• Новинка
Вградена батерия фарове Frontale head flashlight Q5 Led Акумулаторна главоболие фенер лампа светлина на фаровете за риболов ac зарядно

Вградена батерия фарове Frontale head flashlight Q5 Led Акумулаторна главоболие фенер лампа светлина на фаровете за риболов ac зарядно

резултат:
BGN 16.64

Брой продукти
Налично


Вградената Батерија Headlamp Frontale главата на светилката П5 Led Батерија Главата Факел Светилка светло Светла За Риболов AC Полнач
Карактеристики :
Новиот модел. Изгради-во Li-ion батерија, нема потреба било кој друг надворешен батеријата.
Погодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампување
Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов.
Глава Факел Спецификација :
100% Сосема Нов
Материјал : алуминиум легура + ABS
LED : П5
Водоотпорен дизајн
Излез осветленост : 1600 lumens
Едно копче се префрлите
4 Режими : Висока Осветленост - Ниско - Strobe - СОС (притиснете го копчето за 3 секунди)
Модел на Батеријата е потребно : да се Изгради-на полнење на батеријата, нема потреба било кој друг надворешен батеријата.
Дома Полначот Спецификација :
Влезна моќност : 110-240 V, 50/60 Hz
Излез : DC4.2 V 500m A
Погодни за : светло / headlamp полнење (да ја полните гради-во батеријата директно, нема потреба надворешен полначот)
Пакет Содржина :

Answer : ___________________________ Note :
во однос на полначот е приклучок тип, имаме САД, ЕУ, АУ, велика БРИТАНИЈА plug полначи (или приклучокот конвертор) за изборот.
Ние ќе испратиме во однос приклучок (или приклучокот конвертор) врз основа на вашата земја е стандарден тип.
Сликата Ја Покажува :
* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO/FPO ).
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга. Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.

Подробности

Отделят Цвят:
Пакет B, Пакет C, A Пакет
Тип Елемент:
Фарове на светлината
търговска марка:
QvvCev
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Целта:
за риболов, къмпинг, лов, пещера проучване
Режим На Превключване:
Висок / Среден/Нисък
документ:
CE, CCC
Номер На Модела:
18220 / 18220-1 / 18220-4
Ъгъл На Светлина:
180°
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Мощност:
8W
Водоустойчив:
No
Модел led топки:
Q5
цвят на фарове:
Сини
Друго име:
hoofdlamp, linternas frontales cabeza, главоболие, фенерче, lampe torche
Люмены:
лумена фарове
светъл цвят:
Бял
Функция:
акумулаторна headlamp с заряжателем стени AC
вилица за хранене:
4 тип
Водоустойчив:
не може да се използва за гмуркане, дълго се накисва във вода

Избор на купувачи

2в1, Акумулаторна батерия COB LED къмпинг работа инспекция светлина ръчно Фенерче магнитен

12.27 -10 % BGN 11.00

Тоа е добра користат за работа, кампување, лов, автомобил поправка, и за итни случаи Компактен дизајн обезбедува floodlight квалитет, но сепак се вклопува во вашиот џеб...

EZK20 3000LM мини акумулаторна led светлини тяло с датчик за движение, led велосипед-майка на светлината на лампата открит къмпинг фенерче с USB

14.64 -18 % BGN 12.00

Функција : Преносни отворено indnctive светлина, е сите perspectively дизајниран, USB порт за полнење додава посилно моќта на неа...

Двойна 11 търговският раздел 60 бр./лот 18650 фарове водоустойчив led светлина капачка на лампа за фенерче Фенерчето с CE сертификат СМС

BGN 1248.00

Двоен 11 Шопинг Дел 60 Pcs / Многу 18650 Headlamp Водоотпорен Led Светло Капа Светилка Светло Факелот со CE CCC Сертификат Бесплатен Превозот Преку DHLПрофил На КомпанијатаОва е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd...

