• Новинка
Giemi просто откритие отрегулированные пръстени микро проправи ясно CZ Циркон Кристал двоен кръг пръстен за жени сребро 925 бижута

Giemi просто откритие отрегулированные пръстени микро проправи ясно CZ Циркон Кристал двоен кръг пръстен за жени сребро 925 бижута

резултат:
BGN 4.88
BGN 3.00 -39 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
Жени
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Номер На Модела:
J73101
търговска марка:
Гиеми
Функция:
n
Съвместимост:
n

Избор на купувачи

голяма перлена пръстен модерен пръстен за жени и момичета, пръстен от неръждаема стомана

3.04 -1 % BGN 3.00

голема бисер прстен мода прстен за жените и девојка од не ' рѓосувачки челик прстенПакување & ИспоракаПакување Детали : индивидуални поли торба со хартија етикета или како вашето барањеИспорака Детална : 1~3 дневна· накит Тип : прстени· Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)· Бренд Име : pacificgoddess· Број на модел : GNE0001· прстените Тип : прстени· Накит Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик· Главниот Камен : Циркони· Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба· Пол : Децата, Унисекс, Жените· Накит име : 2016 година модерен злато циркон ѓердани накит· Извоз Искуство : Над 10 години· боја : бело злато, 18k злато, злато се зголеми· ОЕМ : да· поставување : CNC поставување,· боја се одржи време : над 5 години· Сертификација : ROHS, SGS, CE, Б.В.· Позлата : IP&PVD позлата· Испорака метод : DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ / EMS / КИНА ПОСТ MAIL2016 година модерен злато ѓердани циркон накит описДизајнпрстени тежина2g 25gРутински пакетубаво кутија пакетглавен материјал316 L не ' Рѓосувачки челикполирањевисок квалитет на полирањепозлата бојароуз злато / 18k злато / оригиналната бојапозлата начинIP&PVD позлата, Кина најдобри electroplatingпозлата задржи временад пет години, Дури и подолгоЕколошки КарактеристикиНиту Избледи, се Оксидира, ' Рѓа или Алергија (Никел и Олово бесплатно)ПолУнисексПрстен големина информации : тука имате Повеќетука имате ПовеќеНазад Кон pacificegoddess бренд магазин ќе најдетеизненадувањеПовратни информации и Услуга Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Страхотно розово кубичен цирконий Сребърен печат 925 жени мода пръстен размер 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0810

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главниот Розова Боја Тежина 4.3 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Елегантен бял CZ Silver печат 925 размер на женски халки 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0825

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главната Боја Бела Тежина 5 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Продажба на едро на бижута микс много стари брачни халки кухи модел черен ААА цвят на сребърни пръстени за мъже

4.48 -33 % BGN 3.00

ПРОИЗВОД НАСТАВАHight Квалитет Гроздобер Злато Позлатен Накит Мода Ретро Кристал Цвет Прстени За ЖениБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Бохемија Прстени Главниот Камен : ААА Смола + Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Роза Злато Сребро 18 K Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бело Злато позлатен...

Ослепително бял КАМЪК, сребро щампован 925 дамска мода пръстен размер 6 / 7 / 8 / 9 R0819

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главната Боја Бела Тежина 4.7 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Boniskiss 10 мм и високо качество на мъжки пръстени рок пънк пръстени с кабелна тел черен пръстен от неръждаема стомана за мъже, бижута Anelli Uomo

13.68 -27 % BGN 10.00

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries...

Великолепното шампанско Морганит сребро щампован 925 дамски бижута размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0781

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Morganite Главната Боја на Шампањ Тежина 4.4 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Приказно кръгли бели огнени опали бижута сребро 925 проба модерен скъпоценни камъни дамски парти Jewelrys Us Size SF1022

28.72 -37 % BGN 18.00

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Мода Annersary сватба сватбени пръстени за жени бяло злато CZ Crystal 925 сребро пръстен бижута дамски бижута подаръци

5.09 -41 % BGN 3.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Неръждаема стомана, стари сиви прости куршуми печат пръстен група за мъже съпруга на бащата на Валентин

12.78 -53 % BGN 6.00

*Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик ,високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing Големина : НИ стандард ,други земји референтна големина на конверзија табели Совршен за сите прилики : годишнина, ангажирање, партија, состанок, датира, свадба, секојдневно носење, итн Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот...

BEIER страхотен мотоциклет колоездач огън човек от неръждаема стомана пламък череп класически пръстен бижута на Едро на евтини цени BR8-315

BGN 5.89

КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот Прстен ГолеминаНајважниот фактор при купување на било прстен, е правејќи се дека тоа се вклопува BEIER НАКИТ ви обезбедува со најстариот сеопфатен начин, (можеби единствениот начин) за да се измери вашиот прст...

XUBCHC 12 Silver + 8 Black Free Shipping 2 Color Цинк Alloy Metal Gold Silver Double Ring For Women/Men Fashion Set бижута

23.81 -8 % BGN 22.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамЗабелешка : Цената е за 20 компјутери (12 Сребро + 8 Црна)Големина : Сребро & Црна 1.6*3.5*2.1 cm( Прирачник за грешка при мерење е 10.5 cm )Ние секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!ве молиме Овозможи боја разликите во различни камерата и светлината.Ние ќе процесот на нарачка во рок од 23 дена, по плаќање на успехContat нас, ако имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации...

Нова игра Неизследвана 4: A Thief'Drake ' s End сплав пръстен cosplay аксесоари метална висулка мъжка мода бижута 6k28

4.16 -28 % BGN 3.00

Нова Игра Неизследвани 4 : Крадец Крајот Дрејк Легура Прстен Cosplay Додатоци Метал Pendant Мода Човек Накит 6k28ПРОИЗВОД на Профилот : [Боја] : сребро.[Size] : 10[Тежина] : 13 g[Материјал] : Алуминиумски[Состојба] : 100% сосема новПРОИЗВОД Фотографии : S hippingВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

lingmei търговия на Едро мода жените Принцеса розово и бяло AAA кубичен цирконий сребърен пръстен размер 6 7 8 9 10 sweet love стил на бижута

7.98 -50 % BGN 4.00

L owest цена на пазарот со ист квалитет Drop Shipping!!!Ако сакате да се купи промет на големо со производи од нас,ве молиме контактирајте со нас...

JEXXI мода 925 сребро, бижута, модни годежни пръстени с много кристали за жени годежен пръстен размер 6/7/8/9/10

25.39 -33 % BGN 17.00

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.