• Новинка
Lekoch 4 бр./компл. rose gold маса за хранене, набор от прибори за хранене от неръждаема стомана, както и вилици, ножове лъжички комплект съдове за готвене Набор от подаръци ?

Lekoch 4 бр./компл. rose gold маса за хранене, набор от прибори за хранене от неръждаема стомана, както и вилици, ножове лъжички комплект съдове за готвене Набор от подаръци ?

резултат:
BGN 36.62
BGN 21.00 -43 %

Брой продукти
Налично

Deccription Lekoch е компанија speciallizing во производство и продажба на dinnerware. Нудејќи им на најдобар садови и услуга за да секое семејство во светот е нашата цел. Ние сите имаат заедничка цел : да се Lekoch садови биде познат и сакан од страна на луѓе во целиот свет. Добредојдовте на избра Lekoch flatware! Детали LEKOCH избира фини материјали за производство на нивните flatware парчиња. Сепак, дури и високо квалитетен не ' рѓосувачки челик може да дамка ако не се соодветно згрижени. За да се задржи изгледот на вашиот Lekoch прибор за јадење во текот на годините ги следат препораките подолу. По секоја употреба, миење на приборот за јадење во топла вода и благ детергент. Избегнувајте употреба на детергенти со хлор или анти-варовник агенти. Рачен перење При рачно миење на Lekoch прибор за јадење, избегнувајте користење на абразивни крпи или струже. Бидете сигурни да ги измиете секоја храна останува како е можно поскоро по употребата. Машина за миење САДОВИ Ако миење на приборот за јадење во машина за миење на садови, бидете сигурни дека на крајот на циклусот на flatware парчиња се целосно суви. Рака исушете ги со мека крпа, ако се уште мокра. Се минимизира контакт на flatware со машина за миење садови пареа. Отстрани прибор од машина за миење садови штом циклус ќе заврши и да се избрише секој објект со сува мека крпа, дури и ако објектот изгледа сува. НОЖ НОЖЕВИ се Земе дополнителна заштита со нож ножеви. Нож ножеви се направени од 304 челик за да ги даде повеќе сечење сила и цврстина. Ова значи дека тие се помалку отпорни кон оксидација. Бидете сигурни дека тие се мијат директно по употребата и добро сушени пред оставајќи ги настрана. Тие треба да се чува на суво место.

Подробности

Вид Съдове За Готвене:
Комплекти
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Западен
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Производство:
Комплект Лъжички / Вилици / Ножове / Пръчици За Хранене
Техника:
Гравюра
документ:
CE / EU
Номер На Модела:
LF4022R
търговска марка:
Лекоч
Материал:
Метални
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Брой потребители:
1
Цвят:
Розово Злато
Изработка:
един вакуум покритие
Директен доставка:
Ние предлагаме услугата перевозкы капка по света

Избор на купувачи

1бр карикатура Коте керамични супена чиния ръчно рисувани котка порцеланови ястия чиния чиния суши чиния 4/5/6/7 инча посуда

11.97 -16 % BGN 10.00

1pc Цртан филм Kitty Керамички Вечера Плоча 4 / 5 / 6 / 7 инчиПроизвод Големина : 1 4 инчен : 10.5x10x1.5cm (107g)2 5 инчен : 13x12.5x2.5cm (215g)3...

керамични съдове за готвене и чинии, лъжици набор от домакински костен порцелан, прибори за хранене 16шт кратко набор от съдове за купата

619.81 -48 % BGN 322.00

што ќе добиете?За оштетување за време на транспортот, тоа би можело да биде реиспраќаат или наплата во однос на вас.За бродот начин на ПРОДАВАЧОТ' S ПРЕВОЗОТ МЕТОД, на овој начин е значи дека ние можеме да брод за вас преку КИНА ПОСТ или ЕМС, или Netherland Пост, или ДРУГИ ПРЕВОЗОТ НАЧИН, сето тоа може да се следи превозот начин, па било купувачот треба да се преземат лесно кога ќе изберете ПРОДАВАЧОТ за ИСПОРАКА МЕТОД...

