• Новинка
през пролетта на перли, мъниста kintted пуловер женски фенер ръкав, пуловери

през пролетта на перли, мъниста kintted пуловер женски фенер ръкав, пуловери

резултат:
BGN 53.04
BGN 45.00 -15 %

Брой продукти
Налично


ГОЛЕМИНА биста ракав должина рамо S 100 48 44 47 М 104 49 45 48 L 108 50 46 49

Подробности

Размер:
S, M, L
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Дебелина на:
Дебел
Състав На Материала:
Polyester
Стил Ръкави:
Ръкав Фенер
Украса:
Beading
Дължината На Дрехата:
Редовен
Техника:
Компютърна Задължителен
Тип Елемент:
Пуловер
Яка:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
147
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Няма
Стил:
Ежедневни обувки

Избор на купувачи

високо качество добавяне на мазнини козе кашмир мъжки бутик жилетка, пуловер цветни голям Argyle каре S / 105-3XL/130

BGN 176.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмирсодржина : >96%V деколте.pullover...

2017 Есен жените плета жилетка набор от свредел пуловери с дълги ръкави мода ежедневни високо качество на средна възраст и стари жени пуловер

BGN 70.38

Начин на плаќање : Ali Express Плаќање : ; Ali Express Зачувам плаќање услугаКредитна Картичка; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union,Итн..Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачкаВе молиме проверете на превозот надомест и осигурување пред да купите .купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност задолжени од нивните земјаПРЕВОЗОТ : ние ќе им испрати до вас преку YANWEN EXPRESS, тоа ќе ве чини околу 5 15 дена, во спротивно, ние ќе ги испратите по ЕМС за повеќето земји,генерално тоа ќе се 515 работни дена .На пратката од страна на КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА за помалку од 2 kg стока,генерално тоа ќе се 1525 работни дена...

пролет есен нови дамски възли жилетки дамски дълги твърди пуловери са кухи, с качулка, шал за дамите, плюс размера на тънък kl0440

59.38 -48 % BGN 31.00

пролет, есен нови жените плетени cardigans жените долго солидна џемпери шупливи маскирани shawl за дами плус големина тенка kl0440Ве молиме имајте во предвид дека оваа големина е помала 12 големина од вообичаеното, кога да нарачате, ве молиме обратете се до големина на табелата .Ви благодариме!големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 8284 71 53 35 M 8688 72 54 36 L 9092 72 55 37 XL 9496 73 56 38 2 XL 98100 74 57 39 3 XL 102104 75 58 40Поради различни начини на мерење, Pls дозволете 13 cm разлика !!Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

OHRYIYIE Есен Зима поло плетене на пуловер и пуловер за жени 2018 свободен пуловер женски мек вязаный трикотаж жилетка S298

36.43 -40 % BGN 22.00

Големина Биста(cm) Должина(cm) Ракави(cm) S 100 56 46 M 104 58 48 L 108 60 50 (1inch =2.54 см) забелешка : таму ќе биде 13cm поголеми или помалиЕсен, ЗимаФлеш ПродажбаCategaryAnswer : ___________________________ NOTE : Ние имаме само една продавница наречена "OHRYIYIE" на aliexpress...

YAGENZ Пролет жени плетене на пуловер ежедневното дълга козина мода есен жените жилетка плетене на пуловер свободни Женски черни върхове 743

63.84 -48 % BGN 33.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Биста Половината Dresss Должина на ракав Рамо должина ширина Слободни 104108 / 75 42 54 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

кашмир жени есен зима рокля със средна дължина, пуловер пуловер вогнутый и изпъкнал плета свободни нисък О-образно деколте S-3XL

BGN 360.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмир.26 S парична казна предивоконкавни и конвексни / p ineapple жито сплетамсодржина>95%за тенок / дебеличкаесен / зима / улицаекстремни мека не осилото чешање на ситеантиpilling, не се фаќаоф, стандардна бојаСтил, лабава широк...

2017 нов жилетка жените пролет есен дълга жилетка дама вълнен материал свободен пуловер за дамски връхни дрехи палто с джобове

144.00 -80 % BGN 29.00

S Должина 72cm Биста 84 см Ракави Должина 56 cm За губење на 40 кг45 kg M Должина од 74 см Биста 88 см Ракави Должина 57 см За губење на 45 kg50 kg L Должина од 76 cm Биста 92 см Ракави Должина 58 cm За тежина од 50 kg55 кг XL Должината 77 cm Биста 96 см Ракави Должина 59 см За губење на 55 кг60 kg XXL Должината 78 см Биста 100 см Ракави Должина од 60 цм За тежина 60 кг65 кг XXXL Должина од 79 цм Биста 104 см Ракави Должина 61 см За губење на 65 kg70 kg 4 XL Должина 80 см Биста 108 см Ракави Должина 62 cm За тежина од 70 kg75 кг над димензии се cm...

