• Новинка
Многофункционална Силиконова Плодови Зеленчукови Купа Риба Двойна Котела Парна Часова Сгъваема Кухненска Количка Инструменти За Готварски Съдове

Многофункционална Силиконова Плодови Зеленчукови Купа Риба Двойна Котела Парна Часова Сгъваема Кухненска Количка Инструменти За Готварски Съдове

резултат:
BGN 8.90
BGN 8.00 -10 %

Брой продукти
Налично


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[39713] опис на Производот
Мултифункционален Силикони Овошје Зеленчук Сад Риба Steamer Испаруваат Рек Виткање Кујна Кошница Готвење Алатки Садови
Функција :
Не-стап, трајни и лесни да се чистат.
Мултифункционален Силикони Сад за Печено Пареа Мешајте овошје.
Користете го за да се печено пилешко и свинско месо, па дури и се пече десерти и puddings!
Идеален за мешање месете, печење риба, зеленчук и сл.
Микробранова, замрзнувач и машина за миење садови-безбедно. Лесно пати дизајн за печење и складирање.
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : храна одделение силиконски
Боја : зелена
Големина : 24.5 x 22 x 9cm ( L * W * H )
Пакетот вклучува :
1 x овошје зеленчук сад
[xlmodel]-[производи]-[31400] Погоди ви се допаѓа
[xlmodel]-[custom]-[17292] Купувачот Совети
Драг Пријател, ако сте руската клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира .
За Guarante
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Подробности

Вид Съдове За Готвене:
Купи
документ:
CIQ, FDA, CE / EU
търговска марка:
Kitstorm
Техника:
Пигментированный
Вид На Модела:
Твърд
Брой:
1
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Обемът на:
Материал:
Силикон
Производство:
Единична стая

Избор на купувачи

4 бр./компл. Буковая дръжка от неръждаема стомана Комплект прибори за високо качество на набор от ястия лаптоп с подарък скоростна западна храна

21.39 -11 % BGN 19.00

modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true 100% Сосема Нов Материјал : буковата,од не ' Рѓосувачки челик Нож Големина : 20cm*1.7 см(Должина*Ширина) Вечера лажица Големина : 20.5 cm*4cm Вилушка Големина : 21.5 cm*2,2 см Chopstick Големина : 22.5 cm Пакување : подарок кутијаПакетот вклучува : 1pc*kinfe 1pc*вечера лажица 1pc*вилушка 1pc* Chopstick​modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=cen

1бр карикатура Коте керамични супена чиния ръчно рисувани котка порцеланови ястия чиния чиния суши чиния 4/5/6/7 инча посуда

11.97 -16 % BGN 10.00

1pc Цртан филм Kitty Керамички Вечера Плоча 4 / 5 / 6 / 7 инчиПроизвод Големина : 1 4 инчен : 10.5x10x1.5cm (107g)2 5 инчен : 13x12.5x2.5cm (215g)3...

Черно испанското дантела висококачествен костен порцелан следобеден чай кости порцеланова чиния чиния десерт ястие керамично Западното ястие свободен кораб

99.20 -42 % BGN 58.00

Материјал : високо квалитетен коска кина, повеќе од 45% на коските и коскената кина 8инчен Чинија со дијаметар : 20.5 cm 10инчен Чинија со дијаметар : 26.5 cm Кафе чаши капацитет : 170ml

Луксозен комплект прибори за хранене с подарък една кутия от неръждаема стомана, черни прибори за хранене синьо комплект посуда за подарък на Свети Валентин Dinnerspoon

68.90 -40 % BGN 41.00

18 / 8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен 4 PCS услуга за 1 лицаИме на производ : 4 парчиња од не ' рѓосувачки челик flatware + подарок кутијаМатеријал : 18 / 8 нерѓосувачки челиктежина : 420g / парче сетPakage се Вклучени : 4 парчиња set= 1dinner нож+1dinner вилушка+1 десерт лажица+1 чај лажица+1 gft кутијаПроизвод повеќе destils desplay :

HOMETREE 4 бр. / компл. творчески Пшеничен материал на купата на битови оризови купата на околната среда чаши, прибори практичен подарък кухненски инструменти H822