1бр най-високо качество неръждаема стомана 304 детски стил обяд Бо-микровълнова печка Bento box.(00184)

17.58 -43 % BGN 10.00

1pcs Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик 304 Деца Стил Ручек БоМикробранова Бенто Кутија.Ручек Boxssize : 19 cm * 26 cm * 6 cmНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

Преносим корейски стил фланец Bento кутия от неръждаема стомана вакуум термос обяд-бокс за деца пикник храна контейнер за съхранение

42.37 -34 % BGN 28.00

Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Да се заштитивашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и не ќе биде објавен нанас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Објектот ќе биде предаден во рок од 35 дена по целосната уплата.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Ali Express Стандард на Превозот...

3 в 1 сгъваем открит на къмпинг, пикник, прибори високо качество неръждаема стомана сгъваема вилица

232.00 -20 % BGN 186.00

3 во 1 Количка за Надворешна Кампување Пикник Садови со Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Виткање Вилушка и Лажица·Садови Материјал : Нерѓосувачки челик·Торба Материјали : Најлон·Садови Боја : Сребрена·Торба Боја : Црна·Укината Големина на : 1*38*88 мм·Ширевте Големина на : 1*38*154 мм·3 во 1, прибор за на маса поставена на лажица, вилушка и нож, целосна и корисни·Свитлива и преносни, можете дури и да го стави во џебот, најдобар избор за да го земе за кампување, пикник, пешачење или други активности на отворено·Send со најлон пакет торба, санитарен и удобен·Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, лесно за чистењеSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

750 мл Силикон сгъваем портативен кутия храна купа Bento кутии сгъваем контейнер за съхранение на хранителни продукти ланчбокс за външно пътуване

236.80 -5 % BGN 225.00

Функција : Екопријателски силикони meterial,нетоксични, невкусна,безбедност и здравје.Виткање ручек кутија,лесно да се носат и да се зачува простор.Тоа не е лесно да деформација, руптура, топење, може да се користи во фрижидер, микробранова печка, машина за миење садови.Спецификација : Име : Виткање ручек кутијаMeterial : Храна Одделение Силиконски + ПластикаКапацитет : 750mlБоја : Зелена,ЖолтаПакетот вклучува : 1 x Ручек Кутија 1 x Шише настроенатаНие нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

Преносими Прибори За Хранене От Неръждаема Стомана Пръчка За Хранене Лъжица Набор От Съдове За Готвене С Тавата / Идеален За Училищния Обяд-Бокс Bento Употреба На Отк?

4.77 -37 % BGN 3.00

[xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399] најпопуларниот Опис на ПроизводотПреносни Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Chopstick Лажица Dinnerware Сет Со Кутија / Совршен За На Училиште Бенто Ручек Кутија Надворешна УпотребаФункција : Тоа доаѓа со кутија, лесно да се земе и зачува chopstick, прибор за јадење, лажица чисти.Спецификации : Материјал : нерѓосувачки челикБоја : розова / сино / зелено / жолтаОбјектот големина : chopstick 19cm, прибор за јадење 18.2 cm, лажица и 17,5 см ве молиме прочитајте ја големината внимателно пред да ја купите.Објектот тежина : околу 115 gПакетот вклучува : 1 * chopstick1 * прибор за јадење1 * лажица[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][31400][xlmodel][производи][31400][xlmodel][производи][31400] Погоди ви се допаѓа Купувачот СоветиДраг Пријател, ако сте Russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !Плаќање1...

Роман керамика пеперуда щампована С чиния с мрежа Smak декоративни порцеланови единици сервировочный тава посуда и прибори за хранене

89.60 -15 % BGN 76.00

Мал дел сол, црн пипер, chilli во прав, оцет, сосови, овошен џем и шеќер итн.1 Опис : Роман Керамика Пеперутка Олеснување Вечера Плоча со Мезе Мрежа Декоративни Порцелански Поделби Служат Фах Садови и Dishware .2...

