• Новинка
Най-новата палатка на купола двоен слой раздувной с шатром 3D купола на въздуха Светлина Led за насърчаване

Най-новата палатка на купола двоен слой раздувной с шатром 3D купола на въздуха Светлина Led за насърчаване

резултат:
BGN 1843.20

Брой продукти
Налично

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп/пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).
2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.
3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,препродава,изнајмување и др.
4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.
Високо recommand предмети подолу
Item type Гумени шатор Материјал стп/пвц обложени оксфорд ткаенина Боја Opotional,ве молиме да изберете боја од бојата картичка подолу, ако треба да изберете боја на Ветер Отпор 6~8 одделение Соодветна Температура -30~60 Centigrate Воздушен притисок 12~18 KPA Печатење Дигитално печатење ,silkscreen Додатоци
1.CE/UL стандард Воздушниот компресор
2. Висока јачина за Складирање торба
3. Јажиња и sandbags
4.Led гумени производи доаѓаат со светилки,далечински контролер. Апликација за Погоден за изнајмување, продава или рекламирање, бизнис,шоу, вести конференција, свадба,забава, Музика Фестивал, Ревии, Настани, Концерти, Промоции, Изложби, Раси, Перформанси,приватна употреба итн Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн. Сепак, ние ќе се обидеме потрудиме да се намали боја разлики. Контрола На Квалитет
1.Двоен-три бода во целост се користи во текот на производи
2.Четворни бода се користи за клучните области од внатре база.
3.Екстра webbing ленти додадете на сите стрес поени и на внатрешни работи за засилувања. Како да се надува
Може да се надува со електричен компресор/пумпа, се сврти на компресор и се надува.разбивам тоа кога не се користи и да се стави во нашиот тим, торба. Како да се задржи стабилен Што ги направи Г прстени и натпревар јажиња за вас да се врзуваат за поголема стабилност. Исто така може да користите песок кеси или вода кеси за зголемување на стабилноста. За водоотпорен Повеќето компресори(некои компресори не) и materail се водоотпорен. Обичај услуга
1.Ние, исто така може да се направи според сликата или потсмеваат до дизајн ќе обезбеди, ве молиме потврдете сите детали со мене, и ќе добиете понуда, како е можно поскоро.
2.Боја, големина, форма може да се прилагоди. Логото, графички може да се печатат, секој вектор датотека(како што ПИ,CDR,CAD,ПСД...) е потребна ако вашиот печатење е премногу големи и комплицирани.едноставно печатење е бесплатно,ние не се наплаќаат екстра од клиенти.
3. Ние сме среќни да ви обезбеди со концептот дела од било прилагодено дизајн пред производството, така што може да се визуелизира на својата цел.
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, paypal и преведување преку банките.
1. Во светот испораката од страна на комерцијални се изрази, како што се DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ/EMS,За некои земји како Русија,Белорусија,Бразил,и др,ние брод ЕМС само.
2.Цел ќе бидат обработени откако вашата уплата е потврдена од страна .
3.Ве молиме внесете точно превозот информации како што се адреса,поштенски код,телефонски на превозот област за информации,ние ќе ја испрати на адресата која ја остави директно ако не се праша за промена.
4.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време можеби повеќе за време на празниците.

Подробности

търговска марка:
BINLE
Материал:
Плат
Характеристики:
Надуваем
Възрастова Група:
> 8 години
Тип:
Палатка
Предупреждение:
Непрекъснат полъх на въздуха
Номер На Модела:
BINLE-LT108
Произход:
Китай
материал:
Оксфорд плат с изкуствена трева
Размер:
7m/23ftD or Customized
Цвят:
бял или подгонянный
Пакет:
Чанта за съхранение на продукта и кутия за корупция
вентилатор:
Истина, CE 220v-240v или UL 110v-120v
По Време На Производството,:
Около 7days
време за доставка:
Около 7days
Начини На Доставка:
По DHL / TNT / FEDEX / UPS / EMS Express

Избор на купувачи

Детски спортен топка за голф стикове за голф набор от играчки могат да се движат топката скоростна закрит и открит спортен топката фитнес играчки детски децата най

63.50 -7 % BGN 59.00

Опис : 100% Сосема нов и Висок квалитетКоличина : 1setГолемина : 53*26.5*15cmТежина : 0.9 кгБоја : Како на сликатаМатеријал : ПластикаПакет Стил : Боја кутијаПроизвод содржина : Топката рака x 3Топката x 3Дупка x2Знаме x2Кутија x1Забелешка : Ако ви треба голема количина или donot се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за оние што треба...

