• Новинка
чисто нов и оригинален интерфейсния кабел CS1W-CN114 OMRON

чисто нов и оригинален интерфейсния кабел CS1W-CN114 OMRON

резултат:
BGN 136.00

Брой продукти
Налично


100% Нови и оригинални CS1 W-CN114 OMRON Интерфејс кабел
ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ .
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Подробности

Приложение:
Работна обувки
Номер На Модела:
CS1W-CN114
is_customized:
Yes
Тип:
Ниско Напрежение
Изолационен Материал:
.
Материал Проводник:
.
Яке:
.

Избор на купувачи

1.5 m IEC C13 кана за Европейския 2 пинов кръгъл AC Plug EU захранващ кабел полето кабел PC

BGN 6.72

ЕУ Plug IEC C13 кои се користат уреди како што се ac адаптери, дигитални камери, camcorders, монитори, принтери, Директен ТВ и повеќе!Кабли доаѓа со вградена осигурач.Овој кабел е сосема новКабел lenght : 1.5 M (5 FT)пакет вклучувајќи : 1pc ЕУ Plug моќ кабел

5ft C5 Cloverleaf Lead to EU 2 Pin AC Plug EU Power Кабел Lead Cord PC Монитор

BGN 6.72

ЕУ Plug да Mikery Глувчето C7 кои се користат уреди како што се ac адаптери, дигитални камери, camcorders, монитори, принтери, Директен ТВ и повеќе!Кабли доаѓа со вградена осигурач.Овој кабел е сосема новКабел lenght : 1.5 M (5 FT)пакет вклучувајќи : 1pc ЕУ Plug моќ кабел

Безплатна доставка за съвместимост за OHMEDA 3.5 MALE to SKIN TEMPERATURE SENSOR датчик за температура на Монитора на пациента сензор сонда

52.61 -16 % BGN 44.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За OHMEDA 3.5 МАШКИ ДА КОЖА СЕНЗОР на ТЕМПЕРАТУРА на Температурна Сонда Пациент Монитор Сонда Сензор ИМЕ : Ова е OHMEDA КОЖАТА ТЕМПЕРАТУРАТА на КАБЕЛОТ ПАЦИЕНТОТ се СЛЕДИПВЦ МАТЕРИЈАЛКабел lenth е 3.0 Метар

Безплатна доставка на 10 м кабел 50 / бр водоустойчив DS18B20 неръждаема стомана инкапсулированный датчик за температура 18B20 10 метра

590.40 -5 % BGN 561.00

Водоотпорен нерѓосувачки челик куќишта сензор на температура (DS18 B20 10m)Ова е електронски термометар кој има висока точност над широк опсег (точни да ±0.5°C во текот на опсег од 10°C до +85°C)...

PCI-E 4X слот Странично Card Разширение гъвкав-гъвкав кабел за преместване

BGN 4.66

Нема возачот е потребно Кабел не поддржува топла swappable PCI слотот за лемење со нормален IDE лента кабел Идеална за мали компјутер и од серверот случај, како 1 U и 2 U rackmount шасија...

2860 точка на комуникацията беспаянная прототипи такса включително скок

BGN 20.22

Тие им овозможуваат на електронски компоненти да бидат меѓусебно поврзани во речиси бесконечен број начини се здружија заедно за да се произведе работи кола...

2 елемента добър пятицветный мед 4 мм аудио банан щекер с кабел 1 м 14AWG, 2.0 пл, 32A 30VAC-60VDC, суперпозиционный включете Безплатна доставка

20.59 -8 % BGN 19.00

2 парчиња Добра пет боја бакар 4mm аудио банана приклучок со 1 M кабел 14 AWG,2.0 квадратни, 32 A 30 VAC60 VDC,superposition приклучокВе молиме кажете ни бојата што сакате,или на друго место го испрати по случаен избор

Кабел адаптер за захранване на ЕС, включете IEC 320 C14 към Европейския 2pin женския кабел за захранване на UPS PDU

14.38 -17 % BGN 12.00

ЕУ Адаптер Мозок , IEC 320 C14 Машки Приклучок кон Европската 2 Pin Женската Моќ Кабел За ПРОЗОРЦИ PDUIEC 320 C14 Машки да Европските 2 pin женскиЦелосна должина : Околу 30cmПакет : 1 PCS Кабел

