• Новинка
3шт 1/2 , дълъг удължител удължител бар комплект 3 5 10 устройство Храповой ключ гнездо

3шт 1/2 , дълъг удължител удължител бар комплект 3 5 10 устройство Храповой ключ гнездо

резултат:
BGN 34.69
BGN 28.00 -19 %

Брой продукти
Налично


- Две алатки во една : да се користат како wobble продолжување бар кога форумот дозвола е потребна или да ја користите како редовни ригидна екстензија бар
- Пролет-натоварени топката аретир има приклучоци безбедно место; knurled зафат за лесна рака вртење олабави сврзувачки елементи
- Премија Хром Vanadium челик зацврстен со нашиот комерцијален термичка обработка процес да го издржат повеќе вртежен момент;
- Обложена со нашите отпорни на корозија Smart Krome позлата

Подробности

Номер На Модела:
94187
Материал:
Хромованадиевая стомана
Характеристики:
Разборный, Богат На Функции
is_customized:
Yes
търговска марка:
ХОРУСДИ
Тип:
муфа ключ

Избор на купувачи

Безплатна доставка 1бр 1/2-13UNC HSS американски стандартен тръбен кран HSS машинни кранове за UNS стандартна стоманена заготовка резба

BGN 14.38

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 1 / 213 UNC ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс чешми за ОН стандардни метални&челик работното парче провираПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : unc завршетоци со стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Безплатна доставка 1бр ООН стандарт 7/16-27UNS HSS американски стандартен тръбен кран HSS машина на батерии за метал и стомана заготовки дърворезба

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1627 UNS ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Практически Метална Дръжка Занаятчийски Нож + 5 Остриета Скалпел Нож Гравиране Инструмент Нова

2.35 -15 % BGN 2.00

Опис : се Справи со Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Карактеристики : Занает Гравирање Телефон Поправка на Машина Алатка Трајни челик материјал се Со екстра 5pcs заменливи ножеви Може да се користи за PCB коло ,Мобилен телефон филм,Хартија за сечење...

Безплатна доставка 1бр тънък стъпка метрична легирана стомана ръчно кръгъл печат M40 за стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба

BGN 47.98

Карактеристики На Производот : висок квалитет на легиран челик направени прирачник не стандардна големина M40 метрички провира круг умре за внатрешна цевка провира одлуки.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Спецификации : M40 Теренот : 1.0 / 1.25 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...

Безплатна доставка 1бр лявата ръка M3 M6 HSS M35 Co5% full CNC мелница директен флейта HSS кран за производство на заготовки SS

6.38 -6 % BGN 6.00

Опис на производот : ХССGM35 посебни легиран челик (ХСС + CO5%) (полн CNC меле, висока цврстина) левата рака директно flute допрете метричкиДијаметар : M3 / M4 / М5 / M6Забите на Теренот : стандардThead : Левата ракаПрецизност : Х2КОЛИЧИНА : 2 парчиња.Примена : M35 5% кобалт хсс допрете, M35 материјал, може да се користи за обработка нерѓосувачки челик, умре челик и други тешко обработка на челик делови...

Режещи клещи 5 / 125mm без зъби кабелен нож клещи многофункционален пресклещи страничната нож мультитул инструменти 1бр

12.48 -52 % BGN 6.00

Карактеристики : стегачот тело е направен од висококвалитет на високојаглероден челик фалсификувани и издржливи се Стега главата убава, рѓадоказ, антикорозија перформанси Работ висока фреквенција борбата против термичка обработка, со висока цврстина

50 бр./лот 3 в 1 колан, нож прозорец стъкло прекъсвач свирка живот чук ключодържател авариен чук сигурност

143.14 -31 % BGN 99.00

Големина : 7.3*3.2 CM со мало пакет Забелешка : оваа алатка може да не се скрши ветробрани или ламинирано стакло.боја : испрати по случаен избор ,поп боја е зелена,сина,жолта,црна,бела.ние ќе се измеша боја за вас

Универсален Храповой ключ 1/2 3/8 1/4 муфа ключ с двойно предназначение шестостенния ключ инструмент

30.40 -8 % BGN 28.00

Број на модел : DW08 Карактеристики : Мултифункционален,Двојно Крајот Бренд Име : оние Материјал : Хромvanadium Челик is_customized : Да Тип : Ratchet се Справи со Клуч