Многофункционален Магнит аварийно осветление LED фенерче 4 режима на външна лампа мини фенер къмпинг светлина преносима акумулаторна тръба

46.40 -31 % BGN 32.00

HMQ7 Magnetic Батерија Предводена од Страна на Итни Факел СветлинаОтвореноИме : Мултифункционален магнет батерија led светло за итни случаиМоќност : 15 Wосветленост : about480 лумен (максимална).5 Начини : слабаВграденво со висок капацитет на батеријата : 4000 Mah.Weightness : за 280g.мултифункција&мултицел : може да се користи за кампување светлина,шатори светлина.ноќ светлина,Итен светлина.led цевки итн.Удобен вршење на рачка за лесно преносливост.HMQ7 светло за пушка на лов Светилка ЗДРАВО МОЌНОСТ : Макс 15 W LED(Epistar,3014,26 компјутери led диоди) Светилка живот 36000hrs Грав агол 120 D Боја температура 5500 K Лумен излез 480 LM Dimmable четири нивоа може да се прилагоди Живот време за Различно ниво 1 : 15hrs, 2 : 20hrs, 3 : .27hrs, 4 : 30hrs, Површината temperatur 50 D вградена литиум батерија 5 V 4000 MA Wattage Max 15 W Големина должина 185mm,Diameter40mm Боја рендерирање индекс РА>70 Боја Црна,зелена NW за 300 G Пакување 20pcs / ЦТН Сертификат CE,ROHS Патент НЕ 201330588626.5

Нов прием на KLARUS Mi7 CREE XP-L HI V3 LED 700 лумена Mini-мощ illumination AA фенерче с батерия безплатна

BGN 63.92

Нови Пристигнување KLARMi7 КРИ XPL ЗДРАВО V3 LED 700 Lumens Миниможе да осветлување АА Светилка со Слободни Батерија Што се детали на KLARMi7 АА Светлото ?Карактеристики• КРИ XPL ЗДРАВО V3 LED, до 50.000 часа живот• Максимална излезна 700 Lumens; Максималното траење 67 часа.• Мали и лесни за обичните носат (26.4 g без батеријата.)• Капацитетот на батеријата Индикација прикажува останатите моќ за лесна за следење• Еден Допир за Пристап до Месечинатасветлина и Висока излезна нивоа• Уникатен висока ефикасност circuitwith широк напон спектар да се приспособат на двете АА (Основно / Полнење) и Liion батерии 14500• Постојан Струја Контрола без PWM флеш; погоден за фотографија осветлување• НадИспуштање Заштита автоматски се намалува излез нивоа за да се заштити акумулатори• ЗаклучувањеOut режим специјално дизајнирани за да се спречи случајно активирање на светлото• Обратна Поларитетот Заштита за леснотијата на користење• Ексклузивна не ' Рѓосувачки Челик вклучите; Домот, Ергономски, Лесна за употреба• Aerospace одделение Алуминиум Легура тело; CNC прецизност обработка; Воена одделениеТешко Anodizing (HAIII) заштита; Чувствувате топлина дисипација• AR (АнтиРефлективен) обложени Mineral Lens појачани за нула отпор• IPX8 вода заштита (2 метри подводните оценка) Спецификација• КРИ XPL ЗДРАВО V3 LED; 50.000 часа живот• 3 излез нивоа, 2 strobe обрасци• Напон Спектар : 1.0 V 4.2 V• Батерија : АА x 1; Liion 14500 × 1• Боја : Црна, Црвена, Сина• Рефлектор : Кора Од Портокал• Замени : Страна Префрлате• Димензија : Bezel19mm (0.75 "); Тело 17.6 mm (0.69"); Вкупната Должина на : 87.2 mm (3.43 ")• Тежина : 26.4 g (0.93 мл) (без батерија)• Материјал : Aerospace Алуминиум Легура 6061T6• Заштита : IPXоценка 8 (до 2 метри подводни)• Леќа : Појачани Минерално Стакло; AR обложени; отпорен на Гребење Услуги KLARгаранции светлото против дефекти во материјалот и изработката...

