• Новинка
12 мм с ЦПУ, алуминиеви въртящи се макари, за Kawasaki ZX7 ZX7R ZX7RR всички модели

12 мм с ЦПУ, алуминиеви въртящи се макари, за Kawasaki ZX7 ZX7R ZX7RR всички модели

резултат:
BGN 19.98
BGN 18.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Се направи најмногу од вашиот заден стојат! Овие Задните Стојат главниот дел на задната суспензија Spools се дизајнирани да бидат широко за лесно стојат локација, и со кренати усните на нивните надворешните рабови за безбедност. Вашиот штанд ќе работи уште подобро кога заедно со овие spools!
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Пар (главниот дел на задната суспензија Spools & Завртки )
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Топ платно Големина : М12 (12mm)
Во боја : Достапни во Црна, Златна и Сребрена Бои
Дизајнирани да работат со сите задните велосипед стои со "V" стил лифтови
100% CNC изработени од палка алуминиум
Тешко елоксирани за завршна заштитна
Лесно да се инсталира
Impotant Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека правилно да се измери вашиот гром дупка големина пред да нарачате!
Fitment :
За Kawasaki ZX-6 R 1995-1997
За Kawasaki ZX-6/ ZX-6 RR 1989-1997
За Kawasaki ZX-7/ ZX-7 R/ ZX-7 RR (сите модели) 1989-2003
За Kawasaki ZX-9/ ZX-9 R 1993-1997
За Kawasaki ZXR750 & ПОЧЕТОКОТ на МОДЕЛИ
Исто така се вклопува f или Hyosung Модели со 12mm монтажа дупка.
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Подробности

Цвят:
Черен, Златен, Сребърен
търговска марка:
H2CNC
Вашия Мотор Правят:
Кавазаки
Името На Модела:
SWS001-12
Дължина На Продукта:
1inch
Широчина На Елемента:
1inch
Височина На Продукта:
1inch
Тегло На Продукта:
0.1kg
Вид На Материала:
Алуминий 6061-T6
Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи

Избор на купувачи

Удължител на задното крило опъната пълнители торби за Harley Touring 1996-2008 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007

112.18 -6 % BGN 105.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Пълни комплекти пластмаси тялото за Honda CRF50 XR50 китайски пит байк MX мотокрос, ендуро Супермото SM

38.21 -19 % BGN 31.00

100% Сосема НовБоја : како на сликата.Овој Комплет вклучува 7 КОМПЈУТЕРИ : Пред Број Плоча,Пред Фендер, Заден Фендер, Резервоар shrouds, и од страна на број плоча.Погодни за : Хонда XR / CRF 50 и ти eir копии или повеќето јама велосипеди на пазарот1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

чисто нов регулатор на напрежение изправяне на 99-02 AN400 X-K6 Burgman 98-02 AN250 W-K5 Burgman

30.38 -8 % BGN 28.00

МОТОЦИКЛ Напонски Регулатор Rectifier Тема : Состојба : Сосема нов и hight квалитет Напонски Регулатор Rectifier Количина : едно парче Состојба : 100% Сосема Нов Лесна Инсталација...

За Хонда мотор Скоба регистрационен номер на притежателя на ЦБ 599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4i 900RR 250 400 PCX125

49.07 -14 % BGN 42.00

Напомена : 2 вида на LED светлоТема : Состојба : 100% сосема новМатеријал : алуминиум CNCКоличина : 1 парчеБои : Црна, Сина, Црвена Злато Зелена Портокал ТитаниумЛесно да се инсталира Со led табличка светлинаFitment : Универзална одговара на повеќето мотоцикл, спорт велосипед, улица велосипед, dirt bike, итн.Пакетот вклучува : 1 * мотоцикл лиценца плочаЗемјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 1012 1316 1719 2024 2530 Работни Дена + сабота + недела 1214 1518 1921 2226 2732 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5...

