• Новинка
пролет есен нови дамски възли жилетки дамски дълги твърди пуловери са кухи, с качулка, шал за дамите, плюс размера на тънък kl0440

пролет есен нови дамски възли жилетки дамски дълги твърди пуловери са кухи, с качулка, шал за дамите, плюс размера на тънък kl0440

резултат:
BGN 59.38
BGN 31.00 -48 %

Брой продукти
Налично

пролет, есен нови жените плетени cardigans жените долго солидна џемпери шупливи маскирани shawl за дами плус големина тенка kl0440
Ве молиме имајте во предвид дека оваа големина е помала 1-2 големина од вообичаеното, кога да нарачате, ве молиме обратете се до големина на табелата .Ви благодариме!
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 82-84 71 53 35 M 86-88 72 54 36 L 90-92 72 55 37 XL 94-96 73 56 38 2 XL 98-100 74 57 39 3 XL 102-104 75 58 40
Поради различни начини на мерење, Pls дозволете 1-3 cm разлика !!
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Техника:
Компютърна Задължителен
Яка:
Затворен
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Джобове
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Памук, Ацетат
Тип Елемент:
Жилетки
Дебелина на:
Тънък
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
Състав На Материала:
вязаный памук, ацетат
Номер На Модела:
kl0440

Избор на купувачи

YAGENZ голям е размерът на жените да плета пуловер пуловер дълги върховете V яка свободни пролет есен жената рокля ръкав прилеп плътен цвят плета 794

79.84 -49 % BGN 41.00

КРПА ГОЛЕМИНА Големина(см) ракав должина(cm) Dresss Рамо Должина ширина Биста XL / 8088 / 98 2 XL / 8189 / 108 3 XL / 8290 / 120 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Нова зима на топло пуловер, мъжки ежедневни метросексуалните мъжки пуловери О-образно деколте sstriped пуловер кръст украсяват Азия размер S-XXL

57.10 -40 % BGN 34.00

Нови зимски се задржи топло Џемпер мажите'scasual Metrosexual мажите pullovers Овратот sstriped џемпер црисскрос ги красат голема големина SXXL

Есента И Зимата Нова Дама Висока Яка Дъждобран Шал На Жената Прилеп Ръкав Ресни Нередовни Пискюл Пончо Пуловер Пуловер

51.58 -24 % BGN 39.00

Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!(1cm=0.39 инчи)Информации За ПроизводотГолеминаРамоБистаSleeveДолжинаЕдна S izeНеограничен број на108cm65cm75смодговараат за 4070kg

2018 Нов Топ Продажби Пролет Жена Пуловер Върховете Мода Вязаный Дълъг Ръкав V-Образно Деколте Твърди Свободни Размери Ежедневни Жена Жилетка Пуловер

26.64 -29 % BGN 19.00

Купувачот се Покаже од Itao : https : / / ru.itao.com / item / 10002022166481За повеќе убави стилови ,ве молиме посетете ја нашата продавница :

2017 нов жилетка жените пролет есен дълга жилетка дама вълнен материал свободен пуловер за дамски връхни дрехи палто с джобове

144.00 -80 % BGN 29.00

S Должина 72cm Биста 84 см Ракави Должина 56 cm За губење на 40 кг45 kg M Должина од 74 см Биста 88 см Ракави Должина 57 см За губење на 45 kg50 kg L Должина од 76 cm Биста 92 см Ракави Должина 58 cm За тежина од 50 kg55 кг XL Должината 77 cm Биста 96 см Ракави Должина 59 см За губење на 55 кг60 kg XXL Должината 78 см Биста 100 см Ракави Должина од 60 цм За тежина 60 кг65 кг XXXL Должина од 79 цм Биста 104 см Ракави Должина 61 см За губење на 65 kg70 kg 4 XL Должина 80 см Биста 108 см Ракави Должина 62 cm За тежина од 70 kg75 кг над димензии се cm...

AIRGRACIAS горещи продажба на мъжка мода тънки вълнени възли пуловери с високо качество, мъжки ежедневни пуловери с бродерия животни размер M-XXXL

63.95 -36 % BGN 41.00

Совети : 1.Нашата големина е Азија големина , па може да помала од големината во вашата земја Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата внимателно тогаш може да се направи вистинскиот избор...

Дамски пуловер пуловер с дълъг ръкав жълто мода вязаный Пролет ежедневни нов пристигане пуловери върховете дамски трикотаж на горно облекло

31.15 -29 % BGN 22.00

Ние ќе испорака на нарачката во рок од 3 дена по примање.Тоа обично ќе се земе од 37 работни дена да пристигне Ако изберете ЕМС или други Expres sТоа обично ќе се земе 2060 работни дена да пристигне ако изберете Кина пост mail...

