• Новинка
Жена тънък пуловер вязаная риза поло пуловер с къс ръкав kintwear елегантен тънък женски casual есен зима върховете

Жена тънък пуловер вязаная риза поло пуловер с къс ръкав kintwear елегантен тънък женски casual есен зима върховете

резултат:
BGN 31.76

Брой продукти
Налично


Димензии : Должина : 58cm Биста : 72-100cm Ракав : 10cm Рамо : 32-42cm
"Големината мери од страна на самите себе,Понекогаш има некои грешки ,но секогаш во рамките на 1-3cm" answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .
Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално. Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа. Превозот : 1. Примање време : Обработка времето Плус Превозот време 2. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 3. Превозот Време : 15-35 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express. Се врати и враќање : 1.Ние обезбедуваме 7 дена враќање политика, ве молиме контактирајте со нас за детали во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. 2. Сите вратени предмети мора да биде во неговата оригинална состојба и мора да ни овозможи со превозот следење на број и вашите причини. 3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме љубезно го знам тоа. Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Няма
търговска марка:
AISIDE
Номер На Модела:
TS39Y033
Материал:
Акрил, Полиестер, Памук, Вълна
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Елемент:
Пуловер
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Състав На Материала:
Мерсеризованный памук
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
Поло
Дебелина на:
Тънък
Украса:
Няма
Дължина ръкав(см):
Кратък
Техника:
Компютърна Задължителен
Сезон:
Пролет, Лято, Есен
Цвят:
бял, черен, червен, розов, син
пуловер женски вязаный пуловер:
Трикотаж с високо воротом и къси ръкави
пуловер с къс ръкав:
тънък пуловер жена
тънък пуловер Дамски поло :
тънък пуловер Дамско поло с къс ръкав

Избор на купувачи

чист вязаный коприна женски шал дамски куха Дивата твърда мода др жилетка женски тънък малка жилетка слънчеви ризи

39.84 -30 % BGN 28.00

100% Чиста Плетени Свила Женски Shawl Жените Шупливи Диви Солидна Мода ОЛ Јакна Женски Тенка Мали Waistcoat Сончање Кошули големина (cm) Биста Дебелина Должината Одговара на Вашиот Рамо Ширина Ракав Должината Одговара на Вашиот Биста onesize 72 40 3641 16 80100 ве Молиме да се измери големината на вашата облека и да се споредат табела за да избере вистинската големина...

кашмир жени есен зима рокля със средна дължина, пуловер пуловер вогнутый и изпъкнал плета свободни нисък О-образно деколте S-3XL

BGN 360.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмир.26 S парична казна предивоконкавни и конвексни / p ineapple жито сплетамсодржина>95%за тенок / дебеличкаесен / зима / улицаекстремни мека не осилото чешање на ситеантиpilling, не се фаќаоф, стандардна бојаСтил, лабава широк...

Есента И Зимата Са Вълнен Пуловер Жени Лоскутные Пуловери О-Образно Деколте Вязаный Мек Топъл Вълнен Пуловер Дамска Мода Висока

27.41 -16 % BGN 23.00

добредојдовте на нашата продавница , повеќе евтини и висок квалитет на стоки кликнетеОва е Азија Големина, 1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 смве молиме donn не само судија од големината"S,M,L,XL,XXL",само погледнете внимателно за th e детали големина податоци пред да се направи нарачката.спор...

Нов Вязаный Пуловер, Поло С Дълъг Ръкав, Пуловери Човек Есен Зима Плътен Червен Цвят Сив Черен Пуловер Slim Fit Пуловери Мъжки

