• Новинка
За KTM EXC 125-530cc 690 950 990 покриване на затягане на волана 28 мм бар стойка на стена адаптер 40 мм 50 мм.

За KTM EXC 125-530cc 690 950 990 покриване на затягане на волана 28 мм бар стойка на стена адаптер 40 мм 50 мм.

резултат:
BGN 53.18
BGN 51.00 -4 %

Брой продукти
Налично


Опис :
-Состојба : 100% Сосема Нов
-Материјал : Висок квалитет на CNC палка 6061 алуминиум, anodizing површина
-Тоа може да се зголеми 40mm или 50мм според вашето хоби
-На завртката инсталирате дупки : 10мм
-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.
-Достапно боја : Портокал/Црна
-Пакет се вклучуваат : 1 сет
-Тоа се вклопат за повеќето од мотоцикл со 28mm-28.3 mm handlebars
Таму се опремени со стандардни шрафови , ако ви треба повеќе или да го скрати завртка, можете да контактирате со нас. ние може да се појавување на завртка според вашите барања.
ВНИМАНИЕ : Молам да се провери и потврди дека вашиот велосипед има соодветен кабел и кочница линија должина, пред да инсталирате било handlebar risers.

Подробности

търговска марка:
ДИВАКЪТ
Цвят:
Черен / оранжев
Материал:
Алуминий на CNC 6061
Тегло:
390g

Избор на купувачи

13.5 340мм 335мм универсални амортисьори за Honda / Yamaha / Suzuki/Kawasaki / Dirt bikes/ Гокарт / четириядрен под наем / Мотори и атв-та.

BGN 176.00

Стр Опис : 345mm 340mm око за око на clevis Око Дијаметар : 10мм Око дебелина : 21.00 mm Пролет дебелина : 7mm Пролет Ширина : 60mm (2.4") Амортизацијата може да се прилагоди во окото на шок има затегнувачка цврстина повеќе од 2.000 kgf Притисок може да се прилагоди од страна на изворите и системите (азот) Пакет се вклучени : 1 Pairx Мотоцикл Шок апсорберПратката & Царина прашањаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

Мотоциклет ABS пластмаса Червен обтекател на купето комплект, годни за Honda VTR1000F 1997-2005

734.86 -8 % BGN 676.00

ABS Пластика Обтекател Лакот за Полнење Одговара За Хонда VTR1000 F 19972005 98 99 01 02 4АFitment : f или Хонда VTR1000 F 19972005 ГодиниСостојба : 100% Сосема нов резервни обтекател направени во кина, НЕ ОЕМ обтекател или оригинални обтекател!>>> Материјал : најдобри за ВБРИЗГУВАЊЕ на ПЛАСТИЧНИ ABS пластика>>>Боја : ЦрвенаВе молиме имајте во предвид : бидејќи целосен комплет е unpainted, тоа може да има површински scuffs или гребнатини, но треба да биде лесно да се изшкуркан или primied и е подготвен да се наслика>>> Функција : Пред Drilled & Подготвени за Прилагодено Боја се компатибилни,и ќе осветленост со други К...

Bjmoto мотоциклет с CNC рамка слайдер Anti Crash Protector защитно покритие за Yamaha MT07 FZ07 2014-2017 YZF R1 R1M 2015-2017

117.90 -28 % BGN 85.00

Мотоцикл CNC Рамка Лизгачот Анти Несреќа Заштитник Guard покритие за Јамаха MT07 FZ07 2014 2015 2016 2017 YZF R1 R1 M 2015 2016 2017 Левата и Десната Рамка Лизгачи несреќа заштитник Материјал : CNC Алуминиум 6061 и ПОМ Боја : Црна, Сина, Златна,Црвена, Titiuam Fitment : За Јамаха MT07 20142017 За Јамаха FZ07 20142017 За Yamaha YZF R1 20152017 За Yamaha YZF R1 М 20152017

Блок ръчната спирачка ATV Off Plate за Honda TRX250 R/X/EX/SX TRX300X TRX300EX TRX450R ATC70 ATC90 ATC125 ATC185 ATC200 ATC250

19.39 -7 % BGN 18.00

АТВ Паркинг Сопирачка Блокирање Исклучи Плоча опфаќа планината дупка на вашиот caliper преостанува по отстранување на итна кочница кабел и заградата...

10 бр./лот CNC мотор M6 6 мм M5 5 мм обтекател болтове spire скорост на закрепване на клипове винт Пролет Болоты ядки Motocicleta скутери

17.58 -9 % BGN 16.00

Мото Додатоци Алуминиумска Рамка Дупка Покрие Капи За Yamaha Yzf Р3 2015 2016 Година Yzf R25 2013 2014 2015 Yzf R3 Yzf R25 мотор Карактеристики : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Алуминиум завршна Површина : Рек Позлата Боја : Црна,Сина,Црвена,Сребрена,Зелена,Злато Пакет : 10 x М5 Завртки (5 x 20mm) 10 x Клипови Fitment : Универзална одговара за мотор велосипеди скутери користи М5 завртки...

