• Новинка
Фантазия лилаво лавандула 3D плътни завеси за постелки хол романтични завеси Cotinas para sala

Фантазия лилаво лавандула 3D плътни завеси за постелки хол романтични завеси Cotinas para sala

резултат:
BGN 192.00
BGN 113.00 -41 %

Брой продукти
Налично


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90%. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои. Големина (Wx H) и Износ : Широк 150cm x Висина 200cm(вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide115*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 260cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide130*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide132*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide150*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide160*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.3937008 јас nches Ако ви треба други големина, ве молам оставете ме messager ние може да се направи реклама на вашите барања.
Љубезно потсетување :
Завесата е свилен, кога ќе се мијат тоа ве молиме да се избегне напорно работи на допир завеса.
ние може да се направи на перница покријат истата шема како завеса, ако треба, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Оваа 3d завеса е куки висат процес, што е Повеќе од три-димензионални. и ќе добиете заврши sewed завеси со куки.
Ве молиме овозможи 1-3cm devition поради hemmin.
Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе го направи завеси, токму како на вашите барања
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме
Таму може да се slightliy разликата во бојата малку, бидејќи на компјутерски монитор settings.
Мерење
Топ Кука Висат процес
Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови
3d дигитална реактивен печатење, животната средина и здравјето, не исчезнат, долго-траен светла боја.
Оваа завеси е за шиење заврши , Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.
Ова е куки висат процес, м руда три-димензионални.
Производ вистински пукање во продавница
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса.

Подробности

Размер:
W150cm H200cm, W180cm H220cm, W200cm H180cm, W220cm H180cm, W230cm H240cm, W260cm H240cm, W264cm H265cm, W300cm H265cm, W320cm H265cm, W360cm H265cm
Местоположение:
прозорец
Стил:
Модерен
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
търговска марка:
IvaRose домашен текстил
Тип Инсталация:
Вграден
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Номер На Модела:
CV-565
Тип:
Завеса
Формат:
въже
Техника:
Тъкани
Вид На Модела:
Етап
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Функция:
Затъмнение
Модел:
Пишеща машина
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Материал:
Polyester
Характеристика:
Декоративни завеси, продажбите на производителите, китайски луксозен завеса
Доставка:
Бърза доставка, като Fexdex UPS, TNT, DHL и т.н.
С помощта на:
Всекидневна стая легла кухня, стая за масаж
За хората:
Възрастни/Деца/Момчета / Бебешки Подаръци

Избор на купувачи

Луксозен европейски стил Дизайн готов завеса на прозореца щори за прозореца в хола WP293C

54.38 -30 % BGN 38.00

Напомена : 1 Цената на ова само завеса или tulle за 1 парче.(ако сакате еден панел на секоја страна од вашиот прозорец, ве молиме цел 2 парчиња...

Бавно душата бял, бежов кафе Европейския жакард кухи живи цветни завеси тюл Cortinas за стая кухня Чисто спалня 3d

19.20 -37 % BGN 12.00

* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...

[byetee] Затемненная Кухненска Врата, Завеса, Завесите За Съвременните Памучни Ленено Пердета, Спални Плат Хол Изолиращи Завеси

32.00 -25 % BGN 24.00

• Тоа е едно парче цена(1 panel), тоа не е поставен завеса цена Ако сакате да се купи 1 сет завеси како на сликата, ве молиме изберете 2 панели(парчиња) tulle и 2 панели(парчиња) затемнување.• Должина(висина) : ако сакате другите висина,ве молиме оставете порака во ред,или можете да контактирате со нас.• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас.Ние прифаќаме Нарачана...

Завеса Заводска Цена! Пеперуда Тюл Прозрачен Прозорец На Екрана Врата, Балкон Завеса Панел Шал Балдахин

7.30 -32 % BGN 5.00

1 BUC Пеперутка Tulle Прозорец Екрани Чиста Voile Вратата Завеси Drape Панел или Шамија ИзбраниСпецификација : Материјал : Voile ЗавесаБоја : Како на сл покажува .Одговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина : 0.95 M / 39.4" Ширина х 2М / 78.8" Должина...

Добри завеси свеж стил Art Tree Series врата завесата Декоративна преграда двухсекционный вид домакински Геомантический щастлив завеса 85x

76.56 -29 % BGN 54.00

Тип на производ : вратата завесаМатеријал : coton полиестер мешавинаГолемина : 85x150cmБоја : pls се однесуваат на сликиТип : двепарче типПакување : 1 парче врата завеса (прачка не е вклучена)Употреба : кујна / спална соба / batoom вратата...

Бродирани трева пердета за хола бродирани прозрачни пердета за спалня тюлевые завеси за деца обработка на прозорци

38.40 -40 % BGN 23.00

Обработка начин : Пакет се вклучени : 1 парче x завеса tulle.Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста.2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4...

