• Новинка
10 бр. / компл. амбушюры за IE800 мек силикон с филтрираща мрежа ушите седалките слушалки втулки уши ушите шапки възглавница

10 бр. / компл. амбушюры за IE800 мек силикон с филтрираща мрежа ушите седалките слушалки втулки уши ушите шапки възглавница

резултат:
BGN 8.00

Брой продукти
Налично


силиконски eartips,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силиконски влошки,силикони уво перници,силикони уво приклучоци,силикони слушалка,силиконски перничиња,силикони во уво подлога ,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,уво слушалки слушалка совети,уво слушалки силикони,уво влошки,уво влошки за слушалки,Earbud силикони,earohone earbud,earpads,earpads перница,earpads уво влошки перници,слушалка случај,слушалка earbuds,слушалка силикони,слушалка на силиконски маски,слушалка на силиконски влошки,слушалка силикони s големина,слушалка силикони совети,слушалка совети,слушалка совети ,мали earpods,силикони уво влошки за слушалки,силикони слушалки опфаќа,приклучок за слушалки случај,приклучок за слушалки маска,приклучок за слушалки на уво, влошки,приклучок за слушалки earpads,приклучок за слушалки на силиконски влошки,слушалки за во уво силикони,силиконски перничиња,силикони уво перници,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,силикони уво приклучоци,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силикони earbud опфаќа,силикони earbud eartips,силиконски earbud слушалки,силикони earbud замени,силикони earbud совети,силикони earbuds уво,силикони earbuds уво совети,силикони earpads,силикони слушалка,силикони слушалка маска,силикони earplugs,силикони eartips,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони во уво подлога ,силиконски влошки,меки силиконски earbuds,меки силиконски earplus 10pcs/set Уво влошки за IE800 меки Силиконски со филтер нето-Во-Слушалка за Уво во опфаќа слушалки Earbud Совети eartips earcaps перница 10pcs/set as подолу, круг : Мали 2бр Медиум : 2 парчиња Голем 2 парчиња Oblate мали 2pcs Голем 2 парчиња

Подробности

Пакет:
ДА
Размер:
S M L
търговска марка:
Тригонометрический Дъжд
Тип Елемент:
Амбушюры
Цвят:
Черен
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
Силиконов Подложка Слушалки Седалките
материал слушалки:
Внесен висококачествен мек силикон
силиконови амбушюры за режим на слушалки:
За IE800

Избор на купувачи

BY-756A Professional swing бум floor stand притежателя на микрофон, гъвкава сценична микрофон поставка, статив

BGN 73.60

100% нови.Главен материјал : метал цевка + пластикаБоја : ЦрнаВисина на најмалку 98 смМоже да биде продолжен до : 150 смТежина : 3.2 KG / еденМикрофон клип дијаметар : 3cmНаправени од премиум компоненти, тие се и силен и брз да се свитка за лесно превозот.Пакет Содржина : 1 x кат микрофон стојатЗабелешка : условите на осветлување и различни екранот ќе се направи боја на објектот во сликата различни од реалниот објект...

GHXAMP 4 инча 98 mm универсален БАС говорител пяна страна KTV говорител ремонт аксесоари САМ гъба страничния край пръстен кръг 2 елемента

8.80 -20 % BGN 7.00

Спецификација Бренд : GHXAMP Пена работ Од дијаметар : 98mm ± 2% Пена работ дијаметар : 64mm ± 3% Висока меур од дијаметар : 90mm ± 2% Високо балон со дијаметар : 72mm ± 3% Пакет се вклучени : 2 парчиња

Оригиналната главоболие превръзка Head band възглавница за Sennheiser HD600 HD650 HD545 HD565 HD580 слушалки( head band възглавница)

BGN 41.44

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена главата бендови Компатибилен Со Зајнхајзер HD650 HD600 HD565 PC545 HD580 Hifi слушалки.Боја : Црна2.Количина:1 Set=1 PCS Главата бенд+2 ПАРЧИЊА Earpads; Производ Слики Биле Однесени Во Вид100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Часовник, Совршено се ВклопуваатОвој Модел Е Компатибилен Со Зајнхајзер HD650 HD600 HD565 PC545 HD580 h eadphonesНарачана(Тоа не е Оригинал)

Bluetooth приемник на високоговорителя за аудио системата рецептор Bluetooth аудио музикален приемник музикален стерео адаптер APT-X NFC SPDIF AD85

68.98 -25 % BGN 52.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : Bluetooth 4.0 конекција РАНЛИВИТЕ пониска потрошувачка на енергија NFC брз линк apt X супериорен во однос на аудио кодекот : CD квалитет на звук Аналоген излез : стерео Лево / Десно РКА Дигитални SPDIF излези : двете TOSLINK оптички и коаксијален Авто повторното вклучување поддржани Линк загуба повторното вклучување от Ниска латентност брзо стриминг Десктоп верзија : plug & play (репродуцирај); не батеријата Микро USB напојување порта СПЕЦИФИКАЦИИ : Bluetooth верзија & профил : 4.0; A2 DP, EDR Bluetooth растојание : до 30m DAC : TI PCM5102 A (PCM интерфејс : 32bit / 384 KHz; SNR : 112d B) Зачестеност одговор : 10 Hz ~ 20 KHz apt X ниска латентност : 30ms Напојување : 5 V DC Оптички брзина на пренос : до 16 Mbps Оптички пренос на далечина : до 20 милиони Димензии : 7.8 x 7.8 x 2.6 cm Боја : црна

Hiperdeal New 10 бр 40 мм поролоновые подложки амбушюры гъба амбушюры делото жак за слушалки Hot 17Dec13 Drop Ship

1.97 -49 % BGN 1.00

10 компјутери 40mm пена влошки уво подлога сунѓерот earpads слушалки поклопецот за слушалкиОпис : Состојба : Brand New Боја : Црна Материјал : квалитет пена Дијаметар : 40mm (2.35") пена, уво влошки се зголемува дебелината Трајни и мека, висока еластичностПакет се вклучени : (5 парови) 10 компјутери 40mm пена влошки уво подлога сунѓерот earpads слушалки поклопецот за слушалки

Преносим мини Bluetooth приемник адаптер за стерео музика безжични високоговорители, аудио-рецептор USB автомобил с 3.5 мм AUX вход RCA за усилвател

5.10 -22 % BGN 4.00

Карактеристики : Направете вашиот аудио забава(без Bluetooth) поврзување со било кој Bluetooth паметен телефон;Подобро звук без жици : По поврзани со паметен телефон, таблет....

