• Новинка
1 компл. жирафът на слона Плодови вилица набор от маруля вилици плодове торта избира прибори за хранене партия вилици прибори клечки за зъби украса OK 0231

1 компл. жирафът на слона Плодови вилица набор от маруля вилици плодове торта избира прибори за хранене партия вилици прибори клечки за зъби украса OK 0231

резултат:
BGN 3.49
BGN 3.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Член име : Овошје Вилушка
Материјал : ПП Пластични
Боја : како прилог
Големина : приближно 6.5x1.5cm
Единица тежина : околу 30g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1500568994) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.

Подробности

Цвят:
форма на слон, форма на жираф
Вид На Прибори За Хранене:
Вилици
Пластмасов Вид:
PP
търговска марка:
мингрижигуан дома
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Материал:
Пластмаса
документ:
CE / EU,CIQ,FDA
Производство:
водещата вилица
Номер На Модела:
ok0231

Избор на купувачи

1 бр извити чаена лъжичка новост от неръждаема стомана подправка лъжица кухня, бар, кафе посуда нова мода

BGN 0.90

Опис : 100% Сосема Нов и висок квалитетНема потреба за чинии со овој уникатно криви лажица која се темели врз рамката на teacup или кафе.Тоа може да се користи како condiment лажица .Дефинитивно мора да има за вашиот домот дома живот.Донесе повеќе уживање на вашиот чај / кафе час.Спецификации : Материјал : не ' рѓосувачки челик.Боја : СребренаГолемина : Прибл...

6шт кът вилици дървени, ръчно изработени дървени вилици, комплект за торта за десерт плодове Бук прибори за хранене кухненски прибори за хранене дървена посуда

20.77 -23 % BGN 16.00

Сет од 6 Дрвени Предници за Десерт, Тестенини Салата Краток Стил 4 Заби буковата Предници Flateware Кујнски Алатки Садови Додатоци Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на дрвени предници...

4 бр./компл. преносим комплект съдове за готвене пшеничен стрък от 304 неръждаема стомана Западен набор от прибори за кухня храна, прибори за хранене комплект

776.00 -5 % BGN 737.00

Детали : прибор за на маса Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Забелешка : Ракав материјал: 201 од не' рѓосувачки челик Боја : Розова,Сина,Зелена,Беж Големина : Како што е прикажано Пакување : боја кутија Пакет вклучуваат : 80setУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BalleenShiny Цинк Сплав Китайска Пръчка За Хранене, За Почивка Традиционна Наденица Куче Пръчици За Хранене На Притежателя Багажник Рамка Кухненски Инструменти

3.38 -11 % BGN 3.00

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : МеталГолемина приближно : 9 *1*1.8 cmВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Захарно Лъжица От Неръждаема Стомана Сребърна Чаена Чаена Лъжичка, Прибори За Хранене Чаена Лъжичка Сладолед Прибори За Хранене Кухненски Инструмент Е Подходящ

3.90 -23 % BGN 3.00

Нерѓосувачки Челик Лажица Шеќер Сребро Чај Кафе Лажица Прибор За Јадење Лажичка Сладолед Flatware Кујна АлаткаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПрактична и издржлива дома користење на производотНаправени од високо квалитетни 410 нерѓосувачки челик,живи и здрави да се користиКорозијаотпорни способност, животната средина и здравјетоДоволни количини на материјали, цврсти силна, не е лесно да се деформирани или носењеМоделирање следат ергономски удобно и повеќе лесно да се сфатиПрекрасен изглед, софистицирана технологија, со што се потенцира начин на ЖивотЧисто и модерен дизајнКарактеристики heft, тежина и рамнотежа во рака.Дизајниран да се молам на око и да се чувствувате добро во вашата ракаСовршен производ за подобар животСпецификации : Материјал : Висок квалитет 410 нерѓосувачки челикВкупна должина : Околу...

