• Новинка
BerryGo поло студена рамото вязаный пуловер Дамски Ежедневни памучни градинска облекло пуловер женски елегантен есен зима жилетка

BerryGo поло студена рамото вязаный пуловер Дамски Ежедневни памучни градинска облекло пуловер женски елегантен есен зима жилетка

резултат:
BGN 45.31
BGN 25.00 -45 %

Брой продукти
Налично


Големина
S / cm
M/ cm
НАС
4-6
8-10
Велика БРИТАНИЈА
8
10
АУ
8
10
ЕУ
34-36
38-40
Биста
Плочка
59
63
Препорачувам
82-90
90-98
Половината
Плочка
51
55
Препорачувам
62-69
70-77
Рамо
28
29
Sleeve
51.5
52.5
Јака Висина
17
18
Манжетната Отворање
6.5
8.5
Должина
59
60
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Голи тон поврзана врвот /Ладно рамо стил /Turtleneck дизајн
/Опуштено се вклопуваат /Лизга на абење / Долги ракави
Целата продажба и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Подробности

Размер:
S, M
търговска марка:
Берриго
Материал:
Памук
Състав На Материала:
мецеризованный памук
Стил:
Ежедневни обувки
Техника:
Плосък Вязаный
Яка:
Поло
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дължината На Дрехата:
Редовен
Тип Елемент:
Пуловер
Стил Ръкави:
Редовен
Украса:
Няма
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Няма
Номер На Модела:
TP385
Дебелина на:
Стандарт
Пол:
Жени

Избор на купувачи

Есен-зима дамски пуловер пуловер плета фалшиви двухсекционный женски пуловер с дълги ръкави кашмир sweaters

39.68 -14 % BGN 34.00

големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереГОЛЕМИНАBUSEShoudleМ8837L9238x L9639нови жените средендолг кашмир мрачно џемпер жените џемпер облека парчежените кашмир џемпер тенок средендолг џемпер еденпарче облека основните кошула, џемпер облека парчеБесплатен превозот Нова мода долги ракави зимски облечи кашмир волнени џемпер еденпарче облека Плус Големина џемпер фустан со појас парчеБесплатен превозот Нови Women 's Fashion Долг Џемпер Фустани Тенок шарени фустан xxxl жените парче2014 година Нови џемпер облека,печатење џемпер Обичните Жени Мини Фустан Џемпер Долго плус големина Бесплатен Превозот САД$ 29.20 / парчеБесплатен превозот ,Нови Women 's Fashion Долг Џемпер Фустани Тенок шарени фустан Плус Големина џемпер облека парчеБесплатен превозот , Нова Топла Продажба Women 's Печати Мода Долг Џемпер Фустани Тенок шарени фустан Плус Големина на дното кошула парчеБесплатен превозот Нова Топла Продажба Women 's Печати Гроздобер Мода Долг Џемпер Фустани плус џемпер парче

Пролет есен жените поло пуловер пуловер бродерия, дантела трико с пайети дамски ежедневни блузи, чорапогащи NS14

BGN 36.14

Добредојдовте на нашата продавница!ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА (1 инч=2.54 см)Како што се мери од страна на страна и ткаенина еластичност, тоа може да има 23cm мерење грешка предизвикана! Тоа не е квалитет проблем...

Дамски пуловери жените есен пуловер pull femme с рамото ръкав прилеп пуловер вязаный пуловер върховете

17.74 -21 % BGN 14.00

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето...

Поло вязаный женски пуловер есен пуловери женски пуловери жилетки свободен тънък пуловер дамски блузи

19.95 -25 % BGN 15.00

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето...

2017 зима Нов пончо жени в дълги блузи и пуловери елегантен вязаный пуловер ръкав прилеп пискюл твърди дебели Pull femme

48.91 -20 % BGN 39.00

Големина Должина(cm) Рамо(cm) Биста(cm) Половината(cm) Ракав(cm) една големина 80 90 168 26"Големината мери од страна на самите себе,Понекогаш има некои грешки ,но секогаш во рамките на 3cm"Answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално.Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа...

Дамски пуловер с цип 2018 нова есен женски пуловер, жилетка плътен цвят тънък студент кратък дизайн на горно облекло тийнейджър момиче

39.68 -12 % BGN 35.00

Големина на Забелешка : големината на оваа облека е 2~3size помала од Европа / НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 2~3 поголема големина од вообичаеното...

