• Новинка
Вълнуващо лято най-продаваният 5 м диаметър на надуваем луд НЛО, прилеп риба тръба надуваема вода НЛО с височина 1 м

Вълнуващо лято най-продаваният 5 м диаметър на надуваем луд НЛО, прилеп риба тръба надуваема вода НЛО с височина 1 м

резултат:
BGN 1360.00
BGN 1251.00 -8 %

Брой продукти
Налично

Возбудлива лето најдобро продаваните 5m дијаметар гумени луди НЛО, летање риба цевка гумени вода НЛО со 1m висина Спецификација :
1. Големина : 5m дијаметар,1m висина
2. Материјал : 0.9 ММ ПВЦ
3. Правење занает : Топлина запечатување
4. Додатоци : еден CE/UL воздушна пумпа
5. Цена : цената вклучува додатоци
6.Превозот начин & Примање време : вашиот производ ќе биде предадена од страна на DHL,UPS-от или Fedex.
Ние треба 5-7 дена за да го направи вашиот производ, и да ги изразат ќе потрае околу 5-7 дена, па ќе го добиете вашиот производ во 10-15 дена откако ќе ја потврди вашата нарачка.
Poduction слика :
Материјал& Додатоци = 0.9 mm PVC+ Воздушна пумпа за надувување на вода НЛО Повеќе гумени луди НЛО : Relatated Производ (Гумени вода играчки) : Пакување & Испорака
Пакување Детали :
ПВЦ кеси за надувување вода НЛО , krabičkách за пумпи
Испорака Детална :
од страна на морето/ер/изразат Компанија Информации Gansi Гумени КОПРОДУКЦИИ,LTD.
Gansi Гумени КОПРОДУКЦИИ,LTD. започна ОЕМ и извезуваат во 2007 година,кој се наоѓа во Baiyun област,Гуангжу,Guangdong,Кина.Нашата компанија е специјализирана во производство на гумени производи,како што се надувување балон фудбалска топка,гумени вода топката,гумени zorb топката,гумени ролери топката,гумени банана-брод,летање риба,воден парк,шатор,гумени слајд,гумени пречка,гумени гигант играчка,гумени bungee скокање,гумени качување санта мраз,и др. Ако имате било какви прашања, ве молиме кажете ни со не се двоуми. И ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите и да ви даде задоволувачки одговор. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали пумпа(воздушен компресор) се вклучени?
A : Да, вклучени,не треба да купите дополнително.
П : Што земји ќе брод вашата производи?
A : Ние можеме да брод на целиот свет.Но, Ние брод на стоките на одредени земји за слободни.Ако вашата земја не е во слободен избор, pls љубезно ве молиме да нè контактирате за точната цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги проверите најниска превозот цена за вас.
П : Како за увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме да се напомене дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската Испостава за да дознаете што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате.
Играње настава :
1.Бидете сигурни дека нема остри работи на земјата при користење на inflatables. Треба тепих на заедничка основа.
2.Забрането е да се носат со копчињата и на мобилен телефон, очила и мали остри украси за време на репродукцијата.

Подробности

Номер На Модела:
GSWB-0223
търговска марка:
Ганси
Възрастова Група:
> 8 години
Дизайн:
Голяма Подови Раздувная Рекреация Почивка
Материал:
PVC
Тип:
надуваем луд НЛО
Име:
Надуваем воден НЛО
Размер:
5m diameter
Материал:
0,9 мм PVC
изработка:
термосваривание
MOQ:
1 парче
Време на надувания:
около 5 минути
Гаранция:
2 години

Избор на купувачи

Раздувной Бияч На Батут Biggors Водоустойчивый Раздувной Скача За Деца

BGN 1760.00

Цена : Цена рок(CNF цената), што само плаќаат за превозот цена на морско пристаниште И купувачот треба да се плаќаат такси кога пакетот на одредиштето порта.Ние си дозволат цената на извозната царинска декларација, превоз до пристаништето на извоз, со вчитување на камион во пристаништето на извоз, превоз до пристаништето на увоз и осигурување.И купувачот треба плати трошоците на истовар во пристаништето на увоз, вчитување на камион во пристаништето на увоз, превоз до местото на дестинација, увозно царинење, увозни давачки и даноци.Превозот : Превозот по море, кажете ни најблискиот морско пристаниште, ние треба да се провери превозот цена и само испорака на морско пристаниште, треба да го земам со себе...

