• Новинка
2018 нова мода зима тънък средна дължина на дамски жилетки и палта с дълъг ръкав плетене на пуловер плюс размера на палто

2018 нова мода зима тънък средна дължина на дамски жилетки и палта с дълъг ръкав плетене на пуловер плюс размера на палто

резултат:
BGN 29.97
BGN 24.00 -20 %

Брой продукти
Налично

ГОЛЕМИНА Должина Биста Ракав Рамо М 68 92 52 42 L 70 96 54 44 XL 72 98 56 46 2 XL 74 100 58 48

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Техника:
Компютърна Задължителен
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Джобове
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Модни модели
Материал:
Памук, Полиестер
Тип Елемент:
Жилетки
Дебелина на:
Стандарт
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
Състав На Материала:
Памук, Полиестер
Номер На Модела:
LH059

Избор на купувачи

кашмир жени есен зима рокля със средна дължина, пуловер пуловер вогнутый и изпъкнал плета свободни нисък О-образно деколте S-3XL

BGN 360.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмир.26 S парична казна предивоконкавни и конвексни / p ineapple жито сплетамсодржина>95%за тенок / дебеличкаесен / зима / улицаекстремни мека не осилото чешање на ситеантиpilling, не се фаќаоф, стандардна бојаСтил, лабава широк...

2018 Нов Топ Продажби Пролет Жена Пуловер Върховете Мода Вязаный Дълъг Ръкав V-Образно Деколте Твърди Свободни Размери Ежедневни Жена Жилетка Пуловер

26.64 -29 % BGN 19.00

Купувачот се Покаже од Itao : https : / / ru.itao.com / item / 10002022166481За повеќе убави стилови ,ве молиме посетете ја нашата продавница :

Нова зима на топло пуловер, мъжки ежедневни метросексуалните мъжки пуловери О-образно деколте sstriped пуловер кръст украсяват Азия размер S-XXL

57.10 -40 % BGN 34.00

Нови зимски се задржи топло Џемпер мажите'scasual Metrosexual мажите pullovers Овратот sstriped џемпер црисскрос ги красат голема големина SXXL

Жените дълъг пуловер с качулка, дебел вязаный жилетка пуловер, палто L-5XL плюс размер вълнен пуловер 2017 нов сив

82.11 -23 % BGN 63.00

Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инченголеминабиста Рамо ширинаЏемпер должинаДолжина на ракавL96106cm38.5 cm82cm58cmXL104114cm40cm83cm59cmXXL110120cm41.5 cm84cm60см3 XL116126cm43cm85cm61cm4 XL122132cm44.5 cm86cm62cm5 XL134144cm46cm87cm63cmЗабелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 13cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .

Cakucool нови жени пайети пуловери тънък черен с дълъг ръкав V-образно деколте скок на облегалката секси дрънкулката на партията да плета пуловер пуловер Дама

BGN 35.50

ДИМЕНЗИИ : Бесплатни големина : Биста : 82cm Рамо : 39cm Ракав : 58cm Должина : 50cmмери со раце,може да има 23cm разлики.PS : Sequined џемпери може малку непријатно во гол носи оти на sequins.

Есен-зима вълна о-образно деколте поло Дамски пуловери женски пуловер с дълъг ръкав jumper бял черен сив възли пуловери

31.68 -37 % BGN 20.00

Есен, Зима Волна овратот Turtleneck Жените Џемпери Женски Џемпер Долг Ракав Скокач Бела Црна, Сива Плетени pulloversСовети : Драг пријател, овој џемпер е погодна за Русија големина 40 / 42 / 44 / 46...

2017 Жени смесен цвят поло свободни пуловери страничната сплит с дълъг ръкав вязаный пуловер женски есен зима ежедневни топли върховете

BGN 31.97

детали за производотБесплатни димензии : должина 56~64cm,биста 110cm,ракав 68cm(од јака да ткаенината), таму можеби 2~3cm грешка поради прирачник measurment,ве молиме проверете ја вашата телесна големиназа да бидете сигурни дека големина одговара за вас,ви благодариме!големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

BELIARST пролет и есен нов вълнен вязаный жилетка женски жилетка камизола дълъг пуловер без ръкави свободно дебели палта

BGN 38.93

добредојдовте на BELIARSTAnswer : ___________________________ Note : (рачни мерења на локации, може да биде 13 см грешка ви благодариме за вашето разбирање.) И поради различни екранот и различни серија на производи, реалната слика може да биде малку поинаков...

