• Новинка
Теглителна кука преден заден за буксировочных прът на Mitsubishi Lancer EX (червен / син/златист/бяло / лилаво/черно)

Теглителна кука преден заден за буксировочных прът на Mitsubishi Lancer EX (червен / син/златист/бяло / лилаво/черно)

резултат:
BGN 4.48
BGN 4.00 -11 %

Брой продукти
Налично


Забавува Кука Пред Задниот За Мицубиши Lancer ЕКС Влечење Прачки (црвена/сино/gold/бела/виолетова/црн) Дербито палка предните и задните забавува куките се дизајнирани со помош на најновите и држава на уметноста CAD дизајн програми во индустријата. Теми во оем забавува кука порта. Лесна инсталација. Специфики и Карактеристики : Материјал : Висок квалитет AL6061-T6 ЦПУ машински мала тежина палка алуминиум Тип : Виткање Прстен Трки Стил Кука за Влечење се Вклопуваат во Автомобил, како што се За Мицубиши Lancer ЕКС Може да се користи за предното или задното забавува. Дозволете да влече автомобил безбедно без оштетување на предниот браник. Лесно се инсталира,директна завртка за. Вклучува : 1 x Забавува Кука Боја : црвена/сино/gold/бела/виолетова/црна Откако ќе треба било која боја ве молиме оставете боја massger пред вашата исплата. Белешки : 100% Сосема Нов Професионална Инсталација е Препорачливо Инсталација Настава НЕ е Вклучена

Подробности

Името На Цвета:
злато, сребро, червен, син, зелен, черен, лилав
Тип Елемент:
Теглещи Превозни Мряна
търговска марка:
Перин
Широчина На Елемента:
00m
Името На Модела:
теглителна кука
Дължина На Продукта:
00m
Вид На Материала:
Алуминий
Височина На Продукта:
1cm
Тегло На Продукта:
0.5kg
Цвят:
червен / син / златист / бял / лилав / черен

Избор на купувачи

Търговия на едро с 8 бр бял автомобил притурка LCD дигитален тестер дрегер за алкохол анализатор на алкохол

78.38 -22 % BGN 61.00

: : Совети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направитест по најмалку 45 минути по пиење.Кога го користите мерки на претпазливост, мора да се види !1 по пиење , препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање, бидејќи алкохолотпотребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење , и остаток на алкохол воустата е потребно време за да прахосвам .2 за Да добиете повеќе точни резултат на тоа , растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓусекој тест .3 не користите бензен , бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер .4 не дозволуваат било течноста навлезе во сензор.5 за да ве потсетам , за вас и безбедноста на другите , не пијат и вози.За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батеријаСовети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направитест по најмалку 45 минути по пиење.Нашите алкохол тестер може прецизно да ги тестираат вашите алкохол, со 0.000.19% BAC &0.01.9 g / l, тестот опсег...

10шт Префессиональный мини полицай цифров LCD тестер за алкохол в дъха дрегер Dropship Car Parking Детектор притурка метър

286.40 -25 % BGN 215.00

10pcs Prefessional Мини Полицијата Дигитални LCD Здив Алкохол Тестер на Breathalyzer Dropship Паркинг Автомобил Детектор Gadget МетарКарактеристики : Напредно рамна површина алкохол сензор...

Анализатор, тестер дъх на алкохол с ръчно колан тестер за алкохол дигитален дрегер, тестер анализ на дъха на алкохол на едро

17.57 -20 % BGN 14.00

Бренд & Модел : 6880 SLCD дисплеј алкохол тестерЛесно и брзо тестирање на ниво на алкохол во крвтаВисока точност : 0.005% BAC (0.05‰ BAC или 0.025 mg / l БРАЧ)Автоматско исклучувањеСпектар : 0.0000.199% ПОТЕКЛА 0.001.99‰ BAC ИЛИ 0.0000.995 MG / l БРАЧНапојува со 2 x AAA батерии (не се вклучени)Компактна големина за олеснување на вршење наМоќта На Време : 1015 sИсклучете Време : Моќ Единица Пакет се вклучени : 1 x Алкохол Тестер1 x Упатство1 x Мало Боја Box Off Време : Совети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направи тест по најмалку 45 минути по пиење.1...