подови раздувная будочка снимка на палатка търговия кубчета възгордява стая изложба

BGN 608.00

отворено гумени коцка шоу шатор фото кабина надува шоу собаТочка имеГумени фото кабина коцка шаторБрендQin Daголемина2.4 m*2.4 m*2.4 m (8ft*8ft*8ft)бојабела внатре и надворматеријал210d оксфордMoq1pcпакувањекеси за објекти , картон за компресориИспорака датум7days од страна на DHLПревозот начинОд страна на морето / by air / by DHLтежинаСпогодба вистинската тежинагаранција3yearsкомпресорCE / ULсертификатEN71 / SGS / CE / ULпечатењеЛого / Банер / web site / телефон / името на компанијата и така натамуВеб сајтqdinflatable.en.alibaba.comОЕМyesКонтрола на квалитет1...

Двор животни играчка палатка mosquito net децата закрит дете спален палатка къща

39.84 -40 % BGN 24.00

Драги пријатели, добредојдовте на Гага продавница! Тука ние се воведе повеќе детали за оваа детска игра шатор за вас! : )Оваа мала тежина и преносни замокот доаѓа со боја за појавување на носење за полесно чување и транспорт.Поставување во неколку минути...

Свободен топчета оборудване игри на вода въздушна помпа се разхождат,слон топчета вода футбол за развлечение

BGN 217.60

Опис На ПроизводотБесплатни воздушна пумпа за вода се игра опрема одење топката,џамбо фудбал на вода топка за забаваОбјектот Џамбо фудбал на вода топкаМатеријал1.0 мм ПВЦMOQ1 парче џамбо фудбал на вода топкаДодатоциПоправка колекции и пумпа за џамбо фудбал на вода топкаАпликацијата воден парк, базен, езеро& морскиот брегНачин На ПлаќањеТ / T, Western Union, Pay Pal, ПаричниГолемина2m дијаметар или прилагодени(Поголема или Помала може да се направи според вашите потреби)Превозот НачиниОд Страна На Морето / By Ер / Со ЕксплицитнаВреме На Испорака715 дена по ред потврдиГаранција3 годиниПакувањеЏамбо фудбал на вода топка е преполна со ПВЦ торбичката;воздушна пумпа е преполна со извезуваат стандардна картонОна што е гумени Џамбо фудбал на вода топка : Гумени џамбо фудбал на вода топката, исто така наречен вода ballon е голем гумени сфера што овозможува на едно лице внатре да одат низ површината на телото на вода...

Батут Прескочи House Надуваеми Играчки Дете Скок Заключване Бияч Без Вентилатор Безплатна Доставка

BGN 1336.00

1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликарството и конец сите помине SGS тест, Тоа е безбедно и издржливи.2...

цветна легло конни надбягвания tarps PVC 4.5*4.5*1m раздувная за деца или възрастни подови спортове, подскачащи движение

