• Новинка
открит 5-6 души открит къмпинг купола на тенти, реклама празници палатка, половината ясно половината черен балон туризъм палатка

открит 5-6 души открит къмпинг купола на тенти, реклама празници палатка, половината ясно половината черен балон туризъм палатка

резултат:
BGN 2880.00
BGN 2707.00 -6 %

Брой продукти
Налично

отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на активности на отворено кампување купола шатор,реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор,гумени производ ,воздух песна,вода дупка,вода брануваа,банана-брод,гумени базен, гумени одбојка поле,гумени боречка,надувување балон соба на шаторот за ноќ во природата,надувување балон хотел шатор,две соба со коридор гумени транспарентен половина бел балон кампување шатор,гумени купола шатор,семејство, патувања,гумени пешачење шатори,меур house hotel,гумени половина јасно меур кампување купола тревник шатор,гумени пешачење шатори,меур house hotel ноќ во природата шатор, итн .
Забелешка : пвц материјал се водоотпорни,но компресор не беше,па ве молиме да не го користите под дожд.
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
Слика од нашата фабрика :
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
отворено 5-6 лице отворено кампување купола шатор, реклама прослави шатор,половина јасно половина црна меур пешачење шатор
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени? A : Да,вклучени.(разни земји,различни моќ,воопшто не грижете се.) Колку време е време на испорака? О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање. Што гарантира постојат? A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик. Дали е можно да се печати ништо на топки? A : Да,само нас контакт пред да го поставите цел,ние ќе се направи уметничко дело и понуда на нови цена за вас. Она земји ќе брод вашата производи ? О : за целиот свет. Увозни давачки,даноци и давачки? А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена.Цената се на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување. Совети : 1.Гумени шатор бара никакви остри објекти во областа.

Подробности

Характеристики:
Надуваем
Тип:
Палатка
Предупреждение:
децата използват заедно с възрастни
Възрастова Група:
> 3 години
търговска марка:
тернмовье
Номер На Модела:
къмпинг куполна палатка
Материал:
PVC
Цвят:
наполовина прозрачен наполовина черна
Бележка:
Потребителски стоки отклонение на рекламации и връщане на стока
Размер:
3m big room,2m small room,2m corridor
Сертифициран:
16P негорими водоустойчив сертификат CE En71-3 АЗО
Характеристика:
вентилатор нужди работи през цялото време, детайл се вижда от потребителя.
функция 3:
къмпинг куполна палатка
функция 4:
къмпинг куполна палатка
Функция 5:
къмпинг куполна палатка
Функция 6:
къмпинг куполна палатка
Функция 7:
къмпинг куполна палатка

Избор на купувачи

YARD Baby Boys/Girls PlayHouse Tents for Kids Children Pure Color Indian Tents Indoor Toys Playing Folding Tent For Kids Room

BGN 240.64

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Љубезно Внимание : пакетот вклучува само деца шатор, други декорација не е вклучена Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека.1, Ако не доби пакет по еден месец, ве молиме проверете следење на информации првиот и контактирајте со нас за овие прашања, ако пакет е изгубен во испраќањето, ние ќе ја повторно или да се вратат парите назад.2, Ако се здоби со скршен пакет, ве молиме контактирајте со нас и го испрати на слика, ние ќе проблем реконструкција или повторно да ја прати, ве молиме да не се отвори спор пред нас контакт.3, Ако не и се допаѓа она што го наредил, ние прифаќаме да се врати во рок од 7 дена откако сте го примиле пакетот...

Децата на открито да се играе играта играчка люлка седалката на люлка детска площадка пластмасови къмпинг за почивка пясъчен плаж лятото

63.98 -9 % BGN 58.00

Производ воведОвој производ е направен од високо квалитетни материјали, безбедноста и suitble за бебето.Број 1 ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛИграчка е користење на масло за јадење и еколошки материјали, suible за бебеNo...