[email protected] 1X универсален червен / черен анодизиран задни теглителна кука billet алуминиев теглене комплект е подходящ за Ford Honda Mazda Acura ект JDM Racing

BGN 31.98

Ве молиме да ни оставите порака, која боја да изберете,ви благодаримеСпецификација : Состојба : НоваПоставување на Возило : Задниот дел.Елоксирани Површината.Материјал : T6061 Алуминиум Легуравкупна должина : 26cm(10.2")Функција : Задните Забавува Кука За Полнење СамоДоаѓа со Монтажа Завртки.Мала Промена Може да се БараЛесна ИнсталацијаУлтраМала ТежинаПалка АлуминиумFitment : Ве молиме Проверете ги Детални Мерења пред Ставање Ред.Повеќето видови, како што се Хонда Infiniti Ford Mazda Acura...Пакет содржи : 1x Забавува Кука за Полнење.Клиентите се покаже слика :

Многофункционален тестер за алкохол тестер за алкохол двоен екран на дисплея тестер за алкохол Алкохолът Безплатна доставка

15.98 -25 % BGN 12.00

: : Совети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направитест по најмалку 45 минути по пиење.Кога го користите мерки на претпазливост, мора да се види !1 по пиење , препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање, бидејќи алкохолотпотребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење , и остаток на алкохол воустата е потребно време за да прахосвам .2 за Да добиете повеќе точни резултат на тоа , растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓусекој тест .3 не користите бензен , бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер .4 не дозволуваат било течноста навлезе во сензор.5 за да ве потсетам , за вас и безбедноста на другите , не пијат и вози.За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батеријаСовети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направитест по најмалку 45 минути по пиење.Нашите алкохол тестер може прецизно да ги тестираат вашите алкохол, со 0.000.19% BAC &0.01.9 g / l, тестот опсег...

Червен LCD цифров алкохолен тестер дрегер за дишане анализатор патент на Едро Безплатна доставка спад доставка с оригинална опаковка

14.38 -44 % BGN 8.00

1 71800460803740Еден LCD Дигитален Алкохол Здив Аналитичар Тестер Breathalyzer Алатка со црвено светло Бесплатен ПревозотСосема нов и висок квалитетКомпактен и пренослив дизајнАвтоматско исклучувањеДигитални алкохол тест со коишто се слушаат сигнализацијаБрз одговор и да продолжи соКористете 2 x "ААА" алкални батерии (НЕ се вклучени)Лесен за употреба и Носи склопотТоа може да се обезбеди вашиот возач е безбедноКарактеристики : 1...

Безплатна доставка Ethylotest Digital Ecran avec embouts ethylometre testeur alcool, Дигитален тестер за алкохол в дъха дрегер

15.98 -19 % BGN 13.00

PFT68 S голема врвот продаде Електронски Алкохол Вендинг МашинаAlkoholtester со 5 отворот и keychainСовети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направи тест по најмалку 45 минути по пиење.Функција : Pormptly и удобно дизајн за мерење на BAC.Едноставен метод за анализа на Алкохол во Крвта Концентрација во секое време и насекаде.Тоа е лесно да се носат.Дигитални алкохол тестер со коишто се слушаат на алармирање.Опсег 0.000.19% BAC & 0.01.9 g / l.Брз одговор и продолжи.Користете отворот.Автоматско исклучување : 1 минута приблКлучни синџир.Користете 2 x 1.5 V AAA алкална батерии (Не се вклучени).Работното време : топло до : 10ти одговор : Средина температура : 540 степениБоја : ЦрнаОбјектот големина : 110*70*25mmНето тежина : 55gКога го користите мерки на претпазливост, мора да се види !1.По пиење,препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање,бидејќи алкохолотпотребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење,и остаток на алкохол во устата е потребно време за да прахосвам.2.За да добиете повеќе точни резултат на тоа,растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓу секој тест.3.Не користите бензен,бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер .4.Да не се дозволи било течноста навлезе во сензор.5.Да ве потсетам,за вас и безбедноста на другите,не пијат и вози.За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батеријаПакет Содржина1 x Упатство1 x Дигитален Здив Алкохол Тестер со Пиштол5 x Здив inhaler СлучајЗа нас : Сертификат : 1...

