• Новинка
Прилеп модел от дантела за пердета за кухня Хелоуин Черно прозрачни завеси за хол тюл обработка на прозорци начало декор

Прилеп модел от дантела за пердета за кухня Хелоуин Черно прозрачни завеси за хол тюл обработка на прозорци начало декор

резултат:
BGN 31.42
BGN 22.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Спакуван Листа : 1 парче Големина : 40inx84in (101x213cm) Материјал : 100% Полиестер Забелешка : Оваа ставка е monolayer, нема надеж. Примена : Ова чипка прозорец или врата панел е совршен за ноќта на вештерките партија ,божиќ. Се создаде злите-во потрага прозорци или врати со леснотија, благодарение на оваа Чипка Panel Прозорецот Декорација. Само нека висат во предниот дел на вашето прозорци или врати и ги споделите со вашите ноќта на Вештерките светла, или дури и само светлина на месечината, дали остатокот да се создаде прогонувачки атмосфера ќе ви се допаднат.

Подробности

Размер:
W102 X H213cm
Воспользуйся:
Кафене, Офис,Дом,Болница,Хотел
Начин на отваряне и затваряне на:
Долен Външен
Тип:
Завеса
Приложимо Тип Прозорец:
Ъглово Прозорец
Формат:
въже
търговска марка:
Супер Домакинство
Функция:
Перспективата
Техника:
Тъкани
Местоположение:
вратата
Стил:
На европейския и американския стил
Тип Инсталация:
Външна Настройка
Модел:
Боядисана Прежда
Номер На Модела:
Вратата Се Завеса
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Материал:
окото плат
Вид На Модела:
Скелет
Функция:
Декорация на дома
ДАНЪК:
Отговорност Купувачи
Пакета Е Включен:
1 Парче Тюл
Материал:
100% Polyester

Избор на купувачи

Направи си САМ насекомо лети мрежи против комари на прозореца чиста мрежа екран завеси протектор Flyscreen по целия свят 130*150 см AA

3.36 -11 % BGN 3.00

Предмет : Врата, Прозорец Нето Мрежа Екран ЗавесаСостојба : Brand new со ознакаГолемина : 130cm*150cmТежина : 60gНето Дупка 's Кол...

Жълто шарени пода помрачи завеса Чисто завеса луксозни волани 70% Light Shading Panel щори на Прозорец Set Hot Sale WP275 *30

12.75 -29 % BGN 9.00

1.Цената е за 1 парче на завесата / Tulle.2.цената за завесата не е Вклучено : прачка / чипка / tassel / монистра3.Завеса Висина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.65 метри...

1 gang Switch, Wall Switch, Touch Switch Screen Wall Light Switch 1gang 1way 110~240V input

60.80 -5 % BGN 58.00

Нови Кристално Стакло Панел Switch Ѕиден Прекинувач со Допир се Префрлите Екран Ѕид Светлина Switch 1gang 1way 110~250 V текст за DC ролетни моторВлезна моќност : 110 V240 VИзлезна Моќност : 24 V5060 HzПрекинувач и далечински управувач може да се поврзете со вашата домашна ролетни мотор .

безплатна доставка на нова корейска версия на карикатура автомобил печат на готови щори завеса

65.14 -0 % BGN 65.00

Совет : Боја ја видите сликата Слика направени во дневна светлина, боја во вид преовладува Цена 1.Ако изберете завеса , тогаш цената вклучува едно парче на завесата...

Гората светъл Кортина потъмняване на модерна всекидневна Прозорци, Щори украса

192.00 -49 % BGN 98.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Цветен Декор Изтъркан Шик Роза Пъпки Листа Лалета Флорални Детайли ButterflyNatural Print

124.48 -49 % BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Преливащи се цветове моливи отпечатва сладък карикатура завеси за момчета, детска стая, спалня по поръчка размера на прозореца Щори за деца

19.20 -32 % BGN 13.00

1 Цената е САМО за 1 парче на завесата 2 W значи ширина, H значи Висина , и големината е САМО за 1 парче...

Луксозни европейски розови пердета плътни, прозрачни завеси за хол спалня сватбената стая печатни завеси

240.00 -49 % BGN 122.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

MYRU модерен памук и лен бродирана свеж стил завеса здраве и опазване на околната среда завеса печат

35.18 -1 % BGN 35.00

1 Сенка го оценувате : 60%2.Звучна ИзолацијаТие се осигура дека дури и ако сте светлина sleeper ќе не биде нарушен од страна на звук на улиците.3...

Нова Европа цвета на стената цвете, пеперуда 3D завеси, плат миещи дебели пердета за спалня прозорци сватбената стая домашен текстил

126.90 -39 % BGN 77.00

1 Пакет се вклучени : 2 парче x Завеси (Лево модел 1 парче , Право модел 1 парче)Совети : 1.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.2.Должина : Слободно да ја прилагодите, поголема од 2.7 m висина завеси бара посебни прилагодување...