BGN 1152.00

шарени 4.5*4.5*1m ПВЦ церада гумени скок кревет за деца или возрасни отворено спортски бие движењепроизвод упатствоВодата производи со користење на индустријата широк нова папка ПВЦ водоотпорен церада производство на еколошки материјали, пламен retardant BS5852 (велика БРИТАНИЈА)Стандард; сандаче е висока јачина на полиестер свила ткаенини, како и употребата на стружење метод ќе биде на високо квалитетни ПВЦ паста обложени папка на двете страни, со заштита на животната средина,Отпорност на корозија, добра флексибилност, убави особини, според потребите на сајтот и корисникот прилагодени.Спецификации : МатеријалПВЦ церадаГолемина4.5*4.5*1mБојаШарени,Може да се прилагодиПакување големина75*75*72cm + 20*20*25cmТежина82kgПревозот начинОд страна на морето, од воздух и од express е задолжителноДодатоциВоздушна пумпа, Да се купи некој производ, бесплатни 1 пумпа20*20*25cmПалета На ПроизводиЖив замоци, Слајдови, Комбо обединува, Забавен паркови, Гумени спорт игри, Гуменифилм екрани, Шатори, Сводови, Светлина декорација, игри на Вода, Гумени базени, Zorb топки,Браник чамци, Гумени чамци, Божиќ производи, Воздух танчери, Хелиум балони и сл.【Карактеристики】 : со истражување и развој на одличен тим, во согласност со барањата на клиентот сопствено производство, боја и спецификации со слободни прилагодување;[Квалитет] : со професионален квалитет персонал, пред пакување за 24 часа пред испитот, производот помине го оценувате на 99% или повеќе.【Испорака】 : Според големината и сложеноста на спецификација на производот, нашите општи време на испорака од 27 дена или така, ќе се обезбеди квалитетот на производите под премисата на испорака на клиенти што е можно поскоро;【Живот】 : производ живот од осум до 100.000 луѓе, бесплатно да се обезбеди одржување на лепак и ткаенина.【Одржување】 : 1, ставете услови : првиот во оштетената за да го залепите и ткаенина рамномерно обложени со лепило, а потоа да се исуши половина минутаНа крпа испратени до паста, срамнети со земја по Алис, ставете заврши;2, играчка е пресечено : ① марк помалку од 5cm може да биде директно паста;② Марка е подолг од 5cm треба да биде за шиење во игла и конец, и потоа ископирајте го со крпа или крпа ставете;3, како што голем дел од ненормална употреба на штета, тие не може да се поправи, може да бидат испратени директно до нашата фабрика за одржување.【Метод на плаќање】 плати целосната исплата пред пратката.【Одржување】① , Играчки пред дефлација, со полусува крпа за да ја исчистите површината на играчка, сува по дефлација, виткање дома кул и чисто место;② , Ако играчка складирање сиромашните вода, може да не биде испразнета во случај, стави сува и вентилирани место, сува додека водата испарува, се сечеЗапомнете да ја чувате вода;③ , Пумпата треба да се чуваат на суво и вентилирани место да се спречи влага;④ , Долгорочното чување на играчки треба редовно да проверуваат дали влага, треба да се дува во вентилација и ги чисти.Над вода гумени забава производи само за мојата фабрика дел од стилот, други стилови може да се прилагоди, добредојдовте на сајтот на сопствени!【Карактеристики】 : со истражување и развој на одличен тим, во согласност со барањата на клиентот сопствено производство, боја и спецификации со слободни прилагодување;[Квалитет] : со професионален квалитет персонал, пред пакување за 24 часа пред испитот, производот помине го оценувате на 99% или повеќе.

градска водна пързалка голяма подови раздувная рекреация 15 M длинняя свири в летния парк на вода за облекчаване на свличане на топлината на лятото сити

BGN 2398.40

ИзвестувањеОд сега па натаму, слободни добие воздушна пумпа( се користи за надуени) од страна на купувачот ако купите тука!Материјал 1 материјал : 1000 D ПВЦ Церада 2 Големина : Долго 15 * Широк 3 M, 45 Квадратни метри ( околу 49*9.8 стапки) 3 Дебелина : 0.9 МИЛИМЕТРИ ( згусне) 4 Затегнувачка цврстина : Искриват2870.43 N / 50 mm Weft2279.06 n / 50 mm 5 Солза Сила : Искриват527 N Weft323.8 N 6 Стандард : 6 P / SGS & En71 7 Температура отпор : за 50 60 Т 8 Карактеристики : Животната средина, Рециклира, Антистареењето и така натаму 9 Тежина : 50 KG (110 LB) Б Опремување на воздушна пумпа, потврда со CE,УЛ,ГШ, Напон 110240 V, 50 HZ, договор со Кинеската стандард, Европскиот стандард, Британски стандард, Австралија стандард...

раздувная взаимодействующая играта обтирает извън игра за игра 8 души

BGN 3456.00

Гумени Wipeout Игри Материјал : ПВЦ церада Големина : 8m дијаметар или Прилагодено Боја : Како што е прикажано или прилагодено Воздушниот Компресор : Со CE(220 V,50 HZ) или УЛ(110 V,60 HZ) сертификат Додатоци : закрпи за Поправка, лепак итн...

