• Новинка
2017 есен нова жена вязаный жилетка плюс размер 4XL кръгъл отвор със средна дължина, пуловер твърди дълги ръкави, свободни възли дамски палта

2017 есен нова жена вязаный жилетка плюс размер 4XL кръгъл отвор със средна дължина, пуловер твърди дълги ръкави, свободни възли дамски палта

резултат:
BGN 188.78
BGN 96.00 -49 %

Брой продукти
Налично


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина L 56 79 / 96 / / XL 56 79 / 100 / / 2 XL 57 80 / 104 / / 3 XL 57 80 / 108 / / 4 XL 57 80 / 112 / / 1 Lnch=2.54 см
Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Подробности

Размер:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жени
търговска марка:
ЯГЕНЦ
Дължина ръкав(см):
Пълен
Номер На Модела:
жена вязаный жилетка
Яка:
О-Образно Деколте
Дебелина на:
Стандарт
Техника:
Плосък Вязаный
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Полиестер, Вълна
Състав На Материала:
полиестерна вълна
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Тип Елемент:
Жилетки
Украса:
Няма
Тип На Затваряне:
Отвори Бод

Избор на купувачи

Пролетта И Лятото Памук Пуловер Човек Ежедневни Облекла V-Образно Деколте С Дълъг Ръкав Мъжки Пуловери, Трикотаж Черно-Бял Твърди Пуловери

32.56 -29 % BGN 23.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот И Evalaution1.Општи Бесплатен Превозот на Производи Од Кина Пост Воздух Mail Превозот и EПакет2.Во врска со вратени стоки и тарифи купувачи треба да носат за Да се намали купувачи да го плати царинските давачки, сите Ние стоката е декларирана вредност под 20 САД долари и е Подароци3.Секое од наведените предмети се проверува пред испорака Ако ја прими стоката имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни4.За логистика, Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо откако ќе се плати Обично 2 to7 дена Превозот време за 1560 дена Од Кина Според различни земји, во различни времиња за Време на превозот време ќе биде продолжено активности на Ali Express препорачуваме шопинг однапред5 Сите стоки вистински фотографии Мало боја разликата не може да се избегне Големина на табела рака мерења грешка 1~3 CM нормалниот опсег[xlmodel][производи][45474] Нова Мода[xlmodel][производи][45475] Топла Продажба

Жените Вълнен Пуловер С V Образно Деколте Мода Есен Плета Пуловери Вълнен Пуловер Жени Тънък Вязаный Палта Дамски Зимна Блуза Трико

64.88 -38 % BGN 40.00

Големина на Табелата & Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме контактирајте со нас Големина Рамо Облека долго Биста Ракав должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 37 14.57 60 23.62 96 37.80 54 21.26 L 38 14.96 61 24.02 100 39.37 55 21.65 XL 39 15.35 62 24.41 104 40.94 56 22.05 XXL 40 15.75 63 24.80 108 42.52 57 22.44 3 XL 41 16.14 и делови 64 25.20 112 44.09 58 22.83 ве Молиме одберете ја големината според детската висина и тежина & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

2018 нова мода тънък пуловер, фин О-образно деколте плътен цвят вязаный пуловер, риза секси жени три четвърти ръкав вязаный пуловер MX003

75.20 -39 % BGN 46.00

2018 Нов Моден Стил Тенок Џемпер Тенка Овратот Солидна Боја Поврзана Џемпер Кошула Секси Жени Три Четврт Ракави Поврзана Pullover

Зимни дамски пуловери нов под-поло с дълъг ръкав топло вязаный пуловер на средна възраст кратък пуловер дамски блузи, плюс размера на AA43

54.37 -49 % BGN 28.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав М 56 90 / 51 L 57 95 / 52 XL 58 99 / 53 XXL 59 103 / 54 3 XL 60 107 / 55 4 XL 61 111 / 56 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Нови дамски възли пуловери топъл пуловер и скок Crewneck мохеровый пуловер Twist Pull Jumpers есента на 2018 кабел възли пуловери

