• Новинка
2017 дамски дълги жилетки Есен-Зима открит бод пончо плетене на пуловер жена на извънгабаритни жилетка яке тренчкот палто

2017 дамски дълги жилетки Есен-Зима открит бод пончо плетене на пуловер жена на извънгабаритни жилетка яке тренчкот палто

резултат:
BGN 50.16
BGN 50.00 -0 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Дебелина на:
Дебел
търговска марка:
сянъихуй
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
Номер На Модела:
9188
Стил Ръкави:
Редовен
Тип Елемент:
Жилетки
Техника:
Плосък Вязаный
Състав На Материала:
вълна, акрил
Материал:
Бамбуковое Влакна, Вълна, Акрил
Яка:
V-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Няма
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Размер:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL
Сезон:
Пролет, Есен, Зима
Дамски дрехи-модел:
Строен
Тип На Повдигане:
Средният Ръст
Стил:
Модни модели

Избор на купувачи

Високо Качество На Жените На Извънгабаритни Пуловер Нов Случайни Плътен Цвят Възли Пуловери Свободни Turtlenecks Възли Зимни Рокли, Пуловери

56.45 -15 % BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Џемпери Големина : Една Големина (Биста : 102cm+Должина : 80см+Должина на Ракав : 63cm ) 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто...

Вязаный жилетка пуловер 2017 нов корейски стила на жените V-образно деколте с дълъг ръкав плюс размера на тънък тънък случайни жилетка пуловер, палто YP0312

37.62 -49 % BGN 19.00

Плетени Cardigan Џемпер 2017 Нови корејски Стил Жените V Деколте, Долг Ракав Плус Големина Тенок Тенка Чисто Cardigan Џемпер Грб YP0312Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо M 84 56 56 34 L 88 57 57 35 XL 96 58 58 36 2 XL 100 59 59 37 3 XL 104 60 60 38 4 XL 106 61 61 39 ве Молиме Имајте на ум 1...

H. SA 2018 дамски ежедневни пуловери и жилетки с дълъг ръкав ретро пончо възли жилетки и връхни дрехи копчета нов скок Sueter

67.18 -40 % BGN 40.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики.2...

Jbersee 2018 Нови Пуловери Прости Основни Зимни Топли Твърди Turtlenecks Пуловер Плюс Размер Wome Slim Fashion Пуловери

44.26 -48 % BGN 23.00

Состојба : 100 % БрендГОЛЕМИНАБистаполовинатаРамоSleeveОблека должина1 CM=0.39 ВО1 IN =2.54 СМS7086 CM6272 CM33 CM56 CM55 CMМ7490 CM6676 CM34 CM56.5 CM55.5 CML7894 CM7080СМ35 CM57 CM56 CMXL8298 CM7484 CM36 CM57.5 CM56.5 CM2 XL86102 CM7888 CM37 CM58 CM57 CM3 XL90106 CM8292 CM38 CM58.5 CM57.5 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Ladychili мода елегантни жени се затопли дълъг ръкав машина жилетка шалове тайна с пискюл плета два цвята меки люлки S72

45.60 -10 % BGN 41.00

Ladychili Мода Домот На Жените Да Се Задржи Топло Долго Boatwing Ракав CardiganМарами Обвива со Tassel Поврзана Два Боја Мека Замав S72Боја : Црна,црвена,сина,роза,сиваГолемина : една големинаЗа Сезона : зимаРамо(cm) Биста(cm) Врат Должина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) една големина ИМАЈТЕ на ум 1 : 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен ЗАБЕЛЕШКА 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings ЗАБЕЛЕШКА 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување1...

нова мода вълна кашмир дебел вязаный женски дълга жилетка пуловер, палто, шал-яка, пелерина пашмина стил нередовни 160 / 84A/M

BGN 320.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize35% коза кашмир 65%волна, фини предивододадете дебелинеправилни дизајн...

Зимни мъжки скок чист кашмир вязаный пуловер O-образно деколте с дълъг ръкав топли пуловери Мъжки 2017 нови пуловери плюс размер дрехи

BGN 296.93

.Производ големина препорачува Големина на Крстот Рамо(cm) Градите Ширина(см) Тело Должина(cm) Должина на Ракав(cm) Висина Опсег(cm) Опсег на Тежина(kg) S 40 100 67 60 165170 6070 M 41 105 68 61 165170 7080 L 42 110 69 62 170175 8085 XL 43 115 70 63 175180 8593 XXL 44 120 71 64 175180 93100

Плюс размер 4XL вязаный пуловер жените пролет и есен жилетка якета бродерия Свободен жена пуловер, жилетка палто IOQRCJV Q038

79.34 -50 % BGN 40.00

Име на производ : Плус големина 4 XL Поврзана Џемпер Жените Пролет и Есен јакни Јакна везови Лабава женски cardigan Џемпер палтаLJHFCDP02 продавницата Поврзана cardigan џемпер Ткаенини, Плетени Памук, должина конвенционалните Додатен / Погоден за температура Пролет и Есен стил Мода лабава топлина дебелина Умерено Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.За Нас: IOQRCJV онлајн продавница поздравува можете да уживате во задоволување на шопинг искуство...

Дамски пуловер с цип 2018 нова есен женски пуловер, жилетка плътен цвят тънък студент кратък дизайн на горно облекло тийнейджър момиче

39.68 -12 % BGN 35.00

Големина на Забелешка : големината на оваа облека е 2~3size помала од Европа / НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 2~3 поголема големина од вообичаеното...

Дамски пуловери жените есен пуловер pull femme с рамото ръкав прилеп пуловер вязаный пуловер върховете

17.74 -21 % BGN 14.00

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето...

жената е нередовен сив пуловер случайни уникален пуловер женски вълнообразни край на талията пуловери есен трикотаж дама мода облекло vestidos

54.21 -11 % BGN 48.00

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Поло вязаный женски пуловер есен пуловери женски пуловери жилетки свободен тънък пуловер дамски блузи

19.95 -25 % BGN 15.00

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето...

вълна кашмир ярка коприна смес плета дамски модни нередовни подгъва пуловер пуловер blue 3 цветове на един и повече размер

BGN 137.60

волна кашмир мешавина сплетам30%волна 25%кашмир 45%светла свилаполувисока јака / тенокнеправилни полите / лево краток право долгодизајниран & изменуваат од страна на ЕУ,2017висок квалитет направени во С...

Пролет есен жените поло пуловер пуловер бродерия, дантела трико с пайети дамски ежедневни блузи, чорапогащи NS14

BGN 36.14

Добредојдовте на нашата продавница!ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА (1 инч=2.54 см)Како што се мери од страна на страна и ткаенина еластичност, тоа може да има 23cm мерење грешка предизвикана! Тоа не е квалитет проблем...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.