7000Lm Led lighting Headlamp T6+2COB LED Headlamp фарове къмпинг, лов светлина +2*18650 батерия+кола EU/US/AU / UK зарядно устройство

47.31 -56 % BGN 21.00

Спецификации : 1.100% Нови2 Светла Боја : Бела3 Сијалица Количина : 1XMLT6+2 COB Led4 Батерија : 23.7 v 186505 Хируршка постапка Локација : На Шлемот6...

2017 нови преносими LED 100 UV фенерче ръчно ултравиолетова черно Факел светлина за търсене на домашни кучета и котки петно на урината люминофоры

BGN 28.00

Опис на производот Спецификации Материјал : Алуминиум 6063T6 Димензии : 175*74.5*38mm извор на Светлина : 100 Пурпурна LED 395400 NM Осветлување Интензитет : 1000012000 MCD Карактеристики 1.Погоден за лов, кампување, риболов и други активности на отворено 2.Идеален да се чува во вашиот ранец, автомобил или лента со алатки 3.Ниска енергијапотрошувачка...

10шт безжична led капак фарове 3 W за лов добив на къмпинг светлина Безплатна доставка BK2000

BGN 624.00

Благодарение толку многу за Секој Купувач доверба и цел од нас,ние и ветуваме ќе ви дадат среќен и безбедно купување тука.Ние почетокот продаде светлата на Aliexpress од 2011 година,околу 6 години,ова е нашата Нова ПродавницаCordless Led Капа Светилки 3 WЗа Лов На Рударството Кампување Светлина Бесплатен Превозот10pcs Испраќаат Тип : BK2000ГЛАВНИОТ ТЕХНИЧКИТИП НА ОБЈЕКТLED ВАТИНАПОНБАТЕРИЈАТАГОРИ ВРЕМЕBK20003 W3.7 V2800m Ah18650Li БатеријатаВисок8hoursНиска16 часаRefector ГолеминаПОЛНАЧТЕКОВНАТАЛУМ / ЛУКС 51mmAC : 110 V250 V4.2 V 500 MAНа 300m A120m A3500 LUX1000 LUX

Многофункционален Q5 Led Headlamp 3AAA Батерии Hat HeadLight Winter Headlamp предна лампа за риболов, скално катерене, лов

BGN 17.02

Мултифункционални П5 Led Headlamp 3 AAA Батеријата Шапка Светла Зимски Главата Светилка Директно Светилка За Риболов Лов КачувањеКарактеристики : Мултифункционални 3 AAA Батерија Шапка Headlamp П5 Led Светла Зимски Главата Светилка Директно Светилка За Риболов Лов качувањеXPE П5 високо квалитетни LED, како светла како вниманието Главата светлина, може да се прилагоди околу 90 степени Со прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетување Погодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампување Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов Мултифункционални, може да се поправи на шапка, или се користи како headlamp Нов модел, напојува со 3pcs AAA батерии, многу е удобенСпецификација : 100% Сосема Нов LED : XPE П5 Lumens : 1600 Лумен Модел на Батеријата е потребно : 3 x AAA батерија (не се вклучуваат) Прилагодлив Фокус, зумирање, одзумирате LED HeadlampПакет Содржина : 1 x Капа на Главата светилкаСлика Sho ws : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

11 LED Clip-On Cap light бяла светлина на лампата Колоездене, туризъм, къмпинг Cap Light Night Fishing Repair Car Outdoor Caplights

BGN 101.54

11 LED ClipЗа Капа светлина Бела Светлина Светилка Велосипедизам Пешачење Кампување Капа Светлина Ноќ Риболов Поправка на Автомобил Отворено CaplightsЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Опис : Ова ДОВЕДЕ ClipЗа Капа светлина е 100% сосема нов и е со висок квалитет, многу убаво капа светлина и погодност носат за отворено.спецификацииСветла боја : БелаТемпература на бојата : 8000 9000 KПрозрачна Флукс : 132 MLОбјектот боја : ЦрнаМатеријал : ПластикаБатерија : 3 AAA батерии (НЕ се вклучени)Димензија : 8.9 * 5.8 * 1.4 cm / 3.5 * 2.3 * 0.5 воТежина : 36g / 1.3 озПакет големина : 9.5 * 7 * 3.4 cm / 3.7 * 2.7 * 1.3 воПакет тежина : 45g / 1.6 оз11 LED Caplight11 LED светилки , голема бела светлина, и светлината ...

