• Новинка
Новият 6 Богат Косъм На Косата Дървена Дръжка От Четка Стенни Живопис Инструмент

Новият 6 Богат Косъм На Косата Дървена Дръжка От Четка Стенни Живопис Инструмент

резултат:
BGN 4.94

Брой продукти
Налично

Име На Производ : Боја Четка;Материјали : Дрво, Наежвам, Метал
Губење На Дел Големина : 152?x?56mm/6"?x?2.2"(W*L);Вкупната Големина : 26.3?x?15.2 cm/?10.4"?x?6"(L * W)
Боја : Дрво Боја, Тон Сребро.
Тежина : 208g
Пакет Содржина : 1 x Боја Четка
Дрвена рачка со метални ferrule, наежвам коса, голема за сликарство на мебел и други големи површини.
Користење со акрилни бои, лакови, и лепила.
Може да се користи за мешање, истакнување, лабава сликарство, и смели мозочен удар техники.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.
Име На Производ : Боја Четка;Материјали : Дрво, Наежвам, Метал
Губење На Дел Големина : 152?x?56mm/6"?x?2.2"(W*L);Вкупната Големина : 26.3?x?15.2 cm/?10.4"?x?6"(L * W)
Боја : Дрво Боја, Тон Сребро.
Тежина : 208g
Пакет Содржина : 1 x Боја Четка

Подробности

търговска марка:
АКАМПТАР

Избор на купувачи

UXCELL шестостенния джолан 4,5 мм съвет Ph1 магнитна филипс отвертка БИТ БИТА / филипс отвертка / отвертка

BGN 2.98

Производ Клучни Зборови Филипс Шрафцигер Малку Главен Материјал Метал Се Вози Тип Филипс Главата Големина Се Справи Со Големина Карактеристики Магнетни Боја Сребрена СиваГлавен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Филипс Шрафцигер Малку Име на Производ : Филипс Шрафцигер Малку; Тежина : 12g Главната Боја : Сребро Сива; Диск Тип : Филипс Вкупна Должина : 75mm / 3"; Совет Ширина : 4.5 мм / 0.18" Хексадецимален месо тело Ширина : 1 / 4"; Модел : PH1

Безплатна доставка 1бр тънък стъпка метрична легирана стомана ръчно кръгъл печат M40 за стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба

BGN 47.98

Карактеристики На Производот : висок квалитет на легиран челик направени прирачник не стандардна големина M40 метрички провира круг умре за внатрешна цевка провира одлуки.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Спецификации : M40 Теренот : 1.0 / 1.25 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...

Безплатна доставка на преносим 25-в-1 многофункционално отвертка, комбиниран кожен пакет телефон, преносим компютър за разбиване на средства за ремонт на

9.42 -26 % BGN 7.00

Слободен брод protable 25во1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка АлаткиПрименливи да се достапни на пазарот, најголемиот број на мобилни телефони, компјутери, конзоли за игри, таблети, часовници, очила и други употреба! лесно да се носат со Шрафцигер Спецификации : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 Крст Крст 1.0 1.2 1.5 2.0 Крст Крст 2 * Крстот збор 3.0 1.0 1.5 2.0 збор word збор 3.0 Пет ѕвездички 0.8 1.2 2.3 0.8 напрсток Тежина 125g...

Новоприбывший 12 x 8 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 10psc/лот

BGN 90.00

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

2018 Нов прием на висококачествена алуминиева стоманена дръжка плодове открит сгъваем тактически нож фиксиран къмпинг ножове за оцеляване EDC инструменти

45.60 -21 % BGN 36.00

Вкупна должина : 20.5 CMДолжина на ножот : 8.5 CMСе справи со должина : 12 СМСечилото ширина : 2.1 CMСечилото дебелина : 2.8 MMСечилото материјал : 7 cr17movРачка материјал : Алуминиум легураЦврстина : 56 HRCПовршински третман : ЦрнаНож во собата : најлон поставуваТежина (вклучувајќи пакување) : 140 g

VOLTRON V19 58HRC 9Cr18Mov острието дърво или G10 дръжка сгъваем нож Шарикоподшипниковая система тактически нож открит къмпинг EDC инструмент

39.98 -20 % BGN 32.00

VOLTRON V19 58 HRC 9 Cr18 Mov сечилото Дрво или G10 се справи со преклопен нож Топката имајќи систем тактички нож отворено кампување EDC алаткаТип : Преклопен НожСечилото Материјал : 9 Cr18 MovДолжина на ножот : 9.5 cmСечилото дебелина : 0.4 cmСечилото ширина : 2.8 cmСе справи со долго : 12.5 cmДолжина Целокупната : 22cmРачка материјал : G10 / ДрвоПовршина : ПескарењеНето Тежина : 185gТежина : 220g (вклучувајќи пакување)Цврстина : 58 HRCСистем : Топката имајќи системДруги : Црна КутијаСлика за Рекламирање Цел Само...

