• Новинка
NEWGOOD Bluetooth приемник, 3,5 мм жак предавател на аудио музика Безжичен приемник адаптер за кола Aux кабел безплатно за високоговорители слушалки

NEWGOOD Bluetooth приемник, 3,5 мм жак предавател на аудио музика Безжичен приемник адаптер за кола Aux кабел безплатно за високоговорители слушалки

резултат:
BGN 21.78
BGN 15.00 -31 %

Брой продукти
Налично


BT-09 2 во 1 Bluetooth Предавател и Приемник
Од страна на Бренд NEWGOOD
Производ параметри : Модел : BT-09 Bluetooth верзија : Bluetooth 4.2 Големина : 58*12*15mm Нето тежина : 7g Моќ влез : DC 5 V2 A капацитетот на Батеријата : 120m A време на Разговор : 2 часа Играње време : 4 - 6 часа, време на Полнење : 2 часа Работна температура : 10-50 степени Bluetooth далечина : 10 метри Главен материјал : ABS пластика спарување на Bluetooth; мобилен телефон и други bluetooth емитува уреди во моќта на статусот. BT-09 избира спарување. Ако нема мобилен уред е поврзан со по 10 минути, тоа ќе излезете на спарување држава. Внимание; Батеријата екран за i Phone, а некои од android уреди, Кога слушалката е со ниско ниво на батеријата,на црвено светло ќе трепка на интервали.
Интегрирани MP3 Bluetooth Приемникот И Предавателот
Мулти-функционални Bluetooth Приемник
Како да се користи BT-09 bluetooth приемникот?
(1) да го Вклучите оваа BT-09 , ако светлото трепка помеѓу црвена и сина(2) за Пребарување bluetooth уред за мобилен телефон со името на "BT Приемникот",потоа кликнете на за да се поврзете на.(3) Поврзување на bluetooth приемник со претседателот систем или слушалки да се игра на музика преку bluetooth.
Вистински Фотографии
Сите фотографии се направени во вид, но поради опрема, светлина и да се прикаже, и други фактори може да доведе до боја,
конечната боја на реалните испорака на примерокот ќе преовладува. Пакет Се Вклучени

Подробности

Цвят:
Черно, Червено, Бяло, Синьо
Стандарт Bluetooth:
Bluetooth v4. 1
търговска марка:
НЬЮГУД
Интерфейс:
3,5 мм USB
Звукова Пътека:
Двойна
Безжичен Тип:
Блютус
Стандарт Wi Fi:
Няма
Съдържание:
Аудио
Подкрепа С Висока Разделителна Способност:
Няма
Характеристика:
Няма
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
БТ-09
функция 1:
bluetooth приемник и предавател
функция 2:
bluetooth приемник, 3,5 мм aptx
Функция 3:
Безжичен приемник, Bluetooth, 3.5 мм
Функция 4:
безжичен приемник, bluetooth, 3.5 мм конектор
Функция 5:
безжичен приемник, bluetooth, конектор 3.5 мм аудио музика
Функция 6:
bluetooth аудио приемник предавател
Функция 7:
bluetooth приемник комплект за автомобил адаптер
функция 8:
bluetooth приемник предавател 4.1
функция 9:
2в1 аудио bluetooth приемник и предавател
функция 10:
безжичен приемник, bluetooth, конектор 3.5 мм аудио музика

Избор на купувачи

1m Clear Silver 8 ядра PVC Extreme Soft Silver (не Tefl) слушалки кабел за слушалки тел 0.05 мм*12 LN005938

BGN 20.61

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1m долго 8cores полуготови најголемиот дел кабелОна што е во пакет : 1m Јасно Среброто 8 Јадра ПВЦ Екстремни Мека Сребро (Не Tefl) Слушалка Слушалки Кабел Жица од 0,05 мм*12 ×1Ние нудиме на светот превозот...

