• Новинка
Новата М3-M6 T-Образна Дръжка Удължител Винт Аспиратор Кран Гаечен Ключ Държач

Новата М3-M6 T-Образна Дръжка Удължител Винт Аспиратор Кран Гаечен Ключ Държач

резултат:
BGN 4.26

Брой продукти
Налично

Тежина : 77g; Име на Производ : Т Тип Допрете Клуч
Материјал : Метал;
Главната Боја : Сребрена ,црна Тон; Окно Големина : 8 x 0.6 cm/ 3" x 0.24" (L*D)
Големината на телото(Приближно) : 6 x 1.6 см/ 2.4" x 0.63"(H*D)
Одговара за Допрете Стандард : М3 -M6.
Карактеристики : Т Тип Се Справи Со Допрете Клуч, Круг Collet Тип.
Дизајниран за употреба со славини, а исто така може да се користи на левата рака допрете го, reamers, завртка цедење и други алатки со фитинг месо тело.
Пакет Содржина : 1 x T Тип Допрете Клуч
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.
Тежина : 77g; Име на Производ : Т Тип Допрете Клуч
Материјал : Метал;
Главната Боја : Сребрена ,црна Тон; Окно Големина : 8 x 0.6 cm/ 3" x 0.24" (L*D)
Големината на телото(Приближно) : 6 x 1.6 см/ 2.4" x 0.63"(H*D)

Подробности

търговска марка:
ДЖЕЙКЕМИЙ

Избор на купувачи

Laoa високо качество 8P 6P мрежови клещи професионални инструменти за ремонт на кабел многофункционални Храповые клещи, инструменти за ремонт на хладилници

BGN 92.74

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 1530 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>30Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>45СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаRussianfederationГо оценувате (точка пристигна)0.0%10%35%39.9%14.1%Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS / DHL shippmentТрговија на големо нарачки : EMS или DHL (510 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден...

Безплатна доставка 1бр лявата ръка M3 M6 HSS M35 Co5% full CNC мелница директен флейта HSS кран за производство на заготовки SS

6.38 -6 % BGN 6.00

Опис на производот : ХССGM35 посебни легиран челик (ХСС + CO5%) (полн CNC меле, висока цврстина) левата рака директно flute допрете метричкиДијаметар : M3 / M4 / М5 / M6Забите на Теренот : стандардThead : Левата ракаПрецизност : Х2КОЛИЧИНА : 2 парчиња.Примена : M35 5% кобалт хсс допрете, M35 материјал, може да се користи за обработка нерѓосувачки челик, умре челик и други тешко обработка на челик делови...

Режещи клещи 5 / 125mm без зъби кабелен нож клещи многофункционален пресклещи страничната нож мультитул инструменти 1бр

12.48 -52 % BGN 6.00

Карактеристики : стегачот тело е направен од висококвалитет на високојаглероден челик фалсификувани и издржливи се Стега главата убава, рѓадоказ, антикорозија перформанси Работ висока фреквенција борбата против термичка обработка, со висока цврстина

LSD Highquality Down Punch tool impact се използва за бутане на гнездото на печатни платки и рязане LS-3240

BGN 5.90

ЛСД Висок Квалитет Удар Надолу влијание алатка која се користи за Коло штекер помогнам и да се намали LS3240Клучни Спецификации / Специјални ФункцииLS3240 удар надолу влијание алаткаДолжина : 114mmТежина : 0.30 KGвмрежување / каблирање проекти големо Влијание Пластична Тело Појачани Реверзибилна Сечилото Едниот крај удар само и други крајот удар и намалување на Сите перки се меѓусебно и реверзибилнаПрофил на компанијатаПовратните информации Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас...

Безплатна доставка 1бр un standard 7/16-20UNF HSS American Standard Pipe Tap HSS machine for taps metal&steel workpiece threading

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1620 UNF ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PC.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Както се вижда по телевизията моющаяся лепкава роликовая четка за многократна употреба, за да приема за пречистване на власинките валяк Пет Hair Remover Brush, без цвят кут

17.47 -31 % BGN 12.00

Карактеристики : Лесно се Отстранува Lint, Crumbs, Коса, Нечистотија и Многу Повеќе! Со Вграден прсти : Пинк Нагоре, Исплакнете, повторна употреба, Гумени Прстите која Стигнат до Длабоко Во Теписи Апсолутно безбеден за сите видови на облека Работи за Сè, од Облека, Каучи, Автомобил Ентериери или Текстил БОНУС : Вклучува Помали Детали Големина Леплива Другар може да ве Однесе на Патувања! Кожата во Секунди, Обновливи да биде Леплива Одново Сите Повторно

MARS ГОСПОЖО 2 бр. / опаковане. режещ инструмент открит сгъваем нож и ключодържател сгъваем нож QQ преносим сабя месинг + эбонитовая дръжка