Новоприбывший 12 x 8 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 10psc/лот

BGN 90.00

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Както се вижда по телевизията моющаяся лепкава роликовая четка за многократна употреба, за да приема за пречистване на власинките валяк Пет Hair Remover Brush, без цвят кут

17.47 -31 % BGN 12.00

Карактеристики : Лесно се Отстранува Lint, Crumbs, Коса, Нечистотија и Многу Повеќе! Со Вграден прсти : Пинк Нагоре, Исплакнете, повторна употреба, Гумени Прстите која Стигнат до Длабоко Во Теписи Апсолутно безбеден за сите видови на облека Работи за Сè, од Облека, Каучи, Автомобил Ентериери или Текстил БОНУС : Вклучува Помали Детали Големина Леплива Другар може да ве Однесе на Патувања! Кожата во Секунди, Обновливи да биде Леплива Одново Сите Повторно

12шт професионален ръчен нож длета и воденичен камък дърворезба набор от инструменти чанта за начинаещи и деца стартов комплект

28.78 -20 % BGN 23.00

Падне во љубов со резби во дрво со резби во Дрво Алатки за Полнење! Детали за производот : * Материјал : Дрво Костец Јаглерод Челични Ножеви * Тежина : 250g...

Здрав AMP Network RJ-45, RJ11, Тел Cut Off Impact Punch Down Insert &Cut Кабел Terminations Tool LS-110

BGN 8.69

Издржливи AMP Мрежа RJ45 RJ11 Жица Отсечени Влијание Удар Надолу Insert &Cut Кабел сите отпуштања Алатка LS110 За престанок на телефон и високобрзина мрежа податоци кабли Вметнете и намалување на кабел сите отпуштања без напор Влијаниеапсорбирање на cushioned стегачот го намалува оператор стрес за висока јачина на звук монтери за Складирање оддел со уникатни заклучување на уредот обезбедува удобен простор за резервни ножеви Трајни Удар Алатка, го прави мрежна инсталација на сите дека лесно Должина : 188mm Тежина : 0.3 kg

Мини регулируеми клещи обжимные клещи, Ръчни инструменти + 800шт изолиран край на запресоване терминал електрически проводник кабелен конектор

50.02 -24 % BGN 38.00

ОписКарактеристики : Клешти : WXC8 64Аобвивка клешти (притисок по позитивниот quadrilateral). За незаварување и стандардни електрични конекција. За тубуларна голи терминали и предизолирани тубуларна терминали. Само внесете терминал страна crimping Crimping,Според потребно притискање на сила достигне терминал. Принудени сопирање уред ќе се направи crimping вилици автоматска порака. Осигурајте се дека кога се повторуваат притисок линија може да се одржува crimping стандард. Ергономски се справи со дизајн, подобрен грчевито држејќи се за сила и структура и структурата и потпора ratchet прилагодливи намалува оператор замор, кога Брз лифт безбедноста фати.Рачка Материјал : ПВЦГлава Материјал : Јаглероден ЧеликCrimping Капацитет : 0.256.0mm2AWG : 2310Wire Конектор : Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации. Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат. За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во терминал.Спецификација : AWG 10 (Зелена) F : 12mm L : 20.5 mm W : 6mm D : 3.9 мм C : 3.4 mm. AWG 12 (Сива) F : 12mm L : 19.5 mm W : 4.4 mm D : 3.2 мм C : 2.8 mm. AWG 14 (Сино) F : 12mm L : 19.2 mm W : 4mm D : 2.6 мм C : 2.3 mm. AWG 16 (Црна) F : 10мм L : 16.4 mm W : 3.5 mm D : 2mm C : 1.7 мм. AWG 18 (Црвено) F : 8mm L : 14.6 mm W : 3мм D : 1.7 мм C : 1.4 mm. AWG 20 (Бела) F : 8mm L : 14.6 mm W : 2.8 mm D : 1.5 mm C : 1.2 mm. AWG 22 (жолт) F : 6mm L : 12mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm. AWG 22 (Портокал) F : 8mm L : 14mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm...