За Хонда мотор Скоба регистрационен номер на притежателя на ЦБ 599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4i 900RR 250 400 PCX125

49.07 -14 % BGN 42.00

Напомена : 2 вида на LED светлоТема : Состојба : 100% сосема новМатеријал : алуминиум CNCКоличина : 1 парчеБои : Црна, Сина, Црвена Злато Зелена Портокал ТитаниумЛесно да се инсталира Со led табличка светлинаFitment : Универзална одговара на повеќето мотоцикл, спорт велосипед, улица велосипед, dirt bike, итн.Пакетот вклучува : 1 * мотоцикл лиценца плочаЗемјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 1012 1316 1719 2024 2530 Работни Дена + сабота + недела 1214 1518 1921 2226 2732 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5...

12 мм с ЦПУ, алуминиеви въртящи се макари, за Kawasaki ZX7 ZX7R ZX7RR всички модели

19.98 -10 % BGN 18.00

Се направи најмногу од вашиот заден стојат! Овие Задните Стојат главниот дел на задната суспензија Spools се дизајнирани да бидат широко за лесно стојат локација, и со кренати усните на нивните надворешните рабови за безбедност...

Risen Windshield Windscreen Bracket Set Screen Protector Lockable за BMW F700/ F800/ F650 GS/S / ST/ K1200S / R 1200GS универсален

47.39 -20 % BGN 38.00

*Спојлер Големина : 260mm * 120mm * 4mm*Материјал : Ал 6061 T6 палка Алуминиум + Акрилик*Боја : Сребро Метален Дел и Чад Шофершајбната / Сребрена Метален Дел и Транспарентен Шофершајбната*Не треба да се вежба дупки, може да се инсталира директно.* Ова е универзален тип одговара правец на deflector погодна за речиси секоја велосипед со ветробранското стакло.* Во правец на заштита може да биде значително подобро и побрзо возење бучава може да биде минимизиран...

7/8 22 мм с ЦПУ мотоциклет волана дръжка бар ръкохватки края, за Honda VFR750 VFR800 1000 CB500X CB500X CB 500X 2013-2014 цялата година

15.98 -12 % BGN 14.00

6473993183833685 Објект Спецификација Состојба : 100% резервни сосема нов Материјал : CNC алуминиум Боја : 8 боја за options (ве молиме оставете порака за боја сакате) Одговара за : Сите Бренд мотор доаѓа со 7 / 8" (22 mm) Дијаметар Справи со Бар (За Хонда ,Kawasaki,Suzuki ,Јамаха ,БMW,KTM,Дucati,Триумф др.)Карактеристики : 1.Помогне да се заштитат род и да се справи & намалување на штета додека wresting.2.Водоотпорен и издржливи.3.Подобрување на удобноста & изедначи на возење.4.Лесна инсталација, без никакви модификации се потребни.Answer : ___________________________ Note : 1...

Пълни комплекти пластмаси тялото за Honda CRF50 XR50 китайски пит байк MX мотокрос, ендуро Супермото SM

38.21 -19 % BGN 31.00

100% Сосема НовБоја : како на сликата.Овој Комплет вклучува 7 КОМПЈУТЕРИ : Пред Број Плоча,Пред Фендер, Заден Фендер, Резервоар shrouds, и од страна на број плоча.Погодни за : Хонда XR / CRF 50 и ти eir копии или повеќето јама велосипеди на пазарот1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Прожекторите В Събирането Светлината На Прожекторите Е Подходяща За Мотоциклет Ducati 1098 2007-2008-2009

BGN 411.06

Дел Име : СветлатаFitment : Ducati 1098 20072009Боја : Црна со рефлексивни хром внатрешни работи, јасно леќаМатеријал : ABS пластика и ЖелезоПакет : 1× светлатаЛесна инсталација...

320 мм, 340 мм и 350 мм 360 мм мотоциклет въздушен амортисьор задно окачване за HONDA YMAHA SUZUKI, Kawasaki Aprilia Benelli KTM

BGN 168.00

Опис : 320mm 340mm 350mm 360mm око за окоОко Дијаметар : 10ммОко дебелина : 21.00 mmПролет дебелина : 7.5 mmПролет Ширина : 60mm (2.4")Пакет се вклучени : 1 Пар x Мотоцикл Шок АпсорберПратката & Царина прашањаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

чисто нов регулатор на напрежение изправяне на 99-02 AN400 X-K6 Burgman 98-02 AN250 W-K5 Burgman

30.38 -8 % BGN 28.00

МОТОЦИКЛ Напонски Регулатор Rectifier Тема : Состојба : Сосема нов и hight квалитет Напонски Регулатор Rectifier Количина : едно парче Состојба : 100% Сосема Нов Лесна Инсталација...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.