38.16 -29 % BGN 27.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот И Evalaution1.Општи Бесплатен Превозот на Производи Од Кина Пост Воздух Mail Превозот и EПакет2.Во врска со вратени стоки и тарифи купувачи треба да носат за Да се намали купувачи да го плати царинските давачки, сите Ние стоката е декларирана вредност под 20 САД долари и е Подароци3.Секое од наведените предмети се проверува пред испорака Ако ја прими стоката имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни4.За логистика, Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо откако ќе се плати Обично 2 to7 дена Превозот време за 1560 дена Од Кина Според различни земји, во различни времиња за Време на превозот време ќе биде продолжено активности на Ali Express препорачуваме шопинг однапред5 Сите стоки вистински фотографии Мало боја разликата не може да се избегне Големина на табела рака мерења грешка 1~3 CM нормалниот опсег[xlmodel][производи][45474] Нова Мода[xlmodel][производи][45475] Топла Продажба

Мода плътен цвят вязаный женски пуловер есен черно / сиво / розово / оранжево / вино-червено / жълто ежедневни Пуловери за момичета

31.98 -44 % BGN 18.00

Главен Материјал : ПамукНето Тежина : 240 ± 10 gИзмијте Метод : ЛАДНО РАКА МИЕ ОДДЕЛНО, СУВА ВО СЕНКА, НЕ КАЈГАНАГолемина ИнформацииЕдна ГолеминаБиста Дебелина Опсег80 94 см / 31.5" 37"Должината На Телото65 cm / беа 25,5"Должина На Ракав52 см / 20.5"Белешки : 1.1 cm = 0.39 инчен;1 инч = 2.54 см;1 кг = 2.2 кг.,1 lb...

2017 зимен пуловер есен шарени Свободен жена пуловер случайни вязаный дамски пуловер пуловер пуловер YP0628

84.67 -49 % BGN 43.00

2017 Зимски Џемпер Есенски Шарени Лабава Женски Џемпер Секојдневен Плетени Џемпер Жените Pullovers Џемпер YP0628Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо S 94 64 66 М 96 65 67 L 100 66 68 XL 102 67 69 ве Молиме Имајте на ум 1...

Мъжки дрехи удебеляване на пуловер есен и зима мъжки тънък o-образно деколте пуловер пуловер пуловер, мъжки мъжки дрехи

50.98 -6 % BGN 48.00

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Жените дълъг пуловер с качулка, дебел вязаный жилетка пуловер, палто L-5XL плюс размер вълнен пуловер 2017 нов сив

82.11 -23 % BGN 63.00

Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инченголеминабиста Рамо ширинаЏемпер должинаДолжина на ракавL96106cm38.5 cm82cm58cmXL104114cm40cm83cm59cmXXL110120cm41.5 cm84cm60см3 XL116126cm43cm85cm61cm4 XL122132cm44.5 cm86cm62cm5 XL134144cm46cm87cm63cmЗабелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 13cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .

2018 Женски вълна, вълнен пуловер женски плюс розово топъл пуловер есен и зима на мода плетене на жените на извънгабаритни пуловер

44.35 -46 % BGN 24.00

2018 Жените Волна Кашмир Џемпер Женски Плус розова Топли џемпери Есен И Зима Мода Плетење жените преголеми Pulloverголемина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 7890 66 55 37 M 8496 67 56 38 L 86100 68 57 39 XL 88104 69 58 40Таму можеби 13 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Европа и Съединените Щати зима нов участък от високо яката обрат пуловер без мазнини тънък вязаный пуловер с дълги ръкави TB

66.40 -31 % BGN 46.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина на Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 36 14.17 90 35.43 82 32.28 56 22.05 M 37 14.57 93 36.61 84 33.07 57 22.44 L 38 14.96 96 37.80 86 33.86 58 22.83 XL 39 15.35 99 38.98 88 34.65 59 23.23 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење.

високо качество добавяне на мазнини козе кашмир мъжки бутик жилетка, пуловер цветни голям Argyle каре S / 105-3XL/130

BGN 176.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмирсодржина : >96%V деколте.pullover...

YAGENZ Пролет жени плетене на пуловер ежедневното дълга козина мода есен жените жилетка плетене на пуловер свободни Женски черни върхове 743

63.84 -48 % BGN 33.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Биста Половината Dresss Должина на ракав Рамо должина ширина Слободни 104108 / 75 42 54 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.