• Новинка
LEORY WEAH-T4 Stage Home Speaker DIY 40 W чист делител на честотата на високите честоти за 4-6 ω 2-5 см субуфер говорител 50x25 мм

LEORY WEAH-T4 Stage Home Speaker DIY 40 W чист делител на честотата на високите честоти за 4-6 ω 2-5 см субуфер говорител 50x25 мм

резултат:
BGN 5.84
BGN 4.00 -32 %

Брой продукти
Налично


Име : Treble Говорникот Фреквенција Divider
Модел : T4
Max Моќ го Оценувате : 40 W
Отпор : 4-6ohm
Погоден Говорникот, Големина : 2 до 5 инчи
Големина : 50x25mm
Кабел Должина : 20cm
Компатибилен за : Дома, на Сцената, Автомобил DIY Speake р

Подробности

търговска марка:
ЛИОРИ
Тип Елемент:
Активни Съставки Високоговорители
Номер На Модела:
делител на честота
Пакет:
No
Материал:
пластмаса+метал

Избор на купувачи

SADES Anubis ' STAFF модулна стойка за слушалки и държач USB 3.0 & 3.5 mm порт High-end дисплей скоба за слушалки Razer Sades

BGN 73.58

ФУНКЦИЈАТА ВИСОК КВАЛИТЕТ Со нерѓосувачки челик рака и акрил пластични компоненти, АНУБИС' ПЕРСОНАЛ ги поддржува вашите слушалки stably...

Подмяна на амбушюров за AKG K420 K402 K403 K412P Senheiser px90 слушалки, мека гъба пяна слушалки чаша възглавници резервни части за ремонт на

BGN 4.10

Замена Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Ear Pads за AKG K420 K402 K403 K412 P Senheiser px90 СлушалкиКако што знаете, повеќето од earpad на слушалки се направени од кожа или Velour, ако не се исчистени за долго време, earpads ќе биде загадена, и ако сте ја изгубиле или скршени вашето уво перници, па можеби ќе се најде оставајќи еден replacemnt е толку потребно На уво влошки може да ви помогне да го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки...

Замяна на своята практика за подмяна на възглавници за слушалки AKG Y50 K619 (слушалки) Бутик-слушалки без загуба на качеството на звука/амбушюры

BGN 12.62

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1 1 Замена Earpads Компатибилен Со AKG Y50 K619 Мека Удобно Earpads1.2 nondestructive квалитет на звукот;1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2...

Твърд калъф за носене Howard Leight Impact Sport OD електрически слушалка слушалка чанта с цип

21.60 -3 % BGN 21.00

Тешко Складирање футрола Хауард Leight Влијание Спорт OD Електрични Earmuff Слушалки Патент ТорбичкаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

KEITHNICO 6 чифта прозрачни в трислойна силиконови слушалки Eartips подмяна на възглавници Earplug амбушюры за слушалки 3 размера (S, M, L )

3.18 -37 % BGN 2.00

6 Парови 3 Димензии (S M L ) Јасно Три Слој Силикони Во Уво Слушалка Earbuds Слушалки Eartips Earplug Уво влошки Замена Можете да добиете на 6 парови eartips,три големини S M L големината,секоја големина 2 пара Големина ( референца) : S Надворешниот Дијаметар 11mm, М Надворешниот Дијаметар 12mm, L Надворешниот Дијаметар 13mm, Катетер со Дијаметар : 4 mm (+ 0.5 mm) Боја : Јасно Материјал : Изработени од мек силикон Трајни и мека, висока еластичност...

20pcs малки меки черни сменяеми накрайници слушалки за слушалки-притурки удобни универсални слушалки

1.79 -44 % BGN 1.00

Ова во уво earbuds е направен од мек силикон кој е многу трајни и високо easticity Ние нудиме 10 пара на Големи големина уво влошки за вас.Тоа е навистина добро за замена на вашиот ислужени или изгубени уво подлога...