Нов 2015 Есен Зима жени поло пуловер случайни къдри тънък дълъг ръкав от дантела вязаный пуловер пуловер tricotado NS16

BGN 38.85

Добредојдовте на нашата продавница!ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА (1 инч=2.54 см)Како што се мери од страна на страна и ткаенина еластичност, тоа може да има 23cm мерење грешка предизвикана! Тоа не е квалитет проблем...

Високо Качество На Жените На Извънгабаритни Пуловер Нов Случайни Плътен Цвят Възли Пуловери Свободни Turtlenecks Възли Зимни Рокли, Пуловери

56.45 -15 % BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Џемпери Големина : Една Големина (Биста : 102cm+Должина : 80см+Должина на Ракав : 63cm ) 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто...

2018 нова мода тънък пуловер, фин О-образно деколте плътен цвят вязаный пуловер, риза секси жени три четвърти ръкав вязаный пуловер MX003

75.20 -39 % BGN 46.00

2018 Нов Моден Стил Тенок Џемпер Тенка Овратот Солидна Боја Поврзана Џемпер Кошула Секси Жени Три Четврт Ракави Поврзана Pullover

Личи Пролет Есен Дамски Пуловер Диамант Мозайка Каре Фенер Ръкав Случайни Свободни Пуловери Женски

42.70 -11 % BGN 38.00

Материјал : Полиестер&Памук Забелешка : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Harajuku женски пуловер 2017 корейски Нов зимен вязаный пуловер карикатура бродерия карамел ленти свободен пуловер скок

30.37 -11 % BGN 27.00

Информации за производот Биста : 116cm Рамо&Ракав : 70cm Должина : 64cm Прирачник за мерење, постои 13 см грешка, ве молиме да се разбере.

Плюс размер 4XL вязаный пуловер жените пролет и есен жилетка якета бродерия Свободен жена пуловер, жилетка палто IOQRCJV Q038

79.34 -50 % BGN 40.00

Име на производ : Плус големина 4 XL Поврзана Џемпер Жените Пролет и Есен јакни Јакна везови Лабава женски cardigan Џемпер палтаLJHFCDP02 продавницата Поврзана cardigan џемпер Ткаенини, Плетени Памук, должина конвенционалните Додатен / Погоден за температура Пролет и Есен стил Мода лабава топлина дебелина Умерено Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.За Нас: IOQRCJV онлајн продавница поздравува можете да уживате во задоволување на шопинг искуство...

Jbersee 2018 Нови Пуловери Прости Основни Зимни Топли Твърди Turtlenecks Пуловер Плюс Размер Wome Slim Fashion Пуловери

44.26 -48 % BGN 23.00

Состојба : 100 % БрендГОЛЕМИНАБистаполовинатаРамоSleeveОблека должина1 CM=0.39 ВО1 IN =2.54 СМS7086 CM6272 CM33 CM56 CM55 CMМ7490 CM6676 CM34 CM56.5 CM55.5 CML7894 CM7080СМ35 CM57 CM56 CMXL8298 CM7484 CM36 CM57.5 CM56.5 CM2 XL86102 CM7888 CM37 CM58 CM57 CM3 XL90106 CM8292 CM38 CM58.5 CM57.5 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

OLGITUM 2018 нов дамски V-образно деколте случайни пуловер выдалбливают рамото Роза пуловер Свободни с дълъг ръкав вязаный женски пуловер

32.10 -19 % BGN 26.00

Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см боја на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од сликата прикажана , се должи на осветлување кога сликата е шут! Shoulder46cm Bust52cm Length55cm

Пролетта И Лятото Памук Пуловер Човек Ежедневни Облекла V-Образно Деколте С Дълъг Ръкав Мъжки Пуловери, Трикотаж Черно-Бял Твърди Пуловери

32.56 -29 % BGN 23.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот И Evalaution1.Општи Бесплатен Превозот на Производи Од Кина Пост Воздух Mail Превозот и EПакет2.Во врска со вратени стоки и тарифи купувачи треба да носат за Да се намали купувачи да го плати царинските давачки, сите Ние стоката е декларирана вредност под 20 САД долари и е Подароци3.Секое од наведените предмети се проверува пред испорака Ако ја прими стоката имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни4.За логистика, Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо откако ќе се плати Обично 2 to7 дена Превозот време за 1560 дена Од Кина Според различни земји, во различни времиња за Време на превозот време ќе биде продолжено активности на Ali Express препорачуваме шопинг однапред5 Сите стоки вистински фотографии Мало боја разликата не може да се избегне Големина на табела рака мерења грешка 1~3 CM нормалниот опсег[xlmodel][производи][45474] Нова Мода[xlmodel][производи][45475] Топла Продажба

