• Новинка
Мотоциклет универсален 22 мм 7/8 кормилото дръжка бар спортен мотоциклет велосипед злато, синьо, сребристо червен Безплатна доставка

Мотоциклет универсален 22 мм 7/8 кормилото дръжка бар спортен мотоциклет велосипед злато, синьо, сребристо червен Безплатна доставка

резултат:
BGN 55.98

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Погодни За : Универзална 7/8" / 22mm Спецификации : SKU : B032-02 Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Црна/Црвена/Сино/Сребрена/Злато(Како пик) Тежина : 1.3 кг Лесна инсталација! Нема дополнителен хардвер потребни Ширина : Прилагодлив 21" - 27" Инсталација Настава НЕ е Вклучена Модификација може да се бара за fitment Големина : како на сликата покажува
Карактеристика : Сите Спортски Велосипеди Мотоцикли ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање Пакет се Вклучени : 1pcs Handlebars

Подробности

Цвят:
черен, златен, сребърен, червен, син
Тип Елемент:
Дръжки
Височина На Продукта:
2.2cm
търговска марка:
Гремлины
Името На Модела:
Универсален
Широчина На Елемента:
2.2cm
Дължина На Продукта:
28.5cm
Диаметъра На Продукта:
28.5cm
Вид На Материала:
Алуминий
Тегло На Продукта:
1.25kg

Избор на купувачи

Risen Windshield Windscreen Bracket Set Screen Protector Lockable за BMW F700/ F800/ F650 GS/S / ST/ K1200S / R 1200GS универсален

47.39 -20 % BGN 38.00

*Спојлер Големина : 260mm * 120mm * 4mm*Материјал : Ал 6061 T6 палка Алуминиум + Акрилик*Боја : Сребро Метален Дел и Чад Шофершајбната / Сребрена Метален Дел и Транспарентен Шофершајбната*Не треба да се вежба дупки, може да се инсталира директно.* Ова е универзален тип одговара правец на deflector погодна за речиси секоја велосипед со ветробранското стакло.* Во правец на заштита може да биде значително подобро и побрзо возење бучава може да биде минимизиран...

За HONDA CB 1100/CB 1300 / CB1300 SUPER FOUR Universal Pare-Brise Костюми 7 кръгли фарове аксесоари за мотоциклети предното стъкло

42.32 -5 % BGN 40.00

Мотоцикл Универзална ПареBrise Одговара 7" Круг На ФаровиСостојба : 100% Сосема Нов и Висок квалитетПравец на лист материјал : PC (Дебелина : 3мм) Правец на поддршка материјал : 3 милиметри алуминиумска плоча / ласерско сечење / Anodic оксидација заштита слојПроцесот на производство : леене притисокФункција : Заштита на мотоцикл велосипедист од ветрот, фрлениup карпи, и остатоцинамалување на брзината на ветерот и струење за повеќе удобно возењеГолемина на : Лево десно ширина на шофершајбната : 200 ммПравец на стакло врвот пониска висина : 185 mm Погоден headlamp спецификација : круг на 7 инчиПогоден за headlamp инсталација позиција дијаметар : Најкраткото растојание : 240mmНајдолго растојание : 260mmИнсталирајте завртка дупка позиција : 8мм10мм Инсталација локација : преднатаПакет количина : 1 сетОбјектот е лесно да се инсталира, без наставаБоја : ЦрнаБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.​Fitment : ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 1100 20112017ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 1300 СУПЕР ЧЕТИРИ 19972004ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 1300 20052014(Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел)

За BMW R1200GS LC / Adventure 2013 2014 2015 мотоциклет поставка за крака крака са петата плоча гвардия протектор

BGN 68.78

Мотоцикл CNC Нога Штипки Пета Плочи GuardСостојба : Резервни Сосема Нов , Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 Палка на алуминиум, Зацврстуваат anodizing површината.Дебелина : 10.8 mmОвој производ може да го замени оригиналот.Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Боја : Црна / Сребрена / ТитаниумПакет се вклучуваат : 1 парЛесен за инсталирање, без intallation инструкции.Fitment : за BMW R1200 GS LC 20132016 за BMW R1200 GS LC Авантура 20142016ОЕМ број : 46718526191 / 46718554071( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Черно задно крило CVO Style за Harley Davidson Touring Electra Glide 2009-2013 FLHR FLHTC FLHX FLTRU FLTRX FLTR 09-13

360.30 -19 % BGN 292.00

Црна CVO Стил Задните Фендер За Харли Дејвидсон Туринг Електра Глајд 20092013 FLHR FLHTC FLHX FLTRU FLTRX FLTR 0913Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Состојба : Резервни 100% Сосема НовСупериорен квалитет и ИздржливПоставување на Возило : ЗаднитеМатеријал : ЖелезоБоја : ЦрнаFITMENT : 2013Роуд Кинг FLHRЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд ултра Класик FLHTCUCVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE8Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTKСтрит Глајд FLHXРоуд Глајд Ултра FLTRUРоуд Глајд Кастом FLTRXCVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE22012Роуд Кинг FLHRЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд ултра Класик FLHTCUCVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE7Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTKСтрит Глајд FLHXCVO Стрит Глајд FLHXSE3Роуд Глајд Ултра FLTRUРоуд Глајд Кастом FLTRXCVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE2011Роуд Кинг FLHRЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд ултра Класик FLHTCUCVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE6Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTKСтрит Глајд FLHXCVO Стрит Глајд FLHXSE2Роуд Глајд Ултра FLTRUCVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSEРоуд Глајд Кастом FLTRX2010Роуд Кинг FLHRЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд ултра Класик FLHTCUCVO Ултра Класик FLHTCUSE5Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTKСтрит Глајд FLHXCVO Стрит Глајд FLHXSEРоуд Глајд Кастом FLTRX2009 годинаРоуд Кинг FLHRЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд ултра Класик FLHTCUCVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE4Стрит Глајд FLHXРоуд Глајд FLTRCVO Роуд Глајд FLTRSE3ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1x Фендер(Како Слика се Прикажани)Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