Мрамор модел фарфоровое ястие керамична чиния с дръжка за хранене на вечеря в мраморни съдове

22.38 -6 % BGN 21.00

Мермер шема порцелански послужавник керамички Вечера Плоча Материјал : Керамички Дизајн : Мермер Пакување : безбедно pack (ние ја преземе контролата на било кревка кога пренос)

Многофункционална Силиконова Плодови Зеленчукови Купа Риба Двойна Котела Парна Часова Сгъваема Кухненска Количка Инструменти За Готварски Съдове

8.90 -10 % BGN 8.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотМултифункционален Силикони Овошје Зеленчук Сад Риба Steamer Испаруваат Рек Виткање Кујна Кошница Готвење Алатки СадовиФункција : Нестап, трајни и лесни да се чистат.Мултифункционален Силикони Сад за Печено Пареа Мешајте овошје.Користете го за да се печено пилешко и свинско месо, па дури и се пече десерти и puddings!Идеален за мешање месете, печење риба, зеленчук и сл.Микробранова, замрзнувач и машина за миење садовибезбедно...

2 Бр 6 И 8 Инча Животни Комбинираната Чинии Колекция От Керамични Чинии Лисица Лосове Жираф Зебра Модел На Чиния Пържола За Закуска Ястие, Плодове Торта

36.66 -29 % BGN 26.00

Животно елемент садови секогаш им даде на луѓето бајка на среќа што оваа група е полн со разиграни Нордиските Селски Порцелански плоча, истото може да се направи луѓето да се чувствуваат добро...

4 бр./компл. Буковая дръжка от неръждаема стомана Комплект прибори за високо качество на набор от ястия лаптоп с подарък скоростна западна храна

21.39 -11 % BGN 19.00

modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true 100% Сосема Нов Материјал : буковата,од не ' Рѓосувачки челик Нож Големина : 20cm*1.7 см(Должина*Ширина) Вечера лажица Големина : 20.5 cm*4cm Вилушка Големина : 21.5 cm*2,2 см Chopstick Големина : 22.5 cm Пакување : подарок кутијаПакетот вклучува : 1pc*kinfe 1pc*вечера лажица 1pc*вилушка 1pc* Chopstick​modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=cen

1 лот/1бр корейски златни съдове нож, вилица от неръждаема стомана комплект метални съдове за готвене зелен западна храна ресторант Cutleries

20.48 -56 % BGN 9.00

Бренд Зелена Златна Dinnerware Поставите 18 / 8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен 1lot / 1 Piece(7style за вашиот избор)1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Добар квалитет челик огледало полски уметнички дела.3.Нова мода Едноставен стил, withsmooth се справи.4.Погоден за забавни пријатели.5.Лесен за чистење и складирање, убаво е за секојдневна употреба или како подарок.Мора да имаат за кујнски алатки.Спецификации : Материјал : 18 / 8 Квалитетни нерѓосувачки челикБоја : зелена златоПроизвод содржина : Целосно 7 парчиња сет, Вечера Нож+Вечера Вилушка+Вечера Лажица+Лажичка+Овошје Вилушка+Icespoon+Chopstick

5шт прибори за хранене 18/8 прибори от неръждаема стомана Западна прибори черна дръжка златист цвят нож, вилица чаена лъжичка вечеря трапезария

54.14 -6 % BGN 51.00

Име : Вечера поставите 5pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 8 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : црна рачка Тежина : 297.8 gПакетот Вклучува : 1 Set= 5pcs=1table нож+1table вилушка+1 Desset вилушка+1table лажица+1tea лажица Точка Име Должина(mm) Тежина(g) Материјал(Нерѓосувачки Челик) Табела Нож 235 100.6 18 / 0 Табела Лажица 200 68.4 18 / 8 Табела Вилушка 220 50.8 18 / 8 Десерт Вилушка 188 37.2 18 / 8 Чај Лажица 168 40.8 18 / 8 answer : ___________________________ Note : Ние сме фабриката,ако ви треба повеќе,ние ќе ви даде добра цена.Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени,ние ќе го испрати за вас како ви се потребни.Плаќање 1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам...

