• Новинка
Ultra-Slim LED 36W Police Светлини 12V-24V 12 LED Car Спешно Камион Side Strobe Warning Light Car Light

Ultra-Slim LED 36W Police Светлини 12V-24V 12 LED Car Спешно Камион Side Strobe Warning Light Car Light

резултат:
BGN 10.19
BGN 8.00 -21 %

Брой продукти
Налично

Ултра-Тенок LED 36 W Полицијата Светла 12 V-24 V 12 LED Автомобил Итни Камион Страна Strobe педалата Автомобили Светлина комбо Опис : Материјал : Алуминиум легура Чип модел : Samsung Чип број : 12pcs Напон : 12 V-24 V Моќ : : 36 W Водоотпорен одделение : IPX-4 Живот : 50000 часа Големина : 8.6*2.8 Тежина : 80g/1pc Пакување : Картон Пакет Листа : 1 * 6 LED Автомобил Итни Светла 1 * Заштита Влошки 2 * Завртки Функција : 1.Оваа LED Блиц светлина, може да се монтира како замена за итни случаи светлина за вашиот автомобил или камион 2.Ултра-тенок, супер-светли со површина планината 3.Напојува со 6 висок интензитет Led диоди со оптичка леќа. 4.Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ 5.Ниска потрошувачка на енергија, брзо инстант start-up време 6.Нема загадување, Никаква бучава, Никакви електронски пречки и поефикасно 7.Универзална одговара на сите Автомобил, ЏИП, Комбе, Камион, АТВ, UTV со DC 12 V-24 V 8.Соодветен дизајн за греење елиминација. 9.Важи зрачењето на далечина е многу повеќе подолго од нормално сијалица. 10.Лесно да се инсталира и издржливи. Белешки : 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2.Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Подробности

Цвят:
Бяло, Жълто, Жълто, Бяло
Тип Елемент:
Индикаторные Лампи
търговска марка:
Free_on
Номер На Модела:
Премигващ Светлинен Индикатор
Напрежение:
12V
Размер:
8.6*2.8cm
Обхват:
На Около 200 метра

Избор на купувачи

5W MACHINE VISION LED LIGHT GOOSENECK

18.40 -2 % BGN 18.00

машина визија осветлување,машина визија led осветлување,led осветлување машина визија,led светло за машина за визија,машина визија led светло стојат,моќ led машина визија светлина,led машина визија светилка,машина визија led светло,машина визија извор на светлина,машина визија лер флексибилни светлина,машина визија led gooseneck светлина, машина визија флексибилни gooseneck led светло, машина визија flex рака led светло, СПЕЦИФИКАЦИИ : содржина : 5 W МАШИНА ВИЗИЈА LED GOOSENECK СВЕТЛИНА МОДЕЛ : RGE6251501 ТЕКСТ : 12v,24v, 85265v МОЌ : 5 W LUMENS : 500 LM CRI : >82 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 35 СТЕПЕН ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ON / OFF ПРЕКИНУВАЧ : ВКЛУЧЕТЕ светилка главата ДОЛЖИНА на КАБЕЛОТ : МОЖЕ да СЕ НАПРАВИ МОНТАЖА ТИП : ШРАФ за МОНТИРАЊЕ ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол.62mm GOOSENECK : кол...

400w Cree откалывает осветление лампа ac85-265v стадиони Led промишлено за да замени традиционния галоид метал&високо светлина натрий налягане

BGN 10640.00

400w Кри чипови led стадиони светилка AC85265v индустриски осветлување за да ги замени традиционалните метал halide&висок притисок натриум светлина, со креативни бакар цевки&архивиранперки патент дизајнсо 5 години гаранција 10pcs / многу промоцијаКарактеристики : добар квалитет на алуминиум школка + убаво perfomance радијаторбиде направен со САД КРИ XBD диодите на светлото за осветлување извор.осветлување од страна на познатиот ЗначиДобро бренд 400w водоотпорен led напојување ветувањето својата сигурен перформансиТежина : околу 14.5 kgБоја : Црна LED Боја : Кул Бело 60006500k Природна бела 40004500k Топло Бела 27003200kШколка Материјал : Патент архивиран Алуминиум перки+ иновативни бакар цевки за топлинаLED Emitter Моќ : 400wlumens флукс : 36,00040,000 lmЗрак Агол : 25 / 60 / 90 / 120°Водоотпорен : IP65Осветлување растојание : > 50mЖивотниот век Време : > 50.000 часаРабота Напон : AC 85~265 V ,5060 HzФактор На Моќ : >0.95CRI : >70 РаСветилка тело големина : Кол 374 x H 497 mmСертификати : CCC ,CE , ROHSГаранција : 5 години Апликација : 1.Игра Основа ,Фудбал, Голф терените,2.Кула кран, Изградба на Зграда,3.Магацин, За Складирање;4.Градина5.рибарски брод осветлувањеПакет Содржина : 1pcs 400 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина светилкаНапомена : 1.ние исто така снабдување на 100500watt ова доведе индустриски светлина(прилагоди) ,ако треба други моќ тип,ве молиме контактирајте прво, ви благодариме.2...