Фарове T6+2R2 4-mode 5000 лумена фарове фенерче linternas frontales cabeza & зарядно&2x18650 3000mAh къмпинг, Риболов

36.78 -29 % BGN 26.00

Предните светла T6+2 R2 4режим на 5000 Лумен Светлата Светло linternas frontales cabeza&Полначот&2x18650 3000m Ah Кампување РиболовКарактеристики : Батерија HeadlampКРИ XM1 T6 HeadlampМодел на LED : 3x КРИ XM1 T6Излез светла може да дојде до максимум 5000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајнПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностЕдно копче прекинувач : 1x Кри XM1 T6 / 2x Кри XM1 T6 / 3x Кри XM1 T6 / СветкавиМодел на Батеријата е потребно : 2x 18650 3.7 v (Батерија, Не се Вклучени )Боја : ЦрнаДимензија : 83 x 37 x 58mmТежина : 219gБатеријата : 2 ПАРЧИЊА Ultra Fire BRC 18650 3.7 V 3000m Ah Батерија Незаштитен Liion БатеријаВо текот температура и во текот тековната заштитаКраткиколо заштита & еколошкиШироко се користи на факелот, ласерски покажувач, како итен случај осветлување и други преносни уредиПолначот : LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнетаВлез : AC100250vИзлез : 4.2 v 500m AПакет Содржина : 1 * 3x КРИ XM1 T6 5000 Lm Батерија Headlamp1 * Полнач за оваа Headlamp (за НАС / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА )2*батерија 18650Производи СликаAnswer : ___________________________ NOTE : а.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.ПлаќањеНие го прифаќаме само alipay плаќање.Ве молиме да плаќаат пари во рок од 5 дена по аукцијата заврши.Превозот : 1...

3 режима на висока мощност фенерче главоболие фенера на Фара AAA фарове фенер Риболов

4.59 -13 % BGN 4.00

E a s i e r Y o u r L i f eФункција : 100% нов и висок квалитет3Модел светлина : висока бела светлина,Малата бела светлина,флеш црвено светло.Лесен, компактен, водоотпорен, лесен за употреба и удобен за носењеПрилагодливи главата ремени,Ергономски дизајнМоќ со 3*AAA Батерии(не се вклучени),Замена е едноставно.Одговараат за кампување, велосипед светлина, пешачење, трчањеСпецификации : Материјал : ПВЦТежина : 46 gТелото боја : ЦрнаЕмитуваат Боја : Бела и ЦрвенаБатерија : 3 ААА(не се вклучени)Сијалица Тип : LEDПакетот Вклучува : 1 x LED HeadlampсинџириНачин На Плаќање1...

Преносимо къмпинг фенер прожектор прожектор L2 LED 2400LM 30 W водоустойчива Акумулаторна батерия открит къмпинг светлина + зарядно устройство

75.26 -50 % BGN 38.00

Карактеристики На Производот : 120 ° голема бленда, еден поширок спектар на осветлување.Користејќи 3*18650 батерии (не се вклучени), Осветлување подолго време.Осветленоста до 2400 LM.IP65 водоотпорен дизајн.Производ параметри : Материјал : Алуминиумски и ПВЦМоќност : 30 WЛумен : 2400 LMТежина : 650gГолемина : 19 * 10 * 10смПартер : 3 датотеки (силна светлина слаба светлина флеш)Напојување : 3*18650 батерии (не се вклучени)Пакет Се Вклучени : 1x работа светла1x полнач

Led светлини 3*T6 6000LM CREE XML-T6 LED Headlamp Head Bike Lamp Outdoor Lights + 2* 18650 батерия + зарядно+зарядно за кола