Грей 5мм*15м въжето на лебедката с 4000lbs Hawse Fairlead, синтетичен въжето на лебедката, аксесоари за лебедки ATV

BGN 54.40

Сива 5mm*15 милиони Крик Јаже со 4000lbs Hawse Fairlead,Синтетички Крик Кабел,АТВ Крик Додатоци1)Материјал : UHMWPE2)Големина : 5mm*15 милиони,3 / 16"*50ft3)Јаже делови : нерѓосувачки напрсток и најлон заштитна обвивка4)Боја : СиваНа јаже може да се избере боја Црвена,Жолта,Сива,Црна,Портокалова,Розова,Зелена и Сина,на fairlead можете да изберете сребрена боја или црна боја,само ни остави на боја сакате откако ќе се направи цел е во ред.5)сила : 4500lbs6)пакување : еден крик јаже и еден 4000lbs hawse fairlead како слика7)ние брод што обично за неколку дена.ве молиме имајте во предвид тоа, ако може да почека.8)за плаќање,ние, исто така, прифаќа paypal,western union.9)ние исто така снабдување блок,fairlead и електрични крик.10)имаме доверба за нашиот производ,ние веруваме дека тоа е пријатно изненадување ако се купи од нас.

2017 Patent Bulgarian Manual digital alcohol tester--Patent AT-818 update version with 5 mouthpieces hide in Free Shipping

31.98 -28 % BGN 23.00

Бесплатен превозот! Патент Професионални Дигитални Здив Алкохол Тестер со 3 дигитален LCD дисплеј & сино осветлување & 5pcs Гласноговорници10pcs / многу Професионална Полициска Дигитални LCD Здив Алкохол Тестер Breathalyzer & 5pcs Заменливи Пристаништа Бесплатен превозот Dropshipping Алкохол тестер / здив алкохол тестер / дигитален алкохол тестер / алкохол аналитичар / здив аналитичар / алкохол детектор / дигитален здив алкохол тестер / lcd дисплеј алкохол тестер / мини keychain алкохол тестер / лична алкохол тестер / алкохол здив тестер / breathalyzer / алкохол breathalyzer тестер, алкохол аналитичар / breathalyzer / дигитален алкохол здив тестер / алкохол breathalyser / алкохол breathalyzerКарактеристики : Smart MCU контролаНапредно рамна површина алкохол сензорБрз одговор и да продолжи соСМД монтажа, стабилни перформансиДиректен процесот на тестирањето LCD индикација, BAC 0.000%, 0.00 %0, mg / lЕдна клучна оперативниДигитални LCD дисплеј со светлина сина резервиПреносни и моден дизајнАудио предупредување надвор предсет границаСензор Дефект Самоуправа проверкаБатерија спаси дизајн, низок напон индикацијаДимензија : 112*61*29mmПакет : Подарок кутија.Технички Податоци : Тип на сензор : Рамна површина алкохол сензорРаботен Напон : DC4.5 V3× AAABatteriesРаботат на струјата : ≤ 120m AРаботна Околина : Температура : 10 ок 50 окРелативната Влажност ≤ 95% Не DewsОткривање Спектар : 0.001.00 mg / L0.0000.199%BAC; 0.001.90 g / L; 0.001.99 BACАлармантно Ниво : 0.25 mg / L (0.05%BAC, 0.50 g / L; 0.50 BAC)Точност : ± 10% F...

