• Новинка
QuickDone 1бр карикатура Бухал обяд апарати Храна Плодове контейнер за съхранение Bento скоростна безопасна храна за пикник контейнер горещ ланчбокс AKC6022

QuickDone 1бр карикатура Бухал обяд апарати Храна Плодове контейнер за съхранение Bento скоростна безопасна храна за пикник контейнер горещ ланчбокс AKC6022

резултат:
BGN 6.69
BGN 5.00 -25 %

Брой продукти
Налично


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет!
Був ручек кутија овозможува микробраново загревање, може да се ладилник.
Без топлина зачувување функција и микробранова дупки, па треба да подигнете го капакот кога се загрева за да се направи храна дише.
Ручек кутија составена од две ребра, решетка е за ориз, од друга мрежа е за јадења, може исто така да се користи како суши ручек кутија!
Копчето поставеност е крилјата на був,супер прекрасна.
Можно е да ги чувате мали храна освен да се користи како ручек кутија.
Опис :
Производство : був ручек кутија
Материјал : Храна одделение PP
Боја : Розова, жолта, сина, виолетова
Капацитет : 900ml
Големина : 14.5*16*7cm
Пакетот Вклучува :
1xowl ручек кутија
1x Spoon
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Почитувани пријатели, Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку . За плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Се очекува некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашата адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ве молиме контактирајте со нас на : 1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.

Подробности

Цвят:
Синьо, Жълто, Розово, Лилаво
Вид Съдове За Готвене:
Купи
търговска марка:
quickdone
документ:
CIQ, CE / EU
Брой:
1
Характеристика:
Съхраняват
Обемът на:
Производство:
Единична стая
Номер На Модела:
AKC6022
Вид На Модела:
бухал
Материал:
Хранителна ПЛАСТМАСА
Карикатура:
Совиные Обяд Кутии

Избор на купувачи

Черно испанското дантела висококачествен костен порцелан следобеден чай кости порцеланова чиния чиния десерт ястие керамично Западното ястие свободен кораб

99.20 -42 % BGN 58.00

Материјал : високо квалитетен коска кина, повеќе од 45% на коските и коскената кина 8инчен Чинија со дијаметар : 20.5 cm 10инчен Чинија со дијаметар : 26.5 cm Кафе чаши капацитет : 170ml

Комплекти китайски домакински порцелан прибори за хранене от 56 парчета

1420.80 -10 % BGN 1279.00

8508 Dinnerware Поставува Кинески домаќинство порцелански садови сетЕден сет содржи 56 парчиња Производ тенџере 1 парче,Долга плоча 1 парче,Кружна плоча 1 парче, Осум инчи ориз плоча 6 парчиња,Осум инчи рамна плоча 4 парчиња,Ориз сад 10 парчиња,Мала чинија 10 парчиња,голема лажица 1 парче,Мала Лажица 10 парчиња,Ashtray 1 парче,Toothpick Носителот 1 парче,стапчиња за јадење рек 10 парчињаПочитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !

HOMETREE 4 бр. / компл. творчески Пшеничен материал на купата на битови оризови купата на околната среда чаши, прибори практичен подарък кухненски инструменти H822

BGN 20.54

Име : Пченица слама сад Боја : Розова Сино Зелена Беж Големина : Конечно да се погледне во детали Тежина : 76.8 грама Материјал : храна PP + слама + PS топлина на телото Соодветна температура : 20 степени до 120 степени Функција на екранот : сладок изглед, комбинација на дизајн, лесно да се носат ве Молиме имајте во предвид : Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 14 cm Поради различни монитори, бои може да се разликува Поради долги транспорт, предмети може да бидат оштетени во транзит, ако објектите се оштетени, Ве молиме контактирајте со нас пред шалтерот да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

The national post European carving fruit dish fruit bowl bowl peel luxury KTV hotel bar битови орнаменти

BGN 74.24

[бебе име] : Исклучителна резба стил овошје сад цинк легура капка црна гума Хотел Клуб КТВ процес Дома Мебел додатоци[бебе големина] : должина 26 cm X висина 15 см, на дното дијаметар од 9 см[description] : бебе убаво врежан површина, покажува совршена процесот на овошје![бебе забелешка] : нашата бебето се во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи про О, не исчезнат, не оксидација, трајни серијакислород пак Не Бледнее бојата преку долго Отпор Употреба!

Меламин Прибори Двойна Решетка Ястие Модерен Ресторант Меламин Ястие A5 Меламин Прибори Супена Чиния

BGN 57.70

ТОЛКУВАЊЕ НА МЕЛАМНИН Меламнин е еден вид на нов материјал на меѓународните популарни меламнин смола прав со греење и со притискање на лиење...

WALFOS отделение силиконови сгъваем обяд-бокс с микровълнова печка ланчбокс деца bento-термос обяд-бокс контейнер за съхранение на храна

26.00 -42 % BGN 15.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни силиконски материјал за да копирате WALFOS производи неодамна...

5шт прибори за хранене 18/8 прибори от неръждаема стомана Западна прибори черна дръжка златист цвят нож, вилица чаена лъжичка вечеря трапезария

54.14 -6 % BGN 51.00

Име : Вечера поставите 5pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 8 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : црна рачка Тежина : 297.8 gПакетот Вклучува : 1 Set= 5pcs=1table нож+1table вилушка+1 Desset вилушка+1table лажица+1tea лажица Точка Име Должина(mm) Тежина(g) Материјал(Нерѓосувачки Челик) Табела Нож 235 100.6 18 / 0 Табела Лажица 200 68.4 18 / 8 Табела Вилушка 220 50.8 18 / 8 Десерт Вилушка 188 37.2 18 / 8 Чај Лажица 168 40.8 18 / 8 answer : ___________________________ Note : Ние сме фабриката,ако ви треба повеќе,ние ќе ви даде добра цена.Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени,ние ќе го испрати за вас како ви се потребни.Плаќање 1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам...

