• Новинка
4шт мотоциклети, резервни части черна рамка вилици за Yamaha FZ1 FZ 1 2006 2007 мотор аксесоари сменяеми детайли

4шт мотоциклети, резервни части черна рамка вилици за Yamaha FZ1 FZ 1 2006 2007 мотор аксесоари сменяеми детайли

резултат:
BGN 9.26
BGN 9.00 -3 %

Брой продукти
Налично


Функција
Оваа гума рамка приклучоци сет ќе биде убаво декорација за да се покрие грда гол завртки на вашиот велосипед. Или ќе треба овој поставување на приклучоците за заштита на завртки од scrape и прашина така натаму. Многу лесно за инсталација дека само "да се стави на" движењето е потребно!
Материјал : Гума соединение
Боја : Црна
Количина : 1 set/4pcs(во слики)
Совршено се вклопуваат за да се покрие грда гром дупки на вашиот велосипед
Состојба : 100% Сосема Нов
Тежина : 55g
Пакет Се Вклучени
Збир на Мотоцикл Гума Рамка Приклучоци
Fitment
* 2006-2007 за Јамаха FZ1
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
търговска марка:
Йетаха
Името На Модела:
за Yamaha FZ1 2006-2007
Вашия Мотор Правят:
Yamaha
Вид На Материала:
ABS пластмаса
Тегло На Продукта:
0.055kg

Избор на купувачи

под наем GP защитния капак фарове, решетка на защитно покритие протектор за BMW R1200GS LC 2013-on adventure 2014-ON бърз демонтаж

67.20 -5 % BGN 64.00

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна / Сребрена / Транспарентен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик (Внимание : Не Алуминиум материјал) Не се инсталира инструкции За BMW R1200 GS LC 2013на авантура 2014НА Брза демонтажа Нерѓосувачки челик нето1...

Пълни комплекти пластмаси тялото за Honda CRF50 XR50 китайски пит байк MX мотокрос, ендуро Супермото SM

38.21 -19 % BGN 31.00

100% Сосема НовБоја : како на сликата.Овој Комплет вклучува 7 КОМПЈУТЕРИ : Пред Број Плоча,Пред Фендер, Заден Фендер, Резервоар shrouds, и од страна на број плоча.Погодни за : Хонда XR / CRF 50 и ти eir копии или повеќето јама велосипеди на пазарот1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Черен огнен кожена прост лигавник задното крило на Harley Sportster XL Solo Seat on 04-16

31.98 -25 % BGN 24.00

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 Buc Материјал : Кожа Fitment : Одговара За '04подоцна XL модели (освен XL883 N, XL1200 T, XL1200 V и XL1200 X) опремени со Оригинална Опрема самостојна седиште или Намалени се Постигне Самостојна Седиште P / N 51750 07 или 5175107...

Мотоциклет ABS пластмаса Червен обтекател на купето комплект, годни за Honda VTR1000F 1997-2005

734.86 -8 % BGN 676.00

ABS Пластика Обтекател Лакот за Полнење Одговара За Хонда VTR1000 F 19972005 98 99 01 02 4АFitment : f или Хонда VTR1000 F 19972005 ГодиниСостојба : 100% Сосема нов резервни обтекател направени во кина, НЕ ОЕМ обтекател или оригинални обтекател!>>> Материјал : најдобри за ВБРИЗГУВАЊЕ на ПЛАСТИЧНИ ABS пластика>>>Боја : ЦрвенаВе молиме имајте во предвид : бидејќи целосен комплет е unpainted, тоа може да има површински scuffs или гребнатини, но треба да биде лесно да се изшкуркан или primied и е подготвен да се наслика>>> Функција : Пред Drilled & Подготвени за Прилагодено Боја се компатибилни,и ќе осветленост со други К...

