• Новинка
Безплатна доставка за съвместимостта на Шилер 10 полето ЕЛЕКТРОКАРДИОГРАМА / ЕКГ кабел IEC Banana 4.0 мм AT3 AT6 КЕ6 AT5 AT10 AT60 медицински кабел и тел

Безплатна доставка за съвместимостта на Шилер 10 полето ЕЛЕКТРОКАРДИОГРАМА / ЕКГ кабел IEC Banana 4.0 мм AT3 AT6 КЕ6 AT5 AT10 AT60 медицински кабел и тел

резултат:
BGN 73.41
BGN 63.00 -14 %

Брой продукти
Налично

Опис :
Ова е Шилер ВО-1,ВО-2 ЕКГ ЕКГ-Кабел 10 Leadwires
Банана 4.0 Крајот IEC Стандард TPU Материјал
Кабел lenth е 3.6 Метри,
Компатибилен за Шилер :
AT1, AT2, AT3, AT4, AT5, AT6, AT10, AT60, AT101, AT102, AT104, AT104 КОМПЈУТЕР, CS100, CS6, CS6/12; Avionics (Del Mar) : 910/920/930/940/942/950/960/970/980;
Ergoline : Autoruler, Autoscript 6/12, Cardiette, EK 3003/3012;
Верност : LP3000;
Innomed : Heart Mirror (3-канал);
Рејнолдс : Cardiotrack 12;
Trentina : Сите Excel видови;
Фон Берг : Bioset 9000
Како да се КОРИСТИ?Ве молиме погледнете фотографии како подолу.

Подробности

Номер На Модела:
EK004
is_customized:
Yes
Приложение:
ЕКГ-МАШИНА

Избор на купувачи

Безплатна доставка One Piece 3 Lead ECG / ЕКГ кабел с Leadwire за GE GE Marquette Dash Pro4000, DASH PRO 3000, Dash PRO 2000, IEC

40.40 -16 % BGN 34.00

Бесплатен Превозот Едно Парче 3 Доведе ЕКГ / ЕКГ Кабел со Leadwire за ГЕ Marquette МОБ Цртичка Pro4000, ЦРТИЧКА ПРО 3000, Цртичка ПРО 2000,IECКомпатибилен со : GE МЕДИЦИНСКИ СИСТЕМ : Цртичка Pro4000,ЦРТИЧКА ПРО 3000,Цртичка ПРО 2000,Цртичка 1000,Орел систем,MACЛабораториски,Соларни 9500,Соларни 8000,Соларни 3000,Трамвај 100,Трамвај 200,Трамвај 300,Трамвај 400,Трамвај 500,Трамвај 600,

Безплатна доставка на 5 бр./лот 1 м коаксиален радиочестотни кабели RG402 мека косичка удължител изолационен кабел с FEP синьо яке

BGN 44.26

1 M Коаксијален АНТЕНСКИ кабел RG402 Мека Pigtail Продолжување Изолација Кабел со FEP сина јакнаСпецификација : Име на Производ : Мека RG402 Кабел Со Сина Јакна Должина : 1 M Кабел : RG402 дијаметар на кабелот е за 3.58 MM Висок qualit yПакет : 5pcs / многу X 1 M RG402 КабелPS : Овие слики се прикажуваат на изглед само како примерок.Pls контактирајте со нас ако ви треба други должина пред да направите нарачка!

AU 3 Pin to IEC Kettle Cord Plug австралийски захранващ кабел полето кабел, 1 бр.

BGN 9.12

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот ОC19180 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*1.5⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 16 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 6ft(1.8 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

C7 / C8 мощност 8 фигура адаптер кабел конвертор на Европейския IEC320 C7 Жена до C8 включете удължителен кабел, 5 m

BGN 11.20

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C7C8500 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 2*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 125250v Боја : Црна Кабел Должина : 16.4 ft(5m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

1 бр IEC 320 C14 щекер към 3xc13 женски y тип сплитер захранващия кабел 10А, 250V,C14 до 3 C13 x кабел адаптер за захранване, 32 см

BGN 12.80

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C13IEC C14 Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 125250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.32 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

5 Бр Дистанционно Управление, Серво, Удължител За Кабел Кабел

BGN 1.94

Име на производ : Серво Продолжување Кабел Тип : Машки да се Женски; Жица Должина : 28.5 cm / 11.2" Материјал : ПВЦ, Електронски Делови Тежина : 23g Пакет Содржина : 5 x Серво Продолжување Cable3 иглички РК серво продолжување кабелот најчесто се користи за РК Автомобил, авион и хеликоптер серво конекција или приемник конекција.Одговара за Futaba и JR приемник2 поставува Завртки / ОревиИме На Производ : Серво Продолжување КабелТип : Машки да се Женски; Жица Должина : 28.5 cm / 11.2Материјал : ПВЦ, Електронски ДеловиТежина : 23gПакет Содржина : 5 x Серво Продолжување КабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

2 елемента 2 М (7 фута) USB кабел forBarCode Скенер Symbol LS2208AP LS1203 LS4208 LS4278 DS6707 DS6708, може да замени кабел RS232 PS/2

26.00 -8 % BGN 24.00

2 парчиња 2 M(7ft) USB Кабел for Bar Code Скенер Симбол LS2208 AP LS1203 LS4208 LS4278 DS6707 DS6708,Може да го Замени RS232 PS / 2 Кабел по Заврши Settings Внимание : Ова е USB интерфејс, НЕ PS / 2, НИТУ RS232 Кабел...