под наем GP защитния капак фарове, решетка на защитно покритие протектор за BMW R1200GS LC 2013-on adventure 2014-ON бърз демонтаж

67.20 -5 % BGN 64.00

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна / Сребрена / Транспарентен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик (Внимание : Не Алуминиум материјал) Не се инсталира инструкции За BMW R1200 GS LC 2013на авантура 2014НА Брза демонтажа Нерѓосувачки челик нето1...

7/8 ляв универсален кормилото на мотоциклета спирачния кабел на лоста на съединителя за мотор ATV Drop shipping

7.17 -30 % BGN 5.00

Спецификација : Боја : Црна + Chrome Материјал : Алуминиум Вкупна Должина : 17.2 cm / 6.77" Mount Дупка Големина : 22mm / 7 / 8" Palcement : Лево Fitment : Универзална за Мотоцикли, АТВ, Јама Кал Велосипеди со стандардни 22mm handlebars Количина : 1 Компјутерот (на Левата Страна) Забелешка : 1...

Предното управление w / клечки лост за Harley Sportster 883 1200 четиридесет и осем Nightster XL Custom 04-13 Roadster 2004-2008

268.46 -7 % BGN 250.00

Повеќе Приказ, Кликнете На : Напред Контроли W / Штипки Врски За Харли Спортските 883 1200 Четириесет и Осум Nightster XL Обичај 0413 Roadster 20042008Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Опис : Резервни 100% Сосема НовЗаврши склопови за двете кочница и shifter страни.Комплет вклучува штипки, лост, врски и хардверНаправени од Алуминиум + Челик + Гума.Месеци лесно да се пред моторни месеци.Вие не треба да купат нешто друго, само гром нив.Овие контроли не ќе работат на циклуси со мотор стража, 2во1 издувните гасови или несреќа барови.Боја : два боја на располагање, како слика се прикажаниFitment : За 2004 2013 Спортските 1200 Обичај (XL1200 C)За 2004 2008 Спортските 1200 Roadster (XL1200 R)За 2006 2011 Спортските 1200 Ниска (XL1200 L)За 2007 2012 Спортските 1200 Nightster (XL1200 N)За 2010 2013 Спортските 1200 Четириесет и Осум (XL1200 X)За 2004 2008 Спортските 883 (XL883)За 2004 2009 Спортските 883 Обичај (XL883 C)За 2009 2013 Спортските 883 Железо (XL883 N)За 2005 2010 Спортските 883 Ниска(XL883 L)За 2011 2013 Спортските 883 Superlow(XL883 L)За 2005 2007 година Спортските 883 R (XL883 R)Пакет Се Вклучени : Целосен Комплет Штипки Држела ВрскиМеѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

RiderJacky CNC мотор волана завършва дръжки слайдер за Yamaha MT01 MT MT 01-01 2005-2012 2008 2009 2011 бар укротителя мотоциклет

20.74 -18 % BGN 17.00

Карактеристики : Овие бар крајот лизгачи се специјално развиени за Јамаха модели со голем дијаметар навој отвори,и секако се вклопуваат изамена на ОЕМ лентата завршува.Овие бар крајот заштитници се направени од CNC Алуминиум кој се директна замена на оригиналниотиндустриски објект.Тие, исто така може да се заштитат оние скапи држела и clipons од штета во случај на несреќа.Лесно да сеинсталирате, совршено се вклопуваат, без модификација е потребноКомпатибилен Со Моделите : (Ве молиме проверете ја компатибилен табелата подолу, за да потврди достапноста за вашиот велосипед / мотоцикл модел)Ласерски Врежано Логото : MT01За Јамаха MT01 20052012D

Мотоциклет универсален 22 мм 7/8 кормилото дръжка бар спортен мотоциклет велосипед злато, синьо, сребристо червен Безплатна доставка

BGN 55.98

започнетекрајотПогодни За : Универзална 7 / 8" / 22mm Спецификации : SKU : B03202 Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Црна / Црвена / Сино / Сребрена / Злато(Како пик) Тежина : 1.3 кг Лесна инсталација! Нема дополнителен хардвер потребни Ширина : Прилагодлив 21" 27" Инсталација Настава НЕ е Вклучена Модификација може да се бара за fitment Големина : како на сликата покажуваКарактеристика : Сите Спортски Велосипеди Мотоцикли ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање Пакет се Вклучени : 1pcs Handlebars