Супер мек OFC черен кожен слушалки кабел за Etymotic ER4B ER4PT ER4S ER6I ER4

BGN 960.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.hifi кабел,должина : 1.3 m, ако сакате другите должина може да се емејл мене за обичај, ви благодариме.Она што е во пакет : Супер Меки OFC Црна Кожа Слушалка Кабел За Etymotic ER4 B ER4 PT ER4 S ER6 I ER4Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Оригинален Акорд Mojo КПР AMP HiFi Music Портативен усилвател на КПР за слушалки

BGN 1140.00

Хорда Електроника е горда да се воведе Mojo, крајната DAC / Слушалки Засилувач за вашиот паметен телефон Едноставно поврзете Mojo на вашиот i Phone, Android телефон, КОМПЈУТЕР или Mac, приклучете слушалки и може да се доживее кристално јасна аудио начинот на кој ќе се слушне во студио.Дизајниран и изграден во Англија, Mojo носи студио квалитетот на звукот на вашиот џеб и е крајната, навистина преносни, DAC / Amp...

2018 нов мини портативен AM / FM радио антена телескопична приемник антена 3 в многофункционален старци радио

13.68 -27 % BGN 10.00

Карактеристики : 100% нови, високо квалитетниВисокаперформанси radio AM / FM радиоСтигнале антена, стандард џек за слушалкиСпецификација : Модел : П.Н.Е.R119Фреквентен опсег : FM 88108 MHz, СУМ : 5301600 KHzГоворник : вградениот звучникНапојување : DC 3 V 2x AA батерија (не се вклучени)Големина : за 9x5.5x2 cmБоја : сребренаПакет Се Вклучени : 1 x радиоAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и разликата на екранот, бојата на проектот може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 110мм отстапување.Испорака1.Ние Ќе Брод надвор вашата нарачка преку Кина Пост Воздух Mail За Бесплатен Превозот.2.Ние ги доставуваме во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

4FT 7N 8core 3.5 mm Upgrade OCC Silver Audio Кабел за слушалки SONY MDR-1000X/WH-1000XM2 WH-H800 H900N

BGN 56.00

опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 3,5 мм Десен агол plug 8 основни жица (7 N, 4core еден кристално бакар + 7 N, 4core еден кристално бакар сребро) Има 240 бакарни жици Тајван производство на Мека, антиладно, зима не беспомошна, L / R независно се засновани структура За OCC, која е една кристално бакар...

Zuczug горещи спортни слушалки с микрофон слушалки с контролер / високоговорител телефон слушалки за iphone samsung, huawei, xiaomi микрофон

15.84 -5 % BGN 15.00

топла Спортски слушалки МИКРОФОН приклучок за Слушалки со контролер / слушалката слушалка за iphone, samsung, huawei xiaomi микрофон

10 бр. / лот черно-червено 3,5 мм конектор 1 включете щепсела към 2 Женски аудио сплитер за микрофон адаптер кабел за pad телефон Android мобилен MP3 MP4

12.48 -28 % BGN 9.00

Опис : Користете го овој аудио splitter кабел за да го подели комбо приклучок за Слушалки / Микрофон, сигналите од вашиот мобилен уред, Тоа функционира со микрофони и линија на ниво на инструмент...

Твърд пътна чанта за носене ръкав преносим защитен кутия Чанта за носене за Anker SoundCore mini Wireless Супер-Portable Speaker

26.37 -39 % BGN 16.00

Опис на производотКомпатибилен Poducts : Anker Sound Core миниПроизводи со користење на високо квалитетни материјали обработка, заштита на животната средина ослободени од контаминација, лесен, удобен за носење,Тоа е специјална патување заштита торба, можат ефикасно да се заштити вашиот bluetooth звучници.Функција : 1.Состојба : Brand new & Висок квалитет.2...