Безплатна доставка укие-ъ Фън Шуй японски суши-ресторант 85х120 см кухненската врата Сплит плат завеса Норен

BGN 95.98

Јапонски стил крпа noren вратата завеса Сплит завеса лесно прошетка низ Виси на dowl или декоративни завеса род (не се вклучени) се Користи за кујна вратите таму каде што е многу нога сообраќај

[byetee] пресни ленти завеса половината оцветяване клас тежък лен, памук потребителски завеси Дневна Спалня еркерен прозорец пердета

35.20 -15 % BGN 30.00

• Тоа Е Едно Парче Цена(1 Panel), Тоа Не Е Поставен Завеса Цена Ако Сакате Да Се Купи 1 Сет Завеси Како На Сликата,Ве молиме Изберете 2 Панели(парчиња) Tulle и Изберете 2 Панели(парче) Затемнување.•Должина(Висина) : Ако Y ou Сакате Други Висина,ве молиме Оставете Порака Во Ред,или Можете Да Контактирате со Нас.• Доколку Големината Не Е Погодна за Вас , ве Молиме Контактирајте со Нас.Ние Прифаќаме Нарачана.Нашата Работилница Ќе Го Направи Завеси Токму Како Ваша Мерка.Ако Имате Било какви прашања,можете Да Нè Контактирате.• Обработка : Ако Одберете 2 И 3 Стил,Ние Ќе Испрати Куки Да Сте Слободни .Како да се измери завеса големина?Прозорецот Завеси width= 2x A (Двапати на северниот Пол или Песна ширина)Прозорецот Завеси Должина=B / C / D( До вас)Ширина : 1.Мерка вашиот песна или пол (А)2...

2017 пердета завеси за хол основна спалня врата прозорец пердета за детска стая розов цвят

25.98 -11 % BGN 23.00

добредојдовте доаѓа! Ве молиме да се чувствуваат слободни да се провери од нашата Продавница своеволно ЕДНА ШАМИЈА ПО КУПУВАЊЕ (на декорирање монистра не се вклучени) Доаѓа Сосема нов во пластика...

1 бр./лот луксозни сини пера бродерия с алуминиева дограма, щори за хола Спалня панел завеси, прозрачни завеси за декорация на дома

BGN 17.55

modname=ckeditorКуршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажбаПастирски стил чиста завеса панел со везени украсиЛесен за инсталацијаДолниот отворен со иста боја панделки затворањеРазлични големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 BUC ЗавесаЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

Горещи продажба декорация на дома пердета бели пеперуди Чисто Window завеси за деца спалня лечение на прозореца WP265C

21.31 -30 % BGN 15.00

(100cm =1 метар = 39 инчи )Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

Happy Bear Home Window завеса за хола половината оцветяване пердета за спалня, Полиестер, Памук, цветя и декоративна завеса

55.52 -21 % BGN 44.00

Добредојдовте на LX Продавница забава 5 $ : цел цена повеќе од 99$ купон 4 $ : цел цена повеќе од 79$ забава 3 $ : цел цена повеќе од 59$ купон 2 $ : цел цена повеќе од 39$ купон 1 $ : цел цена повеќе од 19$ добиете купонот на страната на производи следат мојата продавница да добие повеќе од 5% попуст ние сме професионални завеси производителот во кина.користење на квалитетни материјали и добра технологија,ние мора да се осигураме дека нашиот производ квалитетот сите нив се готови производи.изборот на видот и фиксација начин,ќе можете лесно да се инсталира директно на нивДетали за производот опис : 1.Цена : Тоа е 1 парче завеса е цена (на Едната страна од прозорецот).Да ги красат целиот прозорец,треба да се купат 2 парче завеси2.Цена : Вклучувајќи кука 1,кука 2 или дупка 3 (Ние ви помогне да гратис процесот на фиксација методи)3.Услуга : Нашата гратис обработка на услугата,можете лесно да ги користите за декорација на вашиот windows4.Внимание : Не завеса род5.250x270cm : ширина 250cm и висина 270cmЗавеса род должина Завеса големина Треба да се купи 2.1 m 2.5 m 250x270cm 2 парче 2.6 m 3 m 300x270cm 2 парче 3.1 м 3.5 m 350x270cm 2 парче 3.6 m 4 m 400x270cm 2 парче 4.1 м 4.5 м 450x270cm 2 дел

Красив кленов лист водопад затъмнение завеса на прозореца на печатни 3D завеси Всекидневна и Спалня За украса на прозорци

219.20 -49 % BGN 112.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, декор животни карикатура боядисани сладки, малки таралежи на дърво с малки сърца и FruitsArt

124.48 -49 % BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

безплатна доставка нов Кеймбридж пътуване сянка плат завеси всекидневна, спалня, балкон завеси

65.14 -0 % BGN 65.00

Совет : Боја ја видите сликата Слика направени во дневна светлина, боја во вид преовладува Цена 1.Ако изберете завеса , тогаш цената вклучува едно парче на завесата...

Бавно Душата Бродирани Цветя Сънливи Памучен Цвете Завеса Тъканни Завеси На Прозореца На Хола Спалня Кортина Китайската Лукс

36.80 -37 % BGN 23.00

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...

2017 нов анимационен филм на 3D плътни завеси детски плътни завеси модерен завеса хол 0136

79.98 -29 % BGN 57.00

Бесплатни S hipping 2015 Нов Цртан филм Затемнување 3 D завеса hello kitty Современото Живеење Соба ЉУБОВ 064завеса hello kittyPls прочитате описи внимателно пред цел.1...

Безплатна доставка двоен слой бродерия пасторални тюл прежди кафе къса завеса кухненски пердета за хола, спалня 45 * 150 см

BGN 30.21

детали за производот Дотур големина е за : 45 * 150 смОвој производ не содржи завеса род, ве молиме да ги купите нивните сопствени...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.