DIY 16 мм слушалки слушалки, аксесоари funda универсален блок за слушалки корпус A8 слушалки корпус на корпуса 15,4 мм

9.68 -7 % BGN 9.00

превозот листа : 1 парОваа цена е цена на еден пар слушалки школка, со исклучок на клеточната површина покрие, не содржи слушалки единица , 15.4 MM појас тока дното на единица може да оди, 16 MM единици мора да имаат пошта може да биде само фиксна

Твърд калъф за носене Howard Leight Impact Sport OD електрически слушалка слушалка чанта с цип

21.60 -3 % BGN 21.00

Тешко Складирање футрола Хауард Leight Влијание Спорт OD Електрични Earmuff Слушалки Патент ТорбичкаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

2017 Нов прием на мини-клип Mp3-плейър музикален говорител преносим LCD екран метален слот за TF / SD с MP3 + слушалки+USB кабел на едро

BGN 5.76

2016 година Нови Пристигнување Мини Клип Mp3 Плеер Музички Звучници Преносни LCD Екран Метал ТФ / SD Слот Со MP3+Слушалка+USB Кабел за промет на ГолемоМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!!Опис : 100% Сосема Нов.Боја : ЦрвенаГолемина : 4.9 cm x 3.1 cm x 1.6 см ( 1.91" x 1.21" x 0.62")Големина на екранот : 1.9 cm x 1.1 см (0.74" x 0.43")Функција : MP3Поддршка 2 / 4 / 8 / 16 GB Micro SD / ТФкартичка ( Мемориски картички не се вклучени).Игра mp3 музика...

LEORY WEAH-T4 Stage Home Speaker DIY 40 W чист делител на честотата на високите честоти за 4-6 ω 2-5 см субуфер говорител 50x25 мм

5.84 -32 % BGN 4.00

Име : Treble Говорникот Фреквенција DividerМодел : T4Max Моќ го Оценувате : 40 WОтпор : 46ohmПогоден Говорникот, Големина : 2 до 5 инчиГолемина : 50x25mmКабел Должина : 20cmКомпатибилен за : Дома, на Сцената, Автомобил DIY Speake р

ATH-MSR7BK MSR7 SonicPro Over-Ear подмяна слушалки Ear Pad възглавница чаша на кутията резервни части (черен)

20.78 -4 % BGN 20.00

Добредојдовте на Нашата продавница!Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.Нашата цел е да се обезбеди добар сервис, со висок квалитет и најнови производи, убаво иsafe превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.Посакуваме да имате пријатен шопинг време!Овој пар на уво перници се направени од мека пена и протеини кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

N80C188XL12 PLCC-68 5 бр. / лот оригинален Безплатна доставка

BGN 20.40

Детали За ПроизводотБрој на модел : N80 C188 XL12 Пакет / Случај : PLCC68Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Оригинален говорител mp4 плейър 16GB HIFI Lossless Sound music alloy mp4 музикален плейър, FM-радио, диктофон е-книга за преглед на снимки

BGN 43.18

Руски Купувачот се обрне внимание ве молам!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме (три збора), бидејќи на политиката на руската обичаи.Белешка : Постојат многу продавачи цена пониска од нашата на пазарот , нивниот квалитет не е добро , ние сме вистински производи за да се обезбеди добар квалитет 100% Оригинални ...

Замяна на своята практика за подмяна на възглавници за слушалки AKG Y50 K619 (слушалки) Бутик-слушалки без загуба на качеството на звука/амбушюры

BGN 12.62

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1 1 Замена Earpads Компатибилен Со AKG Y50 K619 Мека Удобно Earpads1.2 nondestructive квалитет на звукот;1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2...

Мода Чанта За Съхранение Калъф За Слушалки Слушалки Слушалки Ключ Монета Твърд Титуляр Кутия За Носене Твърд Калъф За Слушалки, Аксесоари

1.52 -34 % BGN 1.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

SADES Anubis ' STAFF модулна стойка за слушалки и държач USB 3.0 & 3.5 mm порт High-end дисплей скоба за слушалки Razer Sades

BGN 73.58

ФУНКЦИЈАТА ВИСОК КВАЛИТЕТ Со нерѓосувачки челик рака и акрил пластични компоненти, АНУБИС' ПЕРСОНАЛ ги поддржува вашите слушалки stably...

KEITHNICO 6 чифта прозрачни в трислойна силиконови слушалки Eartips подмяна на възглавници Earplug амбушюры за слушалки 3 размера (S, M, L )

3.18 -37 % BGN 2.00

6 Парови 3 Димензии (S M L ) Јасно Три Слој Силикони Во Уво Слушалка Earbuds Слушалки Eartips Earplug Уво влошки Замена Можете да добиете на 6 парови eartips,три големини S M L големината,секоја големина 2 пара Големина ( референца) : S Надворешниот Дијаметар 11mm, М Надворешниот Дијаметар 12mm, L Надворешниот Дијаметар 13mm, Катетер со Дијаметар : 4 mm (+ 0.5 mm) Боја : Јасно Материјал : Изработени од мек силикон Трајни и мека, висока еластичност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.