• Новинка
925 сребро Crystal Звезда пръстени за жени регулируем пръстен мода, стерлинги сребърни бижута проста декларация бижута

925 сребро Crystal Звезда пръстени за жени регулируем пръстен мода, стерлинги сребърни бижута проста декларация бижута

резултат:
BGN 7.42
BGN 6.00 -19 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
Жени
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
jz184
Формамодел:
Звезда
Случай:
Парти
търговска марка:
Тенжшунжу
is_customized:
Yes
Материал:
Сребро проба 925
Широчина На Повърхността:
като на снимката
Функция:
Пръстени

Избор на купувачи

голяма перлена пръстен модерен пръстен за жени и момичета, пръстен от неръждаема стомана

3.04 -1 % BGN 3.00

голема бисер прстен мода прстен за жените и девојка од не ' рѓосувачки челик прстенПакување & ИспоракаПакување Детали : индивидуални поли торба со хартија етикета или како вашето барањеИспорака Детална : 1~3 дневна· накит Тип : прстени· Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)· Бренд Име : pacificgoddess· Број на модел : GNE0001· прстените Тип : прстени· Накит Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик· Главниот Камен : Циркони· Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба· Пол : Децата, Унисекс, Жените· Накит име : 2016 година модерен злато циркон ѓердани накит· Извоз Искуство : Над 10 години· боја : бело злато, 18k злато, злато се зголеми· ОЕМ : да· поставување : CNC поставување,· боја се одржи време : над 5 години· Сертификација : ROHS, SGS, CE, Б.В.· Позлата : IP&PVD позлата· Испорака метод : DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ / EMS / КИНА ПОСТ MAIL2016 година модерен злато ѓердани циркон накит описДизајнпрстени тежина2g 25gРутински пакетубаво кутија пакетглавен материјал316 L не ' Рѓосувачки челикполирањевисок квалитет на полирањепозлата бојароуз злато / 18k злато / оригиналната бојапозлата начинIP&PVD позлата, Кина најдобри electroplatingпозлата задржи временад пет години, Дури и подолгоЕколошки КарактеристикиНиту Избледи, се Оксидира, ' Рѓа или Алергија (Никел и Олово бесплатно)ПолУнисексПрстен големина информации : тука имате Повеќетука имате ПовеќеНазад Кон pacificegoddess бренд магазин ќе најдетеизненадувањеПовратни информации и Услуга Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Мъжки женски реколта черни 925 сребро римски цифри Spinner пръстен група бижута 9.5 мм, размер 7 8 9 10 10.5

BGN 39.84

Точка ИмеАдвокатско Женска Гроздобер Црна 925 Фунта Сребрени Римски Numerals Фабрика Прстен Бенд Накит 9.5 mm Големина 7 8 9 10 10.5Клучни зборовиРимската Numerals Прстен,Сребрени Римски Numberals Прстен,Фабрика Прстен,итн.Количина1 парчеМатеријал925 Sterling SilverШирина9.5 mmЗабелешки5% попуст за 3 парчиња

MOONROCY Безплатна доставка кубичен цирконий сребърен цвят бижута на Crystal двойка пръстени, годежни пръстени за жени и мъже, подарък

10.06 -11 % BGN 9.00

Женски Големина : 5.5, 6.5, 8, 9 ;Машки Големина : 5.5, 6.5, 8, 9, 10, 11.кога ќе нарачате, ве молиме оставете големината,ви Благодариме!

Невероятна гама цветове червен гранат сребро щампован 925 жени размера на пръстен 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0828

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина 5 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

1бр горещи продажба на модни два листа форми на отваряне на Crystal двойка отворени регулируеми пръстени цвят на злато, сребро пръстен

BGN 0.40

Материјал : АлуминиумскиГолемина : внатре дијаметар околу 1.6 см ПрилагодливиБоја : Злато,Сребро.Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Усвояването на шампанско Морганит Бял КАМЪК, сребро щампован 925 дамски бижута размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0766

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз & Morganite Главниот Бела Боја & Шампањ Тежина 6 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Ослепително бял КАМЪК, сребро щампован 925 дамска мода пръстен размер 6 / 7 / 8 / 9 R0819

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главната Боја Бела Тежина 4.7 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Необичайни шампанско Морганит сребро щампован 925 жени мода пръстен размер 6 / 7 / 8 / 9 R0807

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Morganite Главната Боја на Шампањ Тежина 3.9 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

10шт EcooLin бижута многоцветен карнеол ахат жени, момичета фини пръстени са много смесени цветове губим пакети LR4021

9.12 -23 % BGN 7.00

Тип различно обоени ахат Прстени Материјал ахат Количество 10 компјутери / многу Големина НАС ГОЛЕМИНА 5 9.75# Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 2448 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл...

JEXXI цената на едро на жената сватба сватбени бижута 925 сребърни пръстени за пръстите на мозайка луксозен син Циркон женски Bague

4.96 -40 % BGN 3.00

925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени Додаток Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема НовСребрен Накит

Модерен лилав кубичен цирконий Бял КАМЪК, сребро щампа 925 дамска мода размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 Р0799

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз & Аметист Главниот Бела Боја & Пурпурна Тежина 6 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Великолепното шампанско Морганит сребро щампован 925 дамски бижута размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0781

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Morganite Главната Боја на Шампањ Тежина 4.4 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Продажба на едро на бижута микс много стари брачни халки кухи модел черен ААА цвят на сребърни пръстени за мъже

4.48 -33 % BGN 3.00

ПРОИЗВОД НАСТАВАHight Квалитет Гроздобер Злато Позлатен Накит Мода Ретро Кристал Цвет Прстени За ЖениБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Бохемија Прстени Главниот Камен : ААА Смола + Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Роза Злато Сребро 18 K Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бело Злато позлатен...

Ценен червен гранат сребро щампован 925 дамска мода пръстен размер 5 / 6 / 7 / 8 / 9 Р0814

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Гранат Главната Боја Црвена Тежина 4.3 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.