Патент дигитален тестер за алкохол с червена подсветка на LCD Дигитален тестер дрегер за алкохол анализ на дишането 5 бр. / лот Безплатна доставка

54.38 -23 % BGN 42.00

лични алкохол тестер здив алкохол тестеркористете отворот 5pcs1 Сензор : полупроводнички законот за алкохол сензор2 загревање време : во Рок од 10 секунди3 Одговори време : во Рок од 5 секунди4 температурата на работа опсег : 5 ~ 405 Откривање спектар : 0.00 0.19% BAC & 0.01.9 g / l6 Дигитален дисплеј резултати и коишто се слушаат сигнализација7 Брз одговор и да продолжи со8 Авто моќисклучување9 копче синџир & црвена боја, осветлување10 користете го отворот11 нисконапонски индикатор12 Моќност : 3 V (2 x AAA алкална батерија, не се вклучени)13 големина на Единица : 118 x 70 x 28 mm14 димензии на Печатење : 15 x 10 милиметри15 Тип на Пакување : Кутија Боја16 Пакетот Вклучува : Прирачник За Корисникот17.Материјал : ABS18.здив на издувните гасови отворот би можеле да бидат заменетиПакет Содржина5 x Упатство5x Дигитален Здив Алкохол Тестер со Пиштол25 x Здив inhaler СлучајЗа нас : Сертификат : 1...

Промоция Професионален Ключодържател Полицията Дигитален Тестер За Алкохол В Дъха Дрегер Анализатор Детектор На Аудио Сигнали Безплатна Доставка

15.98 -19 % BGN 13.00

ЗАБЕЛЕШКА : Иако овој производ е корисна алатка во одредување на вашата BAC, тоа не се земе местото на здравиот разум! Ве молиме да пиете одговорно.Некогаш сте биле заглавени на една партија се прашувам дали вие сте премногу алкохолизирана состојба да се вози? Колку многу е премногу? Понекогаш тоа е тешко да се измери на свој...

Теглене въже на автомобила 4M 5 тон тежкотоварните теглене въже колан куки възстановяване на пътя на микробуса

16.67 -16 % BGN 14.00

Опис : Овој објект е, мора да имаат алатка за возачите кога тие се заглавени во кал, песок или снег и друга лоша ситуација...

2017 NEW Hot selling fashion Professional Mini Police Digital LCD Breath Alcohol Tester дрегер AT6000 Безплатна доставка

22.38 -24 % BGN 17.00

start17 1800460803740 end1718004602017 НОВА Жешка продажба на модата Професионални Мини Полицијата Дигитални LCD Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Freeshipping DropshippingПРОДАЖБАТА ТОЧКА : 1...

Безплатна доставка преносими анализатори за алкохол в дъха дигитален дрегер тестер, тестер за алкохол блокове за откриване на алкохол:%BAC g/L

15.98 -25 % BGN 12.00

: : Совети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направитест по најмалку 45 минути по пиење.Кога го користите мерки на претпазливост, мора да се види !1 по пиење , препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање, бидејќи алкохолотпотребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење , и остаток на алкохол воустата е потребно време за да прахосвам .2 за Да добиете повеќе точни резултат на тоа , растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓусекој тест .3 не користите бензен , бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер .4 не дозволуваат било течноста навлезе во сензор.5 за да ве потсетам , за вас и безбедноста на другите , не пијат и вози.За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батеријаСовети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направитест по најмалку 45 минути по пиење.Нашите алкохол тестер може прецизно да ги тестираат вашите алкохол, со 0.000.19% BAC &0.01.9 g / l, тестот опсег...

