• Новинка
20 бр / лот 74HCT157D СОП-16 74HCT чисто нов и оригинален Безплатна доставка

20 бр / лот 74HCT157D СОП-16 74HCT чисто нов и оригинален Безплатна доставка

резултат:
BGN 7.42

Брой продукти
Налично


Детали За Производот
Број на модел : 74 HCT157 D
Серија : 74 HCT
Напон - Набавка : 4.5 V ~ 5.5 V
Тековната Излез Висока, Ниска : 6m A, 6m A
Монтажа Тип : Surface Mount
Оперативен Температура : -40°C ~ 85°C
Пакет : СОП-16
Состојба: Нови
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка .
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
♦ Поради акции статус и временската зона разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации
♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
♦ Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми .
Гаранција
♦.Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет на possiblely. Вредноста на стоката и цената на тоа е соодветно. Дали довербата нашиот квалитет, а не се сомневам во нашата цена.
♦ Ја испорача стоката на нашите клиенти со брзина и прецизност.
♦ Сите нови чипови, ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на satisfcatory решение откако ќе го провери тоа .
Контактирајте со нас
♦ Ако постои незадоволство со нашиот производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви даде правилно решение.
♦ Доколку купите повеќе количина или повеќе делови , можете да контактирате со нас,и ние може да ви даде поголем попуст.
♦ Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.
♦ Ние се потпираме на нашата репутација и клиентите задоволство да се успее. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас . Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги . Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ,и да даде пет ѕвездички.
Ви благодариме за вашата поддршка, се надевам дека секој може да има пријатен бизнис патување во нашата продавница, и добредојде следниот пат!

Подробности

търговска марка:
цзясиньхэнъэ
Номер На Модела:
Друго
Пакет:
No
Тип Елемент:
Активни Съставки Високоговорители
Материал:
Друго
Номер На Модела:
74HCT157D
Тип:
Логическа IP
Ток На Изхода Висок, Нисък:
6МА, 6МА
Източник На Захранване Напрежение:
Единичен Доставка
Захранващо Напрежение:
4.5 V ~ 5.5 V
Работна Температура:
- 40C ~ 85C
Пакет:
СОП-16
Състояние:
НОВО

Избор на купувачи

Global най-малко 4 GB професионален диктофон цифров аудио мини диктофон + MP3-плейър + USB флаш памет gravador voz de

26.37 -20 % BGN 21.00

Најмалите 4 GB Професионални Скриени Шпион на Снимач на Глас Дигитален Аудио Мини Dictaphone + MP3 Плеер + USB Флеш Диск gravador voz деСо мало пакет (Ако needn не мало пакет, pls се направи цел на овој линк : )Обликот Опис1 прекинувач / снимање префрлате2 + volume плус / копче за следна песна3 − јачина на минус / MP3 музика конверзија копче4 џек за Слушалки5 Работи што укажува светилка6 3во1 функција : Снимач на Глас + MP3 Плеер + UДискГолемина на играње на MP3 на У диск на highdefinition audio на микро гласовен снимач : должина / ширина / висина / 45 / 17 / 5 (единица : мм)Функција користење1.ПрекинувачВо државата не приклучување во уво приклучоци.притисни на прекинувач до означениот НА крајот за да го стартувате снимањето автоматски...

Амбушюры замяна на кутията за слушалки SONY MDR-XB1000 (слушалки/ възглавница за слушалки) амбушюры черни слушалки

BGN 48.00

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со SONY MDRXB1000 Мека Удобно Earpads1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукот2...

1 Чифт Силиконови Слушалки Слушалки На Уши Уши Гел Earpad Амбушюры Ушни Уши Капак Протектор Замяна За Samsung Gear Circle R130

2.70 -26 % BGN 2.00

1 Пар Силикони Слушалки Earbuds Уво Совети Гел Earpad Уво Влошки Eartips Покрие Заштитник Замена За Samsung Опрема Круг R130Опис : 100% Висок квалитет и Сосема нов...

BY-756A Professional swing бум floor stand притежателя на микрофон, гъвкава сценична микрофон поставка, статив

BGN 73.60

100% нови.Главен материјал : метал цевка + пластикаБоја : ЦрнаВисина на најмалку 98 смМоже да биде продолжен до : 150 смТежина : 3.2 KG / еденМикрофон клип дијаметар : 3cmНаправени од премиум компоненти, тие се и силен и брз да се свитка за лесно превозот.Пакет Содржина : 1 x кат микрофон стојатЗабелешка : условите на осветлување и различни екранот ќе се направи боја на објектот во сликата различни од реалниот објект...