Нов 2018 есента на ежедневни дълги женски пуловер, палто ръкав прилеп свободни дамски пуловери, дрехи, пуловери мода пуловер облекло

55.25 -46 % BGN 30.00

XIKOI Нови Преголеми Џемпер со Висок Квалитет 2018 Есен Долго Жените Џемпер Повик за Грб Batwing Ракав Печати на Жените Џемпери Облека Pullovers Мода Pullover Облека Внимание : Не е 23% разлика според упатство за мерење...

Есента и зимата са нови жени с висока яка в дълга секция хеджиране грунд риза тънък обрат плетене удебеляване на пуловер

61.84 -27 % BGN 45.00

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 43 16.93 88 34.65 55 21.65 69 27.17 М 44 17.32 92 36.22 56 22.05 70 27.56 L 45 17.72 96 37.80 57 22.44 71 27.95 XL 46 18.11 100 39.37 58 22.83 72 28.35 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

YAGENZ Пролет жени плетене на пуловер ежедневното дълга козина мода есен жените жилетка плетене на пуловер свободни Женски черни върхове 743

63.84 -48 % BGN 33.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Биста Половината Dresss Должина на ракав Рамо должина ширина Слободни 104108 / 75 42 54 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Дамски пуловер пуловер с дълъг ръкав жълто мода вязаный Пролет ежедневни нов пристигане пуловери върховете дамски трикотаж на горно облекло

31.15 -29 % BGN 22.00

Ние ќе испорака на нарачката во рок од 3 дена по примање.Тоа обично ќе се земе од 37 работни дена да пристигне Ако изберете ЕМС или други Expres sТоа обично ќе се земе 2060 работни дена да пристигне ако изберете Кина пост mail...

Мъжки дрехи удебеляване на пуловер есен и зима мъжки тънък o-образно деколте пуловер пуловер пуловер, мъжки мъжки дрехи

50.98 -6 % BGN 48.00

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Есента И Зимата Са Вълнен Пуловер Жени Лоскутные Пуловери О-Образно Деколте Вязаный Мек Топъл Вълнен Пуловер Дамска Мода Висока

27.41 -16 % BGN 23.00

добредојдовте на нашата продавница , повеќе евтини и висок квалитет на стоки кликнетеОва е Азија Големина, 1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 смве молиме donn не само судија од големината"S,M,L,XL,XXL",само погледнете внимателно за th e детали големина податоци пред да се направи нарачката.спор...

Ladychili Жените Зимата Е Мек Пуловер Вязаный Сладък Котка Pattern Пуловер O Врата Тъмно Синьо Кратък Пуловер Пролет Есен Пуловер S70

26.40 -5 % BGN 25.00

Ladychili Жените Зимска Мека Џемпер Плетени Симпатична Мачка Шема PulloverО Вратот Сина Краток Џемпер Пролет, Есен Џемпер S70Боја : СинаГолемина : една големина,должина 65cm,ракав 55cm,градите 110cmЗа Сезона : пролет, есенРамо(cm) Биста(cm) Врат Должина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) една големина 110 65 55 ИМАЈТЕ на ум 1 : 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен ЗАБЕЛЕШКА 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings ЗАБЕЛЕШКА 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување1...

Нова пролет жени флорални бродерии пуловер с дълъг ръкав Европа мода възли пуловери дамски блузи N8823

84.26 -15 % BGN 72.00

Големината на S / cm M / cm L / cm Биста 126 130 134 Должина 56 57 58 Ракав 68 69 70Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

2017 зимен пуловер есен шарени Свободен жена пуловер случайни вязаный дамски пуловер пуловер пуловер YP0628

84.67 -49 % BGN 43.00

2017 Зимски Џемпер Есенски Шарени Лабава Женски Џемпер Секојдневен Плетени Џемпер Жените Pullovers Џемпер YP0628Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо S 94 64 66 М 96 65 67 L 100 66 68 XL 102 67 69 ве Молиме Имајте на ум 1...

зимата шарен пуловер, мъжки марката О-образно деколте Slim Fit възли памучни бели мъжки блузи и пуловери Мъжки дрехи 3XL 50

54.30 -48 % BGN 28.00

1 Материјал : Памук 2 Бои за избор : Морнарица, Сива 3 Големина : M / L / XL / XX L / 3 XL 4 Материјал на платно ви дава пријатно чувство...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.