5 бр. / лот Безплатна доставка двоен екран дигитален тестер за алкохол в дъха с дисплей часа за обратно отброяване многофункционален тестер за алкохол

54.38 -10 % BGN 49.00

: : Совети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направитест по најмалку 45 минути по пиење.Кога го користите мерки на претпазливост, мора да се види !1 по пиење , препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање, бидејќи алкохолотпотребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење , и остаток на алкохол воустата е потребно време за да прахосвам .2 за Да добиете повеќе точни резултат на тоа , растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓусекој тест .3 не користите бензен , бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер .4 не дозволуваат било течноста навлезе во сензор.5 за да ве потсетам , за вас и безбедноста на другите , не пијат и вози.За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батеријаСовети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направитест по најмалку 45 минути по пиење.Нашите алкохол тестер може прецизно да ги тестираат вашите алкохол, со 0.000.19% BAC &0.01.9 g / l, тестот опсег...

Аксесоари външна метална и гумена педала на съединителя педала на газта вземе подножието Капак за Peugeot 5008 2017

65.60 -18 % BGN 54.00

Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 5008 2017 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен од висок квалитет На Метал и Гумаinculde : 2 КОМПЈУТЕРИНаправен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.Лесна инсталација​

Нова луксозна моторна лодка ремарке подмяна на лебедка колан 2 x20 с защелкивающимся на една кука бързо

BGN 26.05

НОВИ ДЕЛУКС БРОД ПРИКОЛКА ЗАМЕНА КРИК РАКА 2" x20 " СО SNAP КУКА БРЗТешки Премиум Крик Рака Оваа премија крик рака е дизајниран тешки и изработени од најквалитетни материјали...

сребърен OEM Фабрика стил алуминиев страничен багажник на покрива релси бар за Hyundai 2013-2017 SantaFe IX45

BGN 148.16

Материјал : алуминиум легура род, ABS пластика Стил : Завртка тип на оригиналниот автомобил создаден Боја : Црна / Сребрена (ве Молиме имајте во боја треба) Боја & Материјал со Висок квалитет полиран сребро алуминиум Она што Ќе Добиете x1 Пар на Покривот Рек Инструкции за Инсталација Не се Вклучени Идеално помага да превоз на багаж, скали, товар, итн се Спречи оштетување на вашето возило внатрешни работи, додека дозволи повеќе утеха на оние со седиште во внатрешноста на возилото Додадете спорт стил и изглед на вашето возило Објект е токму како на сликата прикажани Професионална инсталација е препорачливо ве Молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци...

Популярен цифров тестер за алкохол, патенти, анализатор дъх тестер за алкохол, дигитален тестер за алкохол, здравеопазване, безопасност на движението по пътищата

31.98 -28 % BGN 23.00

Бесплатен превозот! Патент Професионални Дигитални Здив Алкохол Тестер со дигитални LCD дисплеј & сини backligh Гласноговорници10pcs / многу Професионална Полициска Дигитални LCD Здив Алкохол Тестер Breathalyzer & 5pcs Заменливи Пристаништа Бесплатен превозот Dropshipping Алкохол тестер / здив алкохол тестер / дигитален алкохол тестер / алкохол аналитичар / здив аналитичар / алкохол детектор / дигитален здив алкохол тестер / lcd дисплеј алкохол тестер / мини keychain алкохол тестер / лична алкохол тестер / алкохол здив тестер / breathalyzer / алкохол breathalyzer тестер, алкохол аналитичар / breathalyzer / дигитален алкохол здив тестер / алкохол breathalyser / алкохол breathalyzerКарактеристики : Smart MCU контролаНапредно рамна површина алкохол сензорБрз одговор и да продолжи соСМД монтажа, стабилни перформансиДиректен процесот на тестирањето LCD индикација, BAC 0.000%, 0.00 %0, mg / lЕдна клучна оперативниДигитални LCD дисплеј со светлина сина резервиПреносни и моден дизајнАудио предупредување надвор предсет границаСензор Дефект Самоуправа проверкаБатерија спаси дизајн, низок напон индикацијаДимензија : 112*61*29mmПакет : Подарок кутија.Технички Податоци : Тип на сензор : Рамна површина алкохол сензорРаботен Напон : DC4.5 V3× AAABatteriesРаботат на струјата : ≤ 120m AРаботна Околина : Температура : 10 ок 50 окРелативната Влажност ≤ 95% Не DewsОткривање Спектар : 0.001.00 mg / L0.0000.199%BAC; 0.001.90 g / L; 0.001.99 BACАлармантно Ниво : 0.25 mg / L (0.05%BAC, 0.50 g / L; 0.50 BAC)Точност : ± 10% F...