Ellyfish Protection / Floating Inflatable Swimming Pool Hot Sale Inflatable Swimming Pool For Adult Sea Pool With Net

1040.00 -8 % BGN 957.00

ellyfish Заштита / Варијабилна Гумени Базен Топла Продажба Гумени Базен За Возрасни Море Базен Со НетоНе медуза! Се создаде Медуза слободно пливаат област исклучите вашиот брод или клупа во минути!Коприва Нето БРОД БАЗЕНИ се преносни базени кои ви овозможи да се плива со медузи нападнати води и не се stung.Илјадници пливачите биле употреба на нашите високо квалитетни базени за повеќе од 10 години.Издржлив и едноставен за употреба, Брод Базени ја усоврши вашата летна забава.ГолеминаЦена за 5*5*3 метри, или изберете 10×10m, 10×8m, 10×6m, 8×8m за squareness еден...

Безплатна доставка 1.5 м TPU Bubble Football надуваем балон футбол въздушен броня топка футболен балон футбол тялото Zorb топката

328.00 -6 % BGN 308.00

Бесплатен Превозот 1.5 м TPU Меур Фудбал Надувување Балон Фудбал Воздух Браник Топка Фудбал Меур Фудбал Тело Zorb ТопкаДобредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на гумени производи,меур фудбалска топка,водатопката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа ,бананаброд,гумени базен,гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн.Опис На ПроизводотФото ШоуНајчесто поставувани ПРАШАЊАШто е со големина?A : Овој производ е 1.5 м дијаметар за возрасни,ако сакате да се купи други големини,ве молиме контактирајте со нас.Она што боите на топки, можете да изберете од?A : цената на шарени топката се исти.Можете да изберете помеѓу 6 различни бои,јасно,црвена,сина,жолта,зелена.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?A : Не се вклучени,ако е потребно,ве молиме да го купите дополнително.Колку време е време на испорака?О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.Што гарантира постојат?A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот поsaleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.Дали е можно да се печати ништо на топки?A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.Она земји ќе брод вашата производи ?О : за целиот свет.Како да се платат?А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.Увозни давачки,даноци и давачки?А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.Испорака Детали1.Стандард на превозот превозникот е DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPSот,тоа ќе трае 57 buiness дена да испорача.2.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.3.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.Совети1.Надувување балон фудбалска топка бара никакви остри објекти во областа.2.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.3.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.4.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.5.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.6.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.7.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.8.Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.

Подгонянная 8 метрова надуваема гигантски модел на черепа на висококачествена цифрова печатна копие на черепа на blow up за декоративни играчки

BGN 2400.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

(10 бутилки и 2 на топка) голям размер ABS safety kids child children Боулинг gutterball TECMO BOWL топка toys indoor sports play

47.68 -6 % BGN 45.00

Нови Пристигнување Голема големина Ниска цена мека за безбедност на децата Боречка Вклучуваат : 10 парче шише(3pcs зелена,2 парчиња жолта,2 парчиња портокал,3pcs сино) 2 picec топката вкупната тежина : 0.72 kg материјал : Висок квалитет ABS (заштита на Животната средина и нетоксични) Преку ГСЦ и CE сертификација§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

Горещи модел продажба на сладолед 3m висока раздувная с воздуходувкой за рекламират портативен раздувную реплика на сладолед за насърчаване играчки

BGN 608.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

Нов висок клас Кайт, плаващи под инструменти дръжка / на колелото с линия на 100 м

BGN 10.70

Нов Висок Квалитет на Змејот Летечкиот Алатки Справи / се Тркала Со 100 ЛинијаЗмејот летечкиот е смешно отворено активност која може да се ужива од страна на сите возрасти...

ново надига надувное яйце с височина до 3 м/10 фута височина за великден ден(ремкомплект+безплатна помпа)

798.40 -5 % BGN 758.00

у Детални Droduct ИнформацииИме : гумени велигденски јајцаМатеријал : 0.2 мм ПВЦ, Водоотпорен,ПожарRetardant,АнтиУВ.Големина : 3m дијаметар / 10ftКомпресор : нема компресор,компресор ќе бидат купени одделногаранција2 годиниПечатење : исто како во сликаИзработка : Заварени со Топлина запечатување машинаДодаток : поправка материјали,без лепак(ер компанија доза не дозволува да се брод лепак)Начинот на достава / време : 5working дена по примање на депозитПакет : картонOEM / ODMYesПратката термини : Од експрес (околу 58 ден)Начин на плаќање : Со ЗачувамMOQ : 1 КОМПЈУТЕР, толку повеќе ќе ви цел, подобра цена е!Употреба : Широко поставени во паркови, плоштади, семејните градини,училишта, спортски арени, играње центри луѓе може даиграат заедно и да уживаат во супер прекрасна забава рај.Добредојдовте на анкетна повеќе за нашите производи у Детални Информации за Производоту Боја Swatchesу Врска ShipementПочитувани купувачи , Кога ќе го поставите цел, pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Басейн cchild забавление вода раздувной, открит плувни басейни, гигантски раздувной гаф на басейн еднорог за деца, раздувной басейн

BGN 1024.00

Вода забава гумени cchild базен,отворен базен ,гигант гумени еднорог базен плови за деца,базен на надувувањеУпотреба забавен парк, приватна употреба, имот, продажба, море Големина 10m*6m*0.65 m или прилагодено Материјал 0.6 мм ПВЦ Боја како слика или прилагодено(Забелешки по плаќање) Додаток воздушна пумпа+поправка колекцииГумени базен , исто така познат како гумени базен, е направен од ПВЦ материјал...