11шт Ръчни инструменти Cr-Mo Tap Die Болт Отстраняване спираловидна резба метрична мъничета комплект с притежателя на дограма инструмент и M6-M12 директен флейта бормашин?

25.55 -26 % BGN 19.00

ОписКарактеристики : Висока цврстина, телото печатени отстрани опсег, погодно за идентификација. Плоштад главата дизајн, погодно затегнат допрете клуч или мајмун клуч, повеќе лесно, полиран род тело не е лесно да ' рѓа.Допрете клуч се справи може да биде поделен на два сегменти, може да бидат цврсто поставени во тесна менгеме завртка extractor, отстранете ги оштетените навртки, завртки, итн. Се справи со antiskid дизајн, една рака или раце се зачувани, winder тело печатени спецификации. Погодни за сечење дрво, тенки лимови и тенки метални легури, гипс одбор.Предмет : M6 / M7 / М8 / M10 / М12Тема : M6 * 1.0 M6 * 0.75 M7 * 1.0 М8 * 1.25 М8 * 1.0 M10 * 1.5 M10 * 1.25 М12 *1.75 М12 *1.5 М12 *1.25Тема Тип : 55 ° цилиндрични цевки нишкаДопрете Стил : Директно слотДопрете го Толкуваше Раце : М3М12, 1 / 163 / 8 инчиИнструкции : Кога завртки се должи на корозија и други причини, во согласност со гром дијаметар избор на соодветната спецификација од вежба во центарот на скршен boltsdrilling дупка, а потоа одберете ја соодветната завртка extractor за да вметнете, со winder клуч или спротивно од стрелките на часовникот...

Високо качество на ръчни инструменти от неръждаема стомана полски Аквариум фабрика за вълна ножици аквариум вода билка прическа нарязани инструмент АА

5.07 -21 % BGN 4.00

Висок Квалитет Рака Алатки Нерѓосувачки Челик полски Аквариум Растенијата Бран Ножици Риба резервоарот за Вода трева Shearing Намали Алатка АА Опис 100% Сосема нов и висок квалитетФалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е ' рѓосано.Динамиката загрижени дизајнЛесен и удобен операцијаСпецијален дизајн за кроење на мали водни растенија во преден планСо криви сечилотоВе молиме чисти со вода и сува крпа по употребата.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаДолжина : Околу...

Високо качество 13 х 9 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон 60 бр. / лот на Едро

BGN 496.38

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

Безплатна доставка 1бр un standard 7/16-20UNF HSS American Standard Pipe Tap HSS machine for taps metal&steel workpiece threading

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1620 UNF ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PC.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

11 бр. / лут 0.8-1.8 мм, комплект отвертки ремонт на часовници Ръчни инструменти плоски и кръстообразна отверка кожена чанта Herramientas

BGN 17.58

11 Pcs / Многу 0.81.8 mm Шрафцигер Поставите Види Поправка на Рачни Алатки Рамен & Филипс Screwdrivers Кожна Торба Herramientas 11 PCS Повеќе Спецификации Screwdrivers Комплет Материјал : Ferroalloys Целосна должина : 90mm месо тело со дијаметар : 7.5 mm Апликација : поправка на часовници,поправка очила,поставување камен,итн...