750 мл Силикон сгъваем портативен кутия храна купа Bento кутии сгъваем контейнер за съхранение на хранителни продукти ланчбокс за външно пътуване

236.80 -5 % BGN 225.00

Функција : Екопријателски силикони meterial,нетоксични, невкусна,безбедност и здравје.Виткање ручек кутија,лесно да се носат и да се зачува простор.Тоа не е лесно да деформација, руптура, топење, може да се користи во фрижидер, микробранова печка, машина за миење садови.Спецификација : Име : Виткање ручек кутијаMeterial : Храна Одделение Силиконски + ПластикаКапацитет : 750mlБоја : Зелена,ЖолтаПакетот вклучува : 1 x Ручек Кутија 1 x Шише настроенатаНие нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

Набор от ножове/вилици от неръждаема стомана Западен хотел позлатени прибори Западен пържола нож/вилица качеството на немска технология 5 бр.

37.71 -5 % BGN 36.00

Вклучувајќи : 1pcs Главниот нож должина : 24.5 cm1pcs Бифтек нож должина : 24.3 cm1pcs Главен оброк лажица должина : 20.2 cm1pcs лажица должина : 19.4 cm1pcs Главен оброк предници должина : 20.3 cmЗлатна и црнаЦрнаGolden[материјал] : нерѓосувачки челик[пакување] едноставна OPP вреќа за пакување.[процес] садови со користење на повеќето корозијаотпорни увезени висококвалитетни 1810 од не ' рѓосувачки челик фалсификување, а потоа вештачки крцкање на пластика се лесни, на калапи, без никакво отклонување.Стил, посебен вид на полжав се справи, и, многу удобно за да започнете со Европските и Американските пазари на врвот производи.[употреба] тоа е главно се користи за дома, хотел, ресторан, и сл...

Прибори и чинии тава прекрасен характер меламиновый тава дървена противоскользящий тава Кити Дораэмон карикатура тава за домашна посуда

BGN 24.80

Јадења & Плочи Фах Убави Карактер Меламнин Фах дрво антипропадна фах Kitty Doraemon цртан филм лента за дома

Луксозен комплект прибори за хранене с подарък една кутия от неръждаема стомана, черни прибори за хранене синьо комплект посуда за подарък на Свети Валентин Dinnerspoon

68.90 -40 % BGN 41.00

18 / 8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен 4 PCS услуга за 1 лицаИме на производ : 4 парчиња од не ' рѓосувачки челик flatware + подарок кутијаМатеријал : 18 / 8 нерѓосувачки челиктежина : 420g / парче сетPakage се Вклучени : 4 парчиња set= 1dinner нож+1dinner вилушка+1 десерт лажица+1 чај лажица+1 gft кутијаПроизвод повеќе destils desplay :

Лесно преносим, както висококачествен комплект съдове за микровълнова фурна двуслойни студентите офис персонал храна контейнер кухненски уреди

BGN 103.20

Лесно да се носат Висок квалитет Микробранова dinnerware поставите Ручек Кутија Двоен слој студентите канцеларија на персоналот за храна контејнер кујнски апаратихрана контејнер безбедно од протекувањеголемина : 140x140x70mmцената е за едно парче,вилушка и нож не се вклучени.Може да се мијат со машина за миење садови

2017 мода прозрачно стъкло сахарница комплект с капак и лъжица контейнер за съхранение с капак Сол Подправки масло, захар, сметана саксии

BGN 23.81

2017 мода јасно Чаша Шеќер во Сад во Собата со Капак и Лажица Складирање Сад со Капак Сол Леќата Масло, Шеќер Creamer Садови Сад : 4 инчи во Висина, 4 инчи во Дијаметар...

KTL 24 бр златен комплект съдове за готвене на по-високо качество от неръждаема стомана, 6 заведения за хранене ножове и 6 вилици, 6 супени лъжици златен набор от прибор?

158.40 -34 % BGN 105.00

До Сите Драги Клиенти : 24pcs = 6pcs лажица+ 6pcs нож+6pcs вилушка+6pcs лажичка кафе1.Цената е за 6 поставува вкупно 24 парчиња, Ако треба сет 1 или 2 поставува,ве молиме оставете порака за да контактирате со нас на прво, ние исто така го продаде сет 1 или 2 поставува или 3 групи,ние ќе се прилагоди цена за вас зависи од вашите квантитет.2...

Европейският стил на Керамични пном пен Западен пържола ястие бяло злато плодове плоска купа за салата и прибори за хранене, домашна посуда украса на хотела ястие

24.27 -1 % BGN 24.00

Европската стил Керамички Phnom Penh Западен Бифтек Јадење Бело Злато Овошје Рамен Салата Сад Прибор за јадење Дома Јадења Хотел Декорација јадење

2017 Златен Набор От Прибори За Хранене От 304 Неръждаема Стомана, Матово Покритие Нож, Вилица Западна Прибори Прибори За Хранене Кухненски Принадлежности

6.24 -4 % BGN 6.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_22017 Златна Прибор За Јадење Поставен На 304 Нерѓосувачки Челик Мет Заврши Нож Вилушка Западен Dinnerware Садови Сет Кујнски Прибор1...

Преносим корейски стил фланец Bento кутия от неръждаема стомана вакуум термос обяд-бокс за деца пикник храна контейнер за съхранение

42.37 -34 % BGN 28.00

Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Да се заштитивашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и не ќе биде објавен нанас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Објектот ќе биде предаден во рок од 35 дена по целосната уплата.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Ali Express Стандард на Превозот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.