Bluetooth приемник на високоговорителя за аудио системата рецептор Bluetooth аудио музикален приемник музикален стерео адаптер APT-X NFC SPDIF AD85

68.98 -25 % BGN 52.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : Bluetooth 4.0 конекција РАНЛИВИТЕ пониска потрошувачка на енергија NFC брз линк apt X супериорен во однос на аудио кодекот : CD квалитет на звук Аналоген излез : стерео Лево / Десно РКА Дигитални SPDIF излези : двете TOSLINK оптички и коаксијален Авто повторното вклучување поддржани Линк загуба повторното вклучување от Ниска латентност брзо стриминг Десктоп верзија : plug & play (репродуцирај); не батеријата Микро USB напојување порта СПЕЦИФИКАЦИИ : Bluetooth верзија & профил : 4.0; A2 DP, EDR Bluetooth растојание : до 30m DAC : TI PCM5102 A (PCM интерфејс : 32bit / 384 KHz; SNR : 112d B) Зачестеност одговор : 10 Hz ~ 20 KHz apt X ниска латентност : 30ms Напојување : 5 V DC Оптички брзина на пренос : до 16 Mbps Оптички пренос на далечина : до 20 милиони Димензии : 7.8 x 7.8 x 2.6 cm Боја : црна

Безжична кола FM-предавател модулатор MP3 музикален плейър с USB SD MMC+ дистанционно управление

BGN 19.97

Сет за во автомобил MP3 Mucsic Играч Безжични FM Предавател Радио Modulator Со USB, SD Слот за MMC + Далечински Control Free Превозот1.Вовед : Слушајте ги вашите омилени песни во вашиот автомобил со овој мултифункција Автомобил MP3 USB, SD MMC Картичка Играч Безжични FM Предавател! Нашиот автомобил MP3 плеер може да направи вашата посета повеќе интересни и да се опуштите за време на возењето...

Аудио кабел за слушалки за Marshall Major 2 II bluetooth монитор, слушалки, кабели с микрофон контрол на звука за iphone, Samsung

15.20 -8 % BGN 14.00

Аудио приклучок за Слушалки Кабел за Маршал Големи 2 II bluetooth Монитор Кабли приклучок за Слушалки со Микрофон Контрола на Јачина на звук за iphone, SamsungСпецификации Совршена замена за штета или изгуби еден Приклучок : 3.5 MM До 3.5 ММ Џек Со Микрофон и контрола на јачина на звук Компатибилен за Iphone 6 / 6 S / 6s Плус ,Iphone 5s за samsung Xiaomi Huawei HTC, LG и дрПакет се вклучени : • 1x Кабел Не вклучувајќи приклучок за слушалкиСликата покажува :

1бр 3,5 мм аудио конектор женски мъжки конектор RJ9 адаптер кабел конвертор КОМПЮТЪР компютър за слушалки на Телефона използване на

2.80 -29 % BGN 2.00

1pc 3.5 mm Аудио Џек Женски Машки RJ9 Приклучок Адаптер КонверторКабелКарактеристики : 1 Добиете овој адаптер, тогаш можете да го користите вашиот омилен компјутер приклучок за слушалки за да разговарате на телефон.2...

3 бр. / лот 2017 професионален универсален затвор активни 3D очила готови за DLP проектор за Sharp LG Acer BenQ epson optoma

75.30 -20 % BGN 60.00

Вклучува : 3pcs / многу Професионални Универзална DLP ЛИНК Shutter Активни 3 D Очила За 3 D Подготвени DLP Овој вид на 3 D glasse само може да работи со 3 D DLPЛИНК Подготвени Проектор,Ве молиме проверете ги compability датотека подолу пред поставување на цел,Обично тоа е во ред ако вашиот 3 D проектор е DLPLINK и IRТопло совет : Ако не можете да бидете сигурни дека ако нашите очила можат да работат со вашиот лцд проектор / ТВ или не, постојат 2 начини за да го потврдите1 : 3 D сигнал примање на прозорец за да се добијат DLPЛинк сигнал.Штом ќе се користи 96144 Hz DLPЛинк 3 D проектор / ТВ и да се поврзете преку 3 D слика извор,нашите очила не може да функционира совршено со вашата проектор.2 : Или ако вашиот лцд проектор / ТВ има логото на "DLP 3 D Подготвени" подолу, нашите очила, исто така, може да се работи со.Услови и правила Вие подобро знаете за овиеНие прифаќаме сите наброените методи за плаќање од страна на Aliexpress...

Оригиналната главоболие превръзка Head band възглавница за Sennheiser HD600 HD650 HD545 HD565 HD580 слушалки( head band възглавница)

BGN 41.44

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена главата бендови Компатибилен Со Зајнхајзер HD650 HD600 HD565 PC545 HD580 Hifi слушалки.Боја : Црна2.Количина:1 Set=1 PCS Главата бенд+2 ПАРЧИЊА Earpads; Производ Слики Биле Однесени Во Вид100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Часовник, Совршено се ВклопуваатОвој Модел Е Компатибилен Со Зајнхајзер HD650 HD600 HD565 PC545 HD580 h eadphonesНарачана(Тоа не е Оригинал)

Преносим мини Bluetooth приемник адаптер за стерео музика безжични високоговорители, аудио-рецептор USB автомобил с 3.5 мм AUX вход RCA за усилвател

5.10 -22 % BGN 4.00

Карактеристики : Направете вашиот аудио забава(без Bluetooth) поврзување со било кој Bluetooth паметен телефон;Подобро звук без жици : По поврзани со паметен телефон, таблет....