10 бр./лот CNC мотор M6 6 мм M5 5 мм обтекател болтове spire скорост на закрепване на клипове винт Пролет Болоты ядки Motocicleta скутери

17.58 -9 % BGN 16.00

Мото Додатоци Алуминиумска Рамка Дупка Покрие Капи За Yamaha Yzf Р3 2015 2016 Година Yzf R25 2013 2014 2015 Yzf R3 Yzf R25 мотор Карактеристики : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Алуминиум завршна Површина : Рек Позлата Боја : Црна,Сина,Црвена,Сребрена,Зелена,Злато Пакет : 10 x М5 Завртки (5 x 20mm) 10 x Клипови Fitment : Универзална одговара за мотор велосипеди скутери користи М5 завртки...

За HONDA CB 1100/CB 1300 / CB1300 SUPER FOUR Universal Pare-Brise Костюми 7 кръгли фарове аксесоари за мотоциклети предното стъкло

42.32 -5 % BGN 40.00

Мотоцикл Универзална ПареBrise Одговара 7" Круг На ФаровиСостојба : 100% Сосема Нов и Висок квалитетПравец на лист материјал : PC (Дебелина : 3мм) Правец на поддршка материјал : 3 милиметри алуминиумска плоча / ласерско сечење / Anodic оксидација заштита слојПроцесот на производство : леене притисокФункција : Заштита на мотоцикл велосипедист од ветрот, фрлениup карпи, и остатоцинамалување на брзината на ветерот и струење за повеќе удобно возењеГолемина на : Лево десно ширина на шофершајбната : 200 ммПравец на стакло врвот пониска висина : 185 mm Погоден headlamp спецификација : круг на 7 инчиПогоден за headlamp инсталација позиција дијаметар : Најкраткото растојание : 240mmНајдолго растојание : 260mmИнсталирајте завртка дупка позиција : 8мм10мм Инсталација локација : преднатаПакет количина : 1 сетОбјектот е лесно да се инсталира, без наставаБоја : ЦрнаБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.​Fitment : ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 1100 20112017ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 1300 СУПЕР ЧЕТИРИ 19972004ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 1300 20052014(Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел)

Двойка на педала на газта педала на газта, съединителя обрат кабел за джоба на мотора/4-тактов мотокрос / мини-байк 50cc 90cc 110cc 125cc 140cc

14.24 -2 % BGN 14.00

КОНТРОЛЕН КОСТЕЦ Со Гас Кабел Напомена : Црно НА 800 MM должина за Високо Performace Carburetor Употреба, 720 MM должина за нормално carburetor .

Bjmoto Безплатна доставка на CNC мотор двигател статор капачка защитна, за Yamaha T MAX 530 2012- TMAX 500 2008 2009 2010 2011

48.14 -23 % BGN 37.00

Бесплатен превозот CNC мотоциклите Stator Заштитна Маска За Јамаха T MAX 530 20122016 TMAX 500 20082011Моторот Заштитна МаскаМатеријал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани и ПОМБоја : Црна;Црвено;Злато;Сребро;TitiuamFitment : За Јамаха T MAX 530 20122016За Јамаха TMAX 500 20082011 ( Потреба 4 парчиња 45mm должина завртки)

мотор странично огледало за обратно виждане алуминий за Honda CBR250R CBR 250 R CBR 250R CBR300R CBR 300 R CBR 300R CB300F CB 300 F CBR600RR