71.09 -59 % BGN 29.00

Должина : 54cmБиста : 92cmРамо : 40cmРакавот : 57 смNewbestyle Нови Жените Плетени Џемпери Топло Pullover и Џемпери Crewneck Mohair Pullover Пресврт се Повлече Џемпери Есен 2018 Кабел Поврзана Џемпери божиќ подарок

Нов 2015 Есен Зима жени поло пуловер случайни къдри тънък дълъг ръкав от дантела вязаный пуловер пуловер tricotado NS16

BGN 38.85

Добредојдовте на нашата продавница!ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА (1 инч=2.54 см)Како што се мери од страна на страна и ткаенина еластичност, тоа може да има 23cm мерење грешка предизвикана! Тоа не е квалитет проблем...

Harajuku женски пуловер 2017 корейски Нов зимен вязаный пуловер карикатура бродерия карамел ленти свободен пуловер скок

30.37 -11 % BGN 27.00

Информации за производот Биста : 116cm Рамо&Ракав : 70cm Должина : 64cm Прирачник за мерење, постои 13 см грешка, ве молиме да се разбере.

LOVELYDONKEY истинска норка вълнен пуловер жени облегалката пуловер чист норковый пуловер безплатна доставка m1051

160.00 -55 % BGN 72.00

s биста 85 length58М биста 90 length58L биста 95 length59XL биста 100 length592 XL биста 105 length593 XL биста 110 length604 XL биста 115 length60За поголем големина, ве молиме контактирајте ме.

Високо Качество На Жените На Извънгабаритни Пуловер Нов Случайни Плътен Цвят Възли Пуловери Свободни Turtlenecks Възли Зимни Рокли, Пуловери

56.45 -15 % BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Џемпери Големина : Една Големина (Биста : 102cm+Должина : 80см+Должина на Ракав : 63cm ) 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто...

Поло вязаный женски пуловер есен пуловери женски пуловери жилетки свободен тънък пуловер дамски блузи

19.95 -25 % BGN 15.00

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето...

вълна кашмир ярка коприна смес плета дамски модни нередовни подгъва пуловер пуловер blue 3 цветове на един и повече размер

BGN 137.60

волна кашмир мешавина сплетам30%волна 25%кашмир 45%светла свилаполувисока јака / тенокнеправилни полите / лево краток право долгодизајниран & изменуваат од страна на ЕУ,2017висок квалитет направени во С...

Пролет есен зима жилетки пуловер, палто жени 2017 Звезда на печатни свободни плюс размера на плътен цвят вязаный пуловер YP0295

81.54 -48 % BGN 42.00

Пролет, Есен Зима Cardigans Џемпер Грб Жените 2017 Ѕвезда Печатени Лабава Плус Големина Солидна Боја Плетени Џемпер YP0295Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо S 84 56 54 33 М 88 57 55 34 L 92 59 56 35 XL 96 61 57 37 2 XL 100 63 58 38 3 XL 106 65 60 40 ве Молиме Имајте на ум 1...

жената е нередовен сив пуловер случайни уникален пуловер женски вълнообразни край на талията пуловери есен трикотаж дама мода облекло vestidos

54.21 -11 % BGN 48.00

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Жените есенна мода топъл дълъг ръкав вязаный пуловер, жилетка дами Плетене на една кука твърди пуловер жилетка облекло потници

25.60 -30 % BGN 18.00

Лето Дами Блузи Мода Шарени Јакна Прекумерно Жените Долг Џемпер Со Џеб 2016 Година Crochets Femme Плус Големина Maglioni ДонаОзнака Големина (cm)БистаSleeveДолжинаРамоМ88557036М92567137XL96577238XXL100587339XXXL104597440XXXXL108607541ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 13 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор...