Оригиналната главоболие превръзка Head band възглавница за Sennheiser PC150 PC151 PC153 PC155 PC160 PC161 PC163 PC165 PC166 слушалки. на кутията

BGN 11.18

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Зајнхајзер PC150 PC151 PC153 PC155 PC160 PC161 PC163 PC165 PC166 Мека Удобно Earpads 1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукотБоја : Црна Производ Слики Биле Однесени Во Вид100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Часовник, Совршено се ВклопуваатОвој Модел Е Компатибилен Со Зајнхајзер PC150 PC151 PC153 PC155 PC160 PC161 PC163 PC165 PC166 eadphonesНарачана(Тоа е Оригинал)

Безжична кола FM-предавател модулатор MP3 музикален плейър с USB SD MMC+ дистанционно управление

BGN 19.97

Сет за во автомобил MP3 Mucsic Играч Безжични FM Предавател Радио Modulator Со USB, SD Слот за MMC + Далечински Control Free Превозот1.Вовед : Слушајте ги вашите омилени песни во вашиот автомобил со овој мултифункција Автомобил MP3 USB, SD MMC Картичка Играч Безжични FM Предавател! Нашиот автомобил MP3 плеер може да направи вашата посета повеќе интересни и да се опуштите за време на возењето...

Micro HDMI Male to DVI 24+1 Мъжки кабел за EVO 4G, XT800, мобилен телефон

BGN 729.60

Објектот Состојба : Brand New без да се продаваат на мало пакет.Овој кабел е совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите...

Сменете силиконовата втулка върха, за в ухото, т.е. на слушалки(Слушалки/ възглавница за слушалки) jn ear ear pad

BGN 7.98

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со IE Мека Удобно Earpads2 1set=3 Pair(L=1par,M=1par,S=1pair) Боја : ЦрнаПроизвод Слики Биле Однесени Во Вид100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Часовник, Совршено се ВклопуваатОвој Модел Е Компатибилен Со IE eadphonesНарачана(Тоа не е оригинал)

Висококачествен LCD дисплей 1.8 инча, 8 GB (виртуален 32 GB) спортен MP3 плейър възпроизвеждане на музика от 4-то поколение с FM радио, ebook HD видеоклипове с MP4 плейър

29.20 -25 % BGN 22.00

Висок Квалитет на LCD 1.8 инчен 8 GB (Виртуелна 32 GB) Sport MP3 Плеер за Музика Пуштена 4та генерација со FM Радиото Екнига HD Видео MP4 ПлеерПратката со Крпа Подарок ТорбаAnswer : ___________________________ Note : 100% Изграденаво 8 G Вистински Меморија Надградба Виртуелна Меморија 32 GПроизвод вклучува Слушалка + полнење преку USB кабел за i Phone4 / i PodМожете да се меша бои да се купи,оставете порака за нас!Со користење на најновите оперативен систем,Систем е многу стабилна,Тоа е високиот квалитет на производот, Музика, играње време 30 Hours Поддршка за mp3 и, исто така, wma, wmv, asf, wav, мтв и amv формат со користење на слободни конверзија софтвер Интерфејс : usb 2.0 Изграденаво гласовен снимач Сопствени вршење на снимањето функција, работа ефикасна Поддршка FM изграденаво снимањето, МИКРОФОН за снимање, снимањето формат MAV Екран : 128x96 пиксели 1.8инчен TFT Екран во Боја со Големина : 90.7x38.7x8mm Изграденаво FM радио Поддршка FM радио, Радио Фреквенција : 87 MHZ108 MHZ им Даде на родителите, постарите модерен радио Поддржува JPEG / BMP / АНАЛОГНИ фото Поддржува Екнига режим Поддршка TXT текст складирање и читање, и да го обележите функција на Студентите и роман љубители омилен 6 играње на чекање : Нормален; Повторување еден; Повторување Папка; се Повторува на сите; Случаен; Вовед 7 претходно EQ : нормален, рок, поп, класичен, мека, џез, DBB Папка поддршка мулти јазик дисплеј : англиски, германски, француски, италијански, Шпански, шведски, чешка, холандски, португалски, Данска, полски, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Јапонски, руски, турски, корејски Батерија вградена Liion батерија, 2530 часа макс по целосно наполнета Поддржани системи : Windows 98 / SE / МИ / 2 K / XP / VISTA / 7, Mac OS 10, Linux 2.4.2 Пакет Inculed 1 x MP3 плеер 1 x Слушалка (Совети : Тоа е ниска цена обичните квалитет слушалка,Ако умот,ве Молиме да не купуваат) 1 x USB кабелот 1 x Крпа Подарок Торба 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот

50м Acrolink 16 ядра Cu Мед сплетен на едро захранващ кабел за DIY Custom

BGN 976.00

Овој оглас е за 50 метри долг кабел Ако сакате да обичај други должината на кабелот.Користете го овој кабел можете да го DIY hifi Моќ кабел.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.