8 бр. / опаковане. двама души трехногие краката са свързани с въжета деца CooperationTraining инструмент бягане на състезанието открит спортна игра случаен цвят

BGN 24.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_28 Pcs / Пакет Две Лица, Три нозе Нога Врзани Јажиња Деца Cooperation Training Алатка Трка Отворено Спортски НатпреварМатеријал : Крпа & ГумаБоја : Црвена,Жолта,Сина,ЗеленаГолемина : Периметар на 40 75 cm, Ширина од 2,5 cmПакет : 8*Јажиња (Боја испратени по случаен избор)1, Ако не доби пакет по еден месец, ве молиме проверете следење на информации првиот и контактирајте со нас за овие прашања, ако пакет е изгубен во испраќањето, ние ќе ја повторно или да се вратат парите назад.2, Ако се здоби со скршен пакет, ве молиме контактирајте со нас и го испрати на слика, ние ќе проблем реконструкција или повторно да ја прати, ве молиме да не се отвори спор пред нас контакт.3, Ако не и се допаѓа она што го наредил, ние прифаќаме да се врати во рок од 7 дена откако сте го примиле пакетот...

Безплатна Доставка Открит Забавно Спортни Летящи Инструменти 8 Направления На Гуми Кайт Линии, Подходящи За Големия Кайта

BGN 47.98

За Повратни Информации : Ви благодарам многу за вашата високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Повратни информации е многу важно за нас...

Нов висок клас класически Дракон Кайт 140см х 120 сантиметра единична линия с опашката си с молив и линия на добри летящите хвърчила от Hengda

31.98 -31 % BGN 22.00

Нашите класични ламји се митски ремекдело, убаво илустрирано со висока резолуција овие чудовишта на небото се навистина неверојатни во лет Дајте им на децата на најдобри големи лесно да летаат на змејот Летечкиот на змејот е несомнено една забавна активност за двете деца и возрасни...

раздувной ясен палатка мехур раздувной къща мехур купол, за да се установяват на лагер 3-4 шатри лукс дърво мехур прозрачна изложбената стая

312.00 -6 % BGN 293.00

гумени јасно меур шатор гумени купола меур куќа за кампување 34 меур дрво луксузни шатори транспарентен шоу собаДобредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на гумени јасно меур шатор гумени купола меур куќа за кампување 34 меур дрво луксузни шатори транспарентен шоу соба, итн ...

Безплатна доставка нова двойна дупка HT-501 високо напрежение ac електрически надуваеми топки помпа помпа машина, Безплатна доставка

104.80 -58 % BGN 44.00

1.Почитувани купувачот пријатели,добредојдовте ,многу, многу ви благодарам !2.Ние сме управувате со сите видови на производи(додатоци),гаранција за квалитет!3.Нашата цел : прва класа на услуги за да се продаваат предмети од кои клиентите се задоволни!1...

Хамбургер 20 фута. / 6m висок сладък смешно раздувной с китара за играчки случаи на насърчаване BG-A1030

BGN 1888.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

12*6*0.65 съдът спортни площадки M раздувной, футболно игрище вентилатор свободно във въздуха надуваема за продажба

BGN 1568.00

12*6*0.65 м гумени игралиште суд,слободен воздушен компресор гумени фудбал поле за продажба Што е гумени фудбалски терен?Гумени фудбалски терен е идеален за обука и рекреативна употреба...

ArmyGreen Plastic 10 x 30 мм бинокулярная играчка за деца

BGN 2.48

Име на производ : Двоглед Играчка Цел Леќа : 30мм Зголемување : 3 X Големина : Пати во : 9 x 7.5 x 5cm / 3.5" x 3" x 2"(L*W*T),Расплетува : 11 x 7.5 x 3.5 cm / 4.3" x 3" x 1.3"(L*W*T) Одговара За : Деца Над 6 Years Product Име : Двоглед ИграчкаЦел Леќа : 30ммЗголемување : 3 XГолемина : Пати во : 9 x 7.5 x 5cm / 3.5" x 3" x 2"(L*W*T),Расплетува : 11 x 7.5 x 3.5 cm / 4.3" x 3" x 1.3"(L*W*T)Погодни За : Деца Над 6 Години10мм x 30мм Двоглед е за децата да си играат, идеален за качување, пешачење, патување употреба.Доаѓаат со вратот рака, погодно да се носи околу вратот."Предупредување : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ мали делови, не е за деца под 3 години."Боја : Army GreenВрвка за околу рака : 50cm / 20"Материјал : Тешко ПластикаНето Тежина : 65gПакет Содржина : 1 x Двоглед ТелескопAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.