30m Acrolink 6n OCC посеребренный + позлатени 24AWG 19*0.1 mm PUR (не Tefl) OD 1.1 mm САМ на кабел за слушалки

BGN 544.00

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Цената е за 50 метри долго Овој кабел е мека одговара за DIY слушалки или слушалка кабел.Од чисто Злато Позлатен DIY Висок крајот најголемиот дел жици.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Висококачествен LCD дисплей 1.8 инча, 8 GB (виртуален 32 GB) спортен MP3 плейър възпроизвеждане на музика от 4-то поколение с FM радио, ebook HD видеоклипове с MP4 плейър

29.20 -25 % BGN 22.00

Висок Квалитет на LCD 1.8 инчен 8 GB (Виртуелна 32 GB) Sport MP3 Плеер за Музика Пуштена 4та генерација со FM Радиото Екнига HD Видео MP4 ПлеерПратката со Крпа Подарок ТорбаAnswer : ___________________________ Note : 100% Изграденаво 8 G Вистински Меморија Надградба Виртуелна Меморија 32 GПроизвод вклучува Слушалка + полнење преку USB кабел за i Phone4 / i PodМожете да се меша бои да се купи,оставете порака за нас!Со користење на најновите оперативен систем,Систем е многу стабилна,Тоа е високиот квалитет на производот, Музика, играње време 30 Hours Поддршка за mp3 и, исто така, wma, wmv, asf, wav, мтв и amv формат со користење на слободни конверзија софтвер Интерфејс : usb 2.0 Изграденаво гласовен снимач Сопствени вршење на снимањето функција, работа ефикасна Поддршка FM изграденаво снимањето, МИКРОФОН за снимање, снимањето формат MAV Екран : 128x96 пиксели 1.8инчен TFT Екран во Боја со Големина : 90.7x38.7x8mm Изграденаво FM радио Поддршка FM радио, Радио Фреквенција : 87 MHZ108 MHZ им Даде на родителите, постарите модерен радио Поддржува JPEG / BMP / АНАЛОГНИ фото Поддржува Екнига режим Поддршка TXT текст складирање и читање, и да го обележите функција на Студентите и роман љубители омилен 6 играње на чекање : Нормален; Повторување еден; Повторување Папка; се Повторува на сите; Случаен; Вовед 7 претходно EQ : нормален, рок, поп, класичен, мека, џез, DBB Папка поддршка мулти јазик дисплеј : англиски, германски, француски, италијански, Шпански, шведски, чешка, холандски, португалски, Данска, полски, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Јапонски, руски, турски, корејски Батерија вградена Liion батерија, 2530 часа макс по целосно наполнета Поддржани системи : Windows 98 / SE / МИ / 2 K / XP / VISTA / 7, Mac OS 10, Linux 2.4.2 Пакет Inculed 1 x MP3 плеер 1 x Слушалка (Совети : Тоа е ниска цена обичните квалитет слушалка,Ако умот,ве Молиме да не купуваат) 1 x USB кабелот 1 x Крпа Подарок Торба 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот

Сменете амбушюры за Sennheiser HD418 HD428 HD438 HD448 HD449 HD439 HD419 HD429 HeadsetHeadset ((слушалки / възглавница за слушалки)

BGN 17.26

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Зајнхајзер HD418 HD428 HD438 HD448 HD449 HD439 HD419 HD429 Мека Удобно Earpads2.Велкро x 1 Buc Боја : ЦрнаПроизвод Слики Биле Однесени Во Вид100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Часовник, Совршено се ВклопуваатОвој Модел Е Компатибилен Со Зајнхајзер HD418 HD428 HD438 HD448 HD449 HD439 HD419 HD429 eadphonesНарачана(Оригинал)

Защитете Портативен Чанта Неопреновый Калъф За Съхранение Калъф За Apple Homepod

27.18 -8 % BGN 25.00

modname=ckeditorОпис : Име : Преносни Случај Торба за Homepod говорникотFuntion : Neoprene материјал, да се спречи претседателот абразијаМатеријал : Направен од врвен квалитет, трајни neoprene материјалБоја : ЦрнаПакетот ВклучуваПреносни Neoprene Случај *1 (говорникот не се вклучени ).БОЈА : Сите слики се направени од страна на професионални фотографи под студио светлина...

50м Acrolink 16 ядра Cu Мед сплетен на едро захранващ кабел за DIY Custom

BGN 976.00

Овој оглас е за 50 метри долг кабел Ако сакате да обичај други должината на кабелот.Користете го овој кабел можете да го DIY hifi Моќ кабел.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.