• Новинка
Мода Кухня С Керамични Такса Пръчици За Хранене, Стелажи Карикатура Дълги Тялото На Кучето Притежателя Пръчици За Хранене На Притежателя На Мат Пръчици За Хранене,

Мода Кухня С Керамични Такса Пръчици За Хранене, Стелажи Карикатура Дълги Тялото На Кучето Притежателя Пръчици За Хранене На Притежателя На Мат Пръчици За Хранене,

резултат:
BGN 1.98

Брой продукти
Налично


Моден Кујна Керамички Стапчиња За Јадење Куче Цртан Филм Носителот Рек Стапчиња За Јадење Носителот Мат Стапчиња За Јадење Нега
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на материјал : керамички функција : слатки и смешни стил : chopstick стојат боја : прикажува како големина на слика : видете слики
пакет : 1* chopstick стојат

Подробности

търговска марка:
фирлар
Номер На Модела:
Керамика
документ:
CIQ
Характеристика:
Еко-Содружественный
Вид На Прибори За Хранене:
Пръчици за хранене
Брой:
1
Материал:
Керамика

Избор на купувачи

6шт кът вилици дървени, ръчно изработени дървени вилици, комплект за торта за десерт плодове Бук прибори за хранене кухненски прибори за хранене дървена посуда

20.77 -23 % BGN 16.00

Сет од 6 Дрвени Предници за Десерт, Тестенини Салата Краток Стил 4 Заби буковата Предници Flateware Кујнски Алатки Садови Додатоци Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на дрвени предници...

Кристален Бронзова Корона Резбовани Чаена Лъжичка Чай Сладолед Лъжичка, Прибори За Хранене И Домашни Прибори За Хранене

1.50 -33 % BGN 1.00

Опис"Донесе голема уживање на вашиот чај / кафе искуство.Апликација за бар, млеко чај продавница, кафуле,дома, итн.Издржливи алуминиумски материјал.Кристал шеф бронза Врежан дизајн.Цврста конструкција, ретро кралски стил.Тип : Пијте Миксер.Функција : Подарок за дома или бар.Материјал : алуминиум.Големина : 11.2*2cmПакетот вклучува : 1 * лажичка кафе."Нашите предности1...

100шт мода капки вода Диамант Вилица Лъжица се разбърква стик смесител от неръждаема стомана плодове за десерт Торта прибори ZA5356

258.74 -5 % BGN 246.00

Материјал : Акрил+Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Како на сликатаБоја : Розова,Јасно,Сина,Зелена Забелешка бојата што сакатеПакет : Со ПВЦ Кутија

5шт 304 неръждаема стомана Плодови вилица детски безопасни домакински Dssert торта вилица цветни вечеря посуда кухненски инструменти

36.90 -38 % BGN 23.00

5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Вилушка Бебе Безбедно Домаќинство Dssert Торта Вилушка Шарени Вечера Садови Кујнски Алатки

Старинни лъжици кралски стил метал издълбани мини кафе, чай, мляко десерт лъжица кухненски принадлежности, прибори лъжица за предястие

6.46 -7 % BGN 6.00

Specifiation : Стил : ГроздоберПакување : 5pcs / многуМатеријал : МеталУпотреба : Кафе Овошје ДесертГолемина : Околу 110*20mm5 x Гроздобер Лажици1...

2 бр./компл. златен нож за масло 201 от неръждаема стомана-високо качество на цветните прибори за хранене, посуда, прибори за хранене, прибори Кухненски принадлежност?

14.93 -33 % BGN 10.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_22 парчиња / set Златна Путер Нож 201 од не ' Рѓосувачки Челик со Висок Квалитет на Боја Прибор за јадење Dinnerware Flatware Садови Кујна Додаток1...

6шт Cybil цветни геометричен модел лъжица от неръждаема стомана с керамична дръжка за сладолед и чай, торта 15см

24.00 -12 % BGN 21.00

Добредојдовте на Homelike Оркестарот Продавница6 Pcs Cybil Нерѓосувачки Челик Лажица со Керамичка Рачка за сладолед за Flatware Садови 15cmДетали за производот : Големина : 15cm430 Нерѓосувачки Челик 18 / 0Коска Кина Керамичка Рачка 6 БоиНајголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

1PC Longming Home tableware / S / Steel дългата дръжка на лъжица За сладолед кафени лъжици вилици карикатура лъжичка мед colher KX 215

3.65 -18 % BGN 3.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиЧлен име : Лажица / ВилушкаМатеријал : 430 Нерѓосувачки ЧеликБоја : сребренаГолемина : 21.5x2cmЕдиница тежина : околу 20g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Захарно Лъжица От Неръждаема Стомана Сребърна Чаена Чаена Лъжичка, Прибори За Хранене Чаена Лъжичка Сладолед Прибори За Хранене Кухненски Инструмент Е Подходящ

3.90 -23 % BGN 3.00

Нерѓосувачки Челик Лажица Шеќер Сребро Чај Кафе Лажица Прибор За Јадење Лажичка Сладолед Flatware Кујна АлаткаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПрактична и издржлива дома користење на производотНаправени од високо квалитетни 410 нерѓосувачки челик,живи и здрави да се користиКорозијаотпорни способност, животната средина и здравјетоДоволни количини на материјали, цврсти силна, не е лесно да се деформирани или носењеМоделирање следат ергономски удобно и повеќе лесно да се сфатиПрекрасен изглед, софистицирана технологија, со што се потенцира начин на ЖивотЧисто и модерен дизајнКарактеристики heft, тежина и рамнотежа во рака.Дизајниран да се молам на око и да се чувствувате добро во вашата ракаСовршен производ за подобар животСпецификации : Материјал : Висок квалитет 410 нерѓосувачки челикВкупна должина : Околу...

1 бр многофункционален лъжичка кафе от неръждаема стомана с клипс кафе, чай мерителна лъжичка на 1 чаша смляно кафе мерителна лъжичка лъжица

BGN 2.05

Карактеристики : 100% сосема нов Издржливи, еднократно, преносни, мазна се справи Точно мерка кафе количини за cafetiere, филтри и percolators Погодни за употреба со сите кафе машини и инстант кафе Со вграденво торба клип, држи кафе, свежо и дегустација големо со варењето торба, по употреба, исто Така може да се користи за да се измери млеко во прав и чај лисја, итн Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : приближно 17.5x3.7cm (Lx D) Пакет се вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Кафе Мерење на Лажица

JUFULE Lionsteel TRE M390 въглеродни влакна, титан сачмен лагер тактически Флипер сгъваем лагер открит EDC инструмент вечеря с кухненски нож

128.00 -15 % BGN 109.00

Со Lionsteel логото и дрвена кутија,Завртки и T6 T8 шрафцигер за подарок Вкупна Должина : 175 mm должина на Ножот : 74mm Затворени должина : 101 mm Сечилото дебелина : 3.5 mm Сечилото Заврши : stonewash Настроената : Flipper Систем : топката имајќи Тежина : 69g Сечилото материјал : M390 Рачка материјал : TC4 Титаниум+карбонски влакна Цврстина : 5860 HRC

Дължина-27 см хранително-вкусовата топ 304 огледално полирани пръчици за хранене от неръждаема стомана, съдове за коледни подаръци златни китайски пръчици за хранен?

16.24 -20 % BGN 13.00

Должина 27cm Храна Одделение Врвот 304 Огледало Полиран не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење прибор за на маса Божиќ Подароци Злато Кинески стапчиња за јадење

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.