SHILO GO кожени дамски пуловер зимна мода истински кожа на миеща мечка пуловер O образно деколте с дълъг расклешенным ръкав лаконичная свободна пола вълнен пуловер

BGN 224.00

Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

Есен-зима дамски пуловер пуловер плета фалшиви двухсекционный женски пуловер с дълги ръкави кашмир sweaters

39.68 -14 % BGN 34.00

големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереГОЛЕМИНАBUSEShoudleМ8837L9238x L9639нови жените средендолг кашмир мрачно џемпер жените џемпер облека парчежените кашмир џемпер тенок средендолг џемпер еденпарче облека основните кошула, џемпер облека парчеБесплатен превозот Нова мода долги ракави зимски облечи кашмир волнени џемпер еденпарче облека Плус Големина џемпер фустан со појас парчеБесплатен превозот Нови Women 's Fashion Долг Џемпер Фустани Тенок шарени фустан xxxl жените парче2014 година Нови џемпер облека,печатење џемпер Обичните Жени Мини Фустан Џемпер Долго плус големина Бесплатен Превозот САД$ 29.20 / парчеБесплатен превозот ,Нови Women 's Fashion Долг Џемпер Фустани Тенок шарени фустан Плус Големина џемпер облека парчеБесплатен превозот , Нова Топла Продажба Women 's Печати Мода Долг Џемпер Фустани Тенок шарени фустан Плус Големина на дното кошула парчеБесплатен превозот Нова Топла Продажба Women 's Печати Гроздобер Мода Долг Џемпер Фустани плус џемпер парче

Плътен дълъг ръкав зимен пуловер O-образно деколте tricotado възли пуловери дамски модни пуловери женски пуловер

25.44 -29 % BGN 18.00

Опис ОВратот tricotado Плетени Џемпери 2016 година жените Мода Pullovers Солидна Долги Ракави зимски продажба tricot Pullover жените џемпериБоја : Црна, беж Сино жолта розова Материјал : Полиестер памук Стил : Мода / Неврзан / новина нови пристигнување high street Деколте : Oврат Должина : Долги Шаблон Тип : Цврсти Ракав должина : Целосна долг ракав Големина се Достапни : available : S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL плус големина / големи димензии Сезона : Пролет, есен Зима 2016 година нови жените џемпери и pullovers cardigans Декорација за Печатење печатени High street џемпери За луѓето : pullover облека жена облека дами женски pullover јакна Други Стил Секојдневен џемпери 2016 година мода нови пристигнување работа носат Големина на табелата(1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Големина(cm)Биста(cm)Должина(cm)Рамо(cm)Половината(cm)S88946140N / AМ90966240N / AL92986340N / AXL941006441N / AXXL961026541N / AXXXL961046642N / AМодел ШоуПовратни информацииКупувачот Се ПокажеВо однос производи Плаќање 1...

Женски нов дизайн меховое украса пуловер кожена лоскутный пуловер елегантни дами тънък поло кожен ръкав на пуловер

BGN 43.12

1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см 1 lb=0.4536 kg; 1kg=2.205 lb (lbфунти; kgкилограм)Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)Големина(cm) Биста Должина на Ракав ТежинаМ Еластична 59 58 4550kgL Еластична 60 59 5055kgXL Еластична 60 59 6065kg2 XL Еластична 61 60 6570kg

Личи Пролет Есен Дамски Пуловер Диамант Мозайка Каре Фенер Ръкав Случайни Свободни Пуловери Женски

42.70 -11 % BGN 38.00

Материјал : Полиестер&Памук Забелешка : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Дамски пуловер с цип 2018 нова есен женски пуловер, жилетка плътен цвят тънък студент кратък дизайн на горно облекло тийнейджър момиче

39.68 -12 % BGN 35.00

Големина на Забелешка : големината на оваа облека е 2~3size помала од Европа / НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 2~3 поголема големина од вообичаеното...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.