JUFULE Lionsteel TRE M390 въглеродни влакна, титан сачмен лагер тактически Флипер сгъваем лагер открит EDC инструмент вечеря с кухненски нож

128.00 -15 % BGN 109.00

Со Lionsteel логото и дрвена кутија,Завртки и T6 T8 шрафцигер за подарок Вкупна Должина : 175 mm должина на Ножот : 74mm Затворени должина : 101 mm Сечилото дебелина : 3.5 mm Сечилото Заврши : stonewash Настроената : Flipper Систем : топката имајќи Тежина : 69g Сечилото материјал : M390 Рачка материјал : TC4 Титаниум+карбонски влакна Цврстина : 5860 HRC

1 чифт пръчици за хранене от неръждаема стомана отношение на съдове цветни 23,5 см пръчици за хранене китайски 2o0319

4.14 -28 % BGN 3.00

1 Pair Нерѓосувачки Челик Садови Шарени Должина 23.5 cm стапчиња за јадењеКарактеристики : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 23.5 cmПроизводство : КинаSafe материјал за да ви дадат безбедно оброкКоличина : 1pairПакет Содржина : 1 Pair стапчиња за јадење1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

KCASA 1бр Керамична окачена кафе с лъжичка, прибори сладък карикатура животни мляко, чай суповая лъжичка, прибори декор подарък

2.30 -13 % BGN 2.00

Карактеристики : 1, Прекрасна животински облик2, Свежа и природна боја3, Може да висат на работ на купот4, Одлична за декорација на вашиот кафе млеко чаша чај5, Совршен за детето, пријател како подарок6, Има симпатична цртан филм шема : панда, свинче, мечка, мачка, f рогСпецификации : 1, Состојба : сосема нов и висок квалитет2, Материјал : керамички3, Боја : како на слики прикажани4, Големина : 3*12*2.5 cm5, моделот : панда, свинче, мечка, мачка, fr слAnswer : ___________________________ Note : Само лажица, чаша не е вклучен!Ве молиме оставете порака за да ни кажете кој модел би u сакаат, или ќе го испрати по случаен избор.Ви благодариме.

Нов 1бр ретро чаена лъжичка злато сребро бронз цвят эмулированный голям диамант лъжичка десерт лъжица

1.36 -26 % BGN 1.00

Големина 10.6 * 2 смНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Идеална Новата Кафеена Лъжичка С Дълга Дръжка От Неръждаема Стомана Сладолед Чай, Мед Супа Кухненски Лъжици

3.50 -43 % BGN 2.00

Нерѓосувачки Челик Долго Се Справи Со Лажичка Кафе Сладолед Чај Мед Супа Кујна Лажици Висок КвалитетКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПрактична и издржлива дома користење на производотНаправени од високо квалитетни 410 нерѓосувачки челик,живи и здрави да се користиКорозијаотпорни способност, животната средина и здравјетоДоволни количини на материјали, цврсти силна, не е лесно да се деформирани или носењеМоделирање следат ергономски удобно и повеќе лесно да се сфатиПрекрасен изглед, софистицирана технологија, со што се потенцира начин на ЖивотЧисто и модерен дизајнКарактеристики heft, тежина и рамнотежа во рака.Дизајниран да се молам на око и да се чувствувате добро во вашата ракаСовршен производ за подобар животСпецификации : Материјал : Висок квалитет 410 нерѓосувачки челикВкупна должина : Околу...

304 пръчици за хранене от неръждаема стомана, корейски стил битови анти попарен и пълзящи пръчици за хранене за пет чифта пръчици за хранене набор от прибори за хран?

BGN 25.60

304 од не ' рѓосувачки челик стапчиња за јадење корејски стил домаќинство Анти scald не се лизга стапчиња за јадење Пет парови стапчиња за јадење сет садови

6шт Cybil цветни геометричен модел лъжица от неръждаема стомана с керамична дръжка за сладолед и чай, торта 15см

24.00 -12 % BGN 21.00

Добредојдовте на Homelike Оркестарот Продавница6 Pcs Cybil Нерѓосувачки Челик Лажица со Керамичка Рачка за сладолед за Flatware Садови 15cmДетали за производот : Големина : 15cm430 Нерѓосувачки Челик 18 / 0Коска Кина Керамичка Рачка 6 БоиНајголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.