След продажбено обслужване безплатна доставка мотор алуминиев ток / чорап на лоста за превключване на предавките за Harley FL Softail Touring Trike FLST FLT FLHT Road King

47.98 -6 % BGN 45.00

Карактеристики : Овие Пета / Пети Опрема Shift Држела се совршена замена за вашата фабрика оние.Пета / Пети Shift Менувачот фалсификувани од АлуминиумРедовна замена на рачката може да се спречи несреќа и одржување на велосипед перформансиОвој објект е со висок квалитет и се погодни за секојдневна употреба.Лесна инсталација!Спецификации : Материјал : Висок Квалитет На АлуминиумБоја : Исто како сликаСостојба : 100% Сосема НовПакетот Вклучува : 1x Пред Shift Менувачот (Пети)1x Задните Shift Менувачот (Пета)Инструкции не се вклучениShift Менувачот Должина : Околу.185mm (7.28"")Fitment : Одговара за 1986подоцна FL Софтејл, 1988 година подоцна Туринг и 2008подоцна Trike модели (FLST / FLT / FLHT Модели)јас.e : одговара за Харли Дејвидсон Наследство Софтејл FLST 1986подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Електра Глајд 1988 година и подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Роуд Кинг 1988 година и подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Роуд Глајд 1988 година и подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Турнеја Планирам 1988 година и подоцнаодговара за Харли Дејвидсон Trike 2008 година и подоцна"

ЗА YAMAHA FZ-8/FZ8 FAZER 2010-2014 ЛЯВАТА И ОТ ДЯСНАТА СТРАНА НА ДВИГАТЕЛЯ КАЛЪФ СЛАЙДЕР АКСЕСОАРИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

73.58 -5 % BGN 70.00

МОТО ДОДАТОЦИ МОТОР СЛУЧАЈ ЛИЗГАЧОТОписи : Состојба : Резервни Сосема Нов,Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 алуминиум + ПОМПовршинска обработка : Елоксирани површината заштитен слојИнсталација локација : Лево и ДесноКарактеристики : ПОМ лизгачот има многу антипропадна ефектПостои моден дизајн, може да се направи вашиот велосипед во добар изглед.Боја : ЦрнаПакет се вклучуваат : 1 сетОбјектот е лесно да се инсталира без инструкцииБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Fitment : ЈАМАХА FZ8 20102013ЈАМАХА FZ8 FAZER 20102014( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел )Потенцира : Ние продаваме овој мотор случај лизгачот, поради тоа што има цврст дизајн структура, така што тие може да комплетна заштита на мотоцикл скапоцени crankcase капак на десната страна, а исто така лесно да се инсталира .Ние нудиме инсталација слики како референца.

320 мм, 340 мм и 350 мм 360 мм мотоциклет въздушен амортисьор задно окачване за HONDA YMAHA SUZUKI, Kawasaki Aprilia Benelli KTM

BGN 168.00

Опис : 320mm 340mm 350mm 360mm око за окоОко Дијаметар : 10ммОко дебелина : 21.00 mmПролет дебелина : 7.5 mmПролет Ширина : 60mm (2.4")Пакет се вклучени : 1 Пар x Мотоцикл Шок АпсорберПратката & Царина прашањаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

7/8 ляв универсален кормилото на мотоциклета спирачния кабел на лоста на съединителя за мотор ATV Drop shipping

7.17 -30 % BGN 5.00

Спецификација : Боја : Црна + Chrome Материјал : Алуминиум Вкупна Должина : 17.2 cm / 6.77" Mount Дупка Големина : 22mm / 7 / 8" Palcement : Лево Fitment : Универзална за Мотоцикли, АТВ, Јама Кал Велосипеди со стандардни 22mm handlebars Количина : 1 Компјутерот (на Левата Страна) Забелешка : 1...

7 Burst Headlamp Trim Ring For Harley&Motorcycle Touring Street Glide Road King Trikes FLHX FLHR FLH/T 96-16 17 18

BGN 105.79

Состојба: 100% Сосема НовСтил:ПукнаБоја: ЦрнаМатеријал: Палка АлуминиумЛесно се инсталира со голем сопствен изглед и совршено се вклопуваат.Предмети од Пукна колекција ќе додадете спречување на жалба и додадена вредност на вашата возењеОтстрани оригинална опрема (OE) трим прстен и заврткаFitment: Харли Туринг 7 инчен Главата Светилка&Мото 7" Headlamp(Стрит Глајд,Роуд Кинг,Електра Глајд,Три Планирам)Забелешка:Дозата, не се вклопуваат 2011Подоцна FLHTCUSE & 2011 FLHSEДозата, не се вклопуваат Роуд Глајд Модел

CNC Рамка Sliders Crash Pad Cover Falling Guard Protector за Honda CBR900RR CBR 900 RR 1993-1999 падащи защитни шкафове

