• Новинка
3 led светлини CREE XML-T6 6000 лумена акумулаторни фарове frontale лампа велосипеди под Наем лампа за прожектор за лов

3 led светлини CREE XML-T6 6000 лумена акумулаторни фарове frontale лампа велосипеди под Наем лампа за прожектор за лов

резултат:
BGN 11.18
BGN 11.00 -2 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Висок квалитет 1*T6+2*R2 LED чипови, како светла како вниманието.
4 вклучете начини да се добие различни осветленост : 1*T6+2*R2 Висока, 2*R2 Средината,и 1*T6+2*R2 strobe.
Раководител светлината може да се прилагоди околу 90 степени.
Издржливи алуминиум легура кора, отпорност на триење.
Со полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнење.
Со прилагодливи и еластична главата бенд погодно за ставање на или полетување.
Црвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизам!
Погодна за отворен спортски љубители да направите некои активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, кампување, итн.
Спецификации :
Бренд : Boruit
LED type : КРИ XML T6
Лумен : 5000 Lm
Материјал : Алуминиум легура
Напојување : 2 * 18650 (не се вклучени)
Полначот текст : AC 100-240 V
Тип на прекинувач : едно копче (На, исклучување и одберете режим)
Објектот големина : 5.7 * 8.4 cm / 2.2 * 3.3 во (L*W)
Објектот тежина : Околу. 210g / 7.4 оз
Пакет големина : 11.5 * 11 * 9.5 cm / 4.5 * 4.3 * 3.7 во
Пакет тежина : Околу. 290g / 10.2 оз

Подробности

Цвета На Купето:
Черен
Тип Елемент:
Фарове на светлината
Водоустойчив:
No
документ:
CE, RoHS
търговска марка:
Экси
Ъгъл На Светлина:
45°
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Модел led топки:
T6
Целта:
къмпинг, лов
Източник На Светлина:
Led лампи
Мощност:
9w
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Номер На Модела:
LFG001
Цвят:
Черен

Избор на купувачи

Супер ярък ловен Акумулаторна фенерче фенер XML-T6+2 XPE LED фарове Риболов фарове тяло с датчик за движение, главоболие светлина

28.77 -6 % BGN 27.00

Карактеристики : Опис на производот : Модел на LED : XML T6+2x R5 LED Headlamp.Излез светла може да дојде до max 15000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен .Ленти дизајн: Живот водоотпорен...

Jiguoor TB-01 куршум мед / неръждаема стомана 45LM мини led ключодържател Фенерче led светлина мини-фенерче+3 x LR41 батерии

BGN 11.31

modname=ckeditorСпецификација : име на Производ : Jiguoor ТБ01 Куршум 45 LM LED Keychain Светло Бренд : Jiguoor Модел : ТБ01 Куршум Emitter Тип : ALL052 NWC / 3805 L60 S LED Материјал : Бакар / Нерѓосувачки Челик Mode : OnOff Траење : 5hours (макс) на Батеријата Конфигурации : 3 x LR41 батерии (вклучени) Switch Тип : Ротирање на опашката капа Ѕирка Зрак Интензитет : 150cd Отпорност на 1.5 метри Max Излез : 45 lumens Опсег : 24 метри Водоотпорен : IP65 водоотпорен Боја : Сребро Тежина : 7g (вклучен батеријата) Големина : 30мм x 11mm (должина x тело со дијаметар)Карактеристики : Користење на високи перформанси АЛL052 NWC / 3805 L60 S LED,висока осветленост излез 45 lumensВграденво 3 небатерија LR41 батеријата.Најдолго времетраење : 3 часаРотари switch дизајн, една страна може да работиОпашката CNC клучалката дизајн, лесен за носењеЕфективна поплава осветлување опсег 100 степени7 грама тежина : тоа содржи батеријатаКул украсување, да дизајнира, да се носи како ѓердан modname=простор&висина=30 modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=простор&висина=30 modname=ckeditorПакет се вклучени : 1 x Jiguoor ТБ01 Куршум 45 LM LED Светло Keychain3x LR41 батеријата

Вградена батерия фарове Frontale head flashlight Q5 Led Акумулаторна главоболие фенер лампа светлина на фаровете за риболов ac зарядно

BGN 16.64

Вградената Батерија Headlamp Frontale главата на светилката П5 Led Батерија Главата Факел Светилка светло Светла За Риболов AC ПолначКарактеристики : Новиот модел...