Подпори Оръжие, Щит Е Детска Играчка, Брадви Моделиране Герой Алианс Warrior Въоръжен Оръжия Меч Категория Пластмаса

11.84 -7 % BGN 11.00

започнетекрајотМатеријал : ПластикаГОЛЕМИНА : 22 x 6 CMедна нарачка за еден компјутерикупите овој производ, ве молиме да ми кажете, каква боја ти се допаѓа?боја : Злато / црна / сребренаако не го избере, боја случајно испрати

1 бр. ръчно хвърляне на децата мини игра парашут играчка войник Спорт на открито детски образователни играчки

2.02 -1 % BGN 2.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Имитираат слетување принципот на вистинската падобран, тоа слетување полека...

Дворът е голям автомобил Модел детски дом закрит и открит играе на палатка Къща игра за деца детска палатка

BGN 100.80

Драги пријатели, добредојдовте на Гага продавница! Тука ние се воведе повеќе детали за оваа детска игра шатор за вас! : )Оваа мала тежина и преносни замокот доаѓа со боја за појавување на носење за полесно чување и транспорт.Поставување во неколку минути...

Нови високо-качествени птичи хвърчила / Бухал Кайт лесен контрол с дръжка линия Kid Кайт продажба ред открит детски играчки

14.38 -10 % BGN 13.00

[Име] : Шарени птици предводник на продавница, Weifang Змејот симулација лилјак змејот був Малку Ѓаволот[Потекло] : Weifang Hengda Змејот Производство Копродукции, Ltd.Спецификација 110 * 50 CMБоја : СЛ.[Карактеристики] : Напредни предни амортизери форма, одговара ветре вее, блескави боја со светли

1 бр надуваем басейн надуваеми играчки детски надуваем басейн за новородени деца детска бебешка вана детска играчка за вана

72.99 -27 % BGN 53.00

Гумени Базен Гумени Играчки Бебе Гумени Базен за Новороденче Годиниматеријал : ПВЦголемина : 90x60x30cmПревозот термин : Ние брод стоката претежно преку EMS, DHL, UPSот, хонг конг пост...

Крушка zorbing ясно вода диаметър 2.5 m раздувной, топчета ZORB PVC 1.0 mm раздувной за продажба

680.00 -8 % BGN 626.00

2.5 m со дијаметар гумени бистра вода zorbing топката, 1.0 мм ПВЦ гумени zorb топка за продажбаСпецификации : Големина : 2.5 mМатеријал : 1.0 мм ПВЦТехничка : Топлина запечатениНапон на Електричната Пумпа : 220 VБоја : ТранспарентнаПриклучок тип : НИ Plug / ЕУ ПриклучокПакетот Вклучува : 1 x Гумени zorb топка1 x Електрична Пумпа Материјал&Acessories Повеќе гумени вода roller ball Поврзани со Производи на Нашите Услуги 1...

X126 BENAO Безплатна доставка 5 м висок надуваем Снежен човек с различни хора и стилове/забавен надуваем снежен човек за Коледа

BGN 1004.80

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!Експрес испорака време 36 дена (Нормално)Нормално ние брод на производ со Федекс / UPS / DHL / Aramex / DPEXОд Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.Ви благодариме ^_^Опис на производот 5m H Гумени снешко за рекламирање Спецификација за Производ / Модели, овој производ може да Wildely се користи во репродукцијата центар, забавен парк, летни настани...

(10 бутилки и 2 на топка) ABS безопасността на децата Боулинг gutterball TECMO BOWL топка играчки закрит спорт игра

33.44 -4 % BGN 32.00

Нови Пристигнување Ниска цена мека за безбедност на децата Боречка Вклучуваат : 10 парче шише(3pcs зелена,2 парчиња жолта,2 парчиња портокал,3pcs сино) 2 picec топката вкупната тежина : 0.46 kg материјал : Висок квалитет ABS (заштита на Животната средина и нетоксични) Преку ГСЦ и CE сертификација§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

Безплатна доставка 8 м зелено надуваем паяк палатка с 6 крака за външни дейности въздушен тревата палатка за пикник Надуваема беседка играчка палатка

BGN 1520.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

Висящи звезда снежинки сребърен цвят украса на сватбени услуги раздувная 2M вела раздувную звезда снежинки с осветление Led за фаза на публикуване

BGN 464.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет загарантирана,времето за испорака е 710days,многу брза испорака добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.