• Новинка
2018 Есен, Зима Бяла Ръчно Плетени Дълъг Пуловер Жени Wollens Свободни Отворени Бод Пуловери

2018 Есен, Зима Бяла Ръчно Плетени Дълъг Пуловер Жени Wollens Свободни Отворени Бод Пуловери

резултат:
BGN 47.20

Брой продукти
Налично


Подробности

Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
Номер На Модела:
7760
Стил:
Секси И Клуб
Стил Ръкави:
Редовен
Тип Елемент:
Жилетки
Дължината На Дрехата:
Редовен
Дебелина на:
Стандарт
търговска марка:
Момиче Liwa
Яка:
V-Образно Деколте
Техника:
Ръчно Подвързване
Материал:
Polyester
Украса:
Няма
Състав На Материала:
Акрилни влакна
Дължина ръкав(см):
Три Четвърти

Избор на купувачи

Дамски поло вълнен пуловер пуловер Зима Пролет жени мозайка гъст дъното риза ежедневни вязаный пуловер RE0240

82.90 -47 % BGN 44.00

Жените Turtleneck Кашмир Pullover Џемпер Пролет Зима Жените Комбинација и Набивање на Дното Кошула Секојдневен Поврзана Џемпер RE0240големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 90 57 45 48 L 96 58 46 49 XL 100 59 47 50 2 XL 102 59 47 50 3 XL 104 60 48 51Ве Молиме Имајте На Ум 1...

Жена тънък пуловер вязаная риза поло пуловер с къс ръкав kintwear елегантен тънък женски casual есен зима върховете

BGN 31.76

Димензии : Должина : 58cm Биста : 72100cm Ракав : 10cm Рамо : 3242cm"Големината мери од страна на самите себе,Понекогаш има некои грешки ,но секогаш во рамките на 13cm" answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално...

високо качество добавяне на мазнини козе кашмир мъжки бутик жилетка, пуловер цветни голям Argyle каре S / 105-3XL/130

BGN 176.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмирсодржина : >96%V деколте.pullover...

зимата шарен пуловер, мъжки марката О-образно деколте Slim Fit възли памучни бели мъжки блузи и пуловери Мъжки дрехи 3XL 50

54.30 -48 % BGN 28.00

1 Материјал : Памук 2 Бои за избор : Морнарица, Сива 3 Големина : M / L / XL / XX L / 3 XL 4 Материјал на платно ви дава пријатно чувство...

Cakucool нови жени пайети пуловери тънък черен с дълъг ръкав V-образно деколте скок на облегалката секси дрънкулката на партията да плета пуловер пуловер Дама

BGN 35.50

ДИМЕНЗИИ : Бесплатни големина : Биста : 82cm Рамо : 39cm Ракав : 58cm Должина : 50cmмери со раце,може да има 23cm разлики.PS : Sequined џемпери може малку непријатно во гол носи оти на sequins.

Европа и Съединените Щати зима нов участък от високо яката обрат пуловер без мазнини тънък вязаный пуловер с дълги ръкави TB

66.40 -31 % BGN 46.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина на Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 36 14.17 90 35.43 82 32.28 56 22.05 M 37 14.57 93 36.61 84 33.07 57 22.44 L 38 14.96 96 37.80 86 33.86 58 22.83 XL 39 15.35 99 38.98 88 34.65 59 23.23 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење.

OHRYIYIE Есен Зима поло плетене на пуловер и пуловер за жени 2018 свободен пуловер женски мек вязаный трикотаж жилетка S298

36.43 -40 % BGN 22.00

Големина Биста(cm) Должина(cm) Ракави(cm) S 100 56 46 M 104 58 48 L 108 60 50 (1inch =2.54 см) забелешка : таму ќе биде 13cm поголеми или помалиЕсен, ЗимаФлеш ПродажбаCategaryAnswer : ___________________________ NOTE : Ние имаме само една продавница наречена "OHRYIYIE" на aliexpress...

Есента И Зимата Нова Дама Висока Яка Дъждобран Шал На Жената Прилеп Ръкав Ресни Нередовни Пискюл Пончо Пуловер Пуловер

51.58 -24 % BGN 39.00

Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!(1cm=0.39 инчи)Информации За ПроизводотГолеминаРамоБистаSleeveДолжинаЕдна S izeНеограничен број на108cm65cm75смодговараат за 4070kg

Есен-зима вълна о-образно деколте поло Дамски пуловери женски пуловер с дълъг ръкав jumper бял черен сив възли пуловери

31.68 -37 % BGN 20.00

Есен, Зима Волна овратот Turtleneck Жените Џемпери Женски Џемпер Долг Ракав Скокач Бела Црна, Сива Плетени pulloversСовети : Драг пријател, овој џемпер е погодна за Русија големина 40 / 42 / 44 / 46...

Мода плътен цвят вязаный женски пуловер есен черно / сиво / розово / оранжево / вино-червено / жълто ежедневни Пуловери за момичета

31.98 -44 % BGN 18.00

Главен Материјал : ПамукНето Тежина : 240 ± 10 gИзмијте Метод : ЛАДНО РАКА МИЕ ОДДЕЛНО, СУВА ВО СЕНКА, НЕ КАЈГАНАГолемина ИнформацииЕдна ГолеминаБиста Дебелина Опсег80 94 см / 31.5" 37"Должината На Телото65 cm / беа 25,5"Должина На Ракав52 см / 20.5"Белешки : 1.1 cm = 0.39 инчен;1 инч = 2.54 см;1 кг = 2.2 кг.,1 lb...

YAGENZ голям е размерът на жените да плета пуловер пуловер дълги върховете V яка свободни пролет есен жената рокля ръкав прилеп плътен цвят плета 794

79.84 -49 % BGN 41.00

КРПА ГОЛЕМИНА Големина(см) ракав должина(cm) Dresss Рамо Должина ширина Биста XL / 8088 / 98 2 XL / 8189 / 108 3 XL / 8290 / 120 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Жените дълъг пуловер с качулка, дебел вязаный жилетка пуловер, палто L-5XL плюс размер вълнен пуловер 2017 нов сив

82.11 -23 % BGN 63.00

Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инченголеминабиста Рамо ширинаЏемпер должинаДолжина на ракавL96106cm38.5 cm82cm58cmXL104114cm40cm83cm59cmXXL110120cm41.5 cm84cm60см3 XL116126cm43cm85cm61cm4 XL122132cm44.5 cm86cm62cm5 XL134144cm46cm87cm63cmЗабелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 13cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .

Нова зима на топло пуловер, мъжки ежедневни метросексуалните мъжки пуловери О-образно деколте sstriped пуловер кръст украсяват Азия размер S-XXL

57.10 -40 % BGN 34.00

Нови зимски се задржи топло Џемпер мажите'scasual Metrosexual мажите pullovers Овратот sstriped џемпер црисскрос ги красат голема големина SXXL

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.