• Новинка
Костен порцелан Caremic купа чинии 58шт прибори релеф Златна серия съдове за готвене, Прибори сервировочный тава лъжица набор от Цзиндэчжэнь лукс

Костен порцелан Caremic купа чинии 58шт прибори релеф Златна серия съдове за готвене, Прибори сервировочный тава лъжица набор от Цзиндэчжэнь лукс

резултат:
BGN 1536.00
BGN 1229.00 -20 %

Брой продукти
Налично


====================================================================================================
под за рекламата предмети
==============================================================================

Подробности

търговска марка:
LC Love_Call
Стил:
Западен
Вид На Модела:
Златна Инкрустация
Материал:
Керамични
Керамични Тип:
Костен Порцелан
Производство:
Комплект Чаши
Техника:
Под глазура
Номер На Модела:
HY71
Брой потребители:
>10
документ:
CE / EU, CIQ, FDA, LFGB, SGS
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Вид Съдове За Готвене:
Комплекти

Избор на купувачи

4 бр./компл. Буковая дръжка от неръждаема стомана Комплект прибори за високо качество на набор от ястия лаптоп с подарък скоростна западна храна

21.39 -11 % BGN 19.00

modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true 100% Сосема Нов Материјал : буковата,од не ' Рѓосувачки челик Нож Големина : 20cm*1.7 см(Должина*Ширина) Вечера лажица Големина : 20.5 cm*4cm Вилушка Големина : 21.5 cm*2,2 см Chopstick Големина : 22.5 cm Пакување : подарок кутијаПакетот вклучува : 1pc*kinfe 1pc*вечера лажица 1pc*вилушка 1pc* Chopstick​modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=cen

2017 мода прозрачно стъкло сахарница комплект с капак и лъжица контейнер за съхранение с капак Сол Подправки масло, захар, сметана саксии

BGN 23.81

2017 мода јасно Чаша Шеќер во Сад во Собата со Капак и Лажица Складирање Сад со Капак Сол Леќата Масло, Шеќер Creamer Садови Сад : 4 инчи во Висина, 4 инчи во Дијаметар...

Лесно преносим, както висококачествен комплект съдове за микровълнова фурна двуслойни студентите офис персонал храна контейнер кухненски уреди

BGN 103.20

Лесно да се носат Висок квалитет Микробранова dinnerware поставите Ручек Кутија Двоен слој студентите канцеларија на персоналот за храна контејнер кујнски апаратихрана контејнер безбедно од протекувањеголемина : 140x140x70mmцената е за едно парче,вилушка и нож не се вклучени.Може да се мијат со машина за миење садови

Дебела 3 мм купа от неръждаема стомана разбийте яйцето салатница кулинария сладкиши купата на нов пристигане

33.60 -14 % BGN 29.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : Дебелина 3мм нерѓосувачки челик сад победи јајце салата сад за готвење, печење нови сад пристигнувањеПЛАЌАЊЕ : 1...

Многофункционална Силиконова Плодови Зеленчукови Купа Риба Двойна Котела Парна Часова Сгъваема Кухненска Количка Инструменти За Готварски Съдове

8.90 -10 % BGN 8.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотМултифункционален Силикони Овошје Зеленчук Сад Риба Steamer Испаруваат Рек Виткање Кујна Кошница Готвење Алатки СадовиФункција : Нестап, трајни и лесни да се чистат.Мултифункционален Силикони Сад за Печено Пареа Мешајте овошје.Користете го за да се печено пилешко и свинско месо, па дури и се пече десерти и puddings!Идеален за мешање месете, печење риба, зеленчук и сл.Микробранова, замрзнувач и машина за миење садовибезбедно...

5шт прибори за хранене 18/8 прибори от неръждаема стомана Западна прибори черна дръжка златист цвят нож, вилица чаена лъжичка вечеря трапезария

54.14 -6 % BGN 51.00

Име : Вечера поставите 5pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 8 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : црна рачка Тежина : 297.8 gПакетот Вклучува : 1 Set= 5pcs=1table нож+1table вилушка+1 Desset вилушка+1table лажица+1tea лажица Точка Име Должина(mm) Тежина(g) Материјал(Нерѓосувачки Челик) Табела Нож 235 100.6 18 / 0 Табела Лажица 200 68.4 18 / 8 Табела Вилушка 220 50.8 18 / 8 Десерт Вилушка 188 37.2 18 / 8 Чај Лажица 168 40.8 18 / 8 answer : ___________________________ Note : Ние сме фабриката,ако ви треба повеќе,ние ќе ви даде добра цена.Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени,ние ќе го испрати за вас како ви се потребни.Плаќање 1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам...

2017 Златен Набор От Прибори За Хранене От 304 Неръждаема Стомана, Матово Покритие Нож, Вилица Западна Прибори Прибори За Хранене Кухненски Принадлежности

6.24 -4 % BGN 6.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_22017 Златна Прибор За Јадење Поставен На 304 Нерѓосувачки Челик Мет Заврши Нож Вилушка Западен Dinnerware Садови Сет Кујнски Прибор1...

1бр карикатура Коте керамични супена чиния ръчно рисувани котка порцеланови ястия чиния чиния суши чиния 4/5/6/7 инча посуда

11.97 -16 % BGN 10.00

1pc Цртан филм Kitty Керамички Вечера Плоча 4 / 5 / 6 / 7 инчиПроизвод Големина : 1 4 инчен : 10.5x10x1.5cm (107g)2 5 инчен : 13x12.5x2.5cm (215g)3...

