• Новинка
Европейски стил испеченное тестото с дървена дръжка дели прототипи дъска за печене

Европейски стил испеченное тестото с дървена дръжка дели прототипи дъска за печене

резултат:
BGN 22.70
BGN 19.00 -16 %

Брой продукти
Налично


За поддршка :
НАШИТЕ за фабрика за директна поддршка на мапата обичај, поддршка гравирање Лого,
голем износ на цената концесии.
...............................................................
За големината грешка :
Почитувани клиенти, НАШИТЕ производи се стокмено господар занаетчии, а не машина за производство,
така големината на производот не може да биде иста,
Грешка е обично контролирана во рок од 1cm,дисиденти,
ве молиме да се биде внимателен да се купи. секое парче од дрво има различна текстура,
ај соберете, несогласување, ве молиме да се купи внимателно.
.........................................................................
За логистика :
Затоа на локалните неразвиени подрачја, па Ali Express може да се обезбеди ограничен логистички оператори,
ако масовно купување, ве молиме консултирајте се со сервисот, продавница според вашата цел да се најде
најдобрите домашни оператори за вашата услуга.
.......................................................................................
За Товарен :
Товарни е премногу скапо? Купи повеќе од две парчиња на едно време,ве Молиме оставете порака до мене, ние нудиме повеќе поволни цени. Чекор 1 : Изберете го производот, поднесе со цел, да не плаќаат. Чекор 2 : се Чека за мене за да го измените редоследот цена, измени и потоа се плати. *.Ние ќе го избере поповолни логистика независно, и не може да биде во можност да ја испорача стоката според логистика можете да изберете. Ве молам прости ми.

Подробности

Тип Плоча:
чиния чиния
Материал:
Дърво
Техника:
Ръчно рисувани
Вид На Модела:
Твърд
Форма:
Непостоянен
Номер На Модела:
U
Характеристика:
Еко-Содружественный
Брой:
1
Вид Съдове За Готвене:
Прибори И Чинии

Избор на купувачи

5 бр. / компл. от неръждаема стомана начало кухня хранително-вкусовата контейнер за съхранение смесителна купа набор от най-високо качество за поддържане на цвета н?

24.03 -29 % BGN 17.00

5 Компјутери Нерѓосувачки Челик Домашна Кујна Храна Контејнер За Складирање Сад За Мешање СетФункција : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Нерѓосувачки челикДоаѓа со јасна пластични капациМоже да бидат вгнездени заедноОдлично за пакување ручеци или со земање на оброк во движење!Служат оброците во овие корисна чинии, а потоа додадете на пластични капаци за лесно да ги зачувате забите.Овој Дом Решенија 5 Парче од Нерѓосувачки Челик Сад во Собата со Јасна Пластични Капаци може да бидат вгнездени заедно за практично складирање.Таму е 1 ~ 3cm грешка, бидејќи munual мерење Испратено од хоризонтална.Сите производи слики се во вид, осветлување, монитор разлики се резултат на хроматските аберации со вистинските производи...

Lekoch 4 бр./компл. rose gold маса за хранене, набор от прибори за хранене от неръждаема стомана, както и вилици, ножове лъжички комплект съдове за готвене Набор от подаръци ?

36.62 -43 % BGN 21.00

Deccription Lekoch е компанија speciallizing во производство и продажба на dinnerware Нудејќи им на најдобар садови и услуга за да секое семејство во светот е нашата цел...

Многофункционална Силиконова Плодови Зеленчукови Купа Риба Двойна Котела Парна Часова Сгъваема Кухненска Количка Инструменти За Готварски Съдове

8.90 -10 % BGN 8.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотМултифункционален Силикони Овошје Зеленчук Сад Риба Steamer Испаруваат Рек Виткање Кујна Кошница Готвење Алатки СадовиФункција : Нестап, трајни и лесни да се чистат.Мултифункционален Силикони Сад за Печено Пареа Мешајте овошје.Користете го за да се печено пилешко и свинско месо, па дури и се пече десерти и puddings!Идеален за мешање месете, печење риба, зеленчук и сл.Микробранова, замрзнувач и машина за миење садовибезбедно...