Осветяване на раздувной штендер корк за декорация повод реклама-раздувная играчка

BGN 448.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

Безплатен бюлетин, боулинг играчки, мультяшные кукли, детски образователни играчки, Детски играчки

BGN 28.00

Име : Bagged БоречкаТежина : 0.2 KGМатеријали : Schima superbaГолемина : шише висина 8 CM, топка со дијаметар : 4 CM торба за пакување, лесно да се носат.Бебе опис : на производ изработката е многу фини, не е само силен интерес во играчки, е совршен занаетот!Купување информации : 1.Нашето верување е : срцето да се третираат секое парче од дрво, за бебето да овозможи најбезбедно и повеќето среќен играчки од целиот свет, да им даде на луѓето сите како дрвени играчки игра класичен дрво 2.Производи со висок квалитет на обработка на дрво, на работ рог внимателно chamfering мелење, мазна, еколошки водабазирани боја, безбедно, нетоксични, се чувствуваат е исклучителна...

раздувная взаимодействующая играта обтирает извън игра за игра 8 души

BGN 3456.00

Гумени Wipeout Игри Материјал : ПВЦ церада Големина : 8m дијаметар или Прилагодено Боја : Како што е прикажано или прилагодено Воздушниот Компресор : Со CE(220 V,50 HZ) или УЛ(110 V,60 HZ) сертификат Додатоци : закрпи за Поправка, лепак итн...

Детски спортен топка за голф стикове за голф набор от играчки могат да се движат топката скоростна закрит и открит спортен топката фитнес играчки детски децата най

63.50 -7 % BGN 59.00

Опис : 100% Сосема нов и Висок квалитетКоличина : 1setГолемина : 53*26.5*15cmТежина : 0.9 кгБоја : Како на сликатаМатеријал : ПластикаПакет Стил : Боја кутијаПроизвод содржина : Топката рака x 3Топката x 3Дупка x2Знаме x2Кутија x1Забелешка : Ако ви треба голема количина или donot се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за оние што треба...

Палатка на палатка на палатка, на партията от нов дизайн 2017 раздувной раздувной за продажба

BGN 5120.00

Напомена : тежина е тешка, воздух превозот или море, превозот е многу поевтино.2017 Нов дизајн партија шатор гумени marquee гумени шатор за продажбаСпецификација : Големина15*8*5m / ПрилагодениТежинаЗависи од материјалот и големинаБојаБела / прилагодениПлаќањеОнлајн или Т / T, Pay PalТрговски УсловиEXW, ФОБ, CRF, CIF ценаПревозот начинОд страна на Морето, Од Воздух, Од Експрес ,како ви се допаѓаВреме На Испорака10 денаМатеријал0.55 мм пвцКарактеристикиОганДоказ; SerurityГаранција; ТрајниЛоготоМоже да Се Печати од Свила & Digital & HandprintГаранција3 годиниСертификатиCE, EN71, EN14960, SGS,ASTM,УЛ,ROHSДодатоциCE / UL воздушен компресор, поправка колекции, соодветен приклучокMOQ1 парче1.Ние ги користиме 0.55 mm високо квалитетни ПВЦ церада материјал за производство на овој шатор, кој евода доказ и оган retardant.2.Нормално големина е 15m L*8m W*5m H.3.Тоа може да се отпорни го издржат тешките правец(28m / s), бидејќи ние ги користиме повеќе од 20земјата прстени за да се поправи на шатор на земјата.4.Добредојдовте на вашиот сопствен дизајн внатре и од надвор со вашето лого.5.Употреба : тенис,концерт суд,свадба шатор,партија шаторот за состанок шатор,изложба шатор.6.Accessaries : продолжи компресори со CE или УЛ стандард сертификати.7.Гаранција : 3 години.Друга боја : Додатоци : CE / UL заверена воздушниот компресор(1100 W / 1500 W)Нашата работилница : Ние се 10годишна професионална производителот на надувување шатори и гуменииграчки во Гуангжу во Кина...

Нов висок клас класически Дракон Кайт 140см х 120 сантиметра единична линия с опашката си с молив и линия на добри летящите хвърчила от Hengda

31.98 -31 % BGN 22.00

Нашите класични ламји се митски ремекдело, убаво илустрирано со висока резолуција овие чудовишта на небото се навистина неверојатни во лет Дајте им на децата на најдобри големи лесно да летаат на змејот Летечкиот на змејот е несомнено една забавна активност за двете деца и возрасни...

