• Новинка
Bluetooth приемник на високоговорителя за аудио системата рецептор Bluetooth аудио музикален приемник музикален стерео адаптер APT-X NFC SPDIF AD85

Bluetooth приемник на високоговорителя за аудио системата рецептор Bluetooth аудио музикален приемник музикален стерео адаптер APT-X NFC SPDIF AD85

резултат:
BGN 68.98
BGN 52.00 -25 %

Брой продукти
Налично


КАРАКТЕРИСТИКИ : Bluetooth 4.0 конекција РАНЛИВИТЕ пониска потрошувачка на енергија NFC брз линк apt X супериорен во однос на аудио кодекот : CD квалитет на звук Аналоген излез : стерео Лево/Десно РКА Дигитални SPDIF излези : двете TOSLINK оптички и коаксијален Авто повторното вклучување поддржани Линк загуба повторното вклучување от Ниска латентност брзо стриминг Десктоп верзија : plug & play (репродуцирај); не батеријата Микро USB напојување порта СПЕЦИФИКАЦИИ : Bluetooth верзија & профил : 4.0; A2 DP, EDR Bluetooth растојание : до 30m DAC : TI PCM5102 A (PCM интерфејс : 32bit/384 KHz; SNR : 112d B) Зачестеност одговор : 10 Hz ~ 20 KHz apt X ниска латентност : 30ms Напојување : 5 V DC Оптички брзина на пренос : до 16 Mbps Оптички пренос на далечина : до 20 милиони Димензии : 7.8 x 7.8 x 2.6 cm Боја : црна

Подробности

Стандарт Bluetooth:
Bluetooth v4. 0
Звукова Пътека:
Двойна
Поддръжка на AAC:
ДА
Интерфейс:
3,5 мм USB
Подкрепа С Висока Разделителна Способност:
Няма
Съдържание:
Аудио
Поддръжка на Apt-x:
ДА
Пакет:
No
Поддръжка На Карти Памет:
No
Характеристика:
Не, етеричните играта
Номер На Модела:
85AD
Безжичен Тип:
Bluetooth, NFC
търговска марка:
РЕДАМИГО
Стандарт Wi Fi:
Няма

Избор на купувачи

3 бр. / лот 2017 професионален универсален затвор активни 3D очила готови за DLP проектор за Sharp LG Acer BenQ epson optoma

75.30 -20 % BGN 60.00

Вклучува : 3pcs / многу Професионални Универзална DLP ЛИНК Shutter Активни 3 D Очила За 3 D Подготвени DLP Овој вид на 3 D glasse само може да работи со 3 D DLPЛИНК Подготвени Проектор,Ве молиме проверете ги compability датотека подолу пред поставување на цел,Обично тоа е во ред ако вашиот 3 D проектор е DLPLINK и IRТопло совет : Ако не можете да бидете сигурни дека ако нашите очила можат да работат со вашиот лцд проектор / ТВ или не, постојат 2 начини за да го потврдите1 : 3 D сигнал примање на прозорец за да се добијат DLPЛинк сигнал.Штом ќе се користи 96144 Hz DLPЛинк 3 D проектор / ТВ и да се поврзете преку 3 D слика извор,нашите очила не може да функционира совршено со вашата проектор.2 : Или ако вашиот лцд проектор / ТВ има логото на "DLP 3 D Подготвени" подолу, нашите очила, исто така, може да се работи со.Услови и правила Вие подобро знаете за овиеНие прифаќаме сите наброените методи за плаќање од страна на Aliexpress...

Сменете амбушюры за възглавници слушалки Panasonic в technics RP-HT370 RP-HT376 HT379.(слушалки) на ухото Miantao, качество на звука без загуба

BGN 22.08

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Panasonic Техника RPHT370 RPHT376 RPHT379 Мека Удобно Earpads2...

Micro HDMI Male to DVI 24+1 Мъжки кабел за EVO 4G, XT800, мобилен телефон

BGN 729.60

Објектот Состојба : Brand New без да се продаваат на мало пакет.Овој кабел е совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите...

1 чифт бели амбушюров калъфка earpad пяна резервни части за Beats MIXR beatsmixr Mixr слушалки

13.65 -12 % BGN 12.00

1pair Бел Еар влошки перница покрие earpad пена и замена на делови за Удира MIXR beatsmixr MIXR Слушалки Состојба : Brand New Овој пар на замена уво перници за Удира MIXR Слушалки.Со мек сунѓер и СТП слој нуди удобно чувство за вас и одлична за замена на вашиот разбиена, bracken или изгубени уво перници...

