• Новинка
SFFZ високо качество дамски пуловери половин вълнени пуловери с дълъг ръкав О-образно деколте сив дизайнер на модни Дамски еластичността на вязаный пуловер

SFFZ високо качество дамски пуловери половин вълнени пуловери с дълъг ръкав О-образно деколте сив дизайнер на модни Дамски еластичността на вязаный пуловер

резултат:
BGN 103.89
BGN 62.00 -40 %

Брой продукти
Налично


*Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кој е бесплатен превозот во следниве земји : Велика Британија; Австралија; Италија; Малезија; Русија; Нов Зеланд; Јапонија; Тајланд; Ирска; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија;Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Подробности

Размер:
S, M, L
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Състав На Материала:
Вълна + Вискоза+Найлон+Полиестер
Номер На Модела:
Маракарол/7619812
Стил Ръкави:
Редовен
Техника:
Компютърна Задължителен
Тип Елемент:
Пуловер
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Найлон, Полиестер, Вискоза
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Няма
Тип На Затваряне:
Няма
търговска марка:
SFFZ
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Сезон:
Пролет / есен / зима

Избор на купувачи

кашмир жени есен зима рокля със средна дължина, пуловер пуловер вогнутый и изпъкнал плета свободни нисък О-образно деколте S-3XL

BGN 360.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмир.26 S парична казна предивоконкавни и конвексни / p ineapple жито сплетамсодржина>95%за тенок / дебеличкаесен / зима / улицаекстремни мека не осилото чешање на ситеантиpilling, не се фаќаоф, стандардна бојаСтил, лабава широк...

Нов Вязаный Пуловер, Поло С Дълъг Ръкав, Пуловери Човек Есен Зима Плътен Червен Цвят Сив Черен Пуловер Slim Fit Пуловери Мъжки

38.16 -29 % BGN 27.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот И Evalaution1.Општи Бесплатен Превозот на Производи Од Кина Пост Воздух Mail Превозот и EПакет2.Во врска со вратени стоки и тарифи купувачи треба да носат за Да се намали купувачи да го плати царинските давачки, сите Ние стоката е декларирана вредност под 20 САД долари и е Подароци3.Секое од наведените предмети се проверува пред испорака Ако ја прими стоката имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни4.За логистика, Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо откако ќе се плати Обично 2 to7 дена Превозот време за 1560 дена Од Кина Според различни земји, во различни времиња за Време на превозот време ќе биде продолжено активности на Ali Express препорачуваме шопинг однапред5 Сите стоки вистински фотографии Мало боја разликата не може да се избегне Големина на табела рака мерења грешка 1~3 CM нормалниот опсег[xlmodel][производи][45474] Нова Мода[xlmodel][производи][45475] Топла Продажба

Нова пролет жени флорални бродерии пуловер с дълъг ръкав Европа мода възли пуловери дамски блузи N8823

84.26 -15 % BGN 72.00

Големината на S / cm M / cm L / cm Биста 126 130 134 Должина 56 57 58 Ракав 68 69 70Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

YAGENZ голям е размерът на жените да плета пуловер пуловер дълги върховете V яка свободни пролет есен жената рокля ръкав прилеп плътен цвят плета 794

79.84 -49 % BGN 41.00

КРПА ГОЛЕМИНА Големина(см) ракав должина(cm) Dresss Рамо Должина ширина Биста XL / 8088 / 98 2 XL / 8189 / 108 3 XL / 8290 / 120 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Плюс размер пролет есен с качулка корейски пуловер жени вязаный жилетка Femme 2018 нови дамски пуловери с дълги ръкави crop top Z391

159.97 -47 % BGN 85.00

големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип Сите код 100125 69 44 52 Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 јас nchesPls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 зимен пуловер есен шарени Свободен жена пуловер случайни вязаный дамски пуловер пуловер пуловер YP0628

84.67 -49 % BGN 43.00

2017 Зимски Џемпер Есенски Шарени Лабава Женски Џемпер Секојдневен Плетени Џемпер Жените Pullovers Џемпер YP0628Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо S 94 64 66 М 96 65 67 L 100 66 68 XL 102 67 69 ве Молиме Имајте на ум 1...

Жените дълъг пуловер с качулка, дебел вязаный жилетка пуловер, палто L-5XL плюс размер вълнен пуловер 2017 нов сив

82.11 -23 % BGN 63.00

Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инченголеминабиста Рамо ширинаЏемпер должинаДолжина на ракавL96106cm38.5 cm82cm58cmXL104114cm40cm83cm59cmXXL110120cm41.5 cm84cm60см3 XL116126cm43cm85cm61cm4 XL122132cm44.5 cm86cm62cm5 XL134144cm46cm87cm63cmЗабелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 13cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.