• Новинка
Японски сладък карикатура мигновени юфка купа с капак керамична купа хотел студент супа голяма салата ланчбокс купа храна съдържа

Японски сладък карикатура мигновени юфка купа с капак керамична купа хотел студент супа голяма салата ланчбокс купа храна съдържа

резултат:
BGN 68.77
BGN 41.00 -40 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Диаметър на:
4,25 инча
Вид Съдове За Готвене:
Купи
Вид На Модела:
Твърд
Обемът на:
1.2 л
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
CE / EU,CIQ
Техника:
Под глазура
Брой:
1
Производство:
Единична стая
търговска марка:
querida
Керамични Тип:
керамика
Номер На Модела:
100070
Материал:
Керамични
Име:
Сладък мультяшная купа за спагети за бързо приготвяне с капак керамична купа
Обемът на:
400 мл
Тегло:
1200 гр
Модел:
Карикатура
Размер:
18.5*14.5*7.5 см
Материал:
Керамични

Избор на купувачи

Японските Кутии Bento Дървена Обяд Бокс Ръчно Изработени Натурална Боя Дървена Купа Суши Скоростна Съдове За Хранително-Вкусовата Контейнер Лъжица И Пръчка За Хране

11.18 -2 % BGN 11.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!Ручек Кутија Големина : Должина*ширина*длабочина 17.5* 13 *6cm Капацитет : 700ml Тежина : 150g Материјали : Дрво Бои : Чоколадо И Дрво Chopstics Должина : 23 CM Лажица Должина : 19 CM Пакетот Вклучува : 1 x Ручек Кутија 1 x Пар Chopstics+ 1 x Лажица+ 1 x стапчиња за јадење Rack (Кеси Боја Испрати по Случаен избор) ОдржувањеНови дрва или не се користи за долго време е во sleepping држава.Треба да се измијат со млака вода, избришете го со мека крпа,и потоа можете да ја користите.Забелешка за користење на дрво1 Забранува користење на микробранова печка, забрана на топлина или покрај шпоретот.2 не Може да се стави во дезинфекција кабинет за дезинфекција, можат да бидат ставени во озонската обвивка на дезинфекција кабинет .3 не Може да Изложеност ниту пак натопете ја во врела вода.

Lekoch 4 бр./компл. rose gold маса за хранене, набор от прибори за хранене от неръждаема стомана, както и вилици, ножове лъжички комплект съдове за готвене Набор от подаръци ?

36.62 -43 % BGN 21.00

Deccription Lekoch е компанија speciallizing во производство и продажба на dinnerware Нудејќи им на најдобар садови и услуга за да секое семејство во светот е нашата цел...

4 бр./компл. Буковая дръжка от неръждаема стомана Комплект прибори за високо качество на набор от ястия лаптоп с подарък скоростна западна храна

21.39 -11 % BGN 19.00

modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true 100% Сосема Нов Материјал : буковата,од не ' Рѓосувачки челик Нож Големина : 20cm*1.7 см(Должина*Ширина) Вечера лажица Големина : 20.5 cm*4cm Вилушка Големина : 21.5 cm*2,2 см Chopstick Големина : 22.5 cm Пакување : подарок кутијаПакетот вклучува : 1pc*kinfe 1pc*вечера лажица 1pc*вилушка 1pc* Chopstick​modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=cen

OUSSIRRO 6 бр. / компл. студентски деца прибори купа чаша тава вилица пръчици за хранене разлагаемая пшеница слама набор от съдове за подарък

26.56 -10 % BGN 24.00

Материјал : Пченица слама пластични Постави : сад x 1, купот x 1, плоча x 1, стапчиња за јадење x 1, x 1 лажица, вилушка x 1 Подароци кутија за Пакување големина : 24 x x x x 27 x x x x 7.5 cm Тежина : 0.4 Kg

1 лот/1бр корейски златни съдове нож, вилица от неръждаема стомана комплект метални съдове за готвене зелен западна храна ресторант Cutleries