10W LED ШЕВНА МАШИНА, РАБОТЕЩА ГЪША ШИЯ НА ЛАМПА

26.40 -2 % BGN 26.00

флексибилна цевка led машина за шиење светлина,змија лер флексибилни цевки машина за ШИЕЊЕ работа светилки,флексибилни машина за шиење светла,флексибилни led машина за шиење светлина,машина за шиење gooseneck светилка,машина за шиење работи gooseneck светилка,индустриска машина за шиење gooseneck светилка,машина за шиење, предводена gooseneck светлина,машина за шиење долго рака led светло,флексибилни gooseneck led машина за шиење светлина, flex на арм предводена од машина за шиење светлинаСПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 10 W LED МАШИНА за ШИЕЊЕ РАБОТИ GOOSENECK СВЕТИЛКА МОДЕЛ : RGLJ60821010 ТЕКСТ : AC85265 V МОЌ : 10 W LUMENS : 1000 LM СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 90 степени светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ПРЕКИНУВАЧ : го ВКЛУЧИТЕ КАБЕЛОТ ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол.60mm GOOSENECK : кол...

3W LED GOOSENECK WORK СВЕТЛИНИ

14.24 -2 % BGN 14.00

led gooseneck работа светлина, LED Работа Светлина Со Флексибилни Арм,ПРЕДВОДЕНА Предница Светлина,флексибилни арм предводена gooseneck работа светлина,флексибилни gooseneck led машина РАБОТА светлина,flex на арм предводена машина работа светлина,машина за работа светла,led машина работи светлина,флексибилни led работа светлина,механика работа светилка,машината да работи led светилка,машина доведе работа светлина,led машини работа светлина,led машина работа светлина,кочан led работа светлина,led gooseneck работа светлина, led gooseneck работа светла,LED Работа Светлина Со Флексибилни Арм,LED Предница Светлина,флексибилни арм предводена gooseneck работа светлина,флексибилни gooseneck led светло,flex рака led светло,flex рака led светла,flex на арм предводена машина работа светлина,флексибилни арм предводена од машинската светлина, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 3 W LED GOOSENECK РАБОТА СВЕТЛА МОДЕЛ : RGE4954301 ТЕКСТ : AC85265 V МОЌ : 3*1 W LUMENS : 300 LM CRI : >82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 35 степен светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K КУЛ БЕЛО 6300 да 7000 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕ за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА, GOOSENECK ДОЛЖИНА : 20 CM,30 CM,40 CM,50 CM,60 CM,70 CM,80СМ,100 CM ДОЛЖИНА на КАБЕЛОТ : МОЖЕ да СЕ ПРИЛАГОДИ ЖИВОТ : 30000 ЧАСА ГАРАНЦИЈА : 3 ГОДИНИ ПРЕКИНУВАЧ : РАЗЛИЧНИ СВЕТЛИНА БОИ : бела 6000k, неутрални бела 4000k,топло бела 3000kРАЗЛИЧНИ МЕСТА ПРИКЛУЧОЦИ : ЖИЦА ПОВРЗЕТЕ ТИП : 1...

A1 градински фенери, градински пътни външни светлини европейските водоустойчива led светлини

BGN 184.00

Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : алуминиум(2) Боја : црна бронза(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.големина : види опис

A1 Слънчева Градинска лампа фар колона, с монтиран на стената лампа, супер ярък домакински слънчев уличен фенер водоустойчив открит лампа врата за колона

214.40 -0 % BGN 214.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Име На Производ] : Соларен Стража Светлина[Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : калено стакло + алуминиумски[Извор на светлина] : LED[Батерија тип] : 3.6 V / 2200m AH литиум батерија[За] : паркови, плоштади, покривот и така натамуanswer : ___________________________ note : Нашите производи се испорачани ширум светот, ако вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локалните превозот време и цената на испорака може да биде различен.

Zusen TB5088 flash warning light Traffic Barrier Светлини знам battery to power

BGN 17.60

резиме • Висока осветленост Umil 3528 LED, долг живот, зачувување на енергијата• Подобрување на видливоста ти со висок квалитет преглед• Различни видови на протезата, види слика подолу во• Работа : Блиц• Главни материјали : Светилка носителотABS ,Светилка сенкаPC• Сертификација : CE CQC• Заштита Степен : IP30 • Напон : 6 V • Моќност : 2 Wпроизвод димензија (mm)​ Ако имате голем број на јачината на звукот, јас може да ви даде добра цена...

Высокосортный CNC 10W 24V led machine tool lamp working All metal structure high brightness at small size short arm machine light

140.80 -10 % BGN 127.00

Опис : име на Производ : 10 W led висок квалитет на машинската работи светилка извор на Светлина : LED Solida извор на светлина на животниот век : 100000hours Боја температура : 60006500k LM : 8001000lm LX : 2200 LUX кога растојание е 70 CM Инсталација : поправи база со екипи Напон : 24 V (12 V / 36 V за избор...

EFI GS5000R, gs3250 UV принтер кварцевое стъкло

BGN 64.00

Големина на : 13255*103*2.2 мм Сосема одговараат за EFI VUTECK GS5000 R , GS3250 и 318gt може да биде испорака по вашата нарачка 7 дена во паркНекои корисниците ќе го најдете има кварц за ув ламбата и спрејот е многу валкани и не може да полски , тогаш тие треба да се промени нов кварц за ув ламба излез .Ние може да обезбеди висок квалитет и добра цена кварц ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.