Нови Интересни Нови Шевни Лазерни Ножици Режат Директни Бързи Лазерни Управлявани Ножици

BGN 9.52

100% Сосема НовБоја : ЦрнаМатеријал : Пластика, металНето тежина : 104gголемина : 27.5*15*2cmКако да се користиВнимателно да ги земете ножици и точка остри крајот на ножици за статус надолу.Притисни копчето на десната страна на ножици да се сврти на ласерската светлина.Прилагодете ласерски со вртење на двете завртки на страната на единицата додека не го видите на ласерски линија со ножПред сечење, направи еден белег на спротивната страна од хартија или ткаенина сече, се Постават материјал за работа површина, Остатокот дното сечилото на ножици на површината и да ги усогласат со ласерски знак на спротивната страна, Внимателно да се намали, додека одржување на ласерски усогласени со марк.Како да се промени батеријатаНа копчето страна има "крст" знак (А)Се сврти против стрелките на часовникот за да се отвори и извади стари батерии.Стави 2 нови LR44 копчето мобилен батерии со позитивни крајот свртени надолу, а потоа се претвори насока на стрелките на часовникот за да го затворите.Пакет Содржина : 1 x Нов Ласерски Водени НожициAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Оптичен пресклещи AP-2546B MC3 / MC4 конектор обжимные инструменти слънчев съединител обжимные клещи

BGN 18.03

Оптички влакна crimping алатка АП2546 B MC3 / MC4 конектор crimping алатки соларен полнач crimping клештиОпис На Производот1.Детали За ОписАП2546 B MC4 crimping алаткаСоларни алаткаPV Crimping АлаткаRatchet crimping алатка1...

Практически Метална Дръжка Занаятчийски Нож + 5 Остриета Скалпел Нож Гравиране Инструмент Нова

2.35 -15 % BGN 2.00

Опис : се Справи со Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Карактеристики : Занает Гравирање Телефон Поправка на Машина Алатка Трајни челик материјал се Со екстра 5pcs заменливи ножеви Може да се користи за PCB коло ,Мобилен телефон филм,Хартија за сечење...

Нови multitools сгъваеми клещи EDC ножици къмпинг, Риболов мультиинструменты клещи, отвертки многофункционален инструмент нож за оцеляване

116.61 -37 % BGN 73.00

Roxon и splitman се комбинираат дизајн 2018 Нов висок квалитет на мулти алатки, многу, многу добар квалитет ! Ножот должина е 62mm, тоа е остар.нето тежина е 315g...

Безплатна доставка 1бр ООН стандарт 7/16-27UNS HSS американски стандартен тръбен кран HSS машина на батерии за метал и стомана заготовки дърворезба

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1627 UNS ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Както се вижда по телевизията моющаяся лепкава роликовая четка за многократна употреба, за да приема за пречистване на власинките валяк Пет Hair Remover Brush, без цвят кут

17.47 -31 % BGN 12.00

Карактеристики : Лесно се Отстранува Lint, Crumbs, Коса, Нечистотија и Многу Повеќе! Со Вграден прсти : Пинк Нагоре, Исплакнете, повторна употреба, Гумени Прстите која Стигнат до Длабоко Во Теписи Апсолутно безбеден за сите видови на облека Работи за Сè, од Облека, Каучи, Автомобил Ентериери или Текстил БОНУС : Вклучува Помали Детали Големина Леплива Другар може да ве Однесе на Патувања! Кожата во Секунди, Обновливи да биде Леплива Одново Сите Повторно

7шт бързи съединителна втулка, климатик климатик масло топливопровод отделят инструмент W312

4.67 -14 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Високата жилавост смола Боја : како што е прикажано на сл Тема : Повеќе димензии, во согласност со различни видови на цевки отстранување...

Затвердейте микро-ключ на главата на гнезда за вътрешни шест двустранен винт шестограмен ключ подходяща страна 1.5-4мм

BGN 0.93

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Внатрешна Хексагонални Клуч3 Материјал : 45 # Челик4 Големина : спротивната страна 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 4mm,5...

Режещи клещи 5 / 125mm без зъби кабелен нож клещи многофункционален пресклещи страничната нож мультитул инструменти 1бр

12.48 -52 % BGN 6.00

Карактеристики : стегачот тело е направен од висококвалитет на високојаглероден челик фалсификувани и издржливи се Стега главата убава, рѓадоказ, антикорозија перформанси Работ висока фреквенција борбата против термичка обработка, со висока цврстина

50 бр./лот 3 в 1 колан, нож прозорец стъкло прекъсвач свирка живот чук ключодържател авариен чук сигурност

143.14 -31 % BGN 99.00

Големина : 7.3*3.2 CM со мало пакет Забелешка : оваа алатка може да не се скрши ветробрани или ламинирано стакло.боја : испрати по случаен избор ,поп боја е зелена,сина,жолта,црна,бела.ние ќе се измеша боја за вас

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.