91.18 -12 % BGN 80.00

Мотоцикл Алуминиум Левата и десната Рамка Лизгачот несреќа заштитник Специфични : Материјал : CNC Алуминиум 6061 и ПОМ Боја : Сина Злато Црвено Црна Зелени Титаниум Сребро Портокал Fitment : За Хонда CBR900 RR 19931999 Пакет се Вклучуваат : 1 во собата Лево лизгачот, 1 сет право лизгачот

За Хонда мотор Скоба регистрационен номер на притежателя на ЦБ 599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4i 900RR 250 400 PCX125

49.07 -14 % BGN 42.00

Напомена : 2 вида на LED светлоТема : Состојба : 100% сосема новМатеријал : алуминиум CNCКоличина : 1 парчеБои : Црна, Сина, Црвена Злато Зелена Портокал ТитаниумЛесно да се инсталира Со led табличка светлинаFitment : Универзална одговара на повеќето мотоцикл, спорт велосипед, улица велосипед, dirt bike, итн.Пакетот вклучува : 1 * мотоцикл лиценца плочаЗемјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 1012 1316 1719 2024 2530 Работни Дена + сабота + недела 1214 1518 1921 2226 2732 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5...

7/8 22 мм с ЦПУ мотоциклет волана дръжка бар ръкохватки края, за Honda VFR750 VFR800 1000 CB500X CB500X CB 500X 2013-2014 цялата година

15.98 -12 % BGN 14.00

6473993183833685 Објект Спецификација Состојба : 100% резервни сосема нов Материјал : CNC алуминиум Боја : 8 боја за options (ве молиме оставете порака за боја сакате) Одговара за : Сите Бренд мотор доаѓа со 7 / 8" (22 mm) Дијаметар Справи со Бар (За Хонда ,Kawasaki,Suzuki ,Јамаха ,БMW,KTM,Дucati,Триумф др.)Карактеристики : 1.Помогне да се заштитат род и да се справи & намалување на штета додека wresting.2.Водоотпорен и издржливи.3.Подобрување на удобноста & изедначи на возење.4.Лесна инсталација, без никакви модификации се потребни.Answer : ___________________________ Note : 1...

Отглеждането на предните и задните главината на колелото подпори са подходящи CR, CRF CR125 CR250 CRF250R CRF250X CRF450R CRF450X мотокрос мотоциклети яма байк

30.21 -14 % BGN 26.00

Пред&Мечка Тркала Центар Изолација100% Сосема НовБоја : како на сликата Продаваат како група, на левата и десната страна на задната оскаИнтегрирани усна да се спречи паѓање од печат во текот отстранувањеПолесни и потрајни од акции изолацијаCNC машински и елоксирани 6061 алуминиумРаботи со Акции ОЕМ хабови само се ВКЛОПУВААТ : 0207 CR125 R / CR250 R 0414 CRF250 R 0414 CRF250 X 0214 CRF450 R 0514 CRF450 X1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мотор pro конусни мръсотия питбайк мотокрос 7/8 дръжки на кормилото +червен цвят сплав скоростния байк безплатна доставка

25.58 -6 % BGN 24.00

CE означени Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети, Повеќето предмети се изведува во 17business дена] Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден Големиот поволна Цена Супериорен 99.8% задоволството на клиентите Brand new од фабриката47cc 49cc 50cc 110cc 125cc 140cc 150cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc Dirt bike, Јама Велосипед, АТВ,QUAD , UTV ,ОДЕТЕ KART ,КАБРИОЛЕТ ДОДАТОЦИ AVALIABLE.ATOMIK, DHZ, PITPRO,GPX,DUCAR JCL, SUNL, РАКЕТА,XMOTOS, ОРИОН, АПОЛОН, KAYO,BUYANG,TAOTAO...ZONGSHEN, LONCIN, LIFAN, JIANSHE CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОРMIKUNI,KEIHIN, DELLORTO, ОКО, KOSO ХИДРАТИ

За Kawasaki ZZR400 ZZR600 1993-2004 ZZR 400 ZZR 600 1999 2000 2001 2002 2003 2004 1996 95 черно на предното стъкло, предното стъкло

26.53 -6 % BGN 25.00

За Kawasaki ZZR400 ZZR600 19932004 ZZR 400 ZZR 600 1999 2000 2001 2002 20032004 1996 95 црна Шофершајбната ветробранското стаклоОпис : шофершајбната може да се заштити мотоцикл ентузијасти од ветрот, фрлениup карпи, остатоци и грешки...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.