Черно испанското дантела висококачествен костен порцелан следобеден чай кости порцеланова чиния чиния десерт ястие керамично Западното ястие свободен кораб

99.20 -42 % BGN 58.00

Материјал : високо квалитетен коска кина, повеќе од 45% на коските и коскената кина 8инчен Чинија со дијаметар : 20.5 cm 10инчен Чинија со дијаметар : 26.5 cm Кафе чаши капацитет : 170ml

Стоманена набор от прибори за хранене 18/8 неръждаема стомана златен нож, вилица S poon набор от ястия от Европейската метална с Трапезария и посуда, комплекти прибори ?

20.48 -17 % BGN 17.00

Наслов : Бренд на Луксузни Црна 4pieces Нерѓосувачки Челик Dinnerware Поставување Прибор за јадење Поставен1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Добар квалитет челик огледало полски уметнички дела.3.Нова мода Едноставен стил, withsmooth се справи.4.Погоден за забавни пријатели.5.Лесен за чистење и складирање, убаво е за секојдневна употреба или како подарок.Мора да имаат за кујнски алатки.Спецификации : Материјал : 18 / 8 Квалитетни нерѓосувачки челикБоја : Златна, Црна, Сребрена, СинаУметност : Добро Огледало За ПолирањеПроизвод содржина : Сосема 4 парчиња сет, 1 Dinner Нож +1 Dinner Лажица +1 Dinner Вилушка + 1 Tea Лажица 4 парче на секоја

Прибори и чинии тава прекрасен характер меламиновый тава дървена противоскользящий тава Кити Дораэмон карикатура тава за домашна посуда

BGN 24.80

Јадења & Плочи Фах Убави Карактер Меламнин Фах дрво антипропадна фах Kitty Doraemon цртан филм лента за дома

Меламин Прибори Двойна Решетка Ястие Модерен Ресторант Меламин Ястие A5 Меламин Прибори Супена Чиния

BGN 57.70

ТОЛКУВАЊЕ НА МЕЛАМНИН Меламнин е еден вид на нов материјал на меѓународните популарни меламнин смола прав со греење и со притискање на лиење...

HOMETREE 4 бр. / компл. творчески Пшеничен материал на купата на битови оризови купата на околната среда чаши, прибори практичен подарък кухненски инструменти H822

BGN 20.54

Име : Пченица слама сад Боја : Розова Сино Зелена Беж Големина : Конечно да се погледне во детали Тежина : 76.8 грама Материјал : храна PP + слама + PS топлина на телото Соодветна температура : 20 степени до 120 степени Функција на екранот : сладок изглед, комбинација на дизајн, лесно да се носат ве Молиме имајте во предвид : Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 14 cm Поради различни монитори, бои може да се разликува Поради долги транспорт, предмети може да бидат оштетени во транзит, ако објектите се оштетени, Ве молиме контактирајте со нас пред шалтерот да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

Творчески Керамични Средиземноморски стил миди Морска звезда мивка ястие чинии препарат за съдове Начало decro украса

BGN 15.98

Креативни Керамички Медитерански Стил школки морска ѕвезда Conch Јадење плочи Сапун Кутија Дома decro УкрасиМатеријал : насликани керамикаЕвропската керамички овошје плоча креативни модни овошје кошница бонбони јадење бонбони јадење суво овошје јадење Медитеранот Американската државаПроцес : Овој став печката процес, на површината се раканасликаниСпецификации : 15 CMx12 CMx2 CM

Комплекти китайски домакински порцелан прибори за хранене от 56 парчета

1420.80 -10 % BGN 1279.00

8508 Dinnerware Поставува Кинески домаќинство порцелански садови сетЕден сет содржи 56 парчиња Производ тенџере 1 парче,Долга плоча 1 парче,Кружна плоча 1 парче, Осум инчи ориз плоча 6 парчиња,Осум инчи рамна плоча 4 парчиња,Ориз сад 10 парчиња,Мала чинија 10 парчиња,голема лажица 1 парче,Мала Лажица 10 парчиња,Ashtray 1 парче,Toothpick Носителот 1 парче,стапчиња за јадење рек 10 парчињаПочитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !

The national post European carving fruit dish fruit bowl bowl peel luxury KTV hotel bar битови орнаменти

BGN 74.24

[бебе име] : Исклучителна резба стил овошје сад цинк легура капка црна гума Хотел Клуб КТВ процес Дома Мебел додатоци[бебе големина] : должина 26 cm X висина 15 см, на дното дијаметар од 9 см[description] : бебе убаво врежан површина, покажува совршена процесот на овошје![бебе забелешка] : нашата бебето се во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи про О, не исчезнат, не оксидација, трајни серијакислород пак Не Бледнее бојата преку долго Отпор Употреба!

WALFOS отделение силиконови сгъваем обяд-бокс с микровълнова печка ланчбокс деца bento-термос обяд-бокс контейнер за съхранение на храна

26.00 -42 % BGN 15.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни силиконски материјал за да копирате WALFOS производи неодамна...

Кухня С Керамична Малка Купа Ароматизирани Лозови Листа, Многофункционална Закуска Закуска Малка Чинийка Един Сос, Ястие Посуда

6.35 -6 % BGN 6.00

Кујна Керамички Малку Сад Вкус На Грозје Остава Мултифункционален Појадок Ужина Малку Јадење Оцет Сос Јадење, СадовиГолемина : Роуз : 9x4.5cmСлива : 8x4.5cmNarciss: 8.5x3cmМатеријал : Висок квалитет на Животната средина КерамичкиФункција : Висок Квалитет Стаклен Порцелански Чинии Ramen Сад Кинеска Супа, Салата СадФункција : Кујна Керамички Малку Сад Вкус На Грозје Остава Мултифункционален Појадок Ужина Малку Јадење Оцет Сос Јадење Садови.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.