4 бр./компл. Буковая дръжка от неръждаема стомана Комплект прибори за високо качество на набор от ястия лаптоп с подарък скоростна западна храна

21.39 -11 % BGN 19.00

modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true 100% Сосема Нов Материјал : буковата,од не ' Рѓосувачки челик Нож Големина : 20cm*1.7 см(Должина*Ширина) Вечера лажица Големина : 20.5 cm*4cm Вилушка Големина : 21.5 cm*2,2 см Chopstick Големина : 22.5 cm Пакување : подарок кутијаПакетот вклучува : 1pc*kinfe 1pc*вечера лажица 1pc*вилушка 1pc* Chopstick​modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=cen

16 бр. златен черен сребърни прибори набор от прибори за хранене 304 неръждаема стомана вечеря нож, вилица чаена лъжичка подарък партия

116.48 -35 % BGN 76.00

16 Pcs Златна Црна, Сребрена Dinnerware Прибор за јадење Поставен на 304 Нерѓосувачки Челик Вечера Нож Вилушка Лажичка Партија ПодарокФункција : 1.18 / 8 од не ' рѓосувачки челик Flatware, поминаа на ФДУ, LFGB и ЕУ ХРАНА БЕЗБЕДНО ТЕСТ.2.Тоа е здрав за човечкиот организам...

1бр карикатура Коте керамични супена чиния ръчно рисувани котка порцеланови ястия чиния чиния суши чиния 4/5/6/7 инча посуда

11.97 -16 % BGN 10.00

1pc Цртан филм Kitty Керамички Вечера Плоча 4 / 5 / 6 / 7 инчиПроизвод Големина : 1 4 инчен : 10.5x10x1.5cm (107g)2 5 инчен : 13x12.5x2.5cm (215g)3...

Луксозен комплект прибори за хранене с подарък една кутия от неръждаема стомана, черни прибори за хранене синьо комплект посуда за подарък на Свети Валентин Dinnerspoon

68.90 -40 % BGN 41.00

18 / 8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен 4 PCS услуга за 1 лицаИме на производ : 4 парчиња од не ' рѓосувачки челик flatware + подарок кутијаМатеријал : 18 / 8 нерѓосувачки челиктежина : 420g / парче сетPakage се Вклучени : 4 парчиња set= 1dinner нож+1dinner вилушка+1 десерт лажица+1 чај лажица+1 gft кутијаПроизвод повеќе destils desplay :

керамични съдове за готвене и чинии, лъжици набор от домакински костен порцелан, прибори за хранене 16шт кратко набор от съдове за купата

619.81 -48 % BGN 322.00

што ќе добиете?За оштетување за време на транспортот, тоа би можело да биде реиспраќаат или наплата во однос на вас.За бродот начин на ПРОДАВАЧОТ' S ПРЕВОЗОТ МЕТОД, на овој начин е значи дека ние можеме да брод за вас преку КИНА ПОСТ или ЕМС, или Netherland Пост, или ДРУГИ ПРЕВОЗОТ НАЧИН, сето тоа може да се следи превозот начин, па било купувачот треба да се преземат лесно кога ќе изберете ПРОДАВАЧОТ за ИСПОРАКА МЕТОД...

QuickDone 1бр карикатура Бухал обяд апарати Храна Плодове контейнер за съхранение Bento скоростна безопасна храна за пикник контейнер горещ ланчбокс AKC6022

6.69 -25 % BGN 5.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет!Був ручек кутија овозможува микробраново загревање, може да се ладилник.Без топлина зачувување функција и микробранова дупки, па треба да подигнете го капакот кога се загрева за да се направи храна дише.Ручек кутија составена од две ребра, решетка е за ориз, од друга мрежа е за јадења, може исто така да се користи како суши ручек кутија!Копчето поставеност е крилјата на був,супер прекрасна.Можно е да ги чувате мали храна освен да се користи како ручек кутија.Опис : Производство : був ручек кутијаМатеријал : Храна одделение PPБоја : Розова, жолта, сина, виолетоваКапацитет : 900mlГолемина : 14.5*16*7cmПакетот Вклучува : 1xowl ручек кутија1x SpoonВе молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Набор от ножове/вилици от неръждаема стомана Западен хотел позлатени прибори Западен пържола нож/вилица качеството на немска технология 5 бр.

37.71 -5 % BGN 36.00

Вклучувајќи : 1pcs Главниот нож должина : 24.5 cm1pcs Бифтек нож должина : 24.3 cm1pcs Главен оброк лажица должина : 20.2 cm1pcs лажица должина : 19.4 cm1pcs Главен оброк предници должина : 20.3 cmЗлатна и црнаЦрнаGolden[материјал] : нерѓосувачки челик[пакување] едноставна OPP вреќа за пакување.[процес] садови со користење на повеќето корозијаотпорни увезени висококвалитетни 1810 од не ' рѓосувачки челик фалсификување, а потоа вештачки крцкање на пластика се лесни, на калапи, без никакво отклонување.Стил, посебен вид на полжав се справи, и, многу удобно за да започнете со Европските и Американските пазари на врвот производи.[употреба] тоа е главно се користи за дома, хотел, ресторан, и сл...