5 бр. / лот RG405 1 м полужесткий удължител опашка изолационен кабел с FEP синьо яке Безплатна доставка

BGN 40.00

1 M RG405 Semiflexible Pigtail Продолжување Изолација Кабел со FEP сина јакнаСпецификација : Име на Производ : Мека RG405 Кабел Со Сина Јакна Должина : 1 M Кабел : RG405 дијаметар на кабелот е за 2.2 MM Висок qualit yПакет : 5pcs / многу X 1 M RG405 КабелPS : Овие слики се прикажуваат на изглед само како примерок.Pls контактирајте со нас ако ви треба други должина пред да направите нарачка!

100шт САЩ Американски захранващ кабел 3 Зубец IEC C13 удължителен кабел за захранване 1.5 м 5 фута 18AWG 0.75 mm за ac адаптери PC компютър захранващ Блок

BGN 488.00

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

високо качество на 200 бр./лот 200 мм и 12-пинов стъпка 0,5 mm бутона на захранването лентов кабел за DV9000 DV6000 series AWM 20624

63.20 -19 % BGN 51.00

БРЕНД НОВИ за замена висок квалитет на Кабел.Замена на оштетени моќ кабел на вашиот лаптоп.• Компатибилна со Моделот : за DV2000 DV6000 DV9000 Серија• Кабел Спецификации : 12 игли , 200mm должина , 0.5 mm теренот• Пакет се Вклучени : 200 PCS X Копчето Лента КабелИмаме голем број на слични производи трговија на големо, ако сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас.

Автомобилна камера за обратно виждане line 4 core 4P male line car image заден удължител

BGN 7.98

Автомобилот наназад камера линија 4 основни 4 P машката линија автомобил слика задните продолжување кабелЖица тип : 4 P машки 4 основни жица Жица големина : OD : 3.0 ± 0.01 (7 / 0.1 + 3 / 0.12) КАКО OD : 3.0 MM Жица должина : 2 метри Plug спецификации : 4 P машки Plug Боја : Црна Жица Боја : Црна Жица надвор Јзу : PVC заштита на животната средина материјали Количина : 1 парче

5 Бр Дистанционно Управление, Серво, Удължител За Кабел Кабел

BGN 1.94

Име на производ : Серво Продолжување Кабел Тип : Машки да се Женски; Жица Должина : 28.5 cm / 11.2" Материјал : ПВЦ, Електронски Делови Тежина : 23g Пакет Содржина : 5 x Серво Продолжување Cable3 иглички РК серво продолжување кабелот најчесто се користи за РК Автомобил, авион и хеликоптер серво конекција или приемник конекција.Одговара за Futaba и JR приемник2 поставува Завртки / ОревиИме На Производ : Серво Продолжување КабелТип : Машки да се Женски; Жица Должина : 28.5 cm / 11.2Материјал : ПВЦ, Електронски ДеловиТежина : 23gПакет Содржина : 5 x Серво Продолжување КабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Безплатна доставка на 5 бр./лот 1 м коаксиален радиочестотни кабели RG402 мека косичка удължител изолационен кабел с FEP синьо яке

BGN 44.26

1 M Коаксијален АНТЕНСКИ кабел RG402 Мека Pigtail Продолжување Изолација Кабел со FEP сина јакнаСпецификација : Име на Производ : Мека RG402 Кабел Со Сина Јакна Должина : 1 M Кабел : RG402 дијаметар на кабелот е за 3.58 MM Висок qualit yПакет : 5pcs / многу X 1 M RG402 КабелPS : Овие слики се прикажуваат на изглед само како примерок.Pls контактирајте со нас ако ви треба други должина пред да направите нарачка!

2017 съвместимост за Philips HP / 12Pin MP20 / 30 / VM6 Монитор пациента ЕКГ кабел One Piece 3 Leadwire, монитор кабел Snap End IEC. TPU

42.03 -14 % BGN 36.00

Опис На Производот : 2017 Компатибилен за Филипс / HP 12 Pin MP20 / 30 / 40,VM6,VM8 Пациентот се Следи ЕКГКабел Едно Парче 3 Leadwire, Следење на Кабел Snap Крајот IEC.TPU

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.