• Новинка
Нов прием на 2017 Есен жените плътен вязаный V образно деколте и ръкав прилеп пуловер, риза Дама кухи топ на тениски, дамски дрехи 8012

Нов прием на 2017 Есен жените плътен вязаный V образно деколте и ръкав прилеп пуловер, риза Дама кухи топ на тениски, дамски дрехи 8012

резултат:
BGN 30.08
BGN 26.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Големина информации :
Биста : 96cm, Рамо : 35cm,Ракав : 56cm, Должина : 54cm.

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Няма
Състав На Материала:
50% Акрил, 30% Ацетат, 20% Ликра
Стил:
Модни модели
Техника:
Плосък Вязаный
Дължина ръкав(см):
Три Четвърти
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Акрил, Ацетат, Ликра
Тип Елемент:
Пуловер
Номер На Модела:
8012
Яка:
V-Образно Деколте
Дължината На Дрехата:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Момиче Liwa
Украса:
Няма
Стил Ръкави:
Ръкав Прилеп
Сезон:
Есен, Лято
Цвят:
снимка
Модни модели:
Куха, открита на въртене

Избор на купувачи

Дамски пуловер с цип 2018 нова есен женски пуловер, жилетка плътен цвят тънък студент кратък дизайн на горно облекло тийнейджър момиче

39.68 -12 % BGN 35.00

Големина на Забелешка : големината на оваа облека е 2~3size помала од Европа / НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 2~3 поголема големина од вообичаеното...

Uwback 2017 дамски дълги жилетки Есен-Зима открит бод пончо плетене на пуловер с V образно деколте Oversize жилетка сако, палто, PB2003

74.62 -49 % BGN 38.00

Големина Вовед Опција Единица Биста Ракав Должина Должина Само Големината cm 80120 52 65 инчи 20.5 25.61.Обработка на Време : Ние треба 37 работни дена за да се подготват за вашата нарачка, поради стотици цел секој ден...

Зимни дамски пуловери нов под-поло с дълъг ръкав топло вязаный пуловер на средна възраст кратък пуловер дамски блузи, плюс размера на AA43

54.37 -49 % BGN 28.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав М 56 90 / 51 L 57 95 / 52 XL 58 99 / 53 XXL 59 103 / 54 3 XL 60 107 / 55 4 XL 61 111 / 56 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

козе кашмир дебел вязаный женски модерен пуловер пуловер полу-висока яка пластове ръкав нередовен подгъва S-5XL 6 цвята

BGN 168.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмир дебели сплетамсодржина>95%многу мека дише удобноне осилото / pilling / бришењеоф​полувисока јака...

Плътен дълъг ръкав зимен пуловер O-образно деколте tricotado възли пуловери дамски модни пуловери женски пуловер

25.44 -29 % BGN 18.00

Опис ОВратот tricotado Плетени Џемпери 2016 година жените Мода Pullovers Солидна Долги Ракави зимски продажба tricot Pullover жените џемпериБоја : Црна, беж Сино жолта розова Материјал : Полиестер памук Стил : Мода / Неврзан / новина нови пристигнување high street Деколте : Oврат Должина : Долги Шаблон Тип : Цврсти Ракав должина : Целосна долг ракав Големина се Достапни : available : S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL плус големина / големи димензии Сезона : Пролет, есен Зима 2016 година нови жените џемпери и pullovers cardigans Декорација за Печатење печатени High street џемпери За луѓето : pullover облека жена облека дами женски pullover јакна Други Стил Секојдневен џемпери 2016 година мода нови пристигнување работа носат Големина на табелата(1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Големина(cm)Биста(cm)Должина(cm)Рамо(cm)Половината(cm)S88946140N / AМ90966240N / AL92986340N / AXL941006441N / AXXL961026541N / AXXXL961046642N / AМодел ШоуПовратни информацииКупувачот Се ПокажеВо однос производи Плаќање 1...

adohon 2018 дамски зимни пуловери от кашмир и auntmun женски възли жилетки високо качество на топъл женски удебеляване на дълго писмо

114.88 -49 % BGN 59.00

Ова е Азија Големина, 1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 см ве молиме не само судија од големината"S,M,L,XL",само погледнете внимателно за детали големина податоци пред да се направи нарачката.спор...