31.68 -8 % BGN 29.00

Производ параметри На труба Целосна должина : 107 mm должина на Ножот : 38 mm месо тело должина : 69 mm Сечилото : 17 mm Сечилото дебелина : 2.3 mm Сечилото материјал : АНИ 8 челик Тежина : 50 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : пескарење Рачка материјал : месинг + абонос се справи со голем стил Целосна должина : 148 мм должина на Ножот : 5.8 mm месо тело должина : 90mm Сечилото : 17 mm Сечилото дебелина : 2.3 mm Сечилото материјал : АНИ 8 челик Тежина : 50 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : пескарење Рачка материјал : месинг + абонос се справи со Услуга 1...

UXCELL шестостенния джолан 4,5 мм съвет Ph1 магнитна филипс отвертка БИТ БИТА / филипс отвертка / отвертка

BGN 2.98

Производ Клучни Зборови Филипс Шрафцигер Малку Главен Материјал Метал Се Вози Тип Филипс Главата Големина Се Справи Со Големина Карактеристики Магнетни Боја Сребрена СиваГлавен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Филипс Шрафцигер Малку Име на Производ : Филипс Шрафцигер Малку; Тежина : 12g Главната Боја : Сребро Сива; Диск Тип : Филипс Вкупна Должина : 75mm / 3"; Совет Ширина : 4.5 мм / 0.18" Хексадецимален месо тело Ширина : 1 / 4"; Модел : PH1

BDCAT 9Pcs 5-13 мм Мощност Nut Driver тренировка 1/4 шестостенни джолан метричен муфа ключ винт

BGN 7.98

Материјал : Хром vanadium челик Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Должина : 35mm Употреба : за Дупчење Дрво DIY Материјали : Дрво Спецификација Димензии : 5 6 7 8 9 10 11 12 13 мм Должина : 65mm месо тело големина : 1 / 4inch Внатрешна Хексадецимален : 5mm19mm Количина : 9pcs / set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Новоприбывший 12 x 8 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 10psc/лот

BGN 90.00

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Безплатна доставка 1бр HSS 6542 е пълен с ЦПУ земята тънък пропил M34 машина директен канавка кран спирални метчики за метални резби

BGN 60.78

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M34 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M34Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mmКОЛИЧИНА : 1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

DIY мини игла на носа бижута клещи практически ръчно изработени бижута инструмент от въглеродна стомана с високо качество

4.53 -34 % BGN 3.00

100% сосема нов и висок квалитет на Објектот тип : Накит Клешти Материјал : Јаглероден Челик, ПВЦ Боја : Жолта боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како на сликата покажува) Должина : 14cm / 5.5 1nches Флексибилни и мала големина...

7шт бързи съединителна втулка, климатик климатик масло топливопровод отделят инструмент W312

4.67 -14 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Високата жилавост смола Боја : како што е прикажано на сл Тема : Повеќе димензии, во согласност со различни видови на цевки отстранување...

Безплатна доставка 1бр ООН стандарт 7/16-27UNS HSS американски стандартен тръбен кран HSS машина на батерии за метал и стомана заготовки дърворезба

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1627 UNS ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Безплатна доставка 1бр тънък стъпка метрична легирана стомана ръчно кръгъл печат M40 за стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба

BGN 47.98

Карактеристики На Производот : висок квалитет на легиран челик направени прирачник не стандардна големина M40 метрички провира круг умре за внатрешна цевка провира одлуки.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Спецификации : M40 Теренот : 1.0 / 1.25 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...

50 бр./лот 3 в 1 колан, нож прозорец стъкло прекъсвач свирка живот чук ключодържател авариен чук сигурност

143.14 -31 % BGN 99.00

Големина : 7.3*3.2 CM со мало пакет Забелешка : оваа алатка може да не се скрши ветробрани или ламинирано стакло.боја : испрати по случаен избор ,поп боја е зелена,сина,жолта,црна,бела.ние ќе се измеша боја за вас

Безплатна доставка на преносим 25-в-1 многофункционално отвертка, комбиниран кожен пакет телефон, преносим компютър за разбиване на средства за ремонт на

9.42 -26 % BGN 7.00

Слободен брод protable 25во1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка АлаткиПрименливи да се достапни на пазарот, најголемиот број на мобилни телефони, компјутери, конзоли за игри, таблети, часовници, очила и други употреба! лесно да се носат со Шрафцигер Спецификации : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 Крст Крст 1.0 1.2 1.5 2.0 Крст Крст 2 * Крстот збор 3.0 1.0 1.5 2.0 збор word збор 3.0 Пет ѕвездички 0.8 1.2 2.3 0.8 напрсток Тежина 125g...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.