BGN 20.54

Име : Пченица слама сад Боја : Розова Сино Зелена Беж Големина : Конечно да се погледне во детали Тежина : 76.8 грама Материјал : храна PP + слама + PS топлина на телото Соодветна температура : 20 степени до 120 степени Функција на екранот : сладок изглед, комбинација на дизајн, лесно да се носат ве Молиме имајте во предвид : Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 14 cm Поради различни монитори, бои може да се разликува Поради долги транспорт, предмети може да бидат оштетени во транзит, ако објектите се оштетени, Ве молиме контактирајте со нас пред шалтерот да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

Меламин Прибори Двойна Решетка Ястие Модерен Ресторант Меламин Ястие A5 Меламин Прибори Супена Чиния

BGN 57.70

ТОЛКУВАЊЕ НА МЕЛАМНИН Меламнин е еден вид на нов материјал на меѓународните популарни меламнин смола прав со греење и со притискање на лиење...

Лесно преносим, както висококачествен комплект съдове за микровълнова фурна двуслойни студентите офис персонал храна контейнер кухненски уреди

BGN 103.20

Лесно да се носат Висок квалитет Микробранова dinnerware поставите Ручек Кутија Двоен слој студентите канцеларија на персоналот за храна контејнер кујнски апаратихрана контејнер безбедно од протекувањеголемина : 140x140x70mmцената е за едно парче,вилушка и нож не се вклучени.Може да се мијат со машина за миење садови

750 мл Силикон сгъваем портативен кутия храна купа Bento кутии сгъваем контейнер за съхранение на хранителни продукти ланчбокс за външно пътуване

236.80 -5 % BGN 225.00

Функција : Екопријателски силикони meterial,нетоксични, невкусна,безбедност и здравје.Виткање ручек кутија,лесно да се носат и да се зачува простор.Тоа не е лесно да деформација, руптура, топење, може да се користи во фрижидер, микробранова печка, машина за миење садови.Спецификација : Име : Виткање ручек кутијаMeterial : Храна Одделение Силиконски + ПластикаКапацитет : 750mlБоја : Зелена,ЖолтаПакетот вклучува : 1 x Ручек Кутија 1 x Шише настроенатаНие нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

Прибори и чинии тава прекрасен характер меламиновый тава дървена противоскользящий тава Кити Дораэмон карикатура тава за домашна посуда

BGN 24.80

Јадења & Плочи Фах Убави Карактер Меламнин Фах дрво антипропадна фах Kitty Doraemon цртан филм лента за дома

5шт прибори за хранене 18/8 прибори от неръждаема стомана Западна прибори черна дръжка златист цвят нож, вилица чаена лъжичка вечеря трапезария

54.14 -6 % BGN 51.00

Име : Вечера поставите 5pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 8 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : црна рачка Тежина : 297.8 gПакетот Вклучува : 1 Set= 5pcs=1table нож+1table вилушка+1 Desset вилушка+1table лажица+1tea лажица Точка Име Должина(mm) Тежина(g) Материјал(Нерѓосувачки Челик) Табела Нож 235 100.6 18 / 0 Табела Лажица 200 68.4 18 / 8 Табела Вилушка 220 50.8 18 / 8 Десерт Вилушка 188 37.2 18 / 8 Чај Лажица 168 40.8 18 / 8 answer : ___________________________ Note : Ние сме фабриката,ако ви треба повеќе,ние ќе ви даде добра цена.Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени,ние ќе го испрати за вас како ви се потребни.Плаќање 1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам...

Набор от ножове/вилици от неръждаема стомана Западен хотел позлатени прибори Западен пържола нож/вилица качеството на немска технология 5 бр.

37.71 -5 % BGN 36.00

Вклучувајќи : 1pcs Главниот нож должина : 24.5 cm1pcs Бифтек нож должина : 24.3 cm1pcs Главен оброк лажица должина : 20.2 cm1pcs лажица должина : 19.4 cm1pcs Главен оброк предници должина : 20.3 cmЗлатна и црнаЦрнаGolden[материјал] : нерѓосувачки челик[пакување] едноставна OPP вреќа за пакување.[процес] садови со користење на повеќето корозијаотпорни увезени висококвалитетни 1810 од не ' рѓосувачки челик фалсификување, а потоа вештачки крцкање на пластика се лесни, на калапи, без никакво отклонување.Стил, посебен вид на полжав се справи, и, многу удобно за да започнете со Европските и Американските пазари на врвот производи.[употреба] тоа е главно се користи за дома, хотел, ресторан, и сл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.