Качествен адаптер за стерео слушалки златна запушалка 1/4 (6,3 мм) Мъжки до 1/8 (3.5mm) жена

BGN 2.16

24 K Злато Конектори6.5 mm машки да се женски 3.5 mm Аудио АдаптерПол : Женски МашкиПримена : АудиоВидеоПакет Содржина : 1 X СЛУШАЛКИ АДАПТЕРAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

С винтова резба 0.78 мм слушалки щифт на щепсела W4r UM3X UM3RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 за направи си САМ Westone кабел LN005510

BGN 17.41

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1 пар САМО (L+R)Овој DIY поставен е за diy Westone 4 W4r W3r UM3 X UM3 RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 earhphone кабел.Она што е во пакет : Со Завртка Тема 0.78 mm Слушалка Иглички Plug W4r UM3 X UM3 RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 За DIY Westone КабелНие нудиме на светот превозот...

Pizen C36L огъване актуализация слушалки сребърно покритие с медна тел слушалки mmcx кабел за Shure SE215 se846 se535 слушалки

BGN 50.06

Препорачуваме BT1 bluetooth 4.1 кабел Pizen C36 L свиткување надградба на Слушалка Сребро позлатен бакарна жица слушалка mmcx кабел за SHURE SE215 se846 se535 слушалки НАЈДОБРИ МЕКА бела slivery боја надградба mmcx кабел

Нов USB Безжична Bluetooth стерео музикален Mp3 приемник Aux авто донгл комплект с 3.5 мм аудиокабелем за динамиката на смартфон iPhone 6

BGN 7.49

Новиот USB Bluetooth Безжична Музика Стерео Mp3 Приемник Помошен Автомобил Dongle Комплет со 3.5 мм Аудио Кабел за i Phone 6 Паметен Телефон Звучник Можете Да Како што се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! Карактеристики : 1.Нека обичните говорници веднаш да станат безжична Bluetooth стерео аудио музички јазик 2.Може да бидат спарени за да можете да било bluetoothот уреди, како што се мобилен телефон, лаптоп компјутери, говорникот и Bluetooth аудио предавател...

DIY 16 мм слушалки слушалки, аксесоари funda универсален блок за слушалки корпус A8 слушалки корпус на корпуса 15,4 мм

9.68 -7 % BGN 9.00

превозот листа : 1 парОваа цена е цена на еден пар слушалки школка, со исклучок на клеточната површина покрие, не содржи слушалки единица , 15.4 MM појас тока дното на единица може да оди, 16 MM единици мора да имаат пошта може да биде само фиксна

Подмяна на мека гъба пяна слушалка чаша възглавница ремонт на части амбушюры за Logitech Premium USB Headset 350 слушалки

BGN 9.58

Замена Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Ear Pads за Logitech Премиум USB Слушалки 350 СлушалкиКако што знаете, повеќето од earpad на слушалки се направени од кожа или Velour, ако не се исчистени за долго време, earpads ќе биде загадена, и ако сте ја изгубиле или скршени вашето уво перници, па можеби ќе се најде оставајќи еден replacemnt е толку потребно На уво влошки може да ви помогне да го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки...

Слушалки усилвател усилвател кабел конвертор адаптер за Type C към Micro USB FiiO Q1MarKII Q1ll

BGN 499.20

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Тип C До Микро USBкабел Одговара за Fii O Q1 MKii Да Huawei Samsung МИ MEizu итн mobilephone.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

V-MOTA PXA слушалки, калъф за носене, кутии за JBL Е35 E40 E45 БТ E55 БТ T450 БТ слушалки

BGN 16.00

Опис на производот Пакет се вклучени : 1.Следните брендови, слушалки производи компатибилни слушалки boxs( Совршено се Вклопуваат) : 1.1 B& О Beo Play H2 Beo Play H8 Beo Play H3 ;1.2 Bose QC2, QC15, QC25,Triport AE , Tripor т AE2 , TP1;1.3 АудиоТехника ATHM50 , ATHMSR7,ATHPRO500 MK2,ATHPRO700;1.4 SONY MDRXB900, MDRXB910, MDRXB920, MDR1 R, MDR1А,MDRXB620;1.5 Папагал Зик Слушалки;1.6 Фокусна Дух една, Централна Дух Класичен;1.7 DENON АХD1100,АХD510,АХD310;1.8 GRADO SR60,SR80, SR80i, SR125, SR225, SR325, SR325is,RS1,RS2;1.9 JBL E35 E40 E45 BT E55 BT2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.