помеѓу лицето и очила за да се заштити од ' рѓа Пејач лен, 1 слој Пена Леќа : Бриши / Шарени

МОДА, СТИЛ Мотокрос Очила за Мотокрос Мотоциклети под Наем Очила за Колоездене на Открито Офроуд Мото Слънчеви Очила Мотоциклетни Очила

30.38 -28 % BGN 22.00

Мотокрос Очила Motorcross Мотор Велосипеди Eyewear Рака Големина : (one size) на Рака ширина : 1.96" (5cm) леќа : eyeweare леќа Мултислој се соочуваат со пена, обезбедува одлична печат помеѓу лицето и очила за да се заштити од отиде на спиење, и да се обезбеди максимална пот апсорпција Прилагодливи Headband Cushioned Удобно Внатрешни работи Отпорен на Гребење eyeweare Леќа 100% УВА заштита и таа е лидер во објективот атрибути и функција Додаде Извршување на АнтиМагла Леќа : Јасно ,Боја

2017 нов ветрозащитный поляризирана мотоциклет лещи слънчеви очила за каране на Велосипед велосипедист Спорт Wrap JUN08_20

17.54 -14 % BGN 15.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Здрав, Сјајна Црна, Мода изглед Спречи Ултравиолетово Зрачење, да се Спречи Sandwind очила леќи блок УВА, UVB и UVC зраци, и штетната сина светлина...

HEROBIKER Professional Motorcycle Ботуши Cover Moto Shifter Guards Scuff Mark Protective Gear Motorcycle Shoes Cover Shift Pads

17.46 -43 % BGN 10.00

.Функција : Опрема shift подлога направена од носатотпор TPU мека Гума со добра цврстина и еластичност.Им помогне на опрема shift функционирање без оштетување на чевли може да биде лесно се монтира со еластична бенд со кука & јамка.По мотоцикл велосипедист е потребен само еден, затоа што постои само еден опрема shifter на левата страна, заштитник на местото на сите времиња.Спецификација : Производителот : HEROBIKERИме на модел : Motorcycle опрема shift подлогаМатеријал : TPU мека Гума, antiskid појасБоја : ЦрнаГолемина : Една големина одговара на ситеОдговараат За : Motocrcycle ЈаваПакетот вклучува : 1 x Мото Опрема Shift Подлога (не вклучувајќи ги мотоцикл чизми)

2017 зимата на топло ветрозащитная духан крос-кънтри мотоциклетът яке панталони мотоциклетни якета панталони от 600D Оксфордской тъкан

164.48 -24 % BGN 125.00

Предмет Бр : D089 DUHAN1 Школка Материјал : 100% 600 D Најлон2 Обвивка Материјал : 100% полиестер мрежа3 Мека заштитник на рамото, лактот и назад.4...

THH full face motorbike helmet DOT approved motorcycle helmet T76 Model подвижни и моющийся подложка е подходяща за скутер streetbike

111.98 -25 % BGN 84.00

THH полно лице мотор шлем ТОЧКА одобрени мотоцикл шлем T76 Модел пренослив и перат лагер вклопува streetbike скутер големина : M,L,XL М одговара на 5558cm,L 5960cm,XL 6162cm 100% ABS ШКОЛКА Hight квалитет Брзо брзо ослободување Тока

Автентични THH мотоциклет анфас шлем градски велосипед, каска със система за заключване на предното стъкло 9 цвята достъпен велосипеден шлем

111.98 -25 % BGN 84.00

Geniune THH мотоцикл целосна се соочуваат со шлем градски велосипед шлем со шофершајбната заклучување систем 9 боја на располагање велосипед шлем големина : M,L,XL М одговара на 5558cm,L 5960cm,XL 6162cm 100% ABS ШКОЛКА Hight квалитет Брзо брзо ослободување Тока

ZEUS Carbon Full face мотоциклетни каски двойни лещи каска професионални състезателни мотокроссовые каски DOT approved casco casque

707.89 -37 % BGN 446.00

Главни Карактеристики : Full лице дизајн, ќе добиете подобра заштита Карбонски влакна материјал, лесни како и исклучителни штета на отпорност на гребење, капки и испакнатините на секојдневна употреба...

Езда Племе Мотокрос Състезания Светоотражающая Яке Пълен Сезон На Мотоциклети Офроуд Предупреждение Дрехи Със Защитен Дрешки MotoJK-21

131.70 -43 % BGN 75.00

Јава Племе Motorcross Трки Рефлексивни Јакна Целосна Сезона Мотоцикл OffRoad Предупредување Облека Со Заштитна Опрема Moto JK21 Безбедноста е најважна за секого, особено додека се возат мотор...

Изключително лек ретро каска стекловолоконная обвивка свободен стил на новост каска Японски стил Не повече гъби главата

100.78 -30 % BGN 71.00

Исклучително мала тежина Гроздобер Шлем Fiberglass Школка слободен стил Новина шлем Јапонија стил Не повеќе Mushroon ГлаваШел : Fiberglass Школка, Екстра тешко подобрена, Лесна и ЦврстаДизајн : DD прстен тока, Аеродинамичен дизајн,Гроздобер Стил, за сите видови на Харли велосипед, Индиски, Победа, хеликоптер, DIY велосипедМали Школка и удобно се вклопуваат, нема повеќе mushroon Глава,Големина : S,M,L,XL,XXL,S 5556cm, М 5758cm, L 5960cm, XL 6162cm, XXL 6364cm

Високо Качество На Мотор Защитен Наколенник Мотоциклет Наколенник Мотокрос Коленете Коленете Мотоциклет Протектор

72.80 -5 % BGN 69.00

торба Мотоцикл Коленото Влошки Заштитник Мотокрос Заштитник Трки за Заштита на Коленото Чувари Коленото Влошки Мотоцикл Заштитник Опис : Предмет Тип : Шорцеви Оригинален Бренд Име : SCOYCO Материјал : Spandex & Најлон Пол : Мажи Големина : L Посебни Карактеристики : Мотоцикл Заштита Возрасна Група : Возрасни Функција : Дише големо влијание на горивото моделирана пластична заштита Три еластични ремени со тока closur PC заштитна обвивка за влијанието resistan Тери соочи во текот на удобност и заштита Метал mesh за ventilatio Може да одговара со SCOYCO термичка обвивка Детали за Производот

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.