Нов 5 W всичко-в-едно решение за безжична двойна мощност на медицинска хирургична фарове дентална Лаборатория лампа

1272.00 -30 % BGN 890.00

Нови 5 W Ситевоедно Безжичен Двојна Моќ Медицински Хируршки Светлата Стоматолошка Лабораторија Светилка за Апликација : Погоден за кардиоторакална хирургија, неврохирургија, ENT, општа хирургија, гинекологија, стоматологија..Функција : 1.На врвот на светот LED извор на светлина, боја рендерирање индекс CRI поголема од 90%2.Одлични оптички дизајн, осветлување круг место јасно3.Dual батеријата конфигурација, последователно на полнење и празнење 500 пати повеќе енергија не распаѓање4.Променлива функција : Надворешноста боја променливаПараметарот : 1.Светлината тип : LED2.Моќност : 5 W3.Осветлување : 80,000 lx4.Температура на бојата : 6000 К5.Работното растојание : 420 mm6.Место големина : 10110 mm7.Работно време : 4 ч8.Светилка живот : 50,000 h9.Тежина : 420 g10.Место Прилагодливи : Да11.Dimmable : Да12.Можат да бидат опремени со лупа(Не се вклучуваат) : ДаПакет Се Вклучени : 1 x 5 W Медицински Хируршки Светлата2 x Батерии

Бяла светлина жълто hoofdlamp 3T6 CREE XML-T6 led фарове за мъгла акумулаторни фарове 18650 батерия главоболие фенерче главоболие фенерче

23.23 -27 % BGN 17.00

Опис На ПроизводотБела светлина, жолта hoofdlamp 3 T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата факелотКарактеристики на наменски дизајнирани за работни места, за Спроведување на Законот, Лов, Истражување, Безбедност, риболов,Пребарување и Спасување Интелигентни коло контрола, Телескопски Зум,4 режим Изградена од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение харделоксирани Водоотпорен во согласност со IPX6 headband може да се водат прилагоди во зависност од големината на вашата глава...

Нов прием на KLARUS Mi7 CREE XP-L HI V3 LED 700 лумена Mini-мощ illumination AA фенерче с батерия безплатна

BGN 63.92

Нови Пристигнување KLARMi7 КРИ XPL ЗДРАВО V3 LED 700 Lumens Миниможе да осветлување АА Светилка со Слободни Батерија Што се детали на KLARMi7 АА Светлото ?Карактеристики• КРИ XPL ЗДРАВО V3 LED, до 50.000 часа живот• Максимална излезна 700 Lumens; Максималното траење 67 часа.• Мали и лесни за обичните носат (26.4 g без батеријата.)• Капацитетот на батеријата Индикација прикажува останатите моќ за лесна за следење• Еден Допир за Пристап до Месечинатасветлина и Висока излезна нивоа• Уникатен висока ефикасност circuitwith широк напон спектар да се приспособат на двете АА (Основно / Полнење) и Liion батерии 14500• Постојан Струја Контрола без PWM флеш; погоден за фотографија осветлување• НадИспуштање Заштита автоматски се намалува излез нивоа за да се заштити акумулатори• ЗаклучувањеOut режим специјално дизајнирани за да се спречи случајно активирање на светлото• Обратна Поларитетот Заштита за леснотијата на користење• Ексклузивна не ' Рѓосувачки Челик вклучите; Домот, Ергономски, Лесна за употреба• Aerospace одделение Алуминиум Легура тело; CNC прецизност обработка; Воена одделениеТешко Anodizing (HAIII) заштита; Чувствувате топлина дисипација• AR (АнтиРефлективен) обложени Mineral Lens појачани за нула отпор• IPX8 вода заштита (2 метри подводните оценка) Спецификација• КРИ XPL ЗДРАВО V3 LED; 50.000 часа живот• 3 излез нивоа, 2 strobe обрасци• Напон Спектар : 1.0 V 4.2 V• Батерија : АА x 1; Liion 14500 × 1• Боја : Црна, Црвена, Сина• Рефлектор : Кора Од Портокал• Замени : Страна Префрлате• Димензија : Bezel19mm (0.75 "); Тело 17.6 mm (0.69"); Вкупната Должина на : 87.2 mm (3.43 ")• Тежина : 26.4 g (0.93 мл) (без батерија)• Материјал : Aerospace Алуминиум Легура 6061T6• Заштита : IPXоценка 8 (до 2 метри подводни)• Леќа : Појачани Минерално Стакло; AR обложени; отпорен на Гребење Услуги KLARгаранции светлото против дефекти во материјалот и изработката...