Есен-зима вълна о-образно деколте поло Дамски пуловери женски пуловер с дълъг ръкав jumper бял черен сив възли пуловери

31.68 -37 % BGN 20.00

Есен, Зима Волна овратот Turtleneck Жените Џемпери Женски Џемпер Долг Ракав Скокач Бела Црна, Сива Плетени pulloversСовети : Драг пријател, овој џемпер е погодна за Русија големина 40 / 42 / 44 / 46...

2017 Жени смесен цвят поло свободни пуловери страничната сплит с дълъг ръкав вязаный пуловер женски есен зима ежедневни топли върховете

BGN 31.97

детали за производотБесплатни димензии : должина 56~64cm,биста 110cm,ракав 68cm(од јака да ткаенината), таму можеби 2~3cm грешка поради прирачник measurment,ве молиме проверете ја вашата телесна големиназа да бидете сигурни дека големина одговара за вас,ви благодариме!големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

Европа и Съединените Щати зима нов участък от високо яката обрат пуловер без мазнини тънък вязаный пуловер с дълги ръкави TB

66.40 -31 % BGN 46.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина на Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 36 14.17 90 35.43 82 32.28 56 22.05 M 37 14.57 93 36.61 84 33.07 57 22.44 L 38 14.96 96 37.80 86 33.86 58 22.83 XL 39 15.35 99 38.98 88 34.65 59 23.23 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење.

Cakucool нови жени пайети пуловери тънък черен с дълъг ръкав V-образно деколте скок на облегалката секси дрънкулката на партията да плета пуловер пуловер Дама

BGN 35.50

ДИМЕНЗИИ : Бесплатни големина : Биста : 82cm Рамо : 39cm Ракав : 58cm Должина : 50cmмери со раце,може да има 23cm разлики.PS : Sequined џемпери може малку непријатно во гол носи оти на sequins.

Мъжки дрехи удебеляване на пуловер есен и зима мъжки тънък o-образно деколте пуловер пуловер пуловер, мъжки мъжки дрехи

50.98 -6 % BGN 48.00

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Дамски пуловер пуловер с дълъг ръкав жълто мода вязаный Пролет ежедневни нов пристигане пуловери върховете дамски трикотаж на горно облекло

31.15 -29 % BGN 22.00

Ние ќе испорака на нарачката во рок од 3 дена по примање.Тоа обично ќе се земе од 37 работни дена да пристигне Ако изберете ЕМС или други Expres sТоа обично ќе се земе 2060 работни дена да пристигне ако изберете Кина пост mail...

Есента и зимата са нови жени с висока яка в дълга секция хеджиране грунд риза тънък обрат плетене удебеляване на пуловер

61.84 -27 % BGN 45.00

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 43 16.93 88 34.65 55 21.65 69 27.17 М 44 17.32 92 36.22 56 22.05 70 27.56 L 45 17.72 96 37.80 57 22.44 71 27.95 XL 46 18.11 100 39.37 58 22.83 72 28.35 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Жените дълъг пуловер с качулка, дебел вязаный жилетка пуловер, палто L-5XL плюс размер вълнен пуловер 2017 нов сив

82.11 -23 % BGN 63.00

Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инченголеминабиста Рамо ширинаЏемпер должинаДолжина на ракавL96106cm38.5 cm82cm58cmXL104114cm40cm83cm59cmXXL110120cm41.5 cm84cm60см3 XL116126cm43cm85cm61cm4 XL122132cm44.5 cm86cm62cm5 XL134144cm46cm87cm63cmЗабелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 13cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .

Нова пролет жени флорални бродерии пуловер с дълъг ръкав Европа мода възли пуловери дамски блузи N8823

84.26 -15 % BGN 72.00

Големината на S / cm M / cm L / cm Биста 126 130 134 Должина 56 57 58 Ракав 68 69 70Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

AIRGRACIAS горещи продажба на мъжка мода тънки вълнени възли пуловери с високо качество, мъжки ежедневни пуловери с бродерия животни размер M-XXXL

63.95 -36 % BGN 41.00

Совети : 1.Нашата големина е Азија големина , па може да помала од големината во вашата земја Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата внимателно тогаш може да се направи вистинскиот избор...

Жена тънък пуловер вязаная риза поло пуловер с къс ръкав kintwear елегантен тънък женски casual есен зима върховете

BGN 31.76

Димензии : Должина : 58cm Биста : 72100cm Ракав : 10cm Рамо : 3242cm"Големината мери од страна на самите себе,Понекогаш има некои грешки ,но секогаш во рамките на 13cm" answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.