300 * 300 см линия завеса закрит луксозен декор сребърна Коприна завеса хотел спалня завеса гама цветове по избор

58.88 -12 % BGN 52.00

Име на производ : линија завеса Големина : 300 * 300 cm (Околу 300cm широк, 300cm на високо ниво, Завесата е страна намали, големина ќе има некои отстапувања )Материјал : ТкаенинаБоја : Како што е прикажано

Модерни жълто-сиви хоризонтални щори за спални принт виолетово-зелени Cortinas за хола пол тюл с алуминиева дограма, панел AP275-30

10.88 -26 % BGN 8.00

ИЗВЕСТУВАЊЕПакет се вклучени : 1 парче x TulleСовети : 2 На tulle Може да Се Мијат Со Рацете Нежно , не Може да Се Мијат Со Машина !!!3...

Новият корейски стил, моден Дизайн Birdnest завеса тюл кърпа за прозорци спални S238&30

BGN 18.61

1 Цената е за 1 парче tulle или 1 парче платно,изберете што сакате.2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.3.Висина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.6 метар.4...

Тюлевые завеси плътна прозрачна прозорец завеса, за кухнята, хола, спалнята завесата поредица с обратно наклонена черта лента, с пластмасови тръби и куки

17.58 -3 % BGN 17.00

МЕКОСТ ТРАНСПАРЕНТНОСТ УБАВИНА Max перење температура од 60 степени Celciхлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исушиКуршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажба и можеби ќе треба два компјутериПастирски стил чиста завеса панел со везени украсиПодготвени направени објект со транспарентни пластични цевки, лесен за инсталацијаДолниот отворен со иста боја панделки затворањеРазни бои и големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 BUC Завеса Panel

2017 бели цветя 3D фото плътни завеси за постелки хол завеси Cortinas para sala

168.00 -20 % BGN 134.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Морден дизайн плътен цвят сив дневна светлина завеси за хол бели алуминиева дограма, щори индивидуален размер горещи продажба за кухни

29.90 -16 % BGN 25.00

Ако сакате да се купи прилагодена големина, ве молиме контактирајте со нас.Функција : 1 Летно ткаенина, бела и светло сива две бои.2...

Nabi Flying 2017 Спалня Хол Кухня, домашен текстил луксозни 3D алуминиева дограма, щори подарък за семейството

72.80 -7 % BGN 68.00

Може да се прилагоди на големинатаБрој на модел : D0057 AСенчење го оценувате околу 90%.Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g / m⊃2;Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување.Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачењеЦел : Дневна соба Спална соба Office хотелиВисок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина ПератОваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.Ова е куки висат процес, повеќе од тридимензионални.

6 цвята ретро сладки цветя тюл завесата Врати, прозорци, щори покривка прозрачен шал волани AA

6.18 -19 % BGN 5.00

Моден завеса прозорецот за преглед на квалитетот на готовиот производ чиста завеса panel100% Сосема нов и висок квалитет!Спецификација : Материјал : Voile ЗавесаМодел : Собираат Флорални Шема.Боја : Вино Црвено, Црно, Кафе, Сина, Жолта, БелаОдговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина : 1 M / 39.4" Ширина х 2М / 78.8" Должина...

1x2m ред завеса от мъниста панел стая врата, прозорец, интериор САМ пискюл делител покривка

9.89 -29 % BGN 7.00

Спецификација : Идеален за летните месеци да се задржи лета надвор и совршен за декорација.Овие дополнителните завеси ќе ви помогне форма релаксирана атмосфера во која било средина.Тоа исто така може да се користи како позадина за продавница прозорецот екранот.Тоа има џеб на врвот на завеса, па ќе може да слајд завесата род преку лесно виси.Оваа прекрасна завесата може да се користи како врата завеса, прозорец завеса, и партиција или ѕид декорација.Тип : String ЗавесаСтил : Модерен, ЕдноставенМатеријал : Имитација Кристал Монистра, ПолиестерПрилики : Врата, Прозорец, Дом, Канцеларија, итнКарактеристики : Valance, 40 Компјутери Монистра Декор, Прекрасни, String ЗавесаГолемина : 200cm x 100cm / 78.74" x 39.37" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x String Завеса (со 40 Компјутери Монистра)

Затъмнени завеси карикатура бухал дете спалня за лечение на прозореца с тюлевыми пердета панел модерен кратък

13.60 -49 % BGN 7.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ1 Цена : Цената вклучува ЕДНО парче(ЕДЕН панел) на завесата .(ако сакате еден панел на секоја страна од вашиот прозорец, ве молиме цел 2 парчиња.)Tiebacks, tassels и монистра, куки не се вклучени во цената.2...

Средиземноморски класически сини бродирани завеси за хол спалня луксозни щори алуминиева дограма, щори, бродирани завеси вуалевые

37.63 -39 % BGN 23.00

Обработка начин : Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulleСовети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.