Многофункционален Q5 Led Headlamp 3AAA Батерии Hat HeadLight Winter Headlamp предна лампа за риболов, скално катерене, лов

BGN 17.02

Мултифункционални П5 Led Headlamp 3 AAA Батеријата Шапка Светла Зимски Главата Светилка Директно Светилка За Риболов Лов КачувањеКарактеристики : Мултифункционални 3 AAA Батерија Шапка Headlamp П5 Led Светла Зимски Главата Светилка Директно Светилка За Риболов Лов качувањеXPE П5 високо квалитетни LED, како светла како вниманието Главата светлина, може да се прилагоди околу 90 степени Со прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетување Погодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампување Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов Мултифункционални, може да се поправи на шапка, или се користи како headlamp Нов модел, напојува со 3pcs AAA батерии, многу е удобенСпецификација : 100% Сосема Нов LED : XPE П5 Lumens : 1600 Лумен Модел на Батеријата е потребно : 3 x AAA батерија (не се вклучуваат) Прилагодлив Фокус, зумирање, одзумирате LED HeadlampПакет Содржина : 1 x Капа на Главата светилкаСлика Sho ws : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

BORUIT RJ5000 Plus B22 Акумулаторна увеличение XM-L2+2X XPE бял led ловен фенер Micro USB Фаровете Факел

76.78 -5 % BGN 73.00

Model BORUi T B22 XML2+2x XPE бела LED USB / MIRCO Батерија headlamp Powerbank LED Model XML2 LED (Бела светлина)+2x XPE бела LEDVoltage Прилагодлив Фокус,Батерија,Водоотпорен,Прилагодлив Фокус Zoomable Светлата Факелот на Отворено,Кампување,Риболов,Лов....

10шт безжична led капак фарове 3 W за лов добив на къмпинг светлина Безплатна доставка BK2000

BGN 624.00

Благодарение толку многу за Секој Купувач доверба и цел од нас,ние и ветуваме ќе ви дадат среќен и безбедно купување тука.Ние почетокот продаде светлата на Aliexpress од 2011 година,околу 6 години,ова е нашата Нова ПродавницаCordless Led Капа Светилки 3 WЗа Лов На Рударството Кампување Светлина Бесплатен Превозот10pcs Испраќаат Тип : BK2000ГЛАВНИОТ ТЕХНИЧКИТИП НА ОБЈЕКТLED ВАТИНАПОНБАТЕРИЈАТАГОРИ ВРЕМЕBK20003 W3.7 V2800m Ah18650Li БатеријатаВисок8hoursНиска16 часаRefector ГолеминаПОЛНАЧТЕКОВНАТАЛУМ / ЛУКС 51mmAC : 110 V250 V4.2 V 500 MAНа 300m A120m A3500 LUX1000 LUX

LZZ-T6 600lm 3-Mode Bicycle White Light Bike Headlamp w / Cree XML-T6-сиво + сребрист (4 x 18650)

21.60 -26 % BGN 16.00

Модел : LZZT6 Количина : 1 Боја : Сребро + сива Материјал : Алуминиум легура Emitter Бренд : Кри LED Type : XML Emitter BIN : T6 Боја за ОТПАДОЦИ : Бела Број на Emitters : 1 Работен Напон : 5.4~8.4 V Батерија Конфигурација : 18650 (2 x 2, не се вклучени) Circuitry : Max 1800m A Осветленост : Max 600 lm Број на Начини : 3 на Владата Аранжман : Висок > ниска > брзо strobe Тип на Прекинувач : Напред clicky Switch Локација : Tailcap Леќа : Калено стакло Рефлектор : Алуминиум мазна Светло Монтажа : Handlebar и шлем Зрак Опсег : 200m Пакување Листа : 1 x Светла (110cm кабел) 2 x Одредување додатоци Димензии : 2.56 во x 2.17 во x 1.65 во (6.5 см x 5.5 cm x 4.2 cm) Тежина : 4.13 оз (117 g)