Greenwon Prefessional Police Digital Music Alcohol Tester дрегер и мундштуки с руски ръководството на потребителя

31.98 -28 % BGN 23.00

♥Добредојдовте на нашата продавница♥ : Бесплатен превозот! Патент Професионални Дигитални Здив Алкохол Тестер со 3 дигитален LCD дисплеј & сино осветлување & 5pcs ГласноговорнициАлкохол тестер / здив алкохол тестер / дигитален алкохол тестер / алкохол аналитичар / здив аналитичар / алкохол детектор / дигитален здив алкохол тестер / lcd дисплеј алкохол тестер / мини keychain алкохол тестер / лична алкохол тестер / алкохол здив тестер / breathalyzer / алкохол breathalyzer тестер, алкохол аналитичар / breathalyzer / дигитален алкохол здив тестер / алкохол breathalyser / алкохол breathalyzerКарактеристики : Smart MCU контролаНапредно рамна површина алкохол сензорБрз одговор и да продолжи соСМД монтажа, стабилни перформансиДиректен процесот на тестирањето LCD индикација, BAC 0.000%, 0.00 %0, mg / lЕдна клучна оперативниДигитални LCD дисплеј со светлина сина резервиПреносни и моден дизајнАудио предупредување надвор предсет границаСензор Дефект Самоуправа проверкаБатерија спаси дизајн, низок напон индикацијаДимензија : 112*61*29mmПакет : Подарок кутија.Технички Податоци : Тип на сензор : Рамна површина алкохол сензорРаботен Напон : DC4.5 V3× AAABatteriesРаботат на струјата : ≤ 120m AРаботна Околина : Температура : 10 ок 50 окРелативната Влажност ≤ 95% Не DewsОткривање Спектар : 0.001.00 mg / L0.0000.199%BAC; 0.001.90 g / L; 0.001.99 BACАлармантно Ниво : 0.25 mg / L (0.05%BAC, 0.50 g / L; 0.50 BAC)Точност : ± 10% F...

Червен 10мм*30m синтетично въже на лебедка ATV, 3/8 x 100 въжето на лебедката, офроуд въжето, лебедка линия

BGN 185.60

Црвено 10мм*30m Синтетички АТВ Крик Јаже,3 / 8 x 100 Крик Кабел,Off Road Јаже,Крик ЛинијаСпецификација : 1)Боја : Црвенаисто така можете да изберете и други бои,како што се црвена,сина,портокалова,црна,сребрена,розева,виолетова,сива,само кажи ми откако ќе се направи ред,2)Просечна Кршење Сила : 15000 кг3)Големина : 10мм*30m4)Вклучени делови : еден напрсток,пвц обвивка и кука,другиот крај е најлон обвивка и повлечи5)количина : 1*Крик Јаже6)многу поголема сила од челик кабел, исто така тежина далеку помалку7)Лесно да се види бои8)ЗАБЕЛЕШКА : за Да вашиот царински можеби се случи увоз доход,треба мечка тоа,ве молиме имајте во предвид.9)Обично имаме акции,па ние можеме да брод од ПОБРЗО.10)ќе ги задоволи со нашиот крик јаже откако ќе го добиете тоа,исто така, со нетрпение очекувам даhaveing долгорочна соработка со вас.