20.48 -56 % BGN 9.00

Бренд Зелена Златна Dinnerware Поставите 18 / 8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен 1lot / 1 Piece(7style за вашиот избор)1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Добар квалитет челик огледало полски уметнички дела.3.Нова мода Едноставен стил, withsmooth се справи.4.Погоден за забавни пријатели.5.Лесен за чистење и складирање, убаво е за секојдневна употреба или како подарок.Мора да имаат за кујнски алатки.Спецификации : Материјал : 18 / 8 Квалитетни нерѓосувачки челикБоја : зелена златоПроизвод содржина : Целосно 7 парчиња сет, Вечера Нож+Вечера Вилушка+Вечера Лажица+Лажичка+Овошје Вилушка+Icespoon+Chopstick

Роман керамика пеперуда щампована С чиния с мрежа Smak декоративни порцеланови единици сервировочный тава посуда и прибори за хранене

89.60 -15 % BGN 76.00

Мал дел сол, црн пипер, chilli во прав, оцет, сосови, овошен џем и шеќер итн.1 Опис : Роман Керамика Пеперутка Олеснување Вечера Плоча со Мезе Мрежа Декоративни Порцелански Поделби Служат Фах Садови и Dishware .2...

2 Бр 6 И 8 Инча Животни Комбинираната Чинии Колекция От Керамични Чинии Лисица Лосове Жираф Зебра Модел На Чиния Пържола За Закуска Ястие, Плодове Торта

36.66 -29 % BGN 26.00

Животно елемент садови секогаш им даде на луѓето бајка на среќа што оваа група е полн со разиграни Нордиските Селски Порцелански плоча, истото може да се направи луѓето да се чувствуваат добро...

Луксозен комплект прибори за хранене с подарък една кутия от неръждаема стомана, черни прибори за хранене синьо комплект посуда за подарък на Свети Валентин Dinnerspoon

68.90 -40 % BGN 41.00

18 / 8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен 4 PCS услуга за 1 лицаИме на производ : 4 парчиња од не ' рѓосувачки челик flatware + подарок кутијаМатеријал : 18 / 8 нерѓосувачки челиктежина : 420g / парче сетPakage се Вклучени : 4 парчиња set= 1dinner нож+1dinner вилушка+1 десерт лажица+1 чај лажица+1 gft кутијаПроизвод повеќе destils desplay :

QuickDone 1бр карикатура Бухал обяд апарати Храна Плодове контейнер за съхранение Bento скоростна безопасна храна за пикник контейнер горещ ланчбокс AKC6022

6.69 -25 % BGN 5.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет!Був ручек кутија овозможува микробраново загревање, може да се ладилник.Без топлина зачувување функција и микробранова дупки, па треба да подигнете го капакот кога се загрева за да се направи храна дише.Ручек кутија составена од две ребра, решетка е за ориз, од друга мрежа е за јадења, може исто така да се користи како суши ручек кутија!Копчето поставеност е крилјата на був,супер прекрасна.Можно е да ги чувате мали храна освен да се користи како ручек кутија.Опис : Производство : був ручек кутијаМатеријал : Храна одделение PPБоја : Розова, жолта, сина, виолетоваКапацитет : 900mlГолемина : 14.5*16*7cmПакетот Вклучува : 1xowl ручек кутија1x SpoonВе молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Преносими Прибори За Хранене От Неръждаема Стомана Пръчка За Хранене Лъжица Набор От Съдове За Готвене С Тавата / Идеален За Училищния Обяд-Бокс Bento Употреба На Отк?

4.77 -37 % BGN 3.00

[xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399] најпопуларниот Опис на ПроизводотПреносни Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Chopstick Лажица Dinnerware Сет Со Кутија / Совршен За На Училиште Бенто Ручек Кутија Надворешна УпотребаФункција : Тоа доаѓа со кутија, лесно да се земе и зачува chopstick, прибор за јадење, лажица чисти.Спецификации : Материјал : нерѓосувачки челикБоја : розова / сино / зелено / жолтаОбјектот големина : chopstick 19cm, прибор за јадење 18.2 cm, лажица и 17,5 см ве молиме прочитајте ја големината внимателно пред да ја купите.Објектот тежина : околу 115 gПакетот вклучува : 1 * chopstick1 * прибор за јадење1 * лажица[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][31400][xlmodel][производи][31400][xlmodel][производи][31400] Погоди ви се допаѓа Купувачот СоветиДраг Пријател, ако сте Russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !Плаќање1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.