YJM-3T6 1050lumen 18650 акумулаторна 3t6 led ловни фарове за мъгла с 2*18650 акумулаторна стени cahrger зарядно за кола

BGN 38.40

Опис На ПроизводотОпис На ПроизводотБрендYIJIAMINGМодел LDT01Моќ Suply2*18650 2400 mah литиум батерија,капацитетот е 48 00 m Ah;Светло режимЕден Копче за Префрлување (4 Режими) : 1 x XML T6 / 2 x XP T6 / 1 x XML T6 + 2 x XP LED / СветкавиОсветлување на аголот90 степен прилагодливи со zoomableИнтелигентни Задолжен За Управување СоПолни и полни со електрични светилки свиок упатства,Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита,продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување времеГлавната светлина континуиран осветлување 1215 часа;помошни светла и главни светлина, може да constinoосветлување повеќе од 810 часа; Автозаштита На црвено осветлување на задната страна.УпотребаОвој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа, работа во темница.Со своите долги часови на континуиран осветлување и одлична заштеда на енергија,тоа е особено погоден за јагленокопи,прислушување, гума,отворено авантура,риболов,лов,кампување,авто поправка и други сродни индустрии.Пакување & ИспоракаСекој headlamp со 2*батеријата 4800mah, 1*ѕид полнач, 1*автомобил полнач во цртан филм.Нашите УслугиБЕЗБЕДНОСТ НА ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Банкарска T / T, Western Union, Money Gram и др.Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака, многу Безбедно...

KL2. 8LM (B)LED Миньор Лампа Safety Cap Light Headlamp фенерче взривозащитен главоболие светлина Безплатна доставка

BGN 39.68

Ве МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ЗА НАШИОТ БРЕНД мала тежина погоден за носење на главата професионални led рударство светилка многу корисни во индустријата и во земјоделството...

YUPARD Безплатна доставка 7 LED къмпинг палатка светлина лагер лампи преносими лампи фенер 4 АА батерии открит спортен риболов

BGN 13.60

Опис1, Димензии : Висина 15см; ширина 6cm.2 Тежина : 170g3 Батерија : 4 AA батерии (не се вклучени батеријата)4, Материјал : Напредни инженерски пластика5, Прекинувачи : ниска, висока светлина, strobe6, 7 светла LED компоненти7, Светилка живот до 100,000 часаПакет : 1pc кампување фенер светлина(не вклучуваат информации за батеријата и полначот)

Безплатна доставка през DHL 30 бр. / лот 5 W T6 водоустойчив и взривозащитен 5000lumen най-ярките миньорите фарове mining light YJM4925

BGN 720.00

Бесплатен Превозот преку DHL 30pcs / многу 5 W T6 водоотпорен и експлозија доказ 5000lumen најсветлиот рудари headlamp рударство светлина YJM4925Тип : YJM4925 336 Cordless светлина, 3 W моќност ,Висока / Ниска Префрлате100% Одлично светло,guranty за било каков проблем.ГЛАВНАТА TECHENICAL : Бренд : YIJIAMINGМодел : YJM4925 544Напојување : литиум јонска батерија, 4400m Ah;Извор на светлина : Еден 3 W LED диодиОсветлување на аголот : од 60 степени прилагодливи;Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.Силна светлина може да континуиран осветлување 9 часа;Слаба светлина, може да constinuoilliumination повеќе од 20 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн , безбедноста и повисоки перформанси;Употреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

3 режима на висока мощност фенерче главоболие фенера на Фара AAA фарове фенер Риболов

4.59 -13 % BGN 4.00

E a s i e r Y o u r L i f eФункција : 100% нов и висок квалитет3Модел светлина : висока бела светлина,Малата бела светлина,флеш црвено светло.Лесен, компактен, водоотпорен, лесен за употреба и удобен за носењеПрилагодливи главата ремени,Ергономски дизајнМоќ со 3*AAA Батерии(не се вклучени),Замена е едноставно.Одговараат за кампување, велосипед светлина, пешачење, трчањеСпецификации : Материјал : ПВЦТежина : 46 gТелото боја : ЦрнаЕмитуваат Боја : Бела и ЦрвенаБатерија : 3 ААА(не се вклучени)Сијалица Тип : LEDПакетот Вклучува : 1 x LED HeadlampсинџириНачин На Плаќање1...