Горещи продажба на 5 бр./лот многофункционален spork отварачка за бутилки гаечен ключ метал 3 в 1 преносими прибори многоцелеви къмпинг прибори за хранене 155 мм

17.28 -19 % BGN 14.00

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челикДизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.Џеб големина, погодно за носењеСо уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутикОвој производ боја случаен испорака.Ние ќе ви испрати исти предмети што треба...

1бр най-високо качество неръждаема стомана 304 детски стил обяд Бо-микровълнова печка Bento box.(00184)

17.58 -43 % BGN 10.00

1pcs Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик 304 Деца Стил Ручек БоМикробранова Бенто Кутија.Ручек Boxssize : 19 cm * 26 cm * 6 cmНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

Японските Кутии Bento Дървена Обяд Бокс Ръчно Изработени Натурална Боя Дървена Купа Суши Скоростна Съдове За Хранително-Вкусовата Контейнер Лъжица И Пръчка За Хране

11.18 -2 % BGN 11.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!Ручек Кутија Големина : Должина*ширина*длабочина 17.5* 13 *6cm Капацитет : 700ml Тежина : 150g Материјали : Дрво Бои : Чоколадо И Дрво Chopstics Должина : 23 CM Лажица Должина : 19 CM Пакетот Вклучува : 1 x Ручек Кутија 1 x Пар Chopstics+ 1 x Лажица+ 1 x стапчиња за јадење Rack (Кеси Боја Испрати по Случаен избор) ОдржувањеНови дрва или не се користи за долго време е во sleepping држава.Треба да се измијат со млака вода, избришете го со мека крпа,и потоа можете да ја користите.Забелешка за користење на дрво1 Забранува користење на микробранова печка, забрана на топлина или покрај шпоретот.2 не Може да се стави во дезинфекција кабинет за дезинфекција, можат да бидат ставени во озонската обвивка на дезинфекција кабинет .3 не Може да Изложеност ниту пак натопете ја во врела вода.

Безплатна доставка 3 отделение хранителната контейнер, разработен с Штабелируемым, Bento кутия контейнер микровълнова печка, обяд тава с капак(00275)

31.98 -44 % BGN 18.00

3 за Замрзнување Храна Контејнер, Дизајниран со Стил Пластовидно Ручек Сад, Бенто Ручек Кутија Сад Е Микробранова печка и машина за миење Садови Безбедно, 3 Различни Големина Прегради, Ручек Садот со Капак, Поделени Плоча, Вклучува Две Контејнерите & Појавување Есцајг

1 лот/1бр корейски златни съдове нож, вилица от неръждаема стомана комплект метални съдове за готвене зелен западна храна ресторант Cutleries

20.48 -56 % BGN 9.00

Бренд Зелена Златна Dinnerware Поставите 18 / 8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен 1lot / 1 Piece(7style за вашиот избор)1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Добар квалитет челик огледало полски уметнички дела.3.Нова мода Едноставен стил, withsmooth се справи.4.Погоден за забавни пријатели.5.Лесен за чистење и складирање, убаво е за секојдневна употреба или како подарок.Мора да имаат за кујнски алатки.Спецификации : Материјал : 18 / 8 Квалитетни нерѓосувачки челикБоја : зелена златоПроизвод содржина : Целосно 7 парчиња сет, Вечера Нож+Вечера Вилушка+Вечера Лажица+Лажичка+Овошје Вилушка+Icespoon+Chopstick

750 мл Силикон сгъваем портативен кутия храна купа Bento кутии сгъваем контейнер за съхранение на хранителни продукти ланчбокс за външно пътуване

236.80 -5 % BGN 225.00

Функција : Екопријателски силикони meterial,нетоксични, невкусна,безбедност и здравје.Виткање ручек кутија,лесно да се носат и да се зачува простор.Тоа не е лесно да деформација, руптура, топење, може да се користи во фрижидер, микробранова печка, машина за миење садови.Спецификација : Име : Виткање ручек кутијаMeterial : Храна Одделение Силиконски + ПластикаКапацитет : 750mlБоја : Зелена,ЖолтаПакетот вклучува : 1 x Ручек Кутија 1 x Шише настроенатаНие нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.