Радио кассетный магнетофон PANDA 6503 Support play USB TF card MP3 music machine лента

87.17 -11 % BGN 78.00

Модел 6503 Функција параметар FM фреквенција на опсегот 88108 СУМ фреквентен опсег 5301600 Моќ AC напон 220 V У диск репродукција поддршка Игра лента поддршка Снимка функција лента / У диск снимањето Надворешни снимање на функцијата поддршка Спецификации максималната потрошувачка на енергија W 5 W Бруто тежина (KG) 0.75 килограми Нето тежина (KG) 0.4 кг Производ големина mm 188 * 98 * 36 mm пакување листа Домаќин × 1 Адаптер × 1 Прирачник × 1 Гаранциона Картичка × 1 детали за производот

Аудио кабел за слушалки за Marshall Major 2 II bluetooth монитор, слушалки, кабели с микрофон контрол на звука за iphone, Samsung

15.20 -8 % BGN 14.00

Аудио приклучок за Слушалки Кабел за Маршал Големи 2 II bluetooth Монитор Кабли приклучок за Слушалки со Микрофон Контрола на Јачина на звук за iphone, SamsungСпецификации Совршена замена за штета или изгуби еден Приклучок : 3.5 MM До 3.5 ММ Џек Со Микрофон и контрола на јачина на звук Компатибилен за Iphone 6 / 6 S / 6s Плус ,Iphone 5s за samsung Xiaomi Huawei HTC, LG и дрПакет се вклучени : • 1x Кабел Не вклучувајќи приклучок за слушалкиСликата покажува :

PQ05RF21 TO-220-4L Оригиналната 10 бр. / лот Безплатна доставка

BGN 11.18

Детали За ПроизводотБрој на модел : PQ05 RF21Уредот на Пакет : ДА2204 LСостојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

30m Acrolink 6n OCC посеребренный + позлатени 24AWG 19*0.1 mm PUR (не Tefl) OD 1.1 mm САМ на кабел за слушалки

BGN 544.00

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Цената е за 50 метри долго Овој кабел е мека одговара за DIY слушалки или слушалка кабел.Од чисто Злато Позлатен DIY Висок крајот најголемиот дел жици.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Сменете силиконовата втулка върха, за в ухото, т.е. на слушалки(Слушалки/ възглавница за слушалки) jn ear ear pad

BGN 7.98

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со IE Мека Удобно Earpads2 1set=3 Pair(L=1par,M=1par,S=1pair) Боја : ЦрнаПроизвод Слики Биле Однесени Во Вид100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Часовник, Совршено се ВклопуваатОвој Модел Е Компатибилен Со IE eadphonesНарачана(Тоа не е оригинал)

Слушалки слушалки САМ Pin адаптер за нов HD497 HD447 HD437 EH350 HD202 HD212 LN005039

BGN 12.61

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.===Следнава слика е за вашиот референца само===Она што е во пакет : Headphone Слушалка DIY Pin Адаптер За Зајнхајзер HD497 HD447 HD437 EH350 HD202 HD212Ние нудиме на светот превозот...

Global най-малко 4 GB професионален диктофон цифров аудио мини диктофон + MP3-плейър + USB флаш памет gravador voz de

26.37 -20 % BGN 21.00

Најмалите 4 GB Професионални Скриени Шпион на Снимач на Глас Дигитален Аудио Мини Dictaphone + MP3 Плеер + USB Флеш Диск gravador voz деСо мало пакет (Ако needn не мало пакет, pls се направи цел на овој линк : )Обликот Опис1 прекинувач / снимање префрлате2 + volume плус / копче за следна песна3 − јачина на минус / MP3 музика конверзија копче4 џек за Слушалки5 Работи што укажува светилка6 3во1 функција : Снимач на Глас + MP3 Плеер + UДискГолемина на играње на MP3 на У диск на highdefinition audio на микро гласовен снимач : должина / ширина / висина / 45 / 17 / 5 (единица : мм)Функција користење1.ПрекинувачВо државата не приклучување во уво приклучоци.притисни на прекинувач до означениот НА крајот за да го стартувате снимањето автоматски...

Сребърни щифтове кабел слушалки 0.78 мм за UE18Pro UE11Pro UE10Pro UE7Pro UE5Pro UE4Pro LN005108

BGN 14.21

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1 пар САМО (L+R)Овој DIY поставен е за diy UE18 Pro UE11 Pro UE10 Pro UE7 Pro UE5 Pro UE4 Pro earhphone кабел.Она што е во пакет : Сребро 0.78 mm Слушалка Кабел Копчиња За UE18 Pro UE11 Pro UE10 Pro UE7 Pro UE5 Pro UE4 ProНие нудиме на светот превозот...

1 Чифт Силиконови Слушалки Слушалки На Уши Уши Гел Earpad Амбушюры Ушни Уши Капак Протектор Замяна За Samsung Gear Circle R130

2.70 -26 % BGN 2.00

1 Пар Силикони Слушалки Earbuds Уво Совети Гел Earpad Уво Влошки Eartips Покрие Заштитник Замена За Samsung Опрема Круг R130Опис : 100% Висок квалитет и Сосема нов...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.