Jiguoor C8 XP-L HI 1000LM 7135*8 интегриран главоболие дальнобойный led фенерче факел за къмпинг, туризъм, риболов

BGN 33.57

Спецификација : име на Производ : C8 XPL ЗДРАВО 7135*8 LED Светилка Бренд : Jiguoor Модел : C8 Emitter Тип : XPL ЗДРАВО Emitter BIN : V21А,U63А,U47 A Max Lumens : 1000 LM,940 LM,840 LM Светлина температура : V21 A : 65007000 K(кул бело),U63А : 50005200 K(топло бела),U47А : 30003200 K (многу жолта светлина)U64 C : 42004500 K Материјал : Алуминиум легура Возачот коло : AK47 7135*8 Тековни : 2800m A Рефлектор : Мазна Рефлектор Батеријата Конфигурации : 1x18650 батерија (не се вклучени) Brightness : 1000lumens (max) Switch Тип : clicky Switch Локација : Опашка на светлото Две група режим : Група 1 : 5%40%100% StrobeСОСГрупа 2 : 5%40%100% Носење во Рака : Вклучени Водоотпорен : IPX8 водоотпорен 2 метри Боја : Црна Тежина : 145g без батеријата Големина : 143mm x 44.5 mm x 25.6 mm(должина x тело x глава дијаметар)Карактеристики : 1.Користи XPL LED HI.2.Изградена од aerospace одделение алуминиум легура3.Обратна поларитетот заштита спречува оштетување од погрешно внесена батерии.4.HAIII воена одделение харделоксирани5.Водоотпорен во согласност со IPX8 (2 метри подводни)6.Отпорност на 1,5 метри7.Опашката стојат способностКако да се промени на режимот : Кога светлото е на ниско режим,стојат од страна на 5seconds,тогаш тоа ќе binking,во исто време го исклучи светлото.Светлото ќе се промени во друга група на овој начин.Пакет Се Вклучени : 1 x C8 XPL ЗДРАВО 7135*8 LED Светилка1 x Рака

Фарове T6+2R2 4-mode 5000 лумена фарове фенерче linternas frontales cabeza & зарядно&2x18650 3000mAh къмпинг, Риболов

36.78 -29 % BGN 26.00

Предните светла T6+2 R2 4режим на 5000 Лумен Светлата Светло linternas frontales cabeza&Полначот&2x18650 3000m Ah Кампување РиболовКарактеристики : Батерија HeadlampКРИ XM1 T6 HeadlampМодел на LED : 3x КРИ XM1 T6Излез светла може да дојде до максимум 5000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајнПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностЕдно копче прекинувач : 1x Кри XM1 T6 / 2x Кри XM1 T6 / 3x Кри XM1 T6 / СветкавиМодел на Батеријата е потребно : 2x 18650 3.7 v (Батерија, Не се Вклучени )Боја : ЦрнаДимензија : 83 x 37 x 58mmТежина : 219gБатеријата : 2 ПАРЧИЊА Ultra Fire BRC 18650 3.7 V 3000m Ah Батерија Незаштитен Liion БатеријаВо текот температура и во текот тековната заштитаКраткиколо заштита & еколошкиШироко се користи на факелот, ласерски покажувач, како итен случај осветлување и други преносни уредиПолначот : LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнетаВлез : AC100250vИзлез : 4.2 v 500m AПакет Содржина : 1 * 3x КРИ XM1 T6 5000 Lm Батерија Headlamp1 * Полнач за оваа Headlamp (за НАС / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА )2*батерија 18650Производи СликаAnswer : ___________________________ NOTE : а.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.ПлаќањеНие го прифаќаме само alipay плаќање.Ве молиме да плаќаат пари во рок од 5 дена по аукцијата заврши.Превозот : 1...

Двойна 11 търговският раздел 60 бр./лот 18650 фарове водоустойчив led светлина капачка на лампа за фенерче Фенерчето с CE сертификат СМС

BGN 1248.00

Двоен 11 Шопинг Дел 60 Pcs / Многу 18650 Headlamp Водоотпорен Led Светло Капа Светилка Светло Факелот со CE CCC Сертификат Бесплатен Превозот Преку DHLПрофил На КомпанијатаОва е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.