XJR1300 мотор от неръждаема стомана радиатор за охрана на грил капак протектор решетка за YAMAHA XJR 1300 1998-2008 2007 2006 2005 2004

50.00 -20 % BGN 40.00

Fitment : За ЈАМАХА XJR 1300 1998 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008За ЈАМАХА XJR1300 1998 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )ОписСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челикКоличина : 1 BUCБоја : Како фотографија шоуНе Хардвер & ЗаврткиБез инсталирате инструкцииКарактеристики : 1.Целосно ласерски сече, нема да влијае на топлина се шири и да работи.2.Истиот облик како радијатор, инсталирајте тоа на предната страна на радијатор...

7/8 ляв универсален кормилото на мотоциклета спирачния кабел на лоста на съединителя за мотор ATV Drop shipping

7.17 -30 % BGN 5.00

Спецификација : Боја : Црна + Chrome Материјал : Алуминиум Вкупна Должина : 17.2 cm / 6.77" Mount Дупка Големина : 22mm / 7 / 8" Palcement : Лево Fitment : Универзална за Мотоцикли, АТВ, Јама Кал Велосипеди со стандардни 22mm handlebars Количина : 1 Компјутерот (на Левата Страна) Забелешка : 1...

Горещи продажба, най-евтиният комплект обтекател ZX6R 636 за Kawasaki 98-99 ZX-6R Ninja ZX6R 1998-1999 West Bike Резервни части мотоциклетни тялото

590.40 -5 % BGN 561.00

За Kawasaki ZX6 R 19981999 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki ZX6 R Мотоцикл Маска За Kawasaki ZX6 R Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki ZX6 R Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki ZX6 R Години : 19981999 Специфики : 8 Парчиња се Произведени со користење Компресија Мувла Технологија ПреDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина...

Мотоциклет ABS пластмаса Червен обтекател на купето комплект, годни за Honda VTR1000F 1997-2005

734.86 -8 % BGN 676.00

ABS Пластика Обтекател Лакот за Полнење Одговара За Хонда VTR1000 F 19972005 98 99 01 02 4АFitment : f или Хонда VTR1000 F 19972005 ГодиниСостојба : 100% Сосема нов резервни обтекател направени во кина, НЕ ОЕМ обтекател или оригинални обтекател!>>> Материјал : најдобри за ВБРИЗГУВАЊЕ на ПЛАСТИЧНИ ABS пластика>>>Боја : ЦрвенаВе молиме имајте во предвид : бидејќи целосен комплет е unpainted, тоа може да има површински scuffs или гребнатини, но треба да биде лесно да се изшкуркан или primied и е подготвен да се наслика>>> Функција : Пред Drilled & Подготвени за Прилагодено Боја се компатибилни,и ќе осветленост со други К...

Прожекторите В Събирането Светлината На Прожекторите Е Подходяща За Мотоциклет Ducati 1098 2007-2008-2009

BGN 411.06

Дел Име : СветлатаFitment : Ducati 1098 20072009Боја : Црна со рефлексивни хром внатрешни работи, јасно леќаМатеријал : ABS пластика и ЖелезоПакет : 1× светлатаЛесна инсталација...

RiderJacky CNC мотор волана завършва дръжки слайдер за Yamaha MT01 MT MT 01-01 2005-2012 2008 2009 2011 бар укротителя мотоциклет

20.74 -18 % BGN 17.00

Карактеристики : Овие бар крајот лизгачи се специјално развиени за Јамаха модели со голем дијаметар навој отвори,и секако се вклопуваат изамена на ОЕМ лентата завршува.Овие бар крајот заштитници се направени од CNC Алуминиум кој се директна замена на оригиналниотиндустриски објект.Тие, исто така може да се заштитат оние скапи држела и clipons од штета во случај на несреќа.Лесно да сеинсталирате, совршено се вклопуваат, без модификација е потребноКомпатибилен Со Моделите : (Ве молиме проверете ја компатибилен табелата подолу, за да потврди достапноста за вашиот велосипед / мотоцикл модел)Ласерски Врежано Логото : MT01За Јамаха MT01 20052012D

Универсален мотоциклет 22мм 25мм байк мотокрос протектор писалка бар подложката за лост Дръжки за 8 и 1-1/8 барове

11.18 -11 % BGN 10.00

Универзален Мотор 22mm 25мм Dirt Bike Motor Cross Заштитник Справи со Бар Влошки Handlebar Костец за 8" и 11 / 8" БаровиКарактеристики : Состојба : Резервни 100% Сосема НовБоја : Како на сликата прикажаниМатеријал : Никој Лизга Гел ГумаДупка со Дијаметар : 22mm за лево, 25мм за десната страна Пакет Вклучуваат : 1x Пар костецЗа нечистотија велосипеди и мотоцикли со пресврт гас за поставување.Не ќе работат со палецот гас.Целосна Дијамант 2D DualГустина Костец во Црвено.Внатрешното јадро соединение континуирано сврзување интерфејс со баровиВулгарен гелкако површината соединение е совршен за мотокросКористи од страна на Професионални трки во светотслучај за следниве модели : Пресврт гас костец кои се вклопуваат 7 / 8" и 11 / 8" handlebars Целосен Сет се вклопува во 7 / 8" Handlebar 50cc, 70cc, 110cc, 125cc Сите Бренд CG Јапонски и кинески dirt bike мотоцикл Серија Итн.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.