BGN 44.64

НИ 4.99 / пар НИ 12.99 / пар НИ 26.99 / пар НИ 24.69 / пар НИ 12.99 / пар НИ 13.83 / пар НИ 38.99 / пар НИ 15.99 / пар НИ 34.99 / пар НИ 12.94 / пар Poduct Опис Пакет се Вклучени : Поставување на Две Странични Ретровизори(Лево и Десно) Материјал : Висок Квалитет на CNC Алуминиум Боја : ЗЛАТО&сребрена леќа боја : сина Карактеристики : Оптички одделение акрилик стакло, огледала Елегантен и Стилски Дизајн Веднаш Надградба на Вашиот Велосипед Во Нова Обичај Око Фаќање Погледнете Повеќе Агол Корекција, 360 степени Вртливата Топката Заедничкиот проект (Може да Се Прилагоди за да Positon како што се гледа во Фотографии) Супериорен Квалитет, Вистински Алуминиум Совршен Комплимент За Вашиот Велосипед Лесно да се инсталира, нема промена е потребно Fitment : Одговара на стандард шупливи 7 / 8 инчи дијаметар handlebars Користи Interal Менгеме Систем Ова огледало е универзална, не се посебно направени за некои велосипед, ве молиме бидете сигурни дека вашиот велосипед, користете празен круг 7 / 8" handlebar Одговара : за Aprilia, за BMW, за Buell, за Ducati, за Харли Дејвидсон, за Хонда, Индиски, за Kawasaki, за KTM, за Suzuki, за Триумф и за ЈамахаОдговара за сите мотоцикли за Хонда за Улица велосипед : CB1000 R / CB1300 / CB600 F Hornat / CBF600 / CBR125 R / CBF125 / ....

След продажбено обслужване безплатна доставка мотор алуминиев ток / чорап на лоста за превключване на предавките за Harley Davidson Heritage Softail FLST 1986-късно хром

46.21 -7 % BGN 43.00

Карактеристики : Овие Пета / Пети Опрема Shift Држела се совршена замена за вашата фабрика оние.Пета / Пети Shift Менувачот фалсификувани од АлуминиумРедовна замена на рачката може да се спречи несреќа и одржување на велосипед перформансиОвој објект е со висок квалитет и се погодни за секојдневна употреба.Лесна инсталација!Спецификации : Материјал : Висок Квалитет На АлуминиумБоја : Исто како сликаСостојба : 100% Сосема НовПакетот Вклучува : 1x Пред Shift Менувачот (Пети)1x Задните Shift Менувачот (Пета)Инструкции не се вклучениShift Менувачот Должина : Околу.185mm (7.28"")Fitment : Одговара за 1986подоцна FL Софтејл, 1988 година подоцна Туринг и 2008подоцна Trike модели (FLST / FLT / FLHT Модели)јас.e : одговара за Харли Дејвидсон Наследство Софтејл FLST 1986подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Електра Глајд 1988 година и подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Роуд Кинг 1988 година и подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Роуд Глајд 1988 година и подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Турнеја Планирам 1988 година и подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Trike 2008 година и подоцна"

9.25 235 mm универсални амортисьори за мотоциклети мръсотия HondaYamaha Suzuki, Kawasaki jog50 ZR50 EVO50 DIO

BGN 108.80

Опис : 235mm (12.5 / 8") око за око центарОко Дијаметар : 12mmОко дебелина : 21.00 mmПролет дебелина : 7mmПролет Ширина : 60mm (2.4")Пакет се вклучени : 1 Пар x Мотоцикл Шок АпсорберПратката & Царина прашањаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

waase вилката отдръпването на тройната дърво горна горна скоба скоба за SUZUKI GSXR1000 GSXR 1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

92.80 -15 % BGN 79.00

Количина : едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Референца OE / OEM Број : 5131147 H00 Fitment : За 20092016 SUZUKI GSXR1000 Материјал : 6061T6 Палка Алуминиум ,ЦПУ Машински...

Мотоциклет universal CNC алуминий 7/8 22 мм състезателен волан дръжка Дръжка бар завършва Везни покриване на наклонени плъзгачи

23.50 -6 % BGN 22.00

Мотоцикл Handlebar Лентата Завршува Лизгачи Опис Кол : Еден Пар(2 парчиња) Боја : Како на сликата прикажаниFitment : За ХОНДА,ЈАМАХА,KAWASAKI,SUZUKI,BMW,KTM,DUCATI,ТРИУМФ,и др...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.