Нов Вязаный Пуловер, Поло С Дълъг Ръкав, Пуловери Човек Есен Зима Плътен Червен Цвят Сив Черен Пуловер Slim Fit Пуловери Мъжки

38.16 -29 % BGN 27.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот И Evalaution1.Општи Бесплатен Превозот на Производи Од Кина Пост Воздух Mail Превозот и EПакет2.Во врска со вратени стоки и тарифи купувачи треба да носат за Да се намали купувачи да го плати царинските давачки, сите Ние стоката е декларирана вредност под 20 САД долари и е Подароци3.Секое од наведените предмети се проверува пред испорака Ако ја прими стоката имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни4.За логистика, Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо откако ќе се плати Обично 2 to7 дена Превозот време за 1560 дена Од Кина Според различни земји, во различни времиња за Време на превозот време ќе биде продолжено активности на Ali Express препорачуваме шопинг однапред5 Сите стоки вистински фотографии Мало боја разликата не може да се избегне Големина на табела рака мерења грешка 1~3 CM нормалниот опсег[xlmodel][производи][45474] Нова Мода[xlmodel][производи][45475] Топла Продажба

Есен-зима вълна о-образно деколте поло Дамски пуловери женски пуловер с дълъг ръкав jumper бял черен сив възли пуловери

31.68 -37 % BGN 20.00

Есен, Зима Волна овратот Turtleneck Жените Џемпери Женски Џемпер Долг Ракав Скокач Бела Црна, Сива Плетени pulloversСовети : Драг пријател, овој џемпер е погодна за Русија големина 40 / 42 / 44 / 46...

Европа и Съединените Щати зима нов участък от високо яката обрат пуловер без мазнини тънък вязаный пуловер с дълги ръкави TB

66.40 -31 % BGN 46.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина на Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 36 14.17 90 35.43 82 32.28 56 22.05 M 37 14.57 93 36.61 84 33.07 57 22.44 L 38 14.96 96 37.80 86 33.86 58 22.83 XL 39 15.35 99 38.98 88 34.65 59 23.23 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење.

Плюс размер пролет есен с качулка корейски пуловер жени вязаный жилетка Femme 2018 нови дамски пуловери с дълги ръкави crop top Z391

159.97 -47 % BGN 85.00

големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип Сите код 100125 69 44 52 Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 јас nchesPls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Ladychili Жените Зимата Е Мек Пуловер Вязаный Сладък Котка Pattern Пуловер O Врата Тъмно Синьо Кратък Пуловер Пролет Есен Пуловер S70

26.40 -5 % BGN 25.00

Ladychili Жените Зимска Мека Џемпер Плетени Симпатична Мачка Шема PulloverО Вратот Сина Краток Џемпер Пролет, Есен Џемпер S70Боја : СинаГолемина : една големина,должина 65cm,ракав 55cm,градите 110cmЗа Сезона : пролет, есенРамо(cm) Биста(cm) Врат Должина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) една големина 110 65 55 ИМАЈТЕ на ум 1 : 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен ЗАБЕЛЕШКА 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings ЗАБЕЛЕШКА 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување1...

Нов 2017 пролет-есен-зима Дамски блузи и пуловери поло вязаный пуловер на горно облекло пуловер върховете вязаный кашмир

BGN 30.03

Нови 2017 Пролет ЕсенЗима Жените Џемпери и Pullovers Turtleneck Плетени Џемпер Outerwear Pullover Блузи, Плетени КашмирПо продажбата на белешки : _____________________________________________________________ Што треба да знаете да се купи...

кашмир жени есен зима рокля със средна дължина, пуловер пуловер вогнутый и изпъкнал плета свободни нисък О-образно деколте S-3XL

BGN 360.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмир.26 S парична казна предивоконкавни и конвексни / p ineapple жито сплетамсодржина>95%за тенок / дебеличкаесен / зима / улицаекстремни мека не осилото чешање на ситеантиpilling, не се фаќаоф, стандардна бојаСтил, лабава широк...

Cakucool нови жени пайети пуловери тънък черен с дълъг ръкав V-образно деколте скок на облегалката секси дрънкулката на партията да плета пуловер пуловер Дама

BGN 35.50

ДИМЕНЗИИ : Бесплатни големина : Биста : 82cm Рамо : 39cm Ракав : 58cm Должина : 50cmмери со раце,може да има 23cm разлики.PS : Sequined џемпери може малку непријатно во гол носи оти на sequins.

2017 зимен пуловер есен шарени Свободен жена пуловер случайни вязаный дамски пуловер пуловер пуловер YP0628

84.67 -49 % BGN 43.00

2017 Зимски Џемпер Есенски Шарени Лабава Женски Џемпер Секојдневен Плетени Џемпер Жените Pullovers Џемпер YP0628Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо S 94 64 66 М 96 65 67 L 100 66 68 XL 102 67 69 ве Молиме Имајте на ум 1...

YAGENZ Пролет жени плетене на пуловер ежедневното дълга козина мода есен жените жилетка плетене на пуловер свободни Женски черни върхове 743

63.84 -48 % BGN 33.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Биста Половината Dresss Должина на ракав Рамо должина ширина Слободни 104108 / 75 42 54 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.