Полицията алкохол анализатор дъх тестер дрегер AT818 с 3 цифрови дисплеи и синята подсветка и 5шт мундштуков

31.98 -28 % BGN 23.00

ѕвезда t171Бесплатен превозот! Патент Професионални Дигитални Здив Алкохол Тестер со 3 дигитален LCD дисплеј & сино осветлување & 5pcs ГласноговорнициСовети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направи тест по најмалку 45 минути по пиење.Карактеристики : Smart MCU контролаНапредно рамна површина алкохол сензорБрз одговор и да продолжи соСМД монтажа, стабилни перформансиДиректен процесот на тестирањето LCD индикација, BAC 0.000%, 0.00 %0, mg / lЕдна клучна оперативниДигитални LCD дисплеј со светлина сина резервиПреносни и моден дизајнАудио предупредување надвор предсет границаСензор Дефект Самоуправа проверкаБатерија спаси дизајн, низок напон индикацијаДимензија : 112*61*29mmПакет : Подарок кутија.Технички Податоци : Тип на сензор : Рамна површина алкохол сензорРаботен Напон : DC4.5 V3× AAABatteriesРаботат на струјата : ≤ 120m AРаботна Околина : Температура : 10 ок 50 окРелативната Влажност ≤ 95% Не DewsОткривање Спектар : 0.001.00 mg / L0.0000.199%BAC; 0.001.90 g / L; 0.001.99 BACАлармантно Ниво : 0.25 mg / L (0.05%BAC, 0.50 g / L; 0.50 BAC)Точност : ± 10% F...

2017 нов горещ продажба на професионален полицай Дигитален тестер за алкохол в дъха дрегер 2 бр. / лот Безплатна доставка Drop shipping

22.38 -11 % BGN 20.00

Оваа Џеб Големина Алкохол Тестер со двоен LCD екран е компактен и лесен Џеб Големина Дигитални Алкохол Детектор е прилично преносни за спроведување и понекогаш може да биде многу погодно...

Dewtreetali Police Digital LCD Alcohol Breath Тестер анализатор дрегер дрегер дрегер

BGN 12.78

Опис На Производот : Бренд нови дигитални breathalyzer, совршен за безбедно возење!LCD дисплеј, лесно читањеСино осветлувањеSmart MCU контролаАудио предупредување надвор предсет границаСензор дефект самоуправа проверка5 гласноговорници вклучениBAC тест опсег : 0.000.20%Напојување : 3 x AAA батерии (НЕ се вклучени)Автоматско исклучувањеСовети : Кога ќе почнете да се користи производот, првите 100 милисекунди одбројување е уред за загревање време...

Мини полицията тестер дрегер за алкохол детектор за алкохол LCD дисплей дъх тестер за алкохол с 5 мундштуков Безплатна доставка

132.64 -49 % BGN 68.00

Мини полицијата Алкохол Тестер Breathalyzer Алкохол Детектор на LCD Здив Алкохол Тестер со 5 Гласноговорници Бесплатен ПревозотФункција : Pormptly и удобно дизајн за мерење на BAC.Едноставен метод за анализа на Алкохол во Крвта Концентрација во секое време и насекаде.Тоа е лесно да се носат.Дигитални алкохол тестер со коишто се слушаат на алармирање.Опсег 0.000.19% BAC & 0.01.9 g / l.Брз одговор и продолжи.Користете отворот.Автоматско исклучување : 1 минута приблКористете 2 x 1.5 V AAA алкална батерии (Не се вклучени).Работното време : топло до : 10ти одговор : Боја : ЦрнаОбјектот големина : 118*68*22mmНето тежина : 45gПакет тежина : 55gПакет Содржина1 x Упатство1 x Дигитален Здив Алкохол Тестер5 x Здив ГласноговорнициИспорака и Плаќање : 1...

Boat Car Oil Pump Extractor 12v Oil/Diesel Fluid Sump Extractor Scavenge Transfer Oil Pump 12v за автомобил мотоциклет

73.09 -29 % BGN 52.00

Топло Совети : Работнитепериод за ова маслоextractor не треба да биде подолг од 30 минути.По овој период, ве молиме исклучете го пумпа и нека се излади.Ве молиме да го користите Секогаш следете ги прирачник за корисникот.Карактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.