Безплатна доставка 1бр HSS 6542 е пълен с ЦПУ земята тънък пропил M34 машина директен канавка кран спирални метчики за метални резби

BGN 60.78

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M34 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M34Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mmКОЛИЧИНА : 1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

Новият 6 Богат Косъм На Косата Дървена Дръжка От Четка Стенни Живопис Инструмент

BGN 4.94

Име На Производ : Боја Четка;Материјали : Дрво, Наежвам, МеталГубење На Дел Големина : 152?x?56mm / 6"?x?2.2"(W*L);Вкупната Големина : 26.3?x?15.2 cm / ?10.4"?x?6"(L * W)Боја : Дрво Боја, Тон Сребро.Тежина : 208gПакет Содржина : 1 x Боја ЧеткаДрвена рачка со метални ferrule, наежвам коса, голема за сликарство на мебел и други големи површини.Користење со акрилни бои, лакови, и лепила.Може да се користи за мешање, истакнување, лабава сликарство, и смели мозочен удар техники.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.Име На Производ : Боја Четка;Материјали : Дрво, Наежвам, МеталГубење На Дел Големина : 152?x?56mm / 6"?x?2.2"(W*L);Вкупната Големина : 26.3?x?15.2 cm / ?10.4"?x?6"(L * W)Боја : Дрво Боја, Тон Сребро.Тежина : 208gПакет Содржина : 1 x Боја Четка

LSD Highquality Down Punch tool impact се използва за бутане на гнездото на печатни платки и рязане LS-3240

BGN 5.90

ЛСД Висок Квалитет Удар Надолу влијание алатка која се користи за Коло штекер помогнам и да се намали LS3240Клучни Спецификации / Специјални ФункцииLS3240 удар надолу влијание алаткаДолжина : 114mmТежина : 0.30 KGвмрежување / каблирање проекти големо Влијание Пластична Тело Појачани Реверзибилна Сечилото Едниот крај удар само и други крајот удар и намалување на Сите перки се меѓусебно и реверзибилнаПрофил на компанијатаПовратните информации Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас...

Оптичен пресклещи AP-2546B MC3 / MC4 конектор обжимные инструменти слънчев съединител обжимные клещи

BGN 18.03

Оптички влакна crimping алатка АП2546 B MC3 / MC4 конектор crimping алатки соларен полнач crimping клештиОпис На Производот1.Детали За ОписАП2546 B MC4 crimping алаткаСоларни алаткаPV Crimping АлаткаRatchet crimping алатка1...

Нови Интересни Нови Шевни Лазерни Ножици Режат Директни Бързи Лазерни Управлявани Ножици

BGN 9.52

100% Сосема НовБоја : ЦрнаМатеријал : Пластика, металНето тежина : 104gголемина : 27.5*15*2cmКако да се користиВнимателно да ги земете ножици и точка остри крајот на ножици за статус надолу.Притисни копчето на десната страна на ножици да се сврти на ласерската светлина.Прилагодете ласерски со вртење на двете завртки на страната на единицата додека не го видите на ласерски линија со ножПред сечење, направи еден белег на спротивната страна од хартија или ткаенина сече, се Постават материјал за работа површина, Остатокот дното сечилото на ножици на површината и да ги усогласат со ласерски знак на спротивната страна, Внимателно да се намали, додека одржување на ласерски усогласени со марк.Како да се промени батеријатаНа копчето страна има "крст" знак (А)Се сврти против стрелките на часовникот за да се отвори и извади стари батерии.Стави 2 нови LR44 копчето мобилен батерии со позитивни крајот свртени надолу, а потоа се претвори насока на стрелките на часовникот за да го затворите.Пакет Содржина : 1 x Нов Ласерски Водени НожициAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Безплатна доставка на преносим 25-в-1 многофункционално отвертка, комбиниран кожен пакет телефон, преносим компютър за разбиване на средства за ремонт на

9.42 -26 % BGN 7.00

Слободен брод protable 25во1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка АлаткиПрименливи да се достапни на пазарот, најголемиот број на мобилни телефони, компјутери, конзоли за игри, таблети, часовници, очила и други употреба! лесно да се носат со Шрафцигер Спецификации : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 Крст Крст 1.0 1.2 1.5 2.0 Крст Крст 2 * Крстот збор 3.0 1.0 1.5 2.0 збор word збор 3.0 Пет ѕвездички 0.8 1.2 2.3 0.8 напрсток Тежина 125g...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.