• Новинка
2017 Есен жените плета жилетка набор от свредел пуловери с дълги ръкави мода ежедневни високо качество на средна възраст и стари жени пуловер

2017 Есен жените плета жилетка набор от свредел пуловери с дълги ръкави мода ежедневни високо качество на средна възраст и стари жени пуловер

резултат:
BGN 70.38

Брой продукти
Налично


Начин на плаќање :
Ali Express Плаќање : ; Ali Express Зачувам плаќање услуга
Кредитна Картичка; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union,Итн..
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Ве молиме проверете на превозот надомест и осигурување пред да купите .купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
ПРЕВОЗОТ :
ние ќе им испрати до вас преку YANWEN EXPRESS, тоа ќе ве чини околу 5 - 15 дена, во спротивно, ние ќе ги испратите по ЕМС за повеќето земји,генерално тоа ќе се 5-15 работни дена .
На пратката од страна на КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА за помалку од 2 kg стока,генерално тоа ќе се 15-25 работни дена. Ако не можат да чекаат за долго време, ве Молиме изберете ЕМС или други Превозот.
Сите предмети ќе бидат испратени како подарок.Ве молиме проверете ја вашата адреса пред да плаќање, ние ќе брод на објекти на адреса на законот.
ОДГОВОРНОСТ :
Кога подредување од нас, ќе се смета и увозникот и мора да се усогласат со сите закони и барањата на земјата во која ќе се прима објекти. Вашите нарачки може да бидат предмет на увозни давачки и/или даноци и сите дополнителни трошоци за сопствени грешки мора да биде на товар на вас. Ние немаме контрола над овие давачки и не сноси одговорност за било која ги локалните обичаи закони и/или давачки и даноци по продажба. Сопствени политики широко варира од земја до земја, и ќе треба да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации.
Ако пакетот е одбиено поради вашето одбивање да се плати царина и/или обврски, а купувачот тврдат дека спорот, ние имаме право да го игнорираат овој спор и не ја покривајте наплата.
НАПЛАТА И УСЛУГА
Ве молиме проверете го вашиот пакет по примените, и бидете сигурни дека сакате да го задржи вашето купување. Ако вашето купување не одговара на вашите потреби или очекувања. ве молиме НИ e-mail, прво за враќање. Сите се врати ставки МОРА да биде во сосема нова состојба, што значи дека објектот е никогаш да се користи и чува во оригинално пакување. Ќе бидат вратени за целиот износ на објектот цена. Ние не наполните повторно порибување такси. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. без претензии ќе биде почестен од 3 дена по пакет примени.
ПОВРАТНИ информации :
Како вредност на Клиентите, Вашите Повратни информации е многу важно за нас. Тоа ни помогне да ги подобриме нашите услуги на клиентите. Контактирајте со нас да го реши ова Прашање пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Вашата среќа на шопинг е нашата задоволство!!! Ве молиме контактирајте со нас на прво

Подробности

Размер:
XL, XXL, XXXL
търговска марка:
сянъихуй
Материал:
Вълна
Състав На Материала:
Въглеродни влакна и вълна
Техника:
Плосък Вязаный
Яка:
Отложной яка
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Тип Елемент:
Жилетки
Стил Ръкави:
Редовен
Украса:
Бутон
Вид На Модела:
Цвете
Тип На Затваряне:
Однобортный
Номер На Модела:
T3077
Дебелина на:
Стандарт
Пол:
Жени
Сезон:
Пролет, Есен, Зима
Дамски дрехи-модел:
Строен
Тип На Повдигане:
Средният Ръст
Вълна:
Стандартна Вълна
Размер:
XL,2XL,3XL,4XL

Избор на купувачи

Нов Вязаный Пуловер, Поло С Дълъг Ръкав, Пуловери Човек Есен Зима Плътен Червен Цвят Сив Черен Пуловер Slim Fit Пуловери Мъжки

38.16 -29 % BGN 27.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот И Evalaution1.Општи Бесплатен Превозот на Производи Од Кина Пост Воздух Mail Превозот и EПакет2.Во врска со вратени стоки и тарифи купувачи треба да носат за Да се намали купувачи да го плати царинските давачки, сите Ние стоката е декларирана вредност под 20 САД долари и е Подароци3.Секое од наведените предмети се проверува пред испорака Ако ја прими стоката имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни4.За логистика, Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо откако ќе се плати Обично 2 to7 дена Превозот време за 1560 дена Од Кина Според различни земји, во различни времиња за Време на превозот време ќе биде продолжено активности на Ali Express препорачуваме шопинг однапред5 Сите стоки вистински фотографии Мало боја разликата не може да се избегне Големина на табела рака мерења грешка 1~3 CM нормалниот опсег[xlmodel][производи][45474] Нова Мода[xlmodel][производи][45475] Топла Продажба

Дамски пуловер пуловер с дълъг ръкав жълто мода вязаный Пролет ежедневни нов пристигане пуловери върховете дамски трикотаж на горно облекло

31.15 -29 % BGN 22.00

Ние ќе испорака на нарачката во рок од 3 дена по примање.Тоа обично ќе се земе од 37 работни дена да пристигне Ако изберете ЕМС или други Expres sТоа обично ќе се земе 2060 работни дена да пристигне ако изберете Кина пост mail...

