• Новинка
голяма перлена пръстен модерен пръстен за жени и момичета, пръстен от неръждаема стомана

голяма перлена пръстен модерен пръстен за жени и момичета, пръстен от неръждаема стомана

резултат:
BGN 3.04
BGN 3.00 -1 %

Брой продукти
Налично


голема бисер прстен мода прстен за жените и девојка од не ' рѓосувачки челик прстен
Пакување & Испорака
Пакување Детали :
индивидуални поли торба со хартија етикета или како вашето барање
Испорака Детална :
1~3 дневна
· накит Тип : прстени
· Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)
· Бренд Име : pacificgoddess
· Број на модел : GNE0001
· прстените Тип : прстени
· Накит Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик
· Главниот Камен : Циркони
· Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
· Пол : Децата, Унисекс, Жените
· Накит име : 2016 година модерен злато циркон ѓердани накит
· Извоз Искуство : Над 10 години
· боја : бело злато, 18k злато, злато се зголеми
· ОЕМ : да
· поставување : CNC поставување,
· боја се одржи време : над 5 години
· Сертификација : ROHS, SGS, CE, Б.В.
· Позлата : IP&PVD позлата
· Испорака метод : DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ / EMS/КИНА ПОСТ MAIL
2016 година модерен злато ѓердани циркон накит опис
Дизајн
прстени тежина
2g - 25g
Рутински пакет
убаво кутија пакет
главен материјал
316 L не ' Рѓосувачки челик
полирање
висок квалитет на полирање
позлата боја
роуз злато/18k злато /оригиналната боја
позлата начин
IP&PVD позлата, Кина најдобри electroplating
позлата задржи време
над пет години, Дури и подолго
Еколошки Карактеристики
Ниту Избледи, се Оксидира, ' Рѓа или Алергија (Никел и Олово бесплатно)
Пол
Унисекс
Прстен големина информации :
тука имате Повеќе
тука имате Повеќе
Назад Кон pacificegoddess бренд магазин ќе најдете
изненадување
Повратни информации и Услуга Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. кога ќе го примите објект Ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте со нас првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации надеж задржи во допир едни со други за долго долго време

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Формамодел:
Сърце
Пол:
Унисекс
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
is_customized:
No
Материал:
Кубичен Цирконий
Номер На Модела:
GNE180035710
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Широчина На Повърхността:
2мм
търговска марка:
Пацифическая богиня
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Функция:
Модерен
Материал:
Титановая стомана
Дължина:
50cm

Избор на купувачи

Свети шампанско Морганит Бял КАМЪК, сребро щампован 925 дамски бижута размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0794

9.58 -37 % BGN 6.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Morganite & Топаз Главната Боја на Шампањ & Бела Тежина 5.9 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

MOONROCY Безплатна доставка кубичен цирконий сребърен цвят бижута на Crystal двойка пръстени, годежни пръстени за жени и мъже, подарък

10.06 -11 % BGN 9.00

Женски Големина : 5.5, 6.5, 8, 9 ;Машки Големина : 5.5, 6.5, 8, 9, 10, 11.кога ќе нарачате, ве молиме оставете големината,ви Благодариме!

Магически многоцветен червен гранат сребро щампа 925 размер на женски халки 6 / 7 / 8 / 9 R0896

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина 7.1 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Идеален лилаво кубичен цирконий сребро щампован 925 дамска мода пръстен размер 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0812

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Аметист Главниот Виолетова Боја Тежина 4.3 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

JEXXI Октомври Нов светло жълто и розово crystal пръстени 925 сребро годежни пръстени за жените, супер нежен пръст пръстен

9.81 -39 % BGN 6.00

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JUJIE Vintage Bark Rings For Women 2018 Fashion Wedding Simple Ring For Mann Adjustable Ring Plant Jewelry Dropshipping

7.98 -25 % BGN 6.00

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни име и презиме, и вашата улица и куќа број и стан број, затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно...

Newshe 2 Ct Кръг Cut Pink CZ Solid 925 сребро 3 бр Halo годежен пръстен комплекти романтични бижута за жени

39.98 -10 % BGN 36.00

Жените е убава фигура 3 дел ААА одделение кубни циркони свадба сет.Направена од 925 Фунта Сребро.Прстен карактеристики ангажман прстен со 6.5 mm круг намали Розова Циркони центар камен опкружен со 59 помал круг Бели камења.Појавување на бендот карактеристики 38 појавување ААА CZ круг Розова камења...

Галантен небето синьо кубичен цирконий Сребърна щампа размер на женски пръстен проба 925 6 / 7 / 8 / 9 Р0892

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главната Боја на Небото Сино Тежина 7.1 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Гореща 2018 Мода перли от зелен скъпоценен камък, пръстен златист цвят реколта голям crystal красива жена пръстена аксесоари

19.20 -17 % BGN 16.00

Топла 2018 Моден бисер Зелени Дијамант Прстен Златна Боја гроздобер голема Кристал Убава Жена прстени Додатоци

Великолепното шампанско Морганит сребро щампован 925 дамски бижута размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0781

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Morganite Главната Боја на Шампањ Тежина 4.4 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Елегантен червен гранат сребро штампованное 925 дамска мода размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0802

12.78 -37 % BGN 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Гранат Главната Боја Црвена Тежина 3.9 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

HanCheng Мода Гама Цветове Черен Вятър Метална Жица Занаят Е Голям, С Овална Камък Ръчно Изработени Пръстен Crystal Пръстени За Жени, Бижута Скъпоценен Камък Bijoux

13.94 -35 % BGN 9.00

Han Cheng Мода Мулти Боја Црна Правец На Метална Жица Занает Голем Овален Камен Рачно Изработени Прстен Кристал Прстени За Жените Накит Гем Bijoux

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.