• Новинка
Търговско супер качествена неръждаема стомана eletric bain marie с оборудване отопление на супа кухня кабинет

Търговско супер качествена неръждаема стомана eletric bain marie с оборудване отопление на супа кухня кабинет

резултат:
BGN 1776.00
BGN 1669.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Спецификации :
Производ димензија : 800*900*970mm
Пакување димензија : 1000*980*1120mm
Моќност : 6kw
Напон : 220 v
Нето тежина : 65kgs
Пакување : дрвени случај
Предлагам Превозот : преку океанот кој е најефтин опција
Други превозот : можете да го испратите да било кина адреса за консолидирање со други налози купувачот се
Други начини на Плаќање : Paypal / Western union / ТТ

Подробности

Тип:
Тенджери За Супа И Бульон
Материал:
Метални
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
документ:
CE / EU,CIQ
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
От-898

Избор на купувачи

Супер качествена търговски газова тиган от неръждаема стомана, с корпус от 1/3 нагънат тиган оборудване търговия на Едро фабрика

2320.00 -6 % BGN 2181.00

СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ димензија : 800*900*970mmПакување димензија : 1000*980*1120mmГас : ЛПГТоплина излез : 100.8 МјНето тежина : 80kgsПакување : дрвени случајПредлагам Превозот : преку океанот кој е најефтин опцијаДруги превозот : можете да го испратите да било кина адреса за консолидирање со други налози купувачот сеДруги начини на Плаќање : Paypal / Western union / ТТ

16см антипригарная прибори каменна слой тиган тенджера малко бъркани яйца пот се прилагат за електромагнитна печка или газова печка

BGN 30.22

корица : без капакБруто тежина : 0.6 KgДијаметар : 16cmБоја : Розова, темно кафе , темно ВиолетоваПримена предмет : гас , електромагнетнаматеријал : алуминиум легураТенџере тело со дијаметар : 16 CMДлабочина : 4.5 CMСлоеви : нестап камен слојФотографија од Купувачот ! Ве молиме контактирајте со продавачот ако сакате да ја покажете вашата фото тука !Нашето ветување : 1...

Керамични тигани кухненски уреди корея, многофункционална електрическа готварска печка, чайник многофункционален тиган горещ съд за готвене

190.08 -22 % BGN 148.00

Внатрешниот тенџере длабочина : 10cm и подолубоја на Портокал Контрола на владата Механички Капацитет (L) 4 L Лагер материјал Morion лагерФункционални карактеристики LCD ништо Резервација функција ништо Времето функција ништо Температура регулатива Да се Користи начин се готви Употреба пат фрај Користење начин чорба Употреба начин на печење Користете начин Пржени Анти гори сува функција Датехнички параметар Номинална моќност W Над 1000 W Внатрешна тенџере со дијаметар од 2125cm Внатрешна тенџере длабочина од 10см и подолу

WALFOS силиконови параход микровълнова печка параход фурна риба чайник браконьерская печка храна растително купа кошница кухня кулинария инструменти

14.88 -33 % BGN 10.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни силиконски материјал за да копирате WALFOS производи неодамна...

Нов 6шт Универсален силиконов участък засмукване гърне капак-купа кухня Силиконова капачка за готвене тиган за разливане на капачката Начало на купата на тапата к?

14.06 -22 % BGN 11.00

6pcs Обновливи Кујнски Алатки Силикони Водат Сад Покрие Храна Свежа Одржување КапациФункција : Направени од храна одделение силиконски материјал, и заверена од страна на ФДАПротив пролизгување, анти падне, носатотпорни, тешко е да деформација.Спецификација : Точка име : силикони сад маскаМатеријал : храна одделение силиконскиГолемина : 65mm / 2.56 во, 95mm / 3.74 во, 115mm / 4.53 во, 145mm / 5.71 во, 165mm / 6.5 во, 205mm / 8.07 воБоја : 1 : Транспарентни, 2 : сина, 3 : розова, 4 : портокалТежина : 168gПакет : ЈП торбаНапомена : 1.Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.1 Сет(6pcs) X Силикони Водат Сад Опфаќа

Кръгла двойна котела от неръждаема стомана с V-образна стойка 20 см удобна кръгла двойна котела кухненски инструменти за приготвяне на храна за семейството на ресто

4.85 -18 % BGN 4.00

Нерѓосувачки Челик Круг Steamer со V Стојат Convient Круг Steamer Кујната Готвење АлаткиОпис На Производот : 1.100% нов бренд и висок квалитет2.Тоа е погодно за готвење, тоа исто така може да заштедите повеќе време за вас.3.Три залага за стои стабилно...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.