Вязаный жилетка пуловер 2017 нов корейски стила на жените V-образно деколте с дълъг ръкав плюс размера на тънък тънък случайни жилетка пуловер, палто YP0312

37.62 -49 % BGN 19.00

Плетени Cardigan Џемпер 2017 Нови корејски Стил Жените V Деколте, Долг Ракав Плус Големина Тенок Тенка Чисто Cardigan Џемпер Грб YP0312Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо M 84 56 56 34 L 88 57 57 35 XL 96 58 58 36 2 XL 100 59 59 37 3 XL 104 60 60 38 4 XL 106 61 61 39 ве Молиме Имајте на ум 1...

2017 Зима ежедневни киселинно-син на жена вязаный пуловер и пуловери с дълъг ръкав Звезда на печатни пайети дамски градинска облекло Жилетка върховете

60.80 -5 % BGN 58.00

2017 Зима Секојдневен киселина сина Жени Плетени Џемпер и Pullovers Долг Ракав Ѕвезда Печатени Sequined Женски Streetwear Скокач БлузиГолеминаРамоБистаSleeveДолжина / S3482 925758 / М3588 955860 / L3692 985962

LOVELYDONKEYgenuine норковый вълнен пуловер жени кашмир пуловери вязаная яке индивидуален цвят безплатна доставка m692

176.00 -43 % BGN 100.00

S : биста 85 должина 58 ракав 57M; градите 90 length58 ракав 58L : биста 95 length59 ракав 59XL : биста 100length 59 60 ракавXXL : биста 105length 60 61 ракавXXXL : биста 110length 60 ракав 62[прирачник за грешка при мерење на 23 cm е нормално

Зимни дамски пуловери нов под-поло с дълъг ръкав топло вязаный пуловер на средна възраст кратък пуловер дамски блузи, плюс размера на AA43

54.37 -49 % BGN 28.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав М 56 90 / 51 L 57 95 / 52 XL 58 99 / 53 XXL 59 103 / 54 3 XL 60 107 / 55 4 XL 61 111 / 56 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

SHILO GO кожени дамски пуловер зимна мода истински кожа на миеща мечка пуловер O образно деколте с дълъг расклешенным ръкав лаконичная свободна пола вълнен пуловер

BGN 224.00

Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

Плътен дълъг ръкав зимен пуловер O-образно деколте tricotado възли пуловери дамски модни пуловери женски пуловер

25.44 -29 % BGN 18.00

Опис ОВратот tricotado Плетени Џемпери 2016 година жените Мода Pullovers Солидна Долги Ракави зимски продажба tricot Pullover жените џемпериБоја : Црна, беж Сино жолта розова Материјал : Полиестер памук Стил : Мода / Неврзан / новина нови пристигнување high street Деколте : Oврат Должина : Долги Шаблон Тип : Цврсти Ракав должина : Целосна долг ракав Големина се Достапни : available : S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL плус големина / големи димензии Сезона : Пролет, есен Зима 2016 година нови жените џемпери и pullovers cardigans Декорација за Печатење печатени High street џемпери За луѓето : pullover облека жена облека дами женски pullover јакна Други Стил Секојдневен џемпери 2016 година мода нови пристигнување работа носат Големина на табелата(1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Големина(cm)Биста(cm)Должина(cm)Рамо(cm)Половината(cm)S88946140N / AМ90966240N / AL92986340N / AXL941006441N / AXXL961026541N / AXXXL961046642N / AМодел ШоуПовратни информацииКупувачот Се ПокажеВо однос производи Плаќање 1...

Висококачествени мъжки V-образно деколте вълнен пуловер 2017 мода зима мек топъл плътен цвят пълен ръкав, пуловери Kintted

BGN 248.93

.Производ големина препорачува Големина на Крстот Рамо(cm) Градите Ширина(см) Тело Должина(cm) Должина на Ракав(cm) Висина Опсег(cm) Опсег на Тежина(kg) S 40 100 67 60 165170 6070 M 41 105 68 61 165170 7080 L 42 110 69 62 170175 8085 XL 43 115 70 63 175180 8593 XXL 44 120 71 64 175180 93100

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.