BGN 63.98

LED Светлата 3*T6 6000 LM КРИ XML T6 LED Headlamp Главата Велосипед Светилка Отворено Светла + 2* Батерија 18650+Полнач+Автомобил ПолначКарактеристики : Батерија HeadlampКРИ XM1 T6 HeadlampМодел на LED : 3x КРИ XM1 T6Излез светла може да дојде до максимум 5000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајнПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностЕдно копче прекинувач : 1x Кри XM1 T6 / 2x Кри XM1 T6 / 3x Кри XM1 T6 / СветкавиМодел на Батеријата е потребно : 2x 18650 3.7 v (Батерија, Не се Вклучени )Боја : ЦрнаДимензија : 83 x 37 x 58mmТежина : 219gБатеријата : 2 ПАРЧИЊА Ultra Fire BRC 18650 3.7 V 3000m Ah Батерија Незаштитен Liion БатеријаВо текот температура и во текот тековната заштитаКраткиколо заштита & еколошкиШироко се користи на факелот, ласерски покажувач, како итен случај осветлување и други преносни уредиПолначот : LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнетаВлез : AC100250vИзлез : 4.2 v 500m AПакет Содржина : 1 * 3x КРИ XM1 T6 5000 Lm Батерија Headlamp1 * Полнач за оваа Headlamp (за НАС / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА )1 *Автомобил Полнач.2 *батерија 18650Производи СликаAnswer : ___________________________ NOTE : а.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.ПлаќањеНие го прифаќаме само alipay плаќање.Ве молиме да плаќаат пари во рок од 5 дена по аукцијата заврши.Превозот : 1...

Бяла светлина жълто hoofdlamp 3T6 CREE XML-T6 led фарове за мъгла акумулаторни фарове 18650 батерия главоболие фенерче главоболие фенерче

23.23 -27 % BGN 17.00

Опис На ПроизводотБела светлина, жолта hoofdlamp 3 T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата факелотКарактеристики на наменски дизајнирани за работни места, за Спроведување на Законот, Лов, Истражување, Безбедност, риболов,Пребарување и Спасување Интелигентни коло контрола, Телескопски Зум,4 режим Изградена од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение харделоксирани Водоотпорен во согласност со IPX6 headband може да се водат прилагоди во зависност од големината на вашата глава...

Слънчеви действие преносими къмпинг фенер светлина акумулаторна ръчна лампа за палатка светлини вграден акумулаторна батерия + USB кабел за външно къмпинг

30.37 -51 % BGN 15.00

Карактеристики : Обновлива Енергија : Stateoftheart соларни панели кои се компактен, лесен и преносливИсклучително разновиден : соларна LED фенер може да се врши со рака или обесени во многу поставувањаЦелосно одржување слободни акумулатори никогаш не треба замена.2режим осветлување ефект : Висок, Низок.USB излезен порт дизајн, можете да го полните вашиот телефон или друг USB уред за итни случаи.Со полнење на дизајнот на интерфејсот, многу повеќе пригоден за полнење.Спецификации : Модел : Круг,КвадратБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаПрекинувач : Опашкакапа притиснете ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕБатерија : Вграденво батеријатаобјектот Големина : како се покаже сликаобјектот Тежина : околу 250gПакување се вклучени : 1*Соларни кампување светла1*USB кабел

KL2. 8LM (B)LED Миньор Лампа Safety Cap Light Headlamp фенерче взривозащитен главоболие светлина Безплатна доставка

BGN 39.68

Ве МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ЗА НАШИОТ БРЕНД мала тежина погоден за носење на главата професионални led рударство светилка многу корисни во индустријата и во земјоделството...

YUPARD Безплатна доставка 7 LED къмпинг палатка светлина лагер лампи преносими лампи фенер 4 АА батерии открит спортен риболов

BGN 13.60

Опис1, Димензии : Висина 15см; ширина 6cm.2 Тежина : 170g3 Батерија : 4 AA батерии (не се вклучени батеријата)4, Материјал : Напредни инженерски пластика5, Прекинувачи : ниска, висока светлина, strobe6, 7 светла LED компоненти7, Светилка живот до 100,000 часаПакет : 1pc кампување фенер светлина(не вклучуваат информации за батеријата и полначот)

Led светлини 5x XML-T6 2000 лумена фарове, led фарове факел светлина на фаровете на къмпинг, Риболов фарове +2*батерии 18650