Американски стил позлатени обрезной мрамор златна купа средна купа / салатница / ориз, чаша, 1 бр. / лот

BGN 25.57

Објектот Американски стил Gilt остро мермер златниот сад Среден сад / салата сад / ориз сад 1pc / многу Големина 5inch (14.5*7cm) Керамички Материјал со злато пломба Спецификација Вечера сад, салата сад / ориз сад Пакување, 1pc / многу ОЕМ Логото Не се Достапни Функции & Апликации Вечера опрема, Кифла, Cupcake, торти, колачи, продавници, кафулиња, хотел, ресторан, Роденден, свадба, банкет..

QuickDone 1бр карикатура Бухал обяд апарати Храна Плодове контейнер за съхранение Bento скоростна безопасна храна за пикник контейнер горещ ланчбокс AKC6022

6.69 -25 % BGN 5.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет!Був ручек кутија овозможува микробраново загревање, може да се ладилник.Без топлина зачувување функција и микробранова дупки, па треба да подигнете го капакот кога се загрева за да се направи храна дише.Ручек кутија составена од две ребра, решетка е за ориз, од друга мрежа е за јадења, може исто така да се користи како суши ручек кутија!Копчето поставеност е крилјата на був,супер прекрасна.Можно е да ги чувате мали храна освен да се користи како ручек кутија.Опис : Производство : був ручек кутијаМатеријал : Храна одделение PPБоја : Розова, жолта, сина, виолетоваКапацитет : 900mlГолемина : 14.5*16*7cmПакетот Вклучува : 1xowl ручек кутија1x SpoonВе молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

16 бр. златен черен сребърни прибори набор от прибори за хранене 304 неръждаема стомана вечеря нож, вилица чаена лъжичка подарък партия

116.48 -35 % BGN 76.00

16 Pcs Златна Црна, Сребрена Dinnerware Прибор за јадење Поставен на 304 Нерѓосувачки Челик Вечера Нож Вилушка Лажичка Партија ПодарокФункција : 1.18 / 8 од не ' рѓосувачки челик Flatware, поминаа на ФДУ, LFGB и ЕУ ХРАНА БЕЗБЕДНО ТЕСТ.2.Тоа е здрав за човечкиот организам...

Японските Кутии Bento Дървена Обяд Бокс Ръчно Изработени Натурална Боя Дървена Купа Суши Скоростна Съдове За Хранително-Вкусовата Контейнер Лъжица И Пръчка За Хране

11.18 -2 % BGN 11.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!Ручек Кутија Големина : Должина*ширина*длабочина 17.5* 13 *6cm Капацитет : 700ml Тежина : 150g Материјали : Дрво Бои : Чоколадо И Дрво Chopstics Должина : 23 CM Лажица Должина : 19 CM Пакетот Вклучува : 1 x Ручек Кутија 1 x Пар Chopstics+ 1 x Лажица+ 1 x стапчиња за јадење Rack (Кеси Боја Испрати по Случаен избор) ОдржувањеНови дрва или не се користи за долго време е во sleepping држава.Треба да се измијат со млака вода, избришете го со мека крпа,и потоа можете да ја користите.Забелешка за користење на дрво1 Забранува користење на микробранова печка, забрана на топлина или покрај шпоретот.2 не Може да се стави во дезинфекција кабинет за дезинфекција, можат да бидат ставени во озонската обвивка на дезинфекција кабинет .3 не Може да Изложеност ниту пак натопете ја во врела вода.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.