2017 зима Нов пончо жени в дълги блузи и пуловери елегантен вязаный пуловер ръкав прилеп пискюл твърди дебели Pull femme

48.91 -20 % BGN 39.00

Големина Должина(cm) Рамо(cm) Биста(cm) Половината(cm) Ракав(cm) една големина 80 90 168 26"Големината мери од страна на самите себе,Понекогаш има некои грешки ,но секогаш во рамките на 3cm"Answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално.Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа...

Harajuku женски пуловер 2017 корейски Нов зимен вязаный пуловер карикатура бродерия карамел ленти свободен пуловер скок

30.37 -11 % BGN 27.00

Информации за производот Биста : 116cm Рамо&Ракав : 70cm Должина : 64cm Прирачник за мерење, постои 13 см грешка, ве молиме да се разбере.

Нови дамски възли пуловери топъл пуловер и скок Crewneck мохеровый пуловер Twist Pull Jumpers есента на 2018 кабел възли пуловери

71.09 -59 % BGN 29.00

Должина : 54cmБиста : 92cmРамо : 40cmРакавот : 57 смNewbestyle Нови Жените Плетени Џемпери Топло Pullover и Џемпери Crewneck Mohair Pullover Пресврт се Повлече Џемпери Есен 2018 Кабел Поврзана Џемпери божиќ подарок

Жените есенна мода топъл дълъг ръкав вязаный пуловер, жилетка дами Плетене на една кука твърди пуловер жилетка облекло потници

25.60 -30 % BGN 18.00

Лето Дами Блузи Мода Шарени Јакна Прекумерно Жените Долг Џемпер Со Џеб 2016 Година Crochets Femme Плус Големина Maglioni ДонаОзнака Големина (cm)БистаSleeveДолжинаРамоМ88557036М92567137XL96577238XXL100587339XXXL104597440XXXXL108607541ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 13 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор...

OLGITUM 2018 есен нова жена жилетка тънък и елегантен връхни дрехи с дълъг ръкав нередовни женски тънък пуловер свободни дами палто

24.06 -25 % BGN 18.00

Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 смБојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од сликата се прикажува ,поради осветлување кога сликата е шут!

Високо Качество На Жените На Извънгабаритни Пуловер Нов Случайни Плътен Цвят Възли Пуловери Свободни Turtlenecks Възли Зимни Рокли, Пуловери

56.45 -15 % BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Џемпери Големина : Една Големина (Биста : 102cm+Должина : 80см+Должина на Ракав : 63cm ) 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто...

OLGITUM 2018 нов дамски V-образно деколте случайни пуловер выдалбливают рамото Роза пуловер Свободни с дълъг ръкав вязаный женски пуловер

32.10 -19 % BGN 26.00

Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см боја на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од сликата прикажана , се должи на осветлување кога сликата е шут! Shoulder46cm Bust52cm Length55cm

Плюс размер 4XL вязаный пуловер жените пролет и есен жилетка якета бродерия Свободен жена пуловер, жилетка палто IOQRCJV Q038

79.34 -50 % BGN 40.00

Име на производ : Плус големина 4 XL Поврзана Џемпер Жените Пролет и Есен јакни Јакна везови Лабава женски cardigan Џемпер палтаLJHFCDP02 продавницата Поврзана cardigan џемпер Ткаенини, Плетени Памук, должина конвенционалните Додатен / Погоден за температура Пролет и Есен стил Мода лабава топлина дебелина Умерено Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.За Нас: IOQRCJV онлајн продавница поздравува можете да уживате во задоволување на шопинг искуство...

2017 Зима ежедневни киселинно-син на жена вязаный пуловер и пуловери с дълъг ръкав Звезда на печатни пайети дамски градинска облекло Жилетка върховете

60.80 -5 % BGN 58.00

2017 Зима Секојдневен киселина сина Жени Плетени Џемпер и Pullovers Долг Ракав Ѕвезда Печатени Sequined Женски Streetwear Скокач БлузиГолеминаРамоБистаSleeveДолжина / S3482 925758 / М3588 955860 / L3692 985962

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.