Безплатна доставка нова двойна дупка HT-501 високо напрежение ac електрически надуваеми топки помпа помпа машина, Безплатна доставка

104.80 -58 % BGN 44.00

1.Почитувани купувачот пријатели,добредојдовте ,многу, многу ви благодарам !2.Ние сме управувате со сите видови на производи(додатоци),гаранција за квалитет!3.Нашата цел : прва класа на услуги за да се продаваат предмети од кои клиентите се задоволни!1...

Безплатна доставка високо качество на открито спрей щанд с CE мобилен преносим надуваем спрей щанд надуваем лакокрасочный стойка

BGN 2374.56

Слободен испорака на Високо Квалитетни отворено Спреј Кабина Со CE мобилни преносни Гумени Спреј Кабина Гумени Боја Кабина Нашите спреј кабина е дизајнирана за заштита на животната средина од кои се загадени со автомобил слика од традиционалните материјали...

цветна легло конни надбягвания tarps PVC 4.5*4.5*1m раздувная за деца или възрастни подови спортове, подскачащи движение

BGN 1152.00

шарени 4.5*4.5*1m ПВЦ церада гумени скок кревет за деца или возрасни отворено спортски бие движењепроизвод упатствоВодата производи со користење на индустријата широк нова папка ПВЦ водоотпорен церада производство на еколошки материјали, пламен retardant BS5852 (велика БРИТАНИЈА)Стандард; сандаче е висока јачина на полиестер свила ткаенини, како и употребата на стружење метод ќе биде на високо квалитетни ПВЦ паста обложени папка на двете страни, со заштита на животната средина,Отпорност на корозија, добра флексибилност, убави особини, според потребите на сајтот и корисникот прилагодени.Спецификации : МатеријалПВЦ церадаГолемина4.5*4.5*1mБојаШарени,Може да се прилагодиПакување големина75*75*72cm + 20*20*25cmТежина82kgПревозот начинОд страна на морето, од воздух и од express е задолжителноДодатоциВоздушна пумпа, Да се купи некој производ, бесплатни 1 пумпа20*20*25cmПалета На ПроизводиЖив замоци, Слајдови, Комбо обединува, Забавен паркови, Гумени спорт игри, Гуменифилм екрани, Шатори, Сводови, Светлина декорација, игри на Вода, Гумени базени, Zorb топки,Браник чамци, Гумени чамци, Божиќ производи, Воздух танчери, Хелиум балони и сл.【Карактеристики】 : со истражување и развој на одличен тим, во согласност со барањата на клиентот сопствено производство, боја и спецификации со слободни прилагодување;[Квалитет] : со професионален квалитет персонал, пред пакување за 24 часа пред испитот, производот помине го оценувате на 99% или повеќе.【Испорака】 : Според големината и сложеноста на спецификација на производот, нашите општи време на испорака од 27 дена или така, ќе се обезбеди квалитетот на производите под премисата на испорака на клиенти што е можно поскоро;【Живот】 : производ живот од осум до 100.000 луѓе, бесплатно да се обезбеди одржување на лепак и ткаенина.【Одржување】 : 1, ставете услови : првиот во оштетената за да го залепите и ткаенина рамномерно обложени со лепило, а потоа да се исуши половина минутаНа крпа испратени до паста, срамнети со земја по Алис, ставете заврши;2, играчка е пресечено : ① марк помалку од 5cm може да биде директно паста;② Марка е подолг од 5cm треба да биде за шиење во игла и конец, и потоа ископирајте го со крпа или крпа ставете;3, како што голем дел од ненормална употреба на штета, тие не може да се поправи, може да бидат испратени директно до нашата фабрика за одржување.【Метод на плаќање】 плати целосната исплата пред пратката.【Одржување】① , Играчки пред дефлација, со полусува крпа за да ја исчистите површината на играчка, сува по дефлација, виткање дома кул и чисто место;② , Ако играчка складирање сиромашните вода, може да не биде испразнета во случај, стави сува и вентилирани место, сува додека водата испарува, се сечеЗапомнете да ја чувате вода;③ , Пумпата треба да се чуваат на суво и вентилирани место да се спречи влага;④ , Долгорочното чување на играчки треба редовно да проверуваат дали влага, треба да се дува во вентилација и ги чисти.Над вода гумени забава производи само за мојата фабрика дел од стилот, други стилови може да се прилагоди, добредојдовте на сајтот на сопствени!【Карактеристики】 : со истражување и развој на одличен тим, во согласност со барањата на клиентот сопствено производство, боја и спецификации со слободни прилагодување;[Квалитет] : со професионален квалитет персонал, пред пакување за 24 часа пред испитот, производот помине го оценувате на 99% или повеќе.