PC Printer Blue 5M 16.4 Ft USB 2.0 Male to Female Extension Cable

BGN 5.97

Име на производ : USB 2.0 Печатач КабелТип : USB 2.0 Машки да се ЖенскиДолжина : 5 M / Ft 16.4Боја : Сина;Тежина : 149gПакет : 1 x USB 2.0 Печатач Кабел * КОМПЈУТЕР Печатач Сина 5 M 16.4 Ft USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Кабел* Тоа ти овозможува да го продолжи растојанието помеѓу вашиот USB уред и вашиот USB хаб или компјутер.* Користи за да се поврзете персонални компјутери со принтери, скенери, глувче, тастатура, надворешен тврд диск, дигитална камера, веб камера и повеќе.Топло Информации1...

1Pcs 000979009E 2meters Seat Quadlock, MQS Reparaturleitung Kabel Car ECU Repair Тел за VW, Audi, Skoda Golf, Passat, neu

BGN 1.68

Опис : Нови Оригинал : Ауди "ФОЛКСВАГЕН" Седиште, "Шкода" Поправка Жица ВИСТИНСКИПроизводител : Audi / Фолксваген / Седиште / "Шкода"Состојба : 100% СОСЕМА НОВДел Број : 000979009 Eжица 000 979 009 E

3.3 FT IEC 3P Plug to 2P Kettle Female Power Extension Cable C14-C7 PC to Monitor 1M ,1 бр.

BGN 4.32

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C14C7 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 125250v Боја : Црна Кабел Должина : 3.3 ft(1m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

Кабел адаптер за захранване на ЕС, включете IEC 320 C14 към Европейския 2pin женския кабел за захранване на UPS PDU

14.38 -17 % BGN 12.00

ЕУ Адаптер Мозок , IEC 320 C14 Машки Приклучок кон Европската 2 Pin Женската Моќ Кабел За ПРОЗОРЦИ PDUIEC 320 C14 Машки да Европските 2 pin женскиЦелосна должина : Околу 30cmПакет : 1 PCS Кабел

100шт САЩ Американски захранващ кабел 3 Зубец IEC C13 удължителен кабел за захранване 1.5 м 5 фута 18AWG 0.75 mm за ac адаптери PC компютър захранващ Блок

BGN 488.00

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

Висококачествен кабел за удължаване на C13-С20 ,6 фута C13 Female To С20 Male PDU Extension Cord C13-С20 Cord

BGN 10.72

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C13C20 PDU Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : кислородfree) бакарна Жица core материјал : бакар Жица со дијаметар : 3*1.5 mm⊃2; Напон : 250v излезниот приклучок спецификација : C13(10 A)C20(16 A) Боја : Црна Кабел Должина : 6 FT(1.8 m) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

1.5 m IEC C13 кана за Европейския 2 пинов кръгъл AC Plug EU захранващ кабел полето кабел PC

BGN 6.72

ЕУ Plug IEC C13 кои се користат уреди како што се ac адаптери, дигитални камери, camcorders, монитори, принтери, Директен ТВ и повеќе!Кабли доаѓа со вградена осигурач.Овој кабел е сосема новКабел lenght : 1.5 M (5 FT)пакет вклучувајќи : 1pc ЕУ Plug моќ кабел

CY 300 см САЩ Outlet Power Saver Extension Cord кабел 2-Зубец 2 гнезда за Nema 1-15П to Nema 1-15R,1 бр.

BGN 4.64

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот 115 R115 R300 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 2*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 10 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 10ft(3m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

Безплатна доставка за съвместимост за OHMEDA 3.5 MALE to SKIN TEMPERATURE SENSOR датчик за температура на Монитора на пациента сензор сонда

52.61 -16 % BGN 44.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За OHMEDA 3.5 МАШКИ ДА КОЖА СЕНЗОР на ТЕМПЕРАТУРА на Температурна Сонда Пациент Монитор Сонда Сензор ИМЕ : Ова е OHMEDA КОЖАТА ТЕМПЕРАТУРАТА на КАБЕЛОТ ПАЦИЕНТОТ се СЛЕДИПВЦ МАТЕРИЈАЛКабел lenth е 3.0 Метар

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.