BGN 20.78

Ленти дизајн(не нуркање)100% 2017 година нови headlamp.Тоа може да се полни преку USB полнач.Тоа може да биде велосипед светлина,Лов Кампување светлина и LED СветлатаНа headlamp може да се прилагоди за 90 степениПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностВнатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.Погоден за : Кампување, Планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Пребарување и Спасување, итн.Headlamp Спецификација : 1.Предмет тип : XML T6 + 4 LED Headlamp2.Модел на ЛЕР : 1*КРИ XML T6 + 4x LED3.Број на LED : 5pcs4.Излез светла може да дојде до max 20000 lumens [lm] светлата5.Модел на Батеријата е потребно : 2x 18650 3.7 v6.Начини : 3 начини7.Net Тежина : 240g8.Батерија : 9.LED животниот век : 100,000 часа10.Тип на прекинувач : Clicky / Clickie11.Вклучете локација : капа на ГлаватаПакет : 1 X 5*LED Headlamp( БЕЗ Батерија )Пакет Б : 1 X 5*LED Headlamp1 X Автомобил полнач1 X AC Полнач2 X 18650 Rechargable 3.7 v батерииПакет Содржина1 * LED Headlamp1 * Мало поле2 * батерија 18650 1x AC Полнач (сад или еу приклучок )Постојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew може да направи плаќање од страна на ТТ, Кредитна Картичка, Western Union, Qiwi паричникот и Webmoney Ако сè уште имате прашања за плаќање, ве молиме лице за контакт со клиентите преку овој линк...

Led шахтерские лампа мощна светлина капачка лампи водоустойчив фар за лов, къмпинг, спорт и професионална работа

78.24 -8 % BGN 72.00

LED рудари светилка моќен headlamp Капа Светилка Водоотпорен Светлата За Лов на кампување надвор спортски и стручни работиПредмети спецификите Предмети тип : Рудар светилка Тежина : 0.8 kg Префрлете го режимот : Висок / Низок Емитуваат Боја : Бела Работно време : 8 HПроизвод карактеристики Водоотпорен и долгогодишен батеријата дизајн...

Открит риболовен led мини фенерче Фенерчето карабина ключодържател

5.15 -22 % BGN 4.00

Мини големина за лесно носењеСветла LED светилки* SODIAL е регистрирана трговска марка САМО Овластени продавачот на SODIAL може да се продаде под SODIAL огласи.Нашите производи ќе го подобрат вашето искуство до сигурен инспирација...

Мини висока мощност COB фарове фенерче Ултра ярък AAA-майка на светлината на факела лампа frontale светлини лампа за къмпинг, риболов

BGN 3.18

Карактеристики : мини led светла светла headlamp светло AAA батерија главата светлина факел отворено lampe frontale фенер за кампување риболов100% Сосема Нов АБС материјал 1 3 W LED може да произведе Ултра Светлина со Висок интензитет LED доволно Моќни за осветлување на отворено или риболов на море Може да се користи за качување на планината или работат надвор од Водоотпорен дизајн Голема животниот Век на LED (100,000 часа) Тоа може да биде водич, кога ќе се земе циклус во текот на ноќта Прилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоност Моќ : 3 x AAA батерии (не се вклучени) тело боја : црна боја или сина бојаПакет Содржина : 1 x LED Глава СветилкаСликата Ја Покажува : * Ние брод на светот .Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

BORUiT 5000LM XML-T6 XPE LED Зелена Светлина 3-режимная Фаровете Акумулаторна главоболие фенер за лов на къмпинг фенерче на батерии 18650

18.86 -10 % BGN 17.00

Функција : ★3 НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ Висока светлаСлабо светлоЗелена Светлина, Повеќе режим се достапни...

ANJOET фенер XML-T6 фокус фарове, led фарове главоболие фенер предния край факел водоустойчива акумулаторна батерия 2000 лумена

16.98 -18 % BGN 14.00

Карактеристики : Изградени од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение харделоксирани Водоотпорен во согласност со IPX6 headband може да се водат прилагоди во зависност од големината на вашата глава...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.