Нова пролет жени флорални бродерии пуловер с дълъг ръкав Европа мода възли пуловери дамски блузи N8823

84.26 -15 % BGN 72.00

Големината на S / cm M / cm L / cm Биста 126 130 134 Должина 56 57 58 Ракав 68 69 70Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Зима / есен женски пуловер без вязаный пуловер с дълги ръкави Twist Pattern дебел стил пуловер пуловер пуловер за Дама SW691

65.74 -48 % BGN 34.00

Зимски / Есен Жените Џемпер Лабава со Долги ракави Поврзана Џемпер Пресврт Шема Дебели Стил Џемпер Pullover Џемпер за Дама SW691Овој Џемпер имаат Само Една Големина,тука е големината inforamtion : рамо : 58cm биста : 114124 см должина на : 57cm ракав : 46cmИзвестување : поради мерење патот е различен, pls дозволете 23 cm грешка.

Нова зима на топло пуловер, мъжки ежедневни метросексуалните мъжки пуловери О-образно деколте sstriped пуловер кръст украсяват Азия размер S-XXL

57.10 -40 % BGN 34.00

Нови зимски се задржи топло Џемпер мажите'scasual Metrosexual мажите pullovers Овратот sstriped џемпер црисскрос ги красат голема големина SXXL

Есента и зимата са нови жени с висока яка в дълга секция хеджиране грунд риза тънък обрат плетене удебеляване на пуловер

61.84 -27 % BGN 45.00

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 43 16.93 88 34.65 55 21.65 69 27.17 М 44 17.32 92 36.22 56 22.05 70 27.56 L 45 17.72 96 37.80 57 22.44 71 27.95 XL 46 18.11 100 39.37 58 22.83 72 28.35 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

кашмир жени есен зима рокля със средна дължина, пуловер пуловер вогнутый и изпъкнал плета свободни нисък О-образно деколте S-3XL

BGN 360.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмир.26 S парична казна предивоконкавни и конвексни / p ineapple жито сплетамсодржина>95%за тенок / дебеличкаесен / зима / улицаекстремни мека не осилото чешање на ситеантиpilling, не се фаќаоф, стандардна бојаСтил, лабава широк...

Ladychili Жените Зимата Е Мек Пуловер Вязаный Сладък Котка Pattern Пуловер O Врата Тъмно Синьо Кратък Пуловер Пролет Есен Пуловер S70

26.40 -5 % BGN 25.00

Ladychili Жените Зимска Мека Џемпер Плетени Симпатична Мачка Шема PulloverО Вратот Сина Краток Џемпер Пролет, Есен Џемпер S70Боја : СинаГолемина : една големина,должина 65cm,ракав 55cm,градите 110cmЗа Сезона : пролет, есенРамо(cm) Биста(cm) Врат Должина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) една големина 110 65 55 ИМАЈТЕ на ум 1 : 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен ЗАБЕЛЕШКА 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings ЗАБЕЛЕШКА 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување1...

BELIARST пролет и есен нов вълнен вязаный жилетка женски жилетка камизола дълъг пуловер без ръкави свободно дебели палта

BGN 38.93

добредојдовте на BELIARSTAnswer : ___________________________ Note : (рачни мерења на локации, може да биде 13 см грешка ви благодариме за вашето разбирање.) И поради различни екранот и различни серија на производи, реалната слика може да биде малку поинаков...

Есента И Зимата Нова Дама Висока Яка Дъждобран Шал На Жената Прилеп Ръкав Ресни Нередовни Пискюл Пончо Пуловер Пуловер

51.58 -24 % BGN 39.00

Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!(1cm=0.39 инчи)Информации За ПроизводотГолеминаРамоБистаSleeveДолжинаЕдна S izeНеограничен број на108cm65cm75смодговараат за 4070kg

Есента И Зимата Са Вълнен Пуловер Жени Лоскутные Пуловери О-Образно Деколте Вязаный Мек Топъл Вълнен Пуловер Дамска Мода Висока

27.41 -16 % BGN 23.00

добредојдовте на нашата продавница , повеќе евтини и висок квалитет на стоки кликнетеОва е Азија Големина, 1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 смве молиме donn не само судија од големината"S,M,L,XL,XXL",само погледнете внимателно за th e детали големина податоци пред да се направи нарачката.спор...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.