Свличане На Сините Игри Прохождащо Дете Надуваема Голям За Ourdoor

BGN 6288.00

Сина Деца Игри Гумени Големи Слајд За OurdoorГумени Слајд детали : Одговара за возраст над 3 години и возрасниОбичај и променливи како барањеПрипаѓа на лизгачот,гумени слајд, сува slideКомерцијална употреба гумени slideЦелосно нови 100% ; не се користи; неотворенаМоќен компресор вклучениОграничена гаранција за надувување пречка се разбира и компресор100% Безбеден Дизајн и Изработка100% Дигитален Инкџет Печатење и Печатење е Сонцето брзоУникатен засилување кај секој дел од гумени slideFourfold бода, Заштита на лента изработка, Дпрстен, двојно патент на штекер, итнОпис на надувување слајд : Оваа гумени слајд е направен од 18унца засилен винил материјал за дополнителна издржливостМатеријал помина Доведе и Phthalates концентрација граници тестОдобрени од страна на УЛ, CE, EN71, EN14960, ASTM F963, HR4040, Бразил и АУ стандардиВодоотпорен, пробивајтедоказ, оганотпорен наТоа е доволно додатоци, вклучувајќи инструкции, компресор, и печ за полнење и така натамуНа компресорот работи континуирано, додека децата да играат...

Високо качество перо удар воланы детски краката спортна играчка да играе в игра китайски Цзяньцзы открит спорт дете е детска играчка,

11.20 -2 % BGN 11.00

започнетекрајотМатеријал : Пластични + пердувВисина : 15cm / 17cm за изборБоја по случаенедна нарачка за еден компјутери​

Детски играчки Магнитна риболов играчка за игра на Децата 3D риба детски образователни играчки открит странно момче момиче

35.20 -18 % BGN 29.00

Децата Играчки Магнетни Риболов Играчка Игра Деца 3 D Риба Бебе Деца Едукативни Играчки Отворено Смешно Момче Девојка Материјал : Природата Дрво на Училишна возраст : повеќе од 2 години Пакување : Хартија Кутија Калај Кутија големина : 16*16*4cm Риба големина : 4 cm1.Ние нудиме услуги на Dropshipping цел ,Добредојдовте Капка спонзор направи нарачка од мојата Продавница.2.Нормално,ние ќе го испратите вашиот предмет во 25days .3.Цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за елиминирање и минимизирање на вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка.4...

Открит играчка на 15 м голям 3D Кайт тръба-образна Парафойл октопод Кайт рипстоп найлон мек Кайт

BGN 239.98

Отворено Играчка 15 МИЛИОНИ Голем 3 D Змејот Цевка во Облик на Parafoil Октопод Змејот Ripstop Најлон Мека Ткаенина ЗмејотОпис на Материјалот : Ripstop Најлон Боја : Како на сликата покаже Должина : 49ft / 15 МИЛИОНИ Правец на Опсегот : 12~38 mph Нето Тежина : 2.5 kg Вкупна Тежина : 2.5 KG 3 KGСлики од вистински производиПлаќање Можеме да го прифатиме Кредитна Картичка, Web Money, T / T